Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen a mi sie zawsze wydaje,że ciasto jest za cienkie a kremu za dużo;P ale robie wszystko wg przepisu... tak czy siak wcinają aż im się uszy trzęsą ;) ja mięty nigdy nie lubiłam więc jej nie pije... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi jak się wstawia jakiś opis w stopce na forum bo chciałabym wpisać datę porodu i tydzień ale nie umiem:( u mnie nic nowego, byłam w weekend na uczelni, strasznie bolał mnie brzuch wczoraj ale to chyba z przemęczenia, dziś jest już ok, dzidziuś kopie coraz mocniej, to już 21 tydzień, idę spać bo jestem zmęczona po pracy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula...... dopiero nadrobiłam wpisy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!! ja tez pije mięte i zielona herbate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 nad wpisami masz link "moje konto" zaloguj się i w freetexcie wpisz to co chcesz zeby zawsze było widoczne pood Twoim postem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jestem juz po:) wszystko jest jak najbardziej w porzadku! wady wykluczone, serduszko bije 150, raczki, nozki ma:) jedynie strasznie sie wiercil i serduszka b.dokladnie sie nie dalo ale jest na 100% ok i musze jeszcze raz isc na usg ale juz do niego do szpitala.!! Dziewczyny! maz przeszczesliwy, widzial wszystko:D i serduszko slyszelismy:) iiiiiiiii bedziemy miec malutkiego mezczyzne:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127.............24.................Szczecin......... ...28.02.11.... tahitiana.................23.................podhale ............28.02.11..... Nassani.................26..................Wwa.......... ......28.02.11x2.....K+M...Agata+Dariusz Milutek..................23.................śląskie.... ...........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011.31................Wejherowo........1.03.11... ja też marcówka.....29................zach-pom...........1.03 .11... madzia_ .................25...............świętokrzyskie....1.03.1 1... Paulka_Paulka........30.................Radom............ .1.03.11... mama 35 ................35................ małopolska ......1.03.11..... Shastraa..................26 ................Łomża..............2.03.11... Upsy ......................26.................podlaskie.......... 2.03.11... Rybki_trzy...............23.................śląskie.... ..........2/3. 03.11.......M........ Staś Historynka...............23.................Kraków...... .....3.03.11... elwir_a....................32................Warszawa.... ......3.03.11...synek ??? Andzia ...................24.................Kraków............4.0 3.11... jestem jestem..........27.................Rzeszów............4 .03.11...M Magda_1980.........30..................łódzkie......... .....4.03.11... tuethe.....................21.................TG(śląski e)........4-6.03.11........K........Julcia ewelunia21.............24.................Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka...............25..................Niemcy....... ......5.03.11... Cymbałka..............26..................Wejherowo..... ...6.03.11 Kathaya.................23.................Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78................32..................Dąbrowa górnicza..7.03.11.........M......damian ,tomasz Agawa_Agawa......37.................Poznań.............. ...8.03.11... ewelona.................29.................świętokrzysk ie......9.03.11... Zuzka23................24..................opolskie...... .........10.03.11........M......Bartuś katia 30.................28..................Żary(lubuskie).....1 0.03.11... szczęśliwa78..........3....................WLKP........ .......12.03.11... puszek666.............30..................Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula.......................34...................kuj-pom.. ...........14.0 3.11... git..........................23...................kuj-pom .........ok16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama..........28...................Dublin......... ........14.03.11... fonia29..................33...................Wawa....... ..........14.03.11... Betty82.................28...................Wielkopolska ......14.03.11... Jacobs..................23....................wielkopolsk ie......15.03.11... Eli122...................27....................Wielkopolska. .....poł.marca. .. melonik85.............24.....................lubuskie.... ..........17.03.11 Agniecha8087.......23....................Slask->Rybnik... .18.03.11... Murzynek2011......21...................Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA................28....................Belfast....... ..........23.03.11... ila78.....................32....................Wieruszó w...........21.03.11... kalina...................22....................śląsk... ..................21.03.2011. . . Nesteatropica............................................ ...............23.03.11... malwka85............25...................Ruda Śląska...........23.03.11... ilosiaaa.................24...................Płock..... ................23.03.11.....K/M? Igor/Nadia? kasia1919............24...................Katowice.......... .....24.03.11... drunia...................23...................Łódż.... .................24.03.11... Suelen..................26...................Zgierz...... ..............24.03.11........M......Nataniel dorcia80..............30...................Wwa........... .....ok.24.03.11... swem...................33..................dolnośląskie .......ok 25.03.11... mzebr...................28..................Białystok... .............25.03.2011... Drugie Szczęście ..32.................Warszawa...............25.03.11... anka87.................23.................Wieliczka...... ..........26 .03.11... oRunia.................33..................Gliwice....... ............26.03.11... singri....................26.................Warszawa.... ...........26.03.11..... kropeczka2011....23.................podlaskie............ .....27.03.11... dani_83................27.................kuj-pom........ ..........27.03.11... beatuska............. 19 ................LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9..............38.................pomorskie....... ........28.03.11... manika74.............36.................zach-pom......... .......30.03.11... jus29...................29.................mazowieckie... .........31.03.11. .. ona 1988............22..................Tarnów................. ..23.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem SUPER bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze :) :) :) i kolejny chłopak :) a mówia że rodzi się więcej dziewczynek :) a ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ciesze się,że z małym wszystko dobrze! Łobuziak nie dał zobaczyć się dokładnie... ;) ahh tych facetów tutaj coraz więcej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula wszystkiego naj naj naj , a ja dzis u gina bylam na wizycie kontrolnej po polowkowym z maluchem wszystko ok serduszko bije 154 /min.a dzisiaj bardzo zgrzeszylam oj bardzo zjadlam kebaba a jak mi smakowal teraz mam wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was przebije! Ja dzisiaj zjadłam burito! Bylismy w meksykanskiej knajpce i musialam zjesc(szwagier stawiał:P) a teraz siedze w kuchni i robie karpatke;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że z waszymi Dzidziusiami wszystko dobrze:) ja jeszcze sobie poczekam na polowkowe:P gula to chyba niezle imprezuje i nie ma czasu napisac co to za niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez mam ochote na kebaba :) ale grzesze słodyczami, dzisiaj batonika bajecznego zjadłam :) ale i sałatke z łososiem i soczek kubuś wypiłam wiec jestem usprawiedliwiona :) ale nam rosną te nasze dzieci ;) tuethe pychotka meksykańskie żarełko :) zwojego czasu czesto bywałam na śląsku a dokładnie w Chorzowie i powiem Ci ze zauwazyłam że na śląsku jest sporo meksykańskich knajpek i bardzo dobre jedzonko w nich daja i musze przyznać ze tanie :) poza tym uwielbiam śląsk, nawet zastanawiałam się kiedyś czy nie przenieść się ze stolicy na śląsk, ale to było jeszcze przed ślubem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie bym pomyślała,że Gula trzeźwieje ale nie może pić więc to odpada;) Elwir_a to jak będzie kiedyś na śląsku to wpadnij do tarnowskich Gór-ok20min drogi samochodem od chorzowa- i wstąp do taco mexicana! Tam to jedzenie jest takie mmmm... Nie jest drogie a porcje sa wielkie i człowiek się naje;) Drinki też są pycha ale obecny stan nie pozwolił mi na takie szaleństwo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do marcówek
dziewczyny powiedzcie czym różnie się usg połówkowe od 4D miedzy 18 a 22 tyg????????????????????????? bo niewiem..... :( prosze pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to samo... To jest szczegołowe usg aby wykluczyc wady w rozwoju dziecka, dodatkowo jak robisz 4d to dostajesz płytke z filmikami jak rusza Ci się dzidziuś w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo połówkowe robi się w 2d bo w 4d lekarz nie jest w stanie pomiarów zrobić....potem może przełączyć na 4d czy też 3d by rodzice mogli nacieszyć oczy widokiem dzidzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ma racje, tak naprawde 4d to tylko technologia dzieki której wyraźniej niż na 2d widać maluszka, a samo badanie robi się w 2d, czyli różnica jest taka że badanie połówkowe ma na celu ocene dziecka pod względem prawidłowości rozwoju zewnetrznego i wewnętrznego, a 4d umożlkiwia tylko "popatrzenie" na dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
a ja za chwilę idę na połówkowe ale mam pozytywnego stresa:)) trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się rozpisały - zaraz usiądę i poczytam wszystko :D 20 stron :D My w sobotę odebraliśmy wózek, w piątek kupiliśmy wykładzinę, a jak wracaliśmy z wózkiem to szlak nam trafił hamulce w samochodzie.... Ale bezpiecznie dojechaliśmy. Wykładzina u dzieci położona, meble na wymiar u teścia zamówione, zaraz będziemy szukali fachowca żeby w ich pokoju centralne zamontować... No i to chyba tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
a ja mam leżeć z nogami wyżej - czekam na założenie pessara - kupienie go graniczy z cudem - zamówiłam w zielonej gorze i czekam ... jednak ból i twardość brzucha to nic dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) lidian trzymamy i szybko napisz jak wrocisz czy wszystko ok:) Nassani....jaki kupiliscie wozek?:) Jestem przeszczesliwa patrzac na mojego M i widzac jaki chodzi dumny ze bedzie mial syna:).....wczoraj gdy wyszlismy z kliniki powiedzial cichutko..."dziekuje":) A dzis jak mowil "do widzenia" do brzuszka to juz z wielkim spokojem w glosie i pewnoscia ze chlopczyk tam siedzi i taki dumny byl gdy wychodzil....cos tak jakby "rozkwital"?:D...tylko w wydaniu meskim:P Mowie wam dziewczynki....jestem bardzo bardzo szczesliwa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i chcialam was zapytac bo oczywiscie wczoraj sie nie zapytalam a do mojego gin ide dopiero 3.11. Mianowicie "Lożysko na scianie przedniej GI"......co tak naprawde oznacza? wiem jedynie ze slabiej sa wyczuwalne ruchy dziecka ale nie wiem nic poza tym....Czy takie ulozenie lozyska kwalifikuje sie do cesarki?...co powinnam wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian czekamy na nowiny jak było ;) Nassani no to zakupy pełną parą zrobiliście;) Na jaki wózek się zdecydowaliscie? Jestem jestem nie ma to jak patrzec na dumnego przyszlego ojca;) Złapał mnie w nocy skurcz łydek ale nie jeden raz tylko 3 razy;/ i w tym raz w obu naraz...myślałam,że oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×