Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ettariell

Bardzo sucha skóra - pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość gość
Bo to najgorsze i czytaj po kolei skład ,wywalone pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Polecam krem i balsam wiesiołkowy Gal. Naturalny skład i olej z wiesiołka świetnie radzą sobie z suchą i problematyczną skórą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2op

No składy są bardzo ważne, w wielu kosmetykach są silikony czy zapychacze i wcale nie nawilżają skóry, tylko dają złudne poczucie gładkości, tak samo jak na włosach, takie piękne i gładkie, ale prawdziwy stan jest ukryty. A najlepiej to w ogóle dbać o skórę od środka, bo to jest też bardzo ważne. Ja biorę suplementy diety, super się sprawdza Neoglandyna z olejkami w składzie 🙂 skóra mi się poprawiła bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauline

Też brałam Neoglandynę:) i zgadzam się co do dobroczynnego działania olejków, ja od jakiegoś czasu olejuję włosy i bardzo fajnie to działa dlatego postanowiłam działać też od wewnątrz i dlatego właśnie padło na Neoglandynę. Efekty są bardzo dobre:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaks33

seria kosmetyków Atopis na suchą skórę jest najlepsza - odkąd używam skóra już nie jest taka sucha i nie czuję dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Przede wszystkim odstaw pseudo balsamy- zwłaszcza chemiczne typu Nivea czy Dove. Im dłużej stosujesz tym lepiej wysusza- a jak nie zastosujesz to efekt suchości jest jeszcze większy. Odzwyczajenie od tego typu rzeczy trwa zazwyczaj kilka dni i skóra zaczyna sobie sama z tym radzić. Najlepiej na skórę paznokcie i włosy zadziała skrzyp w czystej postaci - ale tez i problematyczne zastosowanie. Musisz pogotować  taki wywar dolać do wanny- kolor wody będzie słomkowo zielonkawy ale też i efekt będzie znacznie lepszy (krzem fajnie wchłania się przez skórę (ale zawsze ziele skrzypu trzeba gotować nie parzyć). Co do gotowych i strikte naturalnych rzeczy  to "płyn a pękającą skórę stóp i rąk" - jest on właśnie do suchej skóry w tym całego ciała. Nie chce robić kryptoreklamy więc znajdziesz w necie bez problemu- zresztą Polska firma z której parę rzeczy już mam i od dawna testuje. Wystrzegaj się po prostu typowej chemii "dla ludu" gdzie na samym końcu jest 0,0000001% wyciągu z jakieś ziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam serum dotleniające bielenda professional , super dla bardzo odwodnionej skóry, zamawialam na stronie hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci zastosować krem na bazie konopi, osobiście stosuje firmy Annabis https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 aczkolwiek z pewnością innej firmy działają podobnie. W moim przypadku problem z suchością skóry skończył się już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Z doświadczenia wiem, że problemy skórne wynikają niedoborów wewnątrz organizmu i nie wystarczy tu zastosowanie kremu czy serum..ja stosowałam Neoglandynę i pożegnałam się z suchą, szorstką skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna

Również jestem zdania, że emolienty mogą okazać się najlepszym wyborem. Przynajmniej tak było w moim przypadku, kiedy po elodermie całkowicie skończyły się moje kłopoty ze skórą. Najwidoczniej skład produktu podpasował moim potrzebom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minko

Mi bardzo pomogły zabiegi z produktem Restylane Skinboosters. 3 sesje i skóra jest zupełnie inna, nawilżona, odżywinona i bardziej elastyczna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbata Liczi

W moim przypadku zabiegi z Restylane Skinboosters były przeprowadzane jako terapia uzupełniająca po laserowym usuwaniu blizn potrądzikowych. bardzo mi ten zabieg pomógł. Skóra własnie też jest nawilzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaa

Mnie przy mocno suchej skórze bardzo pomogłą wizyta u kosmetologa, najpierw Pani zzbadała mi skórę i przeprowadziła ze mną wywiad na temat mojej pielęgnacji. P przeanalizowaniu zmieniłam połowę kosmetyków na apteczne. Zrobiłyśmy serię mezoterapii bezigłowej i peeling medyczny. I teraz już wiem jak prawidłowo dbać o moją skórę. Każdemu polecam odwiedzić specjalistę. Ja byłam w lenartowicz clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaszka

