Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jestem jestem, jeśli nie masz łożyska przodującego to wszytko ok. Ja mam jedbo łożysko na przedniej a drugie na tylnej ścianie i jak na razie zadne nie wykazuje cech przodowania (nie zachodzi na szyjkę) więc jest ok :) oRunia, współczuję, ale jak już założą to będzie tylko lepiej :) Trzymam kciuki, żeby szybko przyszedł i wszystko było dobrze :) Wózek kupiliśmy polskiej firmy: Mikado Duet http://www.wozki-mikado.pl/mikado-duet-wozki-dla-blizniat.html w kolorze B114 http://www.wozki-mikado.pl/mikado-boston.html#kolory No i muszę powiedzieć że w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej. Mieści sie w drzwiach pokojów (testowane), można go obrócić w miejscu o 360 stopni, łatwo przekłada sie siedzisko, a wózek składa i rozkłada w kilka sekund. Po prostu bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Orunia- jakto musisz czekac az przyjdzie? to niema tego na miejscu u lekarza czy tam w szpitalu? lez z nozkami do gory, bedzie dobrze, Nasani - super wozeczek. Jestem Jestem -gratuluje syneczka U mnie jeszcze ponad tydzien do wizyty u gina, moze tym razem uda sie zobaczyc kto mieszka w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Cześć laski :) Na początek chcę jeszcze raz bardzo podziękować Wam wszystkim za życzenia :)Buziaczek:):) Ha Ha tuethe to było dobre że trzeźwieje ,lecz powiem że było ostro ale po....... i bez alkoholu :) Pewnie jesteście ciekawe co dostałam więc to było tak: Mąż się spóźniał a ja tu umierałam z ciekawości ponieważ prawie zawsze wiedziałam prędzej co mi da a tu niespodzianka.Wrócił około 18.30 z zapakowaną paczuszką (dlatego nie znalazłam tego w domu :) ) w środku była skrzyneczka (kuferek) taka robiona w starym stylu brązowa śliczna ,otworzyłam a tam leżała bransoletka ze srebra :) Powiedział do tego pare miłych słów i dodał że ta skrzyneczka to na moje drobiazgi:)Zrobiłam pyszną kolacje przyjechała jeszcze moja mama na chwilkę z prezentem.A potem ........ już wiecie ha ha :) Powiem wam że ja bardzo lubię takie dodatki w starym stylu chociaż mieszkanie urządzone mam normalnie :) Dobra dość o mnie. Jestem jestem bardzo się ciesze że będziesz mieć chłopca i co najważniejsze że wszystko jest dobrze :) Nassani to wy prawie już gotowi na przyjęcie maluszków super :) http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.14109.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani ja właśnie za takimi się rozglądam;) Szwagier mi powiedział,ze zobaczy cenowo w angli bo jak wczoraj z nami byl w sklepie to się za głowe złapał... Gula no to urodzinki udene;) Chyba najlepszy był finał hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózeczek piękny mójteż jest baardzo podobny do tego:) jestescie juz urzadzeni zazdroszcze bo ja w proszku:( Mój M tez w głebi duszy czeka na SYNKA ale juz sama niewiem co bedzie ;p na poczatku ciazy to dałabym sie pokroic ze to bedzie syn a teraz moja kobieco-matczyna intuicja mówi mi ze bedzie dziewczynka:) ihhi chyba ze psikus i bliźniaki:))) ale raczej niemozliwe by dopiero teraz sie to okazalo:) dziś zabieram sie za pieczenie bułeczek bo takiego smaka na nie mam ze niewytrzymam a mój M jak onich usłyszał to myslalam ze mi zycie zatruje pytaniem kiedy zrobie:)) Orunia kochana lez i wypoczywaj wszystko bedzie ok zobaczysz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje......
ilosia ja tez stawialam na dziewczynke;) ale bardzo sie ciesze ze chlopczyk...moze i dlatego ze moj M jest baaardzo dumny i szczesliwy:)... ...w pewnym sensie bardzo chcialam go uszczesliwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój profil bez kropek ale nadal ta sama gula :) Jestem jestem co chciałaś napisać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że też liczę po cichu że jednak będzie to chłopiec:)I mój M też wierzy że to będzie chłopak hi hi... Dlatego pytam wciąż czy te dziewczyny co maja termin co ja już wiedzą płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest z Suelen ona zawsze była aktywna wróciła do pracy? Ilosiaaa a ty co za wózek kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze troszke ci niepewnosci zostalo;) ja po polowkowym musze jeszcze raz isc na usg zbadac serduszko bo baly strasznie sie wiercil....ale lekarz stwierdzil ze jest na 100% ok i mam sie nie martwic ale chce zbadac jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM, do