Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość oRunia
to ja tez poleciałam zmierzyć swojego blamblona :) 87 cm pokazuje miarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
z czasem już takie malenkie nie będziemy:) Suelen teraz będziecie mogli posłuchać maleństwa w każdej chwili... ja też tak chce;P Teściowa zrobiła mi smaka na gołąbki! Powiedziała,że zrobiła więc sie ucieszyłam,że jutro zjem a się okazało,że zrobiłą takie gołąbki inaczej jak to teraz rekalmują a takie mi nie smakują:( ja lubie takie normalne zawinięte w kapuście... zrobiła synową w bambuko;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen no ja mam inny bo niechcialam pasa na brzusio ale słyszalam o tym bardzo dobre opinie:)) bedziesz mogła nasłuchwiac bobasia:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecny swój brzuszek to sfotografuje jutro w dzień, bo mam lampę błyskowa popsutą:) ale Wy to jesteście szczuplutkie laseczki i brzuszki zgrabne macie, ja z puszystych jestem i chyba więcej tłuszczu mam teraz na brzuszku niż dzieciątka:D może dlatego słabo te ruchy wyczuwam, no i łożysko mam na przedniej ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaat dzięki:) co najlepsze nie miałam rozstępów na brzuchu za to na udach i pupie sporo, na szczęście taka drobna siateczka cieniutkich, białych rozstępów, że zauważyłam je dopiero jak się opaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w obwodzie brzusia mam 95 ale mierzylam centymetrem takim budowlanym bo nie mam krawieckiego hehe wiec moze kilka centymetrow byc mniej,a ja caly czas mam wrazenie strasznej lekkosci jakbym wcale nie byla w ciazy , i moze dlatego ze ruchow malego jak na lekarstwo.doczytalam sie na necie ze jak sie ma lozsko z przodu mniej sie czuje ruchy a ja wlasnie takie mam kto wie ile w tym prawdy.fotki wam nie pokaze bo mezus nie chce zrobic jak go poprosilam to popatrzal na mnie jak na wariatke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to prawda, u mnie to samo, jest dzien ze czuje mocniej ale bardzo nisko a jest tez tak ze nie odczuwam prawie wcale tylko takie przesuwanie sie maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Sonka dlatego ja nie prosiłam Męża tylko zrobiłam sama;) Choc co jakiś czas pyta co tym razem wymyśliłyśmy i o czym gadamy;) Smiał się strasznie z tej tabelki imion... Cieszy sie,że znalazłam sobie zajecie bo prędzej tylko mu marudziłam nad głową jak grał czy robił kolczuge(a robi teraz mojemu bratu bo swoją skończył) a teraz ja siedze lub leże z laptopem na nogach i ma spokoj;) Ja też mierzyłam brzuch nie krawieckim tylko budowlanym bo krawieckiego nie umialam znalesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze mierzyłam taki metalowym wysuwanym centymetrem, nie mam pojęcia gdzie jest nasz krawiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Hejka to znów ja tęskniliście za mną co ha ha ha :) Widzę że wygrywa elwir_a w obwodzie :) Suelen fajny ten detektor to co jak przyślą to wpadamy do ciebie na sesje słuchania bicia serca:) A ja jestem w 19tc i 3 dni a maleństwo z tego co mi powiedział lekarz ma 13 cm. Słuchajcie jaki wózek kupujecie ? Pytam bo ostatni wózek który kupowałam był 12 lat wstecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Gula co do wózka... sama nie wiem. Stwierdziłam z M,że kupimy nowy bo kuzynce jakby się nagle dziecko urodziło to bym bez wózka została. Będziemy mieli swój i dla następnego dziecka jak duża róznica w wieku nie będzie będziemy mieli;) Myślimy nad takim co kółka z przodu są mniejsze bo chcemy lekki i taki co szybko sie składa, głęboki i spacerówka odrazu i jakby szło to fotelik do stelażu zamontować;) ale jaki to jest rodzaj,typ to nie wiem;) no ale to sie okaze... nie chcemy za duzo dac bo wiadomo... ja za l4 i macierzynski marne grosze bede dostawac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen nono duży juz ten brzusio;) Dlaczego tylko ja zdjecie z głową dałam?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE czyli u ciebie takie sam wymagania jak u mnie :) taki 3 w 1 to cena ok 1000-1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, dam zdjęcie z główką następnym razem, teraz wyglądam makabrycznie, zasmarkana, czerwona i w ogóle kaplica. A nie mówiłam, że mam duży brzuchol. GULA zapomniałam ci napisać, że mój synuś w 16t4d miał już 14cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen na to wygląda;) ale okaże się wszystko w praniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ja dam zdjęcie jutro bo nie wiem gdzie jest kabel żeby wrzucić na kompa.Suelen to prawie 200 km nas dzieli bo ja z Bydgoszczy:) A któryś z tych wózków widziałaś na żywo? A inne mamy jaki typ wózka wybieracie? Ja jestem ogólnie niską osobą 158cm więc szukam wózka z regulowaną rączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie trzy widziałam na żywo :) x-landera jednak cena mnie przeraża, bardzo podoba mi się Atlantic :) Pani w sklepie mówiła mi, że minus tego wózka to to, że w gondoli nie podnosi się oparcie jak dziecko chce główkę podnieść. Rączki w tych trzech są regulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gula jestesmy jednego wzrostu;) pewnie smiesznie bedziemy wygladaly juz na koncu z wielkimi brzucholami;) ciekawe czy lepiej nas bedzie nadal przeskoczyc czy lepiej obejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
ha ha masz racje jestem jestem :) Jak byłam w pierwszej ciąży to brzuch miałam taki duży że talerz mogłam na nim postawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
wydaje mi się,że większa frajda będzie jak się Was przeskoczy a nie obejdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale sie rozpisalyscie.... czytam i czytam i konca nie widac :P piekne macie brzuchy, ja mam duzy bardzo :P nawet nie mierze... pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka29
no moje drogie obejrzałam wasze brzuszki i z przykrością stwierdzam że chyba mam największy ;-( teraz na + 6kg poprzednie ciąże 20kg i 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Mnie narazie 2,7 na plusie w 20 tyg bylo, leze sobie wlasnie i ogladam jak moj brzuszek faluje :) cos pieknego :) dzidzia szaleje na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×