Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość gula......
Cześć mamuśki:) Byłam dzisiaj u lekarza powiedział że z dzidzią wszystko dobrze zrobił mi takie szybkie usg i stwierdził że nie jest pewny ale na 80% to dziewczynka.Pewnie pomyślicie że jestem okropna może i to racja ale jest mi troszkę smutno nawet się popłakałam bo liczyłam na synusia tak bardzo tego chciałam. Ale ciesze się że jest zdrowe i kocham je całym sercem ale powód mój jest taki że mam już 2 córeczki i brakowało nam a raczej mi chłopczyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki smakami sie nie kierujcie to wcale nie prawdaze slodkie na dziewczynke a kwasne na chlopca prawdopodobienstwo jest 50/50.mnie do teraz strasznie na slodko - czekolada ciastka wszystko co slodkie bardzo mi smakuje i co sie okazalo ze nosze chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, kochana wcale nie jesteś okropna, tylko po prostu pragnęłaś czegoś innego i to bardzo mocno, a tu inaczej. Minie troszkę czasu, przyzwyczaisz się, a jak urodzisz małą to pewnie nie zamienisz jej na tysiąc chłopców. Bardzo się cieszę, że Twój maluszek jest cały i zdrowy, bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Gula może przez to,że zrobili Ci szybkie usg nie zobaczyli fiutka? Jeszcze nic straconego! ;) Dziewczynka czy chłopczyk to nie ważne, choć wiadomo,że każda pragnie mieć a to chłopczyka a to dziewczynke... ważne,że dobrze się rozwija;) Piłkarza jeszcze będziecie mieć... jestem tego pewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Suelen pewnie i masz racje:) Ale w chwili obecnej czuje się kiepsko . Chociaż lekarz powiedział że to jeszcze nie jest pewne i może coś się zmieni przy następnej wizycie ale chyba to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
tuethe już 4 dziecka nie planuje wystarczy że to trzecie jest tzw."wypadkiem przy pracy":)Moja młodsza córka tak bardzo chce mieć brata że któregoś dnia powiedziała że jak teraz będzie siostra to postaracie się jeszcze raz:) Ale jeszcze nic dzieciom nie powiem bo może się coś zmieni.Chyba z tego wynika że mój mąż same dziurawce robi :)Ale macie racje najważniejsze żeby było zdrowe i tego trzeba się trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA powie tak :) Ja mam lat 26, druga siostra 24, nasza najmłodsza ma lat 18 oraz tadam tadam... mamy brata 2 letniego :) Nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazaddaasss
internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl , , , , , , , internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą ubranka znanych i cenionych marek takich jak NEXT,CHEROKEE,H&M,HEMA już od złotówki Częste promocje,dostawy ubranek www.lumpik24.pl Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 70 złotych Serdecznie zapraszamy www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem ubezpieczona w PZU w ubezpieczeniu grupowym wraz z moim mężem, a z racji tego że jest dziennikarzem to ma inne warunki. Tak że płacę 120 zł i mamy ubezpuieczenie od wszystkiego nawet za pobyt na patologii dostałam 500zł jako ubezpieczenie szpitalne. Za urodzenie dostanę 6000zł wraz z mezem ale mamy bardzo wysoką sumę ubezpieczenia bo na 300.000zł i to chyba stąd się bieze. Hehe wczoraj mąż rozmawiał z maluchem przez brzuszek pierwszy raz. Dziwne te uczucie, a jak zaczeło kopać i napinać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ubezpieczona na 180 tys w AXA i za urodzenie dostane 2250 maz tez cos dostaje ale nnie wiem ile,a wiecie o tym ze co niektore gminy maja taki fundusz ze tez placa kobieta za urodzenie dziecka moja kolezanka oprocz becikowego dostala jeszcze 1500 zl od miasta wiec warto w swoim miescie zapytac czy maja takie cos.a jak tam u was ze spaniem na tym lewym boku bo ja jakos nie umie i najwygodniej mi na plecach choc nie powinno sie spac na plecach:)pozdrawiam wszystkie mamuski i ich brzuszki takze nowe mamuski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc Dziewczyny;) Chciałabym poruszyć jeden temat a mianowicie temat sexu :/ Mój mąż całkowice mnie odepchnął w tych sprawach uważa