mniej więcej trzeciego trymestru połowa ciąż ma łożysko na przedniej ścianie, ono się przemieszczę i jeszcze może się zmienić, więc nie ma się co się stresować. A to G I ,to G nie wiem co oznacza, a I to pewnie łożysko pierwszego stopnia. GULA, ale mąż zrobił ci cudowny prezent i co najważniejsze udało się zrobić 100% niespodziankę. oRUNIA, uważaj na siebie, teraz będziesz musiała dużo leżeć i odpoczywać. TUETHE, przepraszam, że pytam, ale szukam i szukam i nie widzę, miałaś wczoraj wizytę u lekarza i usg, jak tam Julcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witamy Suelen już się martwiłam a ty pewnie jeszcze spałaś hi hi:) A która to z was miała iść do lekarza po tej kolizji samochodowej czy wszystko ok? Jestem jestem zostałyśmy tylko we trzy na tym forum gdzie reszta mamuśki odezwać się proszę na poranny apel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to TUETHE miała iść i nigdzie nie widzę znaku co powiedział lekarz :) Dzisiaj troszkę pospałam, bo od wczoraj dość często krew z nosa mi leci, ale to podobno normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja "musze" zagladac do was codziennie "rano" bo potem bardzo ciezko was dogonic jak sie rozpiszecie wiec wole nie ryzykowac;)....a poza tym bardzo lubie sobie to cos skrobnac a tym bardziej czytac co u was sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladajcie dziewczyny "rozmowy w toku" dzisiaj...ma byc o tych kobietach "dziewicach"...muzlumanki itd...nie wiem dokladnie jak sie to nazywa.....cos podobnego do ksiazki "kwiat pustyni"...moze czytalyscie....bardzo smutna ksiazka, niestety prawdziwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Ja rowniez juz po polowkowym, wszystko jest w normie :) Zmartwilo mnie polozenie - glowkowe ale chyba na tym etapie nie ma to wiekszego znaczenia bo dzidzia jest mala i sie obraca poprostu. Bedziemy mieli corcie:)))) Jestesmy przeszczesliwi. Wazy 365 g, lozysko na scianie przedniej - stopien dojrzalosci 0 - jutro na wizycie u mojego gina wypytam o wszystko bo usg robilam w innym gabinecie. Serducho super, 155/min. Acha i zmienila mi sie data porodu na 8 marca;) Pozdrowionka! NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127.............24.................Szczecin......... ...28.02.11.... tahitiana.................23.................podhale ............28.02.11..... Nassani.................26..................Wwa.......... ......28.02.11x2.....K+M...Agata+Dariusz Milutek..................23.................śląskie.... ...........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011.31................Wejherowo........1.03.11... ja też marcówka.....29................zach-pom...........1.03 .11... madzia_ .................25...............świętokrzyskie....1.03.1 1... Paulka_Paulka........30.................Radom............ .1.03.11... mama 35 ................35................ małopolska ......1.03.11..... Shastraa..................26 ................Łomża..............2.03.11... Upsy ......................26.................podlaskie.......... 2.03.11... Rybki_trzy...............23.................śląskie.... ..........2/3. 03.11.......M........ Staś Historynka...............23.................Kraków...... .....3.03.11... elwir_a....................32................Warszawa.... ......3.03.11...synek ??? Andzia ...................24.................Kraków............4.0 3.11... jestem jestem..........27.................Rzeszów............4 .03.11...M tuethe.....................21.................TG(śląski e)........4-6.03.11........K........Julcia ewelunia21.............24.................Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka...............25..................Niemcy....... ......5.03.11... Cymbałka..............26..................Wejherowo..... ...6.03.11 Kathaya.................23.................Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78................32..................Dąbrowa górnicza..7.03.11.........M......damian ,tomasz Agawa_Agawa......37.................Poznań.............. ...8.03.11... Magda_1980.........30............łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona.................29.................świętokrzysk ie......9.03.11... Zuzka23................24..................opolskie...... .........10.03.11........M......Bartuś katia 30.................28..................