Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość oRunia
ja ostatnio też prawie "zjechałam" przez badaniami krwi - mała poczekalnia, dużo ludzi, zaduch ... i nigdy wcześniej tak się nie czułam - musiałam kucnąć, przeczekać - po wyjściu na dwór przeszło jak ręka odjął :) trochę o osobie : to moja pierwsza ciąża - 14 tc niestety zaczełam od krwawienia w 6 tc - kilka dni w szpitalu, teraz krwiak w trakcie wchłaniania, a ja sobie leniuchuję w domku :) i ja tez jestem ze śląska :) dziewczyny, nie wydaje Wam sie czasami, że ciąża jest narazie taka "wirtualna"? nic nie czuje - nie miałam nudności, nie wymiotowałam :), nie mam jeszcze brzuszka - i w zasadzie jakby nie to, że widziałam dzidzię na usg to nie uwierzyła bym, że bije we mnie jeszcze jedno serduszko. wiem :) tylko śledzi mi się chce :) właśnie mój małż pojchał szukać śledzi z beczki, żebu zrobić domowe w oleju bo mnie chętka naszła :) buziaki dla Was brzuchatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
uaktualniona lista planowanego przyjścia na świat naszych bobasków :) NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice......................26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia widze ze mam kompana do sledzi:D....codziennie musze zjesc choc troche bo nie moglabym zaspokoic sie czyms innym:P....oczywiscie sledzie po cygansku:-) dzis robilam badania....i po raz kolejny spotykam sie z ludzmi zawistnymi, zlosliwymi, kasajacymi.....oczywiscie nie tylko w przychodniach tak jest ale to jest straszne ze ludzie na siebie tak wilkiem....:-(...zazdrosc i zlosliwosc.....okropne...... nie bede opisywac syt bo duzo pisania ale normalnie odechciewa sie czasem wszystkiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja też ze śląska jestem;) Nie ma mnie na tej liście :P mam się dopisać?:) Jutro dzień chłopaka, kupujecie coś swoim facetom? jakiś symliczny prezent? Ja się juz zastanawiam co bym dzisiaj zjadła :) chyba zrobie sobie kisiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe zapomnialam! ....ze dzien faceta.....:D ...moj by focha strzelil gdybym mu jakiegos drobiazgu nie kupila;-):D....w sumie to i zyczonka by wystarczyly ale jakis taki malutki drobiazdzek nie zaszkodzi....bardziej chodzi o pamiec;-)..... do tabelki sie dopisz:-)...obowiazkowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
uaktualniona lista planowanego przyjścia na świat naszych bobasków NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice............ ..........26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 tuethe................21..............T-G (śląsk)...................4/6.03.11 kurka, jestem najmłodsza;P jestem jestem nie przejmuj się, tacy niestety ludzie w polsce są. Kazdy jest wredny i każdy patrzy tylko i wyłącznie na siebie i nie przejmuje się innymi. Ja jak siedziałam w kolejce do gina to przepuściłam dziewczyne , która była w zaawansowanej ciąży i jakbyście zobaczyły miny tych innych bab. Myślałam,że mi oczy zaraz wydrapią i to tylko daltego,że przepuściłam kobiete w ciąży;/ szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale robicie smaka z tymi sledziami, zjadlabym takich po cygansku, kisielek tez uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam wasze brzusie u mnie minął 17 tydzień i narazie nic nie widać za bardzo jedynie spodnie już rozpinam powoli. Wiem już że to chłopiec;)) Termin mam na 10 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, wszystko dobrze z moim maleństwem :) okazało się że małe naciska mi na pęcherz i to bóle pęcherza a te twardnienia to mogą być tzw skurcze Braxtona Hicksa czyli normalne, chociaż może troche zbyt wcześnie, mam brać no-spe 3x1 i magnez który biorę i nie przemęczać się wstawać powoli, siadać powoli, chodzić powoli i nadal nie współżyć :( ale bez tego ostatniego jakoś sobie radzimy ;) super że jest nas coraz więcej:) i wiecie co jak wracałam od lekarza to weszłam do rybnego i kupiłam cały pojemniczek śledzi w oleju :) ale mamy smaki :) co do małego prezenciku na dzień chłopaka to ja kupię swojemu opakowanie witamin Centrum, mój mąż bierze witaminki więc przydadzą mu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a piszesz ze gin ci zabronil kontaktow z mezem to masz wytlumaczenie u mnie jest gorzej mimo tego ze moge to moje libido spadlo do zera nawet bym mogla powiedziec ze do minusa i co z tym zrobic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
wlasnie mialam poruszyc temat współzycia:) jak to jest u was? ja jakos nie mogę...boję sie ze zaszkodze. Pamietam jak przy poprzedniej ciąży, która zakończyla sie poronieniem, po współzyciu mialam okropne skurcze brzucha-macicy. Teraz się boję ze sie powtorzy i zrezygnowalam...ale libido nie spadło:)wręcz przeciwnie:))jakos sobie inaczej trzeba radzi:)) elwira dobrze ze dobrze z twoim małym. A ty dlaczego nie możesz współzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Cieszę się że u was wszystko ok. mnie trzecidzień tak jakby "ciągną " mięsnie krocza, obawiałam się czy wszystko ok, ale lekarz wczoraj mnie zbadał i jest ok. Kazał mniej chodzić, mało stać- więcej wypoczywać, no to wypoczywam tylko przy seściolatce w domu to nie łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidian ja również poroniłam pierwszą ciąże a w obecnej na poczatku miałam krwawienia i lezałam w szpitalu, lekarz zabronił współżycia, później nie pytałam czy moge, a dzisiaj potwierdził żeby nie współżyć skoro mam skurcze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, to pewnie rozciągające się mięśnie, ale jak masz się martwić tak jak ja to robiłam to idź do