że przecież dziecko tam nosze. Juz 21 tydzien przytyłam od poczatku ciaży 2,3kg, brzuszka jeszcze nie widać a czuje sie tak źle tak nie atrakcyjnie. Dobija mnie to troche przybita chodze. Ogólnie to przytula mnie mowi ze kocha ale jesli wieczorem ja inicjuje cos w łozku on mnie odpycha. Mówi że zobacze jak da mi popalić jak urodze a teraz nie. Żle mi z tym. Jak jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen to Twój brat byl napewno fajną niespodzianką;) Sonka78 mi też włąśnie najwygodniej jest spac na plecach... nigdy nie umiałam a teraz i całą noc prześpie tak... dlaczego się nie powinno na plecach spac? jak spie na boku to wszystko zaczyna mnie bolec... Co do sexu to raz na jakiś czas... mi wystarczy jak w tv zobacze jakąs całującą sie parke i mnie taka chcica łapie,że masakra;P ale mam tez obawy ,żeby dziecku nic się nie stało choć wiem,że nic mu nie będzie ale to ma chyba każda z Nas.. Zuzka23 może porozmawiaj o tym z Mężem? Powiedz mu,że czujesz się odtracana i nieatrakcyjna przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Kubuś jest oczkiem w głowie :) i oczywiście jest największym łobuzem i troszkę rozpieszczony :P no ale co zrobić... Co do sexu, mój mąż też ma jakieś opory i mówi ''własnego dziecka nie będę pukać", ale czasem coś tam się pokochamy, na pewno nie jest to tak jak było przed ciążą :) Ja się troszkę uśmiecham do tej sytuacji, bo wiem, że nie myśli o sobie tylko o naszym synku. Też coś słyszałam o tym spaniu na plecach, ale tak mi póki co jest najwygodniej, na brzuchu spać nie mogę, na boku mi nie wygodnie, nawet jak sobie poduszki podłożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny gminne becikowe wyplacane jest przez gmine w ktorej jetsemy zameldowane i warunkiem uzyskania jest aby dochody nie przekraczały 1008 zł na osobę... wiec nie mam szans.... ***** wracajac do wczorajszego tematu... GULA na usg dowiedziałam sie ze bede miała synka, a nastawiąłm sie troche na córeczke i powiem Ci ze na poczatku tez byłam lekko zaskoczona, moze nawet troche zawiedziona, przetłumaczyłam sobie ze przeciez nie ma to znaczenia bo synek jest zdrowiutki i to jest najwazniejsze:) **** zuzka23 mnie tez mąż odstawił całkowicie od siebie, na poczatku pytałam dlaczego i usłyszałam ze on sie boi ze coś mi albo dziecku sie stanie, poza tym lekarz zabronił wiec nie było szans na współżycie, teraz jest ok ale nadal nie wspołżyjemy....ja nie nalegam i nie czuje sie z tego powodu mniej atrakcyjna, wiem ze mnie kocha, opiekuje sie nami i to mi wystarcza :) ******* Sonka78 ja tez spie na plecach głownie, stram sie spac na lewym boku ale i tak budze sie na plecach, poza tym czytałam że na plecach nie powinno się sprac od 6 miesiaca, wiec od teraz bo mniej wiecej jestemy wszystkie w 6 mies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka 23 Porozmawiaj ze swoim mezem o tym....pokaz jakies artykuly...wez go lekarza by on moze cos powiedzial na ten temat.... u nas to ja go odtracam.....szkoda mi go ale co ja mam zrobic jak mi sie nie chce..... on nawet na chwilke nie przestal ale rozumie mnie ....strzelilam mu wyklad o spadajacym libido i jest ok. Radzimy sobie inaczej. Aaaa i jeszcze czuje bol przy wchodzeniu we mnie wiec moze dlatego mam opory przed wspolzyciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno się spać na plecach bo wtedy macica uciska główne naczynia krwionośne, co powoduje gorsze krążenie krwi, a w efekcie trudności z oddychaniem, zawroty głowy czy nawet niedotlenienie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tu masz wyjasnione wszystko http://www.blog.przedporodem.pl/dlaczego-w-ciazy-warto-spac-na-lewym-boku/ . a co do sexu to mi niestety libido spadlo do zera albo nawet do minusa i niestety nic nie potrafie z tym zrobic przykro mi a moj maz ciagle mowi ze jeszcze troche i sie nie wyprostuje bo ma juz takie ciezkie jajeczka:( nawet pytalam gina o to ze mnie nic nie rusza to mi powiedzial ze sie wcale nie dziwi bo pewnie w glowie mi siedzi to krwawienie co mialam na poczatku wiec boje sie ze to tez sie tak moze skonczyc.wkurza mnie to ze nic mnie nie rusza bo niekiedy wydaje mi sie ze wkoncu maz dostanie od kogos innego to czego ja mu nie daje :( niekiedy mi sie wydaje zeby sie zmusic i ulzyc mezusiowi ale to chyba nie ma sensu sie zmuszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
