Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość jestem jestem
witajcie:-) jak samopoczucie w taki pieknie zaczynajacy sie week??:-) u mnie zaczynaja sie pojawiac pierwsze nudnosci rano....ale do niczego jeszcze nie doszlo:P....oprocz straszenia;-)..... jeszcze zostalo 12 dni do pierwszej wizyty....strasznie sie boje i ciesze zarazem....mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
jestem jestem - na pewno wszystko bedzie ok. :-) Nie ma się czym martwic :-) No za te 12 dni to usłyszysz juz porzadnie bicie serduszka :-) Wrażenie niesamowite - zapewniam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny i słoneczny poranek!! czuję się świetnie, ale dopadły mnie chyba jakieś hormony wczoraj ,bo warczałam na wszystkich bez powodu, sama nie wiem o co, ale jakoś drażnił mnie mąż i w ogóle wszystko, ot tyle na temat humorzastych ciążówek :P A może po prostu dopadła mnie świadomość tego, że kończę 30 lat i przedemną statystycznie tylko jeszcze jedna 30... czyli już tylko z górki:( Witam nową mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lusjana w gronie marcówek:))) Skąd jesteś? mammita, ja miałam to samo. Wczoraj nie wiem co mnie napadło, ale zaczęłam mieć do męża pretensje sama nie wiem o co. Aż mi później głupio było;) Ale tak to już jest z tymi hormonami w ciąży:) Mój mężczyzna to rozumie na szczęście. Dzisiaj idę do dentysty, bo złamał mi się kawałek zęba, a to pewnie wpływ ciąży, bo zęby lubią się wtedy sypać niestety...:( W Katowicach upał niemożliwy, ale ja czuję się dobrze, żadnych mdłości ani bóli:) 15 lat temu jak byłam w ciąży bliźniaczej też czułam się świetnie, więc może tym razem też się nie będę męczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie , że nie tylko ja szaleję hehe Mój mąż co prawda o niczym jeszcze nie wie, bo chcę mu zrobić niesodziankę, tylko przez takie zachowanie to w koncu sam się zorientuje o co chodzi, w końcu przechodził to już ze mną:). A tego bym nie chciała. Upał u mnie też będzie niueziemski , ale ja tak lubię, autentycznie czyje sie wtedy rewelacyjnie gdy ciepło atakuje mnie zewsząd. Na razie oprócz humorów to mam apetyt jak szarańcza, ciągle chodzę głodna, nie pozwalam sobie co prawda na ciagłe podgryzanie, ale martwi mnie to, bo jeśli sobie pofolguję to zacznę w pierwszym trymeście wyglądać jak słonica, ale ciągle walczyć ze sobą?? też ciężko.... Gosiek a skąd wiesz, że ta ciąża to też nie podwójne szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Gosiu- to masz już bliżniaki? :-) U mnie na USG był jeden zarodek wiec raczej niespodzianki juz nie powinno być, choc kto wie... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, U mnie tez upal od rana... Dzis rano rowniez bylo mi nedobrze ale obylo sie bez wiekszych atrakcji. Powiedzcie mi jak to u was jest z temperatura? Ja codziennie wieczorem czuje jakbym miala goraczke, w nocy sie budze rozpalona, moj maz smieje sie ze jestem jak kaloryfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja urodzilam w marcu 2010 - zycze Wam cudowych miesiecy, bezproblemowych ciazy i pieknych, zdrowych dzieciaczkow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
czesc dziewczynki:) u mnie dzis masakra... jest mi nie dobrze i w głowie mi się kręci jak jasnyyy gwint:( a do tego mam jutro 3 egzaminy, musze sie uczyc a czuje sie tak fatalnie... a jak tam wasze samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
ja tez mam wieczorem temperature podwyzszona:-)....tez maz sie smieje ze jestem strasznie goraca...i ze napewno jestem w ciazy:D....(jakby goraczka o tym swiadczyla:P) ....no ale ok;-) poza tym humorki mam....ojjj mam:D.....raz sie wydre nie wiadomo o co bo od razu zaczynam sie smiac.....ale to nie wszystko....:P.....jestem straszna beksa teraz:D Andzia:) na ktorym jestes teraz roku?? i co studiujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammita, nie wiem, może to znowu podwójnie.... ale raczej nie sądzę, to się rzadko zdarza. Moi chłopcy mają już 15 lat i są super:) Bardzo cieszą się z tego, że będą meli siostrę albo brata. Będę miała ogromną pomoc z ich strony:) Andzie, nie martw się, ja też mam w poniedziałek egzamin. Damy radę:) A złe samopoczucie najlepiej przespać, wtedy czas szybciej leci i ani się obejrzymy a będzie marzec 2011!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
A miałam Was dzisiaj pytać, czy jesteście beksy :P Mi się bardzo często zdarza popłakać :-) Jak tu przespac złe samopoczucie jak w pracy trzeba siedzieć ? :-( Byle do konca m-ca, bo wtedy cały sierpień urlop :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
