Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a prosze juz pisze :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NIK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN tyllkaaa-----------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76--------34------------------Katowice-----------------------09.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)dzisiaj właśnie zobaczyłam pęcherzk ciążowy, w przyszłym tygodniu następna wizyta i czekam na bijące serduszko. termin 21.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN tyllkaaa-----------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76--------34------------------Katowice------------ -----------09.03.11 ila78..............32.................Wieruszów(łódzkie).............21.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to super :) ja ide we wtorek do lekarza i jestem ciekawa co powie :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
witajcie mamuski te obecne i te ktore dolaczyly;-) jak przezylyscie dzisiejszy upalny dzien?:-)... czy wam tez bole brzuszka przeszly?...to chyba dobry znak prawda?:-) jeszcze 9 nocek do przywitania sie z maluszkiem:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj upał nieziemski, ale jakoś przeżyłam:) Brzuszek mnie w ogóle nie boli, nie mam mdłości ani niczego takiego:) W czwartek idę na USG i mam nadzieję, że już cosik będzie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka---------26-------------------Wejherowo-------------------06.03.11 tyllkaaa-----------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76--------34------------------Katowice------------ -----------09.03.11 ila78..............32.................Wieruszów(łódzki e).............21.03.11 Jak tam u Was?? u nas troche sie ochlodzilo i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki :-) mieszkam w Irlandii, jutro koncze 30 lat, jestem w 5 tygodniu ciazy, tzn tak mi sie wydaje (okres mialam 14 czerwca), jest to moja druga ciaza, pierwsza poronilam w 2004 roku, teraz z narzeczonym staralismy sie 3 cykle :-) wczoraj tak bardzo bolal mnie brzuch w nocy, ze myslalam ze pojade na pogotowie, boje sie ze to cos nienormalnego ale wiecej sie nie powtorzylo. co jakis czas mam uklucia albo skurcze, ciesze sie ze moglam do Was dolaczyc ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka---------26-------------------Wejherowo--------- ----------06.03.11 Nassani-----------26------------Piastów(pow.pruszków)------------06.03.11 tyllkaaa-----------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76--------34------------------Katowice------------ -----------09.03.11 ila78..............32.................Wieruszów(łódzki e).............21.03.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mnie bardzo spuchły dziąsła i bolą:( Płuczę rumiankiem, troszkę pomaga, ale niewiele... Może znacie jakiś inny, lepszy sposób na złagodzenie dolegliwości? Zrobiło się chłodniej dzisiaj i jest przyjemnie:) Miłego dnia Wam życzę:) Witaj puszek666 wśród marcówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
Hej 🖐️ U mnie tez dzisiaj chłodniej, a w sumie powinna napisać u nas :-),bo Cymbałka - ja tez obecnie mieszkam w Wejherowie :-) Całkiem milutko jak temp. o kilka stopni niższa, nie sądzicie? :-) Pozdrawiam Was serdecznie 🌻 No i oczywiście serdecznie witam nowe mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo--------- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszków)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------------ -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(łódzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow............................21.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow.......... ..................21.03.11 mammita...............30.................Opole..............................19.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow.......... ..................21.03.11 jestem jestem.........27...................Rzeszów.