Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej ja mam 24 lat i 58 wagi ja też już jestem na L4 bo mam dość ciężką prace a poza tym nie mam siły na nic jestem wypluta nic energii we mnie niema a z pierwszym dzieckiem w ciąży mogłam góry przenosić w ogóle nie czułam ze w ciąży jestem a teraz... cóż wszystko się zniesie dla dzidziusia!!! a co do nospy to ja nawet w szpitalu ja dostawałam wiec myślę ze jest bezpieczna a każde leki mają jakieś skutki uboczne nic się na to nie poradzi nie wpadajmy w paranoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76 ja też poroniłam przed ta ciąża wiec teraz obchodzę sie z sobą jak z jajkiem narazie1 ale moja córcia i tak mi daje popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jescze nie powiedzialam w pracy i chyba sie wsrzymam do 3 miesiąca... Mam pracę biurową, na razie daję radę, w pracy jestem zmęczona, ale przychodzę do domu i góry mogę przenosić:) - dzis posprzątałam cąłe mieszkanko, mimo ze jak przyszlam to czulam sie zmeczona... A teraz ide robic pizze , mezus niedlugo wraca z pracy, a ja mam zachcianke na pizze z kurczakiem i ananasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim marcowkom! Zycze spokojnej ciazy, lekkich porodow i oczywiscie zdrowych maluszkow. Pozdrawiam Marcowka 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej awarii internetu....:) Mam 23 lata, 172 cm i ważę +/- 65 kg (muszę sobie zakupić wagę:) cymbałka- u mnie w pracy jeszcze nie wiedza...w sumie to wie tylko jeden sprzedawca (pracuje w dużej sieciowce z ubraniami jako kierownik działu:(...cały czas zwlekam z tą informacją gdyż przed nami B.Ważny Sezon start nowej kolekcji po2.08....przed tym terminem muszę im to zakomunikować. Ogólnie pracuje w dużych centrach handlowych po 8 godz....ale jest to dość ciężka praca (musisz być wszędzie, milion rzeczy na głowię i cały czas biegasz) do tego dochodzą mi dojazdy po prawie 30 km(ok.35min.) praca na dwie zmiany- po pierwszej zasypiam po powrocie a po drugiej zasypiam na stojąco w połowie zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej awarii internetu....:) Mam 23 lata, 172 cm i ważę +/- 65 kg (muszę sobie zakupić wagę:) cymbałka- u mnie w pracy jeszcze nie wiedza...w sumie to wie tylko jeden sprzedawca (pracuje w dużej sieciowce z ubraniami jako kierownik działu:(...cały czas zwlekam z tą informacją gdyż przed nami B.Ważny Sezon start nowej kolekcji po2.08....przed tym terminem muszę im to zakomunikować. Ogólnie pracuje w dużych centrach handlowych po 8 godz....ale jest to dość ciężka praca (musisz być wszędzie, milion rzeczy na głowię i cały czas biegasz) do tego dochodzą mi dojazdy po prawie 30 km(ok.35min.) praca na dwie zmiany- po pierwszej zasypiam po powrocie a po drugiej zasypiam na stojąco w połowie zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej awarii internetu....:) Mam 23 lata, 172 cm i ważę +/- 65 kg (muszę sobie zakupić wagę:) cymbałka- u mnie w pracy jeszcze nie wiedza...w sumie to wie tylko jeden sprzedawca (pracuje w dużej sieciowce z ubraniami jako kierownik działu:(...cały czas zwlekam z tą informacją gdyż przed nami B.Ważny Sezon start nowej kolekcji po2.08....przed tym terminem muszę im to zakomunikować. Ogólnie pracuje w dużych centrach handlowych po 8 godz....ale jest to dość ciężka praca (musisz być wszędzie, milion rzeczy na głowię i cały czas biegasz) do tego dochodzą mi dojazdy po prawie 30 km(ok.35min.) praca na dwie zmiany- po pierwszej zasypiam po powrocie a po drugiej zasypiam na stojąco w połowie zmiany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej awarii neta. Mam 23 lata, 172 cm i waga +/-65 kg (musze zakupić wagę:)Ja tez jeszcze w pracy nie powiedziałam....pracuje w największej sieciowce odzieżowej w centrum handlowym..niby praca po 8 godz.ale jest zawsze milion rzeczy do zrobienia i masa spraw do załatwienia. Jestem tam kierownikiem działu i jestem już bardzo zmęczona tym kamuflażem ze jest ze mną wszystko ok..po pierwszej zmianie zasypiam jak tylko usiądę w domku, na drugiej zasypiam w połowie zmiany na stojąco. Także nie wiem jak to wszystko teraz połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo przepraszam za taka ilość..wszystko przez ten nowy internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
