Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość git
my będziemy robimeble na wzór tych z vox-u http://www.baby.vox.pl/meble/kolekcja/170/magellan_grusza/ a posciel coś takiego (już ten link wstawiałam wcześniej):) http://allegro.pl/my-sweet-baby-14-cz-120x90-mat-serca-gratisy-i1275395913.html a kolor...hmm....pomarańczowe, albo zielone, albo brązowe-kurcze nie wiem jeszcze wszystkie mi się podobają...kurcze zaczynają się rozmowy w toku-kiedyś czytałam te książki, ale przestałam-wstrząsające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git pytalas jak zabezpieczyc roze i krzaczki u mnie sasiedzi dawaja te duze niebieskie worki na rozlinki i od spodu przy samej ziemi kleja to asma klejaca ta szeroka ale widzialam tez ze co niektorzy nakladaja te jutowe worki jak na kartofle i tez kleja od spodu.wiec mozesz sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
sonka 78 muszę coś zrobić z nimi, żeby mi nie zmarzły...był u mnie wujek- taki starszy zajmuje się pszczołami i mówił, że będzie bardzo mroźna zima, ponieważ nie pamieta kiedy ostatnio pszczoły tak dobrze się zabezpieczyły w ulach...praktycznie nie ma do nich dostępu...więc zima stulecia brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA, Ja też brałam pod uwagę X-lander XA model 2010, ale zobaczyłam go na żywo. jest wielki, ogromny, Ja mam 168cm i jestem sporych rozmiarów, ale czułam się przy nim jak kruszynka :/ koła są ogromne, gondola także. Odpadł ten wózek. Mutsy miała moja siostra i była bardzo zadowolona, więc ona chyba trafiła na dobry egzemplarz. Ja jestem na 100% przekonana, że chcę koła pompowane. GIT śliczne meble, później widziałam wersję młodzieżową dla starszych. Właśnie oglądam na TVN rozmowy w toku i po prostu płaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
sonka 78 dziękuję za rady i za linka...trochę poczytałam i muszę męża zagonić do roboty!!! ech...a gdzie tu trawnik pograbić z liści...i reszta...trzeba wziąść się do "roboty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM widzialam je na allegro te lozeczka one ze stanow byly cena jakies 700zl. ja zdecydowanie chcialam pompowane koła na te nasze chodniki. tez chcialam xlnadera ale odpadl bo mimo gabarytow ihih tez jestem kurczak 167:) gondola w sodku byla mala a po zewnatrz wygladala na giganta i strasznie ciezki byl:) moj jest ponad 5 kg lżejszy:) te z voxa mebelki rownie sliczne zalezy co komu sie podoba to oczywiste. Suelen no narazie mamy cała sume na nie wsumie ja chcialam tansze meble bo szkoda mi kasy ale moj maz stweirdzil ze 1 dziecko tak wyczekiwane po takich przejsciach plus jego argument chce dac dziecku to czego my nigdy niemielismy cuz... stanęly mi łzy w oczach strasznie sie wzruszylam po tych slowach.... i przystałam na propozycje meza skoro nas stac to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA kochany ten twój mąż ") słuchaj go, jeśli na to macie to się nie przejmujcie. Myślę, że później także je sprzedasz za dobrą cenę. Widzę, że nie tylko mnie x-lander gabarytowo nie pasował, zapomniałam dopisać o tym wózku, iż nie podobała mi się ''płynna" regulacja spacerówki, bo płynna to ona na pewno nie jest i jedną ręką nie do ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jest kochany tzn zawsze był i wiem że bedzie ale tak wciąży jak JESTEŚMY bo mowi ze jestesmy razem a nie ja :) pokazuje mi sie od innej strony taki wrażliwy misiek;p. nio to fakt płynny nie jest wiec odpadl i sie ciesze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomniałam wam napisać, dzisiaj przyszedł mój detektor tętna :) ale super wynalazek, słychać jak serduszko puka i jak mały się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
suelen zazdroszczę detektra...rany jak ja wytrzymam ten tydzień do wizyty...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ale się rozpisałyście muszę trochę nadgonić tej lektury:) Widzę że już wózki ,mebelki ,pościel macie wybrane a ja jeszcze nic :( Mój M jeszcze nie chce mówi mi że jeszcze poczekamy a ja już bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
gula ja też nic nie mam...ale wiem co chce mieć!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko ubranka, reszta to są rzeczy, które wybrliśmy i kupimy, ale jeszcze czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja tez nic nie mam. ALe teraz jak juz nam płec może cos ruszę z zakupami. Czy któraś z was znalazła może na necie jakie normy powinny mieć te skróty z usg połówkowego???ja nie mogę znalezc a chetnie bym porównała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze poczekam i z wózkiem, i z wózeczkiem... Nawet płci nie znam. Moi rodzice już świrują, wczoraj ich odwiedzałam i mój tata stwierdził że była taka ładna pogoda a siostra nie chciała pójść z nim na spacer, a tak będzie miał wnuka, to zabierze go do wózeczka i sam pójdzie i nie będzie musiał nikogo prosić :) Później jak mnie odwoził to rozmawialiśmy o samochodzie (mieszkamy w centrum, samochodu nie mamy- nie ma też parkingu i to jest duży problem), tata mówił że przecież oni mają dwa i nas mogą wozić :D Rozpieszczą mi dziecko jak nic. Co do męża- narzekać nie mogę, bardzo się troszczy o mnie i o dziecko, dba żeby niczego mi nie brakło... W końcu świadomie i dobrowolnie został ojcem, a odkąd się poznaliśmy wiedzieliśmy że chcemy mieć wielodzietną rodzinę, o ile życie pozwoli :) Tylko z jego pracą jest problem i martwi mnie to, wyjechać za granicę już mu nie