Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamusia22

Czy to ciąża??,druga bladziutka kreska kto tak miał?

Polecane posty

Cześć wczoraj miałam dostać @ a nadal cisza zaznaczę że staramy się z mężem o dzidziusia.Dzisiaj w południe zrobiłam test i wyszła najpierw jedna kreska a po 3 minutach pojawiła się bladziutka różowa kreska.Dla pewnosci zrobiłam drugi test po południu i też wyszła druga kreska ale ledwo widoczna jaśniejsza niż na poprzednim teście niewiem co o tym myśleć:(,czy ktoś tak miał i był w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora szansa
powtórz za kilka dni albo zrób HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro rano zrobię kolejny test,chćę się jak narazie dowiedzięć od innych mam i przyszłych mam czy któraś tak miała i jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam, test robiony w 31 dc, w tym samym dniu robilam bete ponad 300 :) dla pewnosci radze powtorzyc stest a najlepiej isc na bete!! :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaa
Raczej ciąża pewnie początkowe stadium dlatego :) Ja również jestem w ciąży :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że to będzie ciąża,tak się cieszę a jeszcze bardziej się będę cieszyc jesli jutrzejszy test też wyjdzie dodatni,oby.w sumie już czwarty cykl się staramy i zawsze jak robiłam testy to nawet cienia drugiej kreski nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze boli mnie brzuch tak jak bym miała okres dostać i naprawdę się boję ze go moge dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaa
radzilabym zrobic test jednak za 2-3 dni :) po co juz robic skoro dzis zrobilas dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka230
Hej ja też tak miałam nawet przez kilka dni bladziutką kreseczkę a jednak była ciąża:)🌼 Postanowiłam odczekać kilka dni i powtórzyc teścik i wyszły piękne ciemne II kreseczki:) Testy miałam z allegro paskowe także bardzo szybko wykryły u mnie ciąże a mogłam je robić codziennie bo zakupiłam 10 szt. Myśle że u Ciebie będzie tak samo;) Pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftygkjm,
Myślę, ze jestes w ciąży !!! Ja tak miałam i w pierwszej i w drugiej ciąży. Na dzień przed okresem pojawiła się na teście bladziutka, ledwo widoczna druga kreseczka ! Kilka dni później powtórzyłam test i już była znacznie ciemniejsza i grubsza. A dziś jestem mamą :) Takze gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam 3 testy i cały zcas miałam blada kreske... No to teraz trzeba dac o siebie i o mała fasolke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na 99% ciąża :) ja tak miałam, że za pierwszym razem test w ogóle nie wyszedł a bolały mnie piersi, jajniki, ogólnie nie czułam się najlepiej i byłam pewna, że coś się święci. Test powtórzyłam po 2ch dnaich i kreseczka wyszła bardzo bardzo blada, trzeba się było przyjrzeć. Po kolejnych dwóch dniach była już dużo wyraźniejsza a teraz to już prawie 20tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej też powtórzę test za 2-3 dni Jak ja się cieszę:)dzięki że odpisałyście bo tak to byłam cała w stresie,a teraz się uspokoiłam,dzięki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej też powtórzę test za 2-3 dni Jak ja się cieszę:)dzięki że odpisałyście bo tak to byłam cała w stresie,a teraz się uspokoiłam,dzięki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
No no :) Gratulacje - też tak miałam, a i brzuch mnie bolał mocno jak na ciotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje, jesli jest 2 kreska nawet bladziutka to napewno ciaza:) ja tak mialam i ta druga kreseczka wlasnie dopiero po kilku minutach mi wyskoczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.. testy sie mylą tylko
w tą drugą strone..takze gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje wiosne
ja tak miałam!!! Niestety (dla mnie) to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
zrób bete ale ja tak miałam i już mija 20 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meybee81
ja w ogóle nie zauważyłam drugiej kreski ;) a dopiero następnego dnia jak chciałam wyrzucić test- pokazała się. Wiedziałam, że nie powinno się czytać tego wyniku dlatego zrobiłam drugi test - i gdybym "nie doszukiwała" się tej drugiej kreski to pewnie bym jej nie zauważyła ale była... blaaaadziusieńka. A brzuch mnie bolał jak przed okresem dobrych kilka tygodni ;) Termin mam za 4 dni :D Tak więc GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justka230
jakiej firmy testy robiłaś i w którym dniu cyklu - bo napisałaś że bardzo szybko ci ciążę wykryły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby testy się w drugą stronę
nie mylą, ale może dojść do poronienia ciąży w okolicy daty spodziewanej miesiączki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka230
"do Justka" tak jak wcześniej wspomniałam robiłam testy z allegro paskowe od sprzedawcy "zostanmama" http://www.allegro.pl/item1078518687_testy_ciazowe_test_ciazowy_od_firmy_w_24h.html i jeszcze dodam że wysyłka u nich jest błyskawiczna:) Zdecydowałam sie na nie po czytaniu różnych opinii o testach ciążowych i pomyslałam że czemu nie zakupić właśnie ich, że może przyniosą mi szczęście;) No i przyniosły bo wcześniej stosowałam z aptek za szt. po 11 zł i ciągle pokazywały mi I kreche i juz byłam do nich uprzedzona. Według mnie są naprawde bardzo dobre, to jest moje zdanie potwierdzone dowodami;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×