No i zapomniałam dopisać :-P Wiecie na co mnie naszła straszna ochota? Na świeże jagodzianki takie własnej roboty :-) Juz czuje ich smak...Mniammmm Po drodze jak wracam z pracy widzę ludzi sprzedających jagody... Tylko sie nie orientuje w cenie, ale nie ukrywam, że chyba dzisiaj się skuszę na te jagódki i po powrocie upiekę z córką :-) Któraś chętna, to serdecznie zapraszam na weekend nad morze :-) Ma byc upalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzec 2011, mnie też zdarza się popłakać czasem tak bez powodu, a potem wpadam w zupełnie odmienny nastrój;) Jedna rzec, na którą mam ochotę nieustannie to, i tu nie będę oryginalna, ogórki:) Mogę jeść tonami i obojętnie w jakiej postaci:) Już bym chciała jechać nad morze, ale wyjeżdżamy dopiero 24 lipca - już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny robicie tu straszne smaki....aż człowiek nie wie co ma zjeśc- mam poprostu milion pomyslów na minute:)ale wiecie co mnie dziwi- nie ciagnie mnie nic a nic do slodyczy, wrecz przeciwnie. Przed ciażą jadłam je tonami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzec 2011...kusisz tym morzem...hm..wody szum, piasek miedzy palcami i ta morska bryza:)sama radość....a ja mam góry dookoła i wiatr co najwyżej miedzy drzewami:) pozdrawiam z BESKIDÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmorze...... i jagodzianki,do tego weekend i wolne- opanuj się kobieto, bo akurat ten weekend masz nalot gości- ale nie ukrywam chętnie bym usiekła gdzieś, sama , no może męża bym zabrała...❤️ Beskidy- moje ukochane miejsce na ziemi, nie bywam tam często ale bardzo bardzo bardzo lubię :) A co do ogórków- to moja córa może jeść tonami heheh, ale ma tylko 5 lat więc pewnie w ciaży nie jest :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
Gosiek.......my wyjezdzamy 5 dni po was....:-) tez nie moge sie doczekac!! Mam nadzieje ze bedziemy mialy pogode;-) A jedzonko....hmmmm....ja wcinam znow wszystko na ostro i oczywiscie do wszystkiego dokladam ketchup pikantny oczywiscie;-). A codziennie pod wieczor "obowiazkowo" maz zabiera mnie na lody:D...takze ja to dopiero rewolucje wyprawiam:D aaaa i niesamowicie mi sie pic chce....;-) woda nie wychodzi mi z rak........maz sie smieje ze piweczko zobacze dopiero pewnie za 1,5 roku 😭...jak dobrze pojdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze chcialam podrozowac ale teraz wszystko sie zmieni...mam nadzieje ze z nasza dzidzia I mezem bede pozniej te plany realizowac;)narazie zmiana planow mielismy sie mocno szarpnac na Egipt ale zmienilismy plany na Chorwacje- wyjazd 10 wrzesien....czyli dlugo jeszcze czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ-------------------------------- WIEK---------------TERMIN PORODU Milutek.................................23......................1.03.2011 Ewelunia21............................24......................2.03.2011 ja też marzec 2011.................31......................2.03.2010 Nassani................................ ......................6.03.2011 Gosiek_76............................. ......................9.03.2011 katia 8209............................. ......................11.03.2011 Pozwoliłam sobie uzupełnić dane które padły już na naszym forum. Proszę się dopisywać dziewczyny- będziemy miały czarno na białym która z nas będzie się pierwsza rozdwajać i ile nas jest itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ ale się rozpisałyście,ja cały dzień z koleżankami spędziłam nad jeziorkiem,bo upał niesamowity,do tabelki się dopiszę w następnym tygodniu bo u lekarza jeszcze nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez bardzo goraco dzis. Ja mieszkam godzinke na poludnie od Chicago. Mamy wiec 7 godzin roznicy. Wy spicie pewnie a ja planuje co zrobic wieczorem :). Rano bylam z tesciowa u lekarza, maz mnie poprosil byl ja zawiosla i nie wiedzialam dlaczego on nie chce z nia jechac bo moj nie pracuje w piatki i zazwyczaj on wozi rodzicow do lekarza. Okazalo sie ze to wizyta do ginekologa. Tesciowa musiala sie zapisac na komputerze bo wlasnie wprowadzili komputerowe charts i wszytkie dane musza byc na komputerze. Poniewac tesciowa, 75 lat, nie umie obsugiwac komputera, ja musialam wszystko wypelnic i zadawac jej pytania. Usmialysmy sie rowno, bo pytania byly np. Z iloma mezczyznami mialas sex?, czy masz przyjemnosc z sex, itd. NIe bylo to bardzo wygodne dla