elwir_a to ja wg umowy zarabiam niecałe 700 zł ale za to M o wiele więcej więc my raczej też się na to nie załapiemy... Muszę się starać,żeby na plecach nie spać... Małej chyba wczoraj sie spać nie chciało bo kopała mnie do 1 rano;) Łobuziara;] Już nie umie się doczekać jak wezme Julke na ręcę a tu jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zadnego zagrożenia a o współżyciu w ciaży też mu napominałam że mozna. Na poczatku mówił że jak juz bede mieć duzy brzuch to nie chce. Mam wysokie libido tesknie za nim on tylko mnie pocałuje i sie odwraca. Nie chce go zmuszać nie chce to nie. Ale nie ukrywam ze przez to czuje sie mniej szczesliwa w tej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA wydaje mi się, że tego nie zmienisz, może po prostu zaakceptuj, przetłumacz sobie, że to jego więź i troska o dziecko. Staram sie jakoś to logicznie pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
a ja mam doła ... jakiś strachy mnie dopadł ... co bedzie jak sobie nie dam rady z maleństwem... a jak go nie pokocham ... a jak bede złą mamą ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja to wogóle nie moge spac... staram sie na bokach ale budze sie ze strasznymi bólami w udach. Kupilam taką poduszke rogal moze cos pomoze. mam wizyte za tydz, juz sie doczekac nie moge!!! chyba połówkowe juz będzie bo bedzie wtedy 19 tc. Płeż nie ma znaczenia ale chce wiedziec. czuje kłucia w brzuchy czasami, chyba wiązadła, dzidzia rośnie ale brzuszek mam mały jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
oRunia nawet tak nie myśl! Wiadomo,ze poczatki będą trudne i sama się tego boje ale zobaczysz będziesz najlepsza Mama dla swojego Maleństwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 4 nocki i dowiemy sie kto siedzi nam w brzuszku:D gula..... czasem dopada nie takie cos ze boje sie ze zareaguje tak samo jak ty....placz, smutek itp (mimo iz to nasze pierwsze).....Tak bardzo chcialabym dac mezowi to czego on chce...a on chce syna ze boje sie ze nie bede sie cieszyc ze jest coreczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z jedzeniem można nam jeść wszystko w czasie ciąży czy są rzeczy zabronione, bo ja mam straszne mdłości po mleku o ogólnie po nabiale a mój mąż ciągle ględzi żebym je jadła bo to dobre dla maleństwa a ja mam straszną na jakieś fas foody, których oczywiście unikam bo mi zabrania . Wiec co nam można a czego nie?? lidian nie martw się tymi bólami brzucha wczoraj byłam u lekarza i tez o to pytałam mówił ze to właśnie te wiązadła i trzeba trochę tępo zwolnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127......24..........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23..........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26.........Wwa.......28.02.11x2...K+M...A gata+Dariusz Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31.......Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29........zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25.............świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30..Radom..........1.03.11... mama 35 35 małopolska 1.03.11..... Shastraa.......26 ............Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.............podlaskie........2.03.11... Rybki_trzy...23....śląskie...........2/3. 03. 11 Staś Historynka....23............Kraków........3.03.11... elwir_a.........32..\Warszawa......3.03.11...synek ??? Andzia .........24............Kraków........4.03.11... jestem jestem..27.Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30..........łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21TG(śląskie)....4-6.03.11...Dziewczynk a....Julcia ewelunia21....24..........Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25...........