Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość jestem jestem
witam dziewczynki:-) .... mam objaw:D...jestem caly czas glodna 😭....az sie boje co to bedzie za 4 msc:D.... poza tym wszystko w normie;-) zero mdlosci, troche jestem senna popołudniami..... jedynie co mnie troszke martwi to brzuch, nadal mnie pobolewa.....ale ponoc to normalne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
hej ja też w przybliżeniu termin na początek marca, za tydzień ide do lek. a jak powinna wygladac pierwsz wizyta ciążowa??? dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dzisiaq w pracy bardzo bolał mnie kręgosłup (część lędźwiowa) ale rozchodziłam na szczęście, więc myślę, że wszystko ok:) Jutro idę do lekarza tak na wszelki wypadek - to będzie moja pierwsza wizyta. Termin porodu mam mieć, wg własnych obliczeń na 9 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
a mogłybyście napisać jak powinna wyglądać pierwsza wizyta (ciążowa), tto moja pierwsza ciąża i chciałabym aby przebiegała prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
czy bola was nadal brzuszki czy tylko mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolał niemal bez przerwy - teraz tylko od czasu do czasu. Piersi za to naparzają na całego. No i zrobiły się już tak duże, że musiałam rozmiarówkę zmienić... Mnie poza tym czasem mdli, a od pogody chyba cały czas chodzę senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie natomiast bolą plecy, brzuch tylko od czasu do czasu zakłuje. Piersi, szczególnie brodawki, bolą i są jakby cięższe. Też chodzę senna, czasami mnie mdli, ale ogólnie nie czuję się źle. A słyszałam, że im kobieta ma większe dolegliwości tym lepiej dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammita
Cześć Dziewczyny!! Zdaje sie że dołączę do Was. podejrzewam, że zaciążyłam :) planowałam co prawda zacząć starania dopiero w okolicach września, ale podejrzewam że próba generalna okazałą sie akcją właściwą heh. No cóż, jeśli jest tak jak myślę, to termin wypadnie na 19 marca 2011r. na razie czekam na potwierdzenie moich przypuszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
witaj mammita:-) robilas juz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam sie :). Wszystkim oczekującym Mamusiom gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robiłam, bo muszę poczekać jeszcze z 4 dni, a nie chce niepotrzebnie się stresować. Zresztą jestem już troche weteranką, bo to moja (chyba ;) ) 4 ciąża i trzeci, mam nadzieje, szczęśliwy poród. Na razie mam wszystkie objawy jak przy poprzednich ciążach. Mój mąż jeszcze nie wie, ale jak mu powiem to oszaleje z radosci :) na razie milczę bo muszę mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammita, ja bym nie wytrzymała i chociaż na betę poszła :P Gorąco u mnie (W-wa Ochota) drobne 30 stopni w cieniu, a powietrze ciężkie. Czekam z utęsknienie na ochłodzenie. A jak u Was? Skąd w ogóle jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisaj szaro-stalowe niebo, jakieś paskudztwo z nieba co jakiś czas kapie i jest chłodno!!. A ja wytrzymam- choć nie jest lekkko , bo jestem strasznie ciekawa. biorąc pod uwage fakt że mamy lekki poślizg trzymiesieczny to może trochę pozwala mi się lepiej kontrolować :). Poza tym pracuję i wszystkie koleżanki na urlopie- sama obskakuję 3 stanowiska, więc nie ma szans na razie na wycieczki do labolatorium. Jestem z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano zrobiłam test. No i udało sie. Siedze teraz w pracy strasznie boli mnie brzuch juz od poltora tyg. Tak jakby na okres no i jajniki ciągna. Piersi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka23, gratulacje :) Z tym brzuchem też tak miałam na początku, ale jakby Cię bolało tak bardzo jak na @ lub bardziej, to pędź do szpitala - tak mi mój gin na początku powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mnie tez pobolewal brzuch i wczoraj bylam u lekarza - przepisal mi profilaktycznie duphaston. nic sie nie dzieje ale lepiejdmuchac na zimne. Moja siostra tez przyjmowala luteine na poczatku ze wzgledu na bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka oszczędzaj się i pomyśl, że po prostu maleństwo robi sobie porządek i miejsce w mieszkanku ;) remont:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRACUJE 10 GODZ DZIENNIE JEST TO PRACA BIUROWA NIE CIEŻKA FIZYCZNIE ALE TEZ TAK SIEDZIEC TO NIE DOBRZE NO I OCZY SIE MECZA PRZED KOMPUTEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób przerwy, jak nie musisz patrzeć w monitor to wyłączaj dziada. no i mała gimnastyka typu przeciągannie się , spacerek do koleżanki, wyjście na ksero, w pracy nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Byłam dzisiaj u lekarza. Dostałam skierowania na wszystkie badania + USG TV. Idę robić w przyszłym tygodniu. Poza tym wszystko ok:) Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko jak należy:) Następna wizyta 20.07:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KObietki... Jak samopoczucia?? Mnie strasznie bola piersi, czasem zkaluje w brzuchu no i czasami mi niedobrze, ale nie wymiotuje... na szczescie :) pierwsza wizyte mam w poniedzialek :) znalazlam sobie prywatna lekarke, ktora w gabinecie majuz usg i wsyztsko co potrzbne , wiec wsyztsko za jednym razem. Nie moge sie doczekac kiedy zobacze naszego maluszka. Moj maz idzie ze mna na pierwsza wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiecie co???? Zjadlabym cos dobrego :) tylko nie mam pomyslu. Ciagnie mnie na frytki albo cos tlustego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was pytanie-czy drugie usg to jest już usg brzucha czy nadal dopochwowe? Ja z objawów mam bóle brzucha jak bym miała mieć okres i bolą mnie sutki, jestem też ciągle śpiąca. Poza tym nic puki co. Trochę się martwię czy wszystko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki!! cymbałko droga - fajny ten gadżet, ale nie do końca umiem go obsłużyć, bo nie potrafię zapisać ustawień i zrobić konta- hmmmmmmmm blondi ze mnie ;P. ide spać bo strasznie spac mi się chce- wszystkim życzę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Witam kobietki 🖐️ Mam termin na 2 marca :-) To moje drugie dziecko :-) Mam już 4 letnia córeczkę. Porównujac z poprzednią ciążą to muszę niestety napisać, że teraz jest...gorzej :P tzn. mam mdłości okropne. Poki co nie wymiotowałam ale te mdłością są okropne. W pn. byłam na pierwszej wizycie. Usłyszałam już bicie serca mojego maluszka :-) Kolejna wizyta za m-c. Mam 31 lat i jestem z woj. pomorskiego. Pozdrawiam serdecznie 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! :D A ja mam pytanie - jak sobie radzić z bólem głowy w ciąży? Czuję, że idzie, często tak miewam, że przy złej pogodzie dopada mnie tak mocny ból, że bez prochów ani rusz, bo wyłącza mnie z normalnego funkcjonowania, ale jak sobie poradzić teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×