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka :) Jejus ja juz sobie nie daje rady z tymi upalMI :( EHHH mam nadzieje ze we wtorek zelrzy bo mam lekarza na 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, jest jeszcze marcówka lusjana, starsza ode mnie:) ale ja brałam z tabelki;) tyllkaaa, to fajna sprawa być młodym i mieć dzieciaczki. Ja urodziłam moich chłopców w wieku 19 lat i absolutnie nie żałuję:) Choć oczywiście są plusy i minusy, jak wszędzie. Idę się położyć, bo jakaś senna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) już zaklimatyzowałam się w na topiku termin na luty 2011,ale do was mogę również dołączyć jeżeli pozwolicie,bo mój termin raczej też wyjdzie w okolicach marca:) Dopiero wczoraj po wizycie u lekarza na 100% potwierdziła się moja ciąża o którą staraliśmy się prawie rok.bardzo się cieszę i modlę się żeby wszystko było w porządku.Jutro będe wykonywała pierwsze badania i może dowiem się dokładnie na kiedy mam termin.ostanią @ miałam 04.06 ale podejrzewam że do zapłodnienia doszło pod koniec miesiąca,ale coś tu przeczytałam że termin liczy się od ostatniej @ ?? jak tak to ja równiez nie wiedziałam o tym no bo i skąd.Tak odczuwam lekkie bóle brzuszka,piersi strasznie mnie bolą ale najbardziej martwie się wzdęciami,mówiłam o tym dla gin,ale nic nie powiedział.Teraz przyjmuje takie tabletki feminatal czy któraś z Was też przyjmuje takie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow.......... ..................21.03.11 jestem jestem.........27...................Rzeszów................ .......? ewelunia21.............24...................Skierniewice....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminu nie wpisałam bo bede wiedziała w piątek po usg a jak sobie sama wyliczyłam to 2.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Cymbałka------------26-------------------Wejherowo------ --- ----------06.03.11 Nassani---------------26------------Piastów(pow.pruszkó w)-- ----------06.03.11 tyllkaaa----------------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ? Gosiek_76-------------34------------------Katowice------- ----- -----------09.03.11 ila78...........-----...32.................Wieruszów(ł dzki e).............21.03.1 ja tez marzec 2011--31---------------Wejherowo-----------------------01.03 .11 puszek666.............30.................Carlow.......... ..................21.03.11 jestem jestem.........27...................Rzeszów................ .......? ewelunia21.............24...................Skierniewice. ...................? Upsy ...................26.................woj.podlaskie.....................???? Witam ,jutro mam wizyte u mojego ginekologa ,więc będe wiedział dokładnie termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie do tych z was które juz maja dzieci jakie były wasze porody ? ja juz jeden mam za sobą i drugi mnie przeraża :////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przedwczoraj powtarzałam betę, wczoraj byłam u lekarza. Wydawało mi się że coś niski poziom, ale uspokoił mnie że wszystko w zupełnym porządku. Uszczęśliwiliśmy też tą informacją rodziców którzy czekają od jakiegoś czasu na wnuczki, ucieszyli się oczywiście, ale myślałam że będzie większe zaskoczenie- a tu tylko "spodziewaliśmy się/to była kwestia czasu". Moje rodzeństwo było bardziej zaskoczone :) Mam tylko brać kwas foliowy i magnez, nie wychodzić bez potrzeby w taki upał (tym bardziej że w poprzedniej ciąży trzy razy zemdlałam), i niestety nie jeść francuskich serów pleśniowych, wędzonych ryb (na razie tych na ciepło też), i surowego mięsa. A właśnie takie rzeczy będę teraz miała pod ręką, a na łososia bym się rzuciła jakbym dostała... :/ Za to mama obiecała mi ogórki kiszone- super, głównie na wodę z ogórków czekam :D Piję praktycznie oprócz zielonej herbaty tylko sok z białych grejpfrutów i lemoniadę cytrynowo- grejpfrutową. Mdłości mnie niestety męczą i wymioty też, chyba bardziej nawet po zapachach niż po jedzeniu. Raz mnie na ulicy rzucało bo takim rozgrzanym, zasikanym przejściem szłam, zapach właśnie zasikanych bram, brudnych ulic, rozgrzanego asfaltu, śmierdzących ubrań jest nie do wytrzymania. Wczoraj byłam u rodziców w domu, nie mogłam wejść do WC akurat (też śmierdziało :P ), mój genialny brat podłożył mi worek... dziurawy :) A, termin mam na 3. marca- bardzo się cieszę, odpada mi chodzenie z brzuszkiem w upał, i akurat do kolejnej zimy potworek podrośnie już co nieco :) Niestety, USG dopiero 2. sierpnia, ale przynajmniej mąż wróci, bo chwilowo słomianą wdową jestem i ciężko z tym, bo nigdy się jeszcze nie rozstawaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×