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26.............Wejherowo.......6.03.11 Kathaya.......23Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32\Dąbrowa górnicza..7.03.11...damian ,tomasz Agawa_Agawa...37..........Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.świętokrzyskie....9.03.11... Zuzka23..24opolskie..10.03.11Bartuś katia 30.......28.Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....3.............WLKP..........12.03.11... puszek666....30.............Carlow IRL......12/13.03.11 x2... gula...........34..............kuj-pom...............14.0 3.11... git............23.........kuj-pom......ok. 16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama....28...........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33..........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28..Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23...........wielkopolskie...15.03.11...< br /> Eli122...........27...........Wielkopolska....poł.marca. .. melonik85......24..........lubuskie.........17.03.11 Agniecha8087...23.........Slask->Rybnik..18.03.11... Murzynek2011..21.......Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA..........28...........Belfast...........23.03.11... ila78............32Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22..........śląsk...........21.03.2011. . . Nesteatropica..............................23.03.11... malwka85.....25........\Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25.........Płock............23.03.11...< br /> kasia1919....24Katowice..........24.03.11... drunia.........23.......Łódż.............24.03.11...< br /> Suelen.........26.......Zgierz...........24.03.11....chł opiec...Nataniel dorcia80......30.......Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28......Białystok............25.03.2011... < br /> Drugie Szczęście ...32Warszawa..............25.03.11... anka87........23..........Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.Gliwice..............26.03.11... singri..........26Warszawa.........26.03.11..... kropeczka2011....23.....podlaskie.........27.03.11... dani_83.......27kuj-pom.............27.03.11... beatuska 19 LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9.....38pomorskie...........28.03.11... manika74....36...........zach-pom............30.03.11...< br /> jus29.........29..........\.mazowieckie.........31.03.11. .. ona 1988.....22.........Tarnów...........23.03.20011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona 1988 z tego co mi wiadomo to nie wolno jesc :fast food, watrobki, pasztetu,coli, slodzika,serow plesniowych. a ja nadal czekam na jakies kopniaki bo jak narazie tylko jednego dostalam a do teraz same smyrania i bulgoty albo moze juz mam a nie wiem ze to wlasnie to,maluszek jest zdrowy i to juz polowa 20 tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORUNIA, w książce ''W oczekiwaniu na dziecko" taki dół, którego Ty masz jest podobno całkowicie normalny, zazwyczaj pojawia sie ok. 7 miesiąca, gdy maluch jest w silnym sposób odczuwalny. Ty masz po prostu to wcześniej i na pewno sobie poradzisz. ONA z tego co ja wiem nie wolno: - surowego lub niedogotowanego mięsa (toksoplazmoza) - serów plesniowych i miękkich typu fetaczy camembert (listeria) - surowych owocóm morza i ryb ( groźne bakterie lub pasożyty) - surowych jaj, niepasteryzowanego mleka (salmonella),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
sonka78 myśle,że te smyrania i bulgoty to Twoje dziecko, ja na poczatku tez takie odczuwałam a teraz ruchy są corazmocniejsze więc zobaczysz z dnia na dzień coraz mocniej bedzie Maleństwo Cię kopac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA ja tez jakis czas temu miałam ochote na fast foody i sama robiłam hamburgery z miesem mielonym i kebaby z kurczaczkiem i gotowymi przyprawamy chyba knorra do gyrosa...a takie domowe nie szkodzi :) a nabiału nie lubie, przemogłam sie jednak zeby pic codziennie jogurt, bo to wpływa na kości, ale jezeli Tobie nie wchodzi nic z nabiału to takie samo działanie maja jajka, spokojnie jedno dziennie mozesz zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×