dam bo mnie to wykańcza, zresztą pewnych możliwości nie ma, trzeba by w ciemno szukać, a na miejscu ciężko o pracę nawet w dużym mieście. Staram się nie myśleć bo się wykończę. Przeleżałam weekend, przeziębiłam się w piątek i w sobotę rano obudziłam się z gorączką, bolącym gardłem i kaszlem. Szczęściem w nieszczęściu był katar, mogłam jeść łyżkami syrop cebulowy (taki z miodem i cytryną, miód dostałam) którego nie znoszę i wyleczyłam się. Mąż też przeziębiony, ale on za syropem cebulowym przepada, łyżkami mi wyjadał :) I jeszcze pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowym, też w ramach leczenia :P Aromatycznie musiało u nas być. A od mamy dostałam fartem pierogi z kapustą i grzybami, za dużo farszu z krokietów miała i zrobiła, ja dopiero co marudziłam mężowi że jak będziemy pierogi robić to właśnie z kapustą też, bo ciągle tylko- na jego prośbę- robimy hurtowo ruskie. Ostatnio mu się zachciało, kupił "U Jędrusia" i leżą napoczęte dalej, jednak nie ma dla mnie konkurencji :D Zdjęcia brzuchola nie mam, ale mogę napisać że z 65 cm. urósł do prawie setki. I cieszę się że smaruję kremem i olejkiem, uda zaniedbałam i już przy biodrach, na udach mam malutkie rozstępy... Fakt, przytyłam też "trochę", hm... Jestem jestem, ja też mam łożysko na ścianie przedniej i chyba nic złego, nie wiem czy trzeba bardziej uważać (np. pasy w samochodzie itp), ale mam też niestety przodujące i to problem. Właściwie o przodującym mówi się później, lekarz zauważył to w 18 t.c. więc wszystko się może przesunąć, ale do kolejnego usg z seksu nici, ja chyba nerwicy dostanę, wrrr.... Infekcję za to wyleczyłam szybko i bezboleśnie, co za ulga... aż się przestraszyłam wtedy na widok własnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KObietki, ale długo mnie nie było... :) Nie wiem kiedy nadrobię zaległości w czytaniu... Co u Was? Jak samopoczucie? Ile już przytyłyście?? Ja bym ciągle jadła i mam już 10 kg więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już jestem !! a tak sie zastanawiam dziewczyny... jak pojde prywatnie na usg i powiem ze połówkowe to skasuja mi wiecej niz za normalne? Włoski pofarbowane;) wyszły mi 2 odcienie,hehe. Pierogi roboty Teściowej zjedzone:D auto z naprawy odebrane i buty zimowe dla Męża kupione;] Suelen pisałam,ze jak czekałam na korytarzu przy gabinecie od usg to po pewnym czasie podeszła do mnie jakas babka i spytala na co czekam wiec jej odpowiedziałam,że na 14 mam usg a ona mi powiedziała,że lekarz byl o 12 i juz go nie ma.. wiec ani usg ani u swojego gina nei bylam bo go juz nie było:/ ale się nie martwie bo Julcia jest aktywna i to bardzo;) ahh miłe to,ze tak probowałyscie mnie zmusic do napisania czegos ale mnie nie bylo bo ciagle gdzies bylam dzisiaj!:) A ja jak narazie nic wybranego nei mam bo Szwagier jak wroci do Angli to pooglada ceny wozkow i porównamy z cenami w polsce;) a łóżeczko takie jakie mi sie spodoba to Teściowa kupi;) Buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadlam na "pomysła" . co robimy po rozwiazaniu konczymy rozmowy czy zakladamy nowy watek?? ja proponuje nowe forum o nazwie :bobaskowo moze jakies inne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tak fajnie z Wami gada,że nie chciałabym się "rozstac" po porodzie!! Wg mnie założenie nowego wątku jest super pomysłem;) Halo dziewczyny... tak pisałyście gdzie ja jestem a teraz Was nie ma;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka-No ja mysle ze watek sie nie skonczy, mam nadzieje ze bedziemy sie dzielily naszymi radosciami i problemami- tych zeby bylo jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem,która z Nas pierwsza urodzi;) Dziewczyny co robicie na kolacje? Nie wiem co Mężowi zrobić bo myśle,że kanapki już mu się zbrzydły;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11 madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...synek ??? Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11 jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M tuethe.(21)...........TG(śląski e)4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11 ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011 poczynilam pewne zmiany w tabelce nie pocniewacie sie?? wiecej informacji sie zmiesci po niku w nawias dalam wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, byłam dziś na usg połówkowym + 4d badanie trwało jakies 30 min dostalam płytke ale filmiki są krótkie niektóre tylko 1 sek....:) wszystko w porządku z moim Kubusiem :D i to najważniejsze :D a w sumie to dopiero dzis zadzwonilam i sie okazalo ze jest wolny termin wiec poszlam :P nie musialam czekac :) a za tydzien znowu zobacze synka na zwykłej wizycie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to dziwne Ci te filmiki zrobiłi.... Ja mam 5 filmików po 2 minuty każdy ;) ile zapłaciłaś? jeśli można wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 zł :(, ogólnie jestem zadowolona, bo lekarz wszystko pokazywał i tłumaczył, aczkolwiek, bez nagrania tych filmików zapłaciłabym 200, mam 13 filmików a najdłuższy trwa 10 sek :( i był jeden taki moment jak Kubuś otworzył buźkę i nie mam tego nagranego, za to ma zdjecie jak sie usmiecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo... ja z nagraniem zapłaciłam 220 zł a bez neigo dałabym 200... Dużej różnicy nie ma ale zawsze coś. Dziwne,ze takie krotkie filmiki Ci nagrali, wkońcu im za to płacisz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×