Możesz zawsze też spróbować emulsji atoperal, a do tego kąpać się w żelu od nich. Ja miałam problemy ze skórą – była wręcz przesuszona i te środki bardzo mi pomogły. A to dzęki temu, że widziałam wersje dla dzieci u swojej siostry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka

Trzeb szukać pod siebie i patrzeć jak reaguje nasza skóra. Mi w zupełności wystarcza pielęgnacja Elodermem i nie trzeba szaleć z kosmetyczką. Wygląda na to że skóra jest odpowiednio odżywiana i takiej pielęgnacji wymaga, szczególnie teraz, kiedy mamy zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Trynkiewicz

Jeżeli już wybieracie kąpiel w emolientach to myślę, że bardzo fajnym wyborem będzie emolient Essenz. Przynajmniej wg mnie to tak wygląda. Od siebie bardzo polecam, przede wszystkim jest tez bardzo dobry dla dzieci od 1 roku życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Leczenie suchej , odwodnionej skóry  www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laktofilka

Też wypróbowałabym emolienty. Jak miałam bardzo suchą skórę, to stosowałam atoperal. Ale nie tylko emulsję do smarowania, bo miałam też szampon, płyn do mycia i krem do rąk. Także nie było opcji, że moja skóra w końcu nie przestanie być sucha i rzeczywiście stala się o wiele bardziej delikatna i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka

Na ichemia.pl masz naturalne olejki, jeśli o mnie chodzi to  też wcześniej miałam problemy z suchą skórą i właśnie zamiast balsamów zaczęłam stosować do nawilżania ciała olejki. Skóra poprawiła się już w ciągu miesiąca polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Lubię różne zabiegi u kosmetyczki, to taka moja odrobina luksusu.Na co dzień stosuję Eloderm, bo daje przyjemne uczucie, kiedy skóra jest gładka i się lśni. olejków nie stosuję, bo nie znoszę, kiedy coś mi się klei na skórze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sucha

przestałam się myć, myję tylko głowę i nogi, twarz mleczkiem, i wygotowaną gąbką miejsca strategiczne, jest lepiej, a do ciala uzywam olejki w niewielkich ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Ja miałam naprawdę sucha skore dopóki nie przerzuciłam się na kosmetyki do skory atopowej i wrażliwej, balsamy w drogeriach nic nie dawały albo było jeszcze gorzej, dopiero po atoperalu moja skóra się uspokoiła i teraz oprócz emulsji do ciała uzywam tez żelu, który jest naprawdę bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiar99

Ja zamieniłam kosmetyki drogeryjne na kosmetyki z konopi. Po pierwsze super nawilżają, efekt jest natychmiastowy i zostaje na długo, bez tłustej skóry. Po drugie mają świetny skład. Same naturalne składniki, bogate w witaminy i substancje odżywcze. Teraz już nawet szampon kupuje z konopi  Polecam https://konopieizdrowie.pl/ mają duży wybór kosmetyków, bardzo dobrych marek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallen

Najlepiej poprosić o próbki produktów i zobaczyć na co najlepiej zareaguje skóra. Osobiście lubię eloderm, po nim skóra mojego małego alergika bardzo się zmieniła i co najważniejsze przestała go swędzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Mój sposób na piękne i zadbane ciało, nawilżoną i odżywioną skórę, to pielęgnacja z żelem BAMBOO.

#zelbamboo #gsynergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratka

spróbujcie bloomea by binatural. Mnie kilka zabiegów niesamowicie pomogło!! Będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola

Ok, ale zabiegi to raczej kosztowna sprawa, na pewno nie do stosowania na co dzień. Dobre kosmetyki też dadzą radę. Do bardzo suchej skóry najlepiej używać dermokosmetyków, bo wnikają głębiej i lepiej nawilżają. Lubię np. enilome z doz.pl, znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesa

Przesuszona skóra to zmora niejednej kobiety. Warto regularnie dbać o nawilżenie, gdyż wtedy wygląda się młodziej. Z własnego doświadczenia polecam zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters. Preparat zastosowałam na twarz (dwie serie), wyglądam teraz znacznie promienniej i młodziej:) Skóra jest jędrna, jakby „odnowiona”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×