Żary(lubuskie).....1 0.03.11... szczęśliwa78..........3....................WLKP........ .......12.03.11... puszek666.............30..................Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula.......................34...................kuj-pom.. ...........14.0 3.11... git..........................23...................kuj-pom .........ok16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama..........28...................Dublin......... ........14.03.11... fonia29..................33...................Wawa....... ..........14.03.11... Betty82.................28...................Wielkopolska ......14.03.11... Jacobs..................23....................wielkopolsk ie......15.03.11... Eli122...................27....................Wielkopolska. .....poł.marca. .. melonik85.............24.....................lubuskie.... ..........17.03.11 Agniecha8087.......23....................Slask->Rybnik... .18.03.11... Murzynek2011......21...................Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA................28....................Belfast....... ..........23.03.11... ila78.....................32....................Wieruszó w...........21.03.11... kalina...................22....................śląsk... ..................21.03.2011. . . Nesteatropica............................................ ...............23.03.11... malwka85............25...................Ruda Śląska...........23.03.11... ilosiaaa.................24...................Płock..... ................23.03.11.....K/M? Igor/Nadia? kasia1919............24...................Katowice.......... .....24.03.11... drunia...................23...................Łódż.... .................24.03.11... Suelen..................26...................Zgierz...... ..............24.03.11........M......Nataniel dorcia80..............30...................Wwa........... .....ok.24.03.11... swem...................33..................dolnośląskie .......ok 25.03.11... mzebr...................28..................Białystok... .............25.03.2011... Drugie Szczęście ..32.................Warszawa...............25.03.11... anka87.................23.................Wieliczka...... ..........26 .03.11... oRunia.................33..................Gliwice....... ............26.03.11... singri....................26.................Warszawa.... ...........26.03.11..... kropeczka2011....23.................podlaskie............ .....27.03.11... dani_83................27.................kuj-pom........ ..........27.03.11... beatuska............. 19 ................LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9..............38.................pomorskie....... ........28.03.11... manika74.............36.................zach-pom......... .......30.03.11... jus29...................29.................mazowieckie... .........31.03.11. .. ona 1988............22..................Tarnów................. ..23.03.2011 http://ebobas.pl/kalendarz/ciazy http://tickers.baby-gaga.com/p/dev062pb___.pn g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam tylko wpis wczorajszy jak tuethe pisała że lekarza nie było i usg jej nie zrobili ale dziś była na forum. TUETHE PROSZĘ NATYCHMIAST SIĘ ODEZWAĆ !!!!! może to zadziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wyskoczyć do sklepu czas pomyśleć o obiedzie wrócę za godzinę pa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 1980 GRATULACJE;)...i bardzo duza ta twoja dziewczynka;) ....mi tez wyszlo polozenie polozenie podluzne glowkowe i lozysko na scianie przedniej...niestety tez musze poczekac na wizyte z wszelkimi pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, super wózeczek :) na pewno będzie wam dobrze służyć. My już się ostatecznie zdecydowaliśmy na ESPIRO ATLANTIC 2010 gondola http://www.e-tiktak.pl/foto/bd/atlantic2010/espiro_atlantic_05_G.jpg spacerówka http://www.e-tiktak.pl/foto/bd/atlantic2010/espiro_atlantic_05.jpg fotelik, który można do stelaża przymocować http://www.e-tiktak.pl/foto/bd/atlantic2010/espiro_MULTI_05.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Właśnie wyskoczyłam na przerwie w pracy po wyniki HBS i Wr no i obydwa mam ujemne. Znacie sie na tym jakie powinny być prawidłowe??? dopiero 15listopada mam nastepna wizyte u lekarza a ostatnio zaniepokoiła ja poziom żółci no i podobno z tych HBS wykaże co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×