mnei pytac tesciowej takich pytan. Najlepsze bylo jak czesto ma teraz sex? A ona ze smutkiem, ze nie tak czesto jak by sobie zyczyla. Tesc ma 80 lat. Ale zesmy sie usmialy. Moj maz chyba nei chcial isc z mama do gin, nie dziwie sie. Po powrocie do domu czulam sie taka zmeczona, ze zasnelam na pare godzin. Ja nie moge byc na sloncu bo sie bardzo zle czuje. Na spacery chodze tylko rano zanim slonce jest mocne. Przedtem bardzo lubilam slonce. Nie moge sie doczekac kiedy bedzie moja pierwsza wizyta u lekarza, mam nadzieje, ze wszytko jest ok. Martwie sie zeby wszytko bylo ok. Staram sie nie myslec za duzo o tym. Czy wy tez sie martwicie? Dzis mam ochote na bardzo pikantna kolacje, wybierzemy sie chyba do mexicanskiej restauracji. Uwielbiam to jedzonka. Zycze wam milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
witajcie:-) juz 3 dzien pod rzad....szczegolnie rano....chce mi sie :P.....i z dnia na dzien coraz bardziej mnie mdli.... jedzonko....powoli odbiera mi apetyt na wszystko....:-(.... mam pytanko do was....powiedzcie mi czy jak sie opalacie albo bedziecie opalac to bedziecie chowac brzuszek czy bedzie wystawiony na sloneczko?.......normalnie nie wiem co robic.....czy "szczelnie" zakrywac czy troche slonca nie zaszkodzi.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ---------------------------------- WIEK---------------TERMIN PORODU Milutek.................................23............... .......1.03.2011 Ewelunia21............................24................. .....2.03.2011 ja też marzec 2011.................31......................2.03.2011 Nassani................................26 ......................6.03.2011 Gosiek_76............................. ......................9.03.2011 katia 8209............................. ......................11.03.2011 Oj ja też bardzo kiepsko znoszę te upały, najchętniej schowalabym się w piwnicy na cały dzień i wychynęła dopiero wieczorkiem ;). Powiedziałam swojemu kierownikowi o ciąży, no i się miło rozczarowałam - powiedział, że to przecież naturalne i że trzeba bedzie jakieś zastepstwo znaleźć na czas macierzyńskiegoo :) Co do jedzenia, to ja rónież nie mam ochoty na żadne słodycze, a co gorsza przestaja mi smakować wędliny... wszystkie są jakieś paskudne w smaku :( Teraz kombinuje co oprócz sera i warzyw można kłaść na kanapkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grona marcowek... jestem w ciazy i chyba mam na marzec bo ostatni okres to 04.06 u lekarza bylam powiedzial ze raczej tak ale w poniedzialek mam usg.... jestem zmeczona, bola piersi okropnie i co najwazniejsze odzucilo mnie od papierosow.... to jest moja 2ciaza...mam juz synka Macka wlasnie skonczyl 2latka.... i troche sie boje tego wszystkiego..... ale ciesze sie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjana, miałaś wesoło, ja też czytając uśmiałam się:))) Nassani- fajnie, że zrobiłaś taką tabelkę:) a oprócz warzyw i sera to już chyba niewiele Ci zostaje;) ja np. na kanapkę bardzo lubię kłaść zioła, np. świeżą rukolę, polecam:) jestem jestem - ja będę brzuszek na pewno zakrywać, poza tym nie zamierzam wylegiwać się na słońcu. Nie powinno się w ogóle ogrzewać brzucha. Lepiej nie ryzykować. ewelona - witaj wśród przyszłych mamuś:) Macie bardzo fajnego synka:) Dopisz się do tabelki Nassani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny, ja tez jesten na etapie poszukiwania co jesc bo smaki mi sie zmieniaja. Najgorsze to co zjesc na sniadanie. Dzis np. mam ochote na wafla z jogurtem. Od 5 lat nie jem wedlin ale cos mnie teraz nachodzi ochota na wedzona kielbase. Albo inna zachcianka to twarozek ze szczypiorkiem. Chyba sie wybiore do polskiego sklepu i sobie to kupie :). No i jeszcze karpatka !. To bedzie uczta. Nie wiem czy wy macie takie samo doswiadczenie ale od kiedy doktorka przepisala mi specjalne witaminy dla kobiet w ciazy moj organizm czuje sie o wiele lepiej niz przed. Te witaminy dzialaja mak magic, dodaja mi sily. Czy wy tez bierzecie witaminki? Mysle ze ze sloncem to musimy byc ostrozne, ja bardzo zle znosze. Dzis po poludniu wybieram sie z mezem do ogrodu botanicznego ale wiem ze jest tam duzo cienia i bede sie mogla ukryc. Za 9 dni mam wizyte u lekarza. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj wszystkim bardzo gorąco... taka tutaj cisza.... Ja uczę się pilnie, bo jutro mam egzamin. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
Gosiek z czego masz egz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×