lekarza żeby Cie uspokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam poronienie ale niesadze ze od stosunku bo mnie nie bolało po ani w trakcie teraz tez ok libido rosnie ;p hihihi a mąz sie cieszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglądam się tej tabeli i widzę, że nadal będę najstarszą mamą :-) Od kilku dni, jak się kładę po pracy toskupiam się na wyczuwaniu ruchów dziidziulka - coś tam czuje, ale może to tylko moje kiszki? Mnie dziś naszła niesamowita ochota na czekoladę. Bardzo niezdrowo. Ale nie mam, bo nietrzymam zapasów żadnych w domu, aby nie kusiały. Zajrzałam do szafki - mleko w proszku jest (sojowe, co prawda), cukier jest (trzcinowy,co prawda), kakao jest, masło jest, wodę też mam :-) no to sobie zrobiłam kawałek czekolady :-) Właśnie się studzi w lodówce :-) Mniam, mniam. Co do L4 - ja nadal pracuję (biuro) - wolę tak i ja, a także mój pracodawca. Już powstał problem, co zrobic jak mnie nie będzie - nowej osoby nie zatrudnia tymczasowo, bo nie są w stanie przeszkolic tak szybko. Moimi obowiązkami podzielą się 2 koleżanki, ale będzie problem, jak któraś z nich będzie chciała isć na urlop - wtedy zostanie jedna na 3 stanowiskach pracy. Będą mieli cięzko - wiem o tym, bo ja przez ostatnie prawie 4 tygodnie pracuje właśnie za 3 osoby - jedna na zwolnieniu lekarskim, a druga była na urlopie, a po urlopie też zachorowała. Masakra. Ale będa musieli sobie dać radę ..... Zatesknią przynajmniej za mna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 mi też cholercia spadło do zera ;-( elwira cieszę się że wszystko u was w porządku. co do zasłabnięć to ja mam coś takiego że jak wchodzę do sklepu to zaraz mi duszno,gorąco i słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa ja od tygodni na zwolnieniu niestety przeziębiłam się i nie było zmiłuj a nie miałam takiej przerwy szybkiej w planach.I też szefowa dziś dzwoniła że nie mogą nikogo na tymczasowo zatrudnić i żebym wracała. No teraz to się czuję doceniona troszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Jak już poruszyłyście ten temat... moje libido też spadło, mam rzadko ochotę ale czasem trzeba dać Mężowi przyjemność ;) lekarz nic mi nie mówił,że nie mogę więc od czasu do czasu trzeba ;) A ja zamiast kislu kupiłam sobie kinder niespodzianke:P Piszecie o śledziach i piszecie a ja jak na nie patrze to mi niedobrze, dlatego ich unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mam fazę na kaszkę manna, pychota tuethe wiem że należałoby mu się, ale mój widzi co się dzieje i nie naciska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa:p ...widze ze to nie tylko z moim libido cos sie dzieje:P....oczywiscie tez na minus....:-(...ale jakos sobie radzimy:-):P...zreszta on tez nie naciska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka mnie też ciągnie coś w kroczu:P Wczoraj mówiłam o tym mężowi ale jak to facet wystraszył się. Także jak wy prawie mdleje w sklepie. Niektóre sprzedawczynie wiedzą ze jestem w ciąży i każą mnie przepuszczać. A co do współżycia tolekarz nic mi nie mówił ale mąż panikuje że zrobi krzywde maleństwu. Jak on to mówi " nie będę dziobać malucha bo się wystraszy" :P U mnie libido jest wysokie i zwarjuje czekając do końca ciąży. Chyba trzeba zacząć sie wspomagać samemu :( Wczoraj nie mogłam sie powstrzymac i kupiłam na allegro zieloną pościelkę z baldachimem dla maleństwa. Jak powiedziałam mężowi to rozdarł się na mnie, że zapeszam. A ja ciągle mam fazy z biciem serduszka dzidzi. Moja ciotka się już smieje. Ona jest ginem i powiedziała że zaraz dojdzie do tego że przyniesie mi sprzet do słuchania serduszka do domu :P Ale muszą mnie zrozumieć że dwa razy poroniłam i się boję jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po pierwsze dopisuję się do tabelki bo jakoś ejszcze do tej pory tego nie zrobiłam a już trochę czasu piszę z wami:) NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 karolina_r22..........22.............Gdańsk.......................13.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice............ ..........26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 a po drugie to dodam, że mi też libido spadło, ale od czasu do czasu z mężem współżyjemy, lekarz mi nie zakazał ale ze względu na moją torbiel na jajniku powiedział, że bardzo delikatnie, przez pewien czas nie współżyliśmy wcale ale, że torbiel zmniejszyła się o połowę to tak jak lekarz kazał - delikatnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory tuethe:) wklejam jeszcze raz, bo w ostatnim poście zjadłam Twoje dane które były na końcu tabelki:) NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 karolina_r22..........22............Gdańsk.........................13.03.11 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice............ ..........26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11 manika74.............36..............Szczecin........ .............30.03.11 jus29(alla111).......29..............Siedlce ...... .................31.03.11 tuethe................21..............T-G (śląsk)...................4/6.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
o taki sprzęt by się przydał:) tylko że bym go nie ściągała wogóle bo też mam na punkcie serduszka hopla:)) ciekawe czy przez normalne słuchawki słychać ale u większego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o puszczanie muzyki poważnej dzidziusiom ? czy macie może jakieś składanki/płyty które polecacie ? wybieram się dziś do sklepu zobaczyć bo słyszałam że są jakieś płyty specjalne dla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×