Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość jestem jestem
dzien dobry:-) Nassani ja ci nie pomoge gdyz mnie glowa nie boli.... mnie pobolewa nadal brzuszek czasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani moesz brac no apap, oczywiscie bez przesady ale kiedy bol rzeczywiscie dokucza to o co sie meczyc... Mnie glowa tez na razie nie boli, tak jak jestem jestem, boli mnie brzuch - nie nin stop ale mam takie 'napady'. Dlatego dostalam duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
ja też dostałm duphaston a ile razy dziennie bierzecie i cale czy pol??? wyczytalam ze moze on prowadzic do spodziectwa u chłopców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Jeśli chodzi o bóle głowy to z tego co wiem, to zwykły Apap nie powinien zaszkodzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
wiecie co.....zauwazylam u siebie jakas dziwna energie do dzialania;-)....oczywiscie bez przesady....oszczedzam sie jak moge poki co ale jakos tak wszystko nagle chce mi sie robic;-)......... ile dziewczynki macie lat? ile wazycie i ile wzrostu? wiek wzrost 27 158 waga 06.10,07.10, 08.10, 09.10,10.10, 11.10, 12.10, 01.11, 02.11, 03.11 51.0 53.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
ja biore dwa razy dziennie po pół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
kurcze pochrzanilam troszke ta tabelke:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;)) do lekarza zamierzam wybrac sie w przyszłym tyg. Boli mnie ten brzuch cos za bardzo chyba. Mam czasami takie silne bóle jak na okres ogólnie mysle ze za czeste te bóle. A spać mi sie tak chce ze nie wiem jak w tej pracy wysiedze normalnie oczy mi sie zamykaja. o i znowu ból!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się dzisiaj na badania prenatalne. Mieszkam w Katowicach i zapisałam się do dr Cnoty. Badanie mam na 26.08. Koszt 250 zł. Czy któraś z Was myślała już o takich badaniach i czy w ogóle będziecie je robić? Chodzi mi oczywiście o badania nieinwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to normalne bo sie wszystko tam rozrasta. Jestem gdzies w 4 maksymalnie 5 tyg. Ale martwie sie ze te bóle to jednak za czesto i cos jest nie tak. Nie bylam u lekarza wiec nie biore zadnych leków jedynie Vigor zestaw witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka23, możesz spokojnie wziąć nospę, nawet 2 tabl. 3 x dziennie (mnie tak powiedziała lekarka). Weź i zobacz, czy Ci przejdzie. A to ą bóle raczej kłujące czy skurczowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami pokłuje ale przeważnie to bole skurczowe jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no-spa
nie bierzcie nospy i nie wierzcie lekarza ze ona nie szkodzi dziecku - to klamstwo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Ja mam 31 lat, 172 cm wzrostu i ważę 60 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Ja znad samiutkiego morza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
"ja też marzec 2011 Ja znad samiutkiego morza" a skad dokladnie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no-spa
spytajcie sie swoich lekarzy o skutki uboczne .... Troche mialam doczynienia z dziecmi po nospie... wierzcie mi - nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie leki mają jakieś skutki uboczne, nawet jedzenie i tryb życia. Jeśli bardzo boli, to nospa jest najbezpieczniejszym lekiem w ciąży. Znam kobiety, które bardzo dbały o siebie w ciąży, nie brały żadnych leków i niestety, dzieci nie urodziły się zdrowe. Znam też takie, które paliły papierosy i brały inne używki i dzieci są jak najbardziej zdrowe. Uważam, że nie należy przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. Dbać o siebie za bardzo też nie należy. Nie dajmy się zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Debki, Karwia :-) no-spa napisz prosze coś o powikłaniach jakie moga towarzyszyc zażywaniu No-spy. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!! zasypiam , normalnie powinnam sie zwolnić z pracy i pojechać do domu odespać... tylko co odespać skoro o 10 poszłam spać, czuję sie jak po porządnej balandze hehe. ciągnie mnie brzuchol i jestem taka padnięta..... , witam nowe koleżanki :) Gosiek- co racja to racja - nie dajmy się zwariować, trzeba umieć znaleść złoty środek, i nie popadać w skrajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Ja 0 15 kończę pracę :-) Tym, które pracuja dłużej zyczę by czas szybko minął. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
do tych które boli brzuch:) moj lekarz powiedzial ze na poczatku ciazy to normalne, chyba ze pojawia sie plamienie to wtedy nalezy sie zglosic na badania, natomiast zapisal mi aspar i odkad go biore bóle sie zmniejszyly. a babka w aptece mi tez to polecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) NAreszcie w domku, jestem padnieta , spac mi sie chce :) I mam wrazenie ze brzuch mi sie powieksza bo spodnie mi sie powoli nie dopinaja. ALe to możliwe , że tak szybko???????? Koebitki, kiedy macie zamiar powiedzieć w pracy o ciąży?? A moze juz mowilyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbałka, u mnie szefostwo już wie o ciąży. Jestem już na L4 - mam pracę siedzącą i nie dawałam rady, bolał mnie kręgosłup. Mam już swoje latka;) i jedno poronienie przed paroma miesiącami więc wolę posiedzieć w domku i się zrelaksować z dobrą książką na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×