🖐️ Witam 🌻 U mnie dzis od rana znowu upał :P a były 2 dni odpoczynku. Od 7 jestem w pracy. Szefostwo jeszcze nie wie o ciąży :-) Ale sądzę, ze niebawem będę musiała powiadomić ich o tym, bo w poprzedniej ciąży już od 3 m-ca miałam zwolnienie lekarskie ze wzgledu na bardzo wczesne skurcze. Poki co to męczą mnie strasznie te mdłości. Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!;) I ja od niedawna mogę się do Was dopisać;) tak bardzo się ciesze z tego powodu:) Mam do Was pytanie...zastanawiam się jak dobrze obliczyć termin porodu...pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem bo zaczełam prace calkiem niedawno. Narazie mialam na dwa miesiace zlecienie teraz chca podpisac ze mna umowe o prace a ja jestem juz w 4 tyg ciaży. Co mam robic?? Moge udac za dwa miesiace ze jestem w 3 miesiacu i nic nie wiedzialam bo np okres jeszcze byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka23- ja na Twoim miejscu bym się nie przyznała- jest różnica mieć pieniążki jeszcze przez tyle miesięcy na ile cie zatrudnia a nie mieć nic. Jakby co to faktycznie mogłaś mieć plamienia które uznałaś za okres. tak się podobno często zdarza- w sumie to ja tez będę tak ściemniać w pracy bo teraz mam 7tydz.a powiem im dopiero pod koniec miesiąca. a na ile ci tą umowę chcą podpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym się nie przyznała. Ja miałam wczoraj okropne wzdęcia i w nocy wszystko mnie bolało:( To chyba przez to, że najadłam się fasolki i bobu (uwielbiam i miogę jeść kilogramami:)) Teraz jest już lepiej. Pogoda w Katowicach znowu robi się upalna, pójdę może gdzieś z pieskiem na spacer a potem wyłożę się na balkonie na leżaku:) Ila78 termin porodu obliczysz korzystając np. z takiego kalkulatora: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem ale podejrzewam ze bedzie to umowa o prace na 3 miesiace i tak przedluzaja pozniej tu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Ila- witaj 🖐️ Termin porodu najłatwiej obliczyc z kalkulatora tak jak radzi Gosiek :-). Zuzia- ja tez bym poczekała do tego 3 m-ca i dopiero wtedy bym poinformowała o ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) ila78- termin porodu bez jakichś tam kalkulatorów i zawsze po reką- w sensie w główce :P jest w nastepujący sposób do ustalenia- data ostaniej miesiączki + 7 dni -3 miesiące = data terminu np 12 czerwca + 7 dni = 19 czerwca - 3 miesiące = 19 marca :) i taki mój termin :):):):):)❤️ będzie na światku :) dzidziuś. U mnie pogoda jak marzenie!! szkoda że nie mam urlopu Z powiedzeniem w pracy poczekam bo jakoś niekomfortowo się czuję:P kurde, kurde , kurde- już raz wywinęłam mojemu pracodawcy taki numer, że podpisywałam z nim umowę o pracę będąc już w ciąży bez przyznawania się.... ale wszystko potoczyło sie po mojej myśli i szef jak już sie dowiedział po 2 tygodniach (dłużej nie dało sie ukrywać) okazał sie wspaniałym człowiekiem i pogratulował oraz kazał ...pozdrowić męża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o rade. Wczoraj pobolewalo mnie gardlo natomiast dzisiaj jak wstalam to mialam zatkany nos I chrypke. tak mam do teraz. Boje sie ze bedzie z tego grubsza sprawa. Teraz leze w lozeczku ale na 16 ide do pracy. Jak moge sie podkurowac zeby nie zaszkodzic dzidzi. Znacie jakies domowe naturalne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Polecam Tobie mleko z miodem i odrobina soli. Jak lubisz to czosnek. Na zatkany nos inhalacje z kroplami np. Inhalol. Bedzie dobrze :-) No i gardło płucz wodą z sola... Obrzydlistwo ale skuteczne :P Moze tez byc woda+kilka kropli wody utlenionej - dziala bakteriobojczo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka23, przede wszystkim w momencie kiedy pracodawca będzie chciał z Tobą podpisać umowę o pracę, to gwarantuję, że skieruje Cię do lekarza medycyny pracy i wtedy pewnie i tak wyjdzie, że jesteś w ciąży. Policz sobie, który to będzie tydzień. A tak generalnie jeśli pracodawca bądź ZUS, który będzie Ci później opłacał zwolnienia nabierze jakichś podejrzeń to może pozwać Cię do sądu, a Ty będziesz musiała zwrócić otrzymane pieniądze co do grosza. Zastanów się, czy gra jest warta świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lekarza znajomego z tego co wiem to zadnych badan nie robi jedynie zada mnostwo pytan. Jesli zapyta czy jestem w ciazy to powiem ze nie wiem okres mam normalnie i tyle. Zalezy mi zeby jak najdluzej popracowac a wczoraj skonczyla mi sie umowa zlecienie i musimy cos podpisac. Najwazniejsze zebym dobrze ise czula.Narazie jest ok ale to dopiero 4-5 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze zaczynam sie strasznie cieszyc z tej ciąży. Pragnęłam juz od dawna dziecka. Ale troche zmieniło mi sie życie mam nowego partnera z którym jestem od 8 miesięcy dopiero zjechaliśmy do polski na stałe znalazłam dopiero co fajną prace miałam iść na studia a tu ciąża. Troche sie boje jak to będzie. Ale nie ważne przecież musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsi do tego są moi rodzice. Uparli się żebyśmy za wszelką cene juz brali ślub. Nie ważne że do ślubu pójde jak słonica z brzuchem żę nie ma teraz kasy żę mieszkanie do porodu musimy wyremontować. W przyszłym roku mam dostać duży zastrzyk gotówki planowałam wtedy jak dojde do siebie po porodzie chce żeby był z miłości a nie przymusu bo dziecko. Wiadomo bedzie tak jak ja chce ale dobija mnie te ich gadanie. Zamiast się cieszyć że dziadkami bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsi do tego są moi rodzice. Uparli się żebyśmy za wszelką cene juz brali ślub. Nie ważne że do ślubu pójde jak słonica z brzuchem, że nie ma teraz kasy, że mieszkanie do porodu musimy wyremontować. W przyszłym roku mam dostać duży zastrzyk gotówki planowałam wtedy jak dojde do siebie po porodzie chce żeby był z miłości ten ślub żeby poprosił mnie o ręke a nie z przymusu bo dziecko. Wiadomo bedzie tak jak ja chce ale dobija mnie te ich gadanie. Zamiast się cieszyć że dziadkami bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczatka:) widze, ze sie macie dobrze, ciesze sie waszym szczesciem z perspektywy marcowki 2010:) zuzka a skad zjechalas? mnie tez to czeka za 2tyg i straaaasznie sie stresuje. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusjana
czesc dziewczyny, wyglada na to, ze ja tez bede miec termin na marzec. OM mialam 29 maja. Jeszcze u lakarza nie bylam ale mam wizyte na 19 lipca. Testy od razu pokazaly mi, ze jestem w ciazy-zrobilam dzien po dniu by byc pewna. Ja czuje sie swietnie, nie mam zadnych nudnosci. Moze dlatego, ze nie pracuje i jestem w domu. Codziennie rano chodze na dlugi spacer, potem ogladam TV, mala dzemka( jestem troche zmeczona) i czytam ksiazki. Czasem kreci mi sie w glowie jak wstane szybko. Trcche sie martwie ze sie tak dobrze czuje bo wiem, ze w wiekszosci kobietki maja problemy ale z drugiej strony sie ciesze, bo nic mie nie dolega. Mysmy sie pobrali dwa lata temu z mezem, najpierw nie chcielismy dzieci ale potem sie nam odmienilo i zaczelismy sie starac. Ja musialam usunac polipa na macicy i zaraz po usunieciu jestem w ciazy. Cieszymy sie bardzo. Ja mam 40 lat. Na poczatku myslalam, ze wiek moze byc problemem ale moja doktorka mowi, ze to jest dobry czas a moj organizm jest 100 %. Zobaczymy jak to bedzie. Ogolnie to jestem bardzo wysportowana, uprawiamy z mezem prawie kazdy rodzaj sportu. Teraz zostalo mi tylko spacerowanie ( musze przyznac, ze tego nie lubie za bardzo). Ciesze sie, ze jest nas tutaj wiele na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
🖐️ kobietki 🌻 Witam nową mamuskę :-) Miło, że jest nas coraz więcej. Fajnie tak w wiekszym gronie pisac o ciąży :-) Pozdrawiam serdecznie i miełego dnia zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×