Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tylko jedno badanie sobie dołożyłam na początku, oprócz tych co lekarz mi zalecił, zrobiłam badania na cytomegalie, troche drogie, ale jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Suelen lozeczka przesliczne, A zdjecia maluszkow przeslodkie, Mooniska-jak sie dzis czujesz? a reszta dziewczyn jak wasze samopoczucie? Milego dzionka i udanych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen to pierwsze z zdjęcie łóżeczka z żyrafą masz z allegro? A ja nie miałam robionych żadnych badan na toksoplazmoze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez uwielbia slodkie- tak jak mamusia, wlasnie wypilam duzy kubek kakao, mam straszna ochote na COS ale jeszcze niewiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko raz robione na toksoplazmozę i obydwa wskaźniki były dodatnie, wiec miałam dodatkowo diagnozowaną tokso. Przechodzona, zarażenie sprzed ciąży i przeciwciała są. W związku ztym lekarz uznał powtorne badanie za zbędne :) Moje też uwielbiają słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA, Ja zrobiłam to badanie przed planowaną ciążą , razem z różyczką, wizytę u alergologa z doborem leków miałam próbę na grupę wit B, bo jestem uczulona na tą grupę, badanie tarczycy, ogólną morfologię i pierwszy raz toksoplazmoze. Oprócz tego wyleczyła wszystkie ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ta cena to naprawdę koszmar za tą cenę to prawie cały komplet Klupś bym kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie po wczorajszej wizycie dostałam skierowanie na kolejna morfologie + drugie badanie toxo no i mocz oczywiscie :) a żyrafki przecudne, ale nie chce sobie chyba juz mieszac w głowie i wezmę te z Klupsia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie także te z KLUPSIA bardzo się podobają, na pewno będzie to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to jest na tym opisie z 4D gdzie sa rozmiary raczek, nozek, obwod glowki itd......... u gory nad pomiarami pisze "sex" czyli plec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja robiłam toxo tylko raz, ale lek mowil ze bedziemy powtarzac... natomiast cytomegalii mi nie zalecil, a ten gin. po polowkowym powiedzial ze on by zalecil to badanie. co do lozeczek to ja kupilam klupsia z misiem tylko uzywane i zaplacilam 100 zl, ale te z zyrafka tez sliczne i tez sie nad nimi zastanawialam. jesli chodzi o plec, bo ktoras powiedziala ze ma byc chlopak a wpisane ma female to sie nie pomylil tylko chodzi o plec osoby ktora ma wykonywane usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaat :) dzieki za pamiec :) juz jest lepiej nie ma tej twardosci :) jutro wraca moj mezus wiec odliczam godz :) gula... moje lozeczko.. ja tez chce takie.. znalazlam je nawet na niemieckiem ebayu zeby kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM, u mnie nie ma time real, sa wartości, który to tydzień ciąży, ale płci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj kosztuje 130 euro.. pewnie taniej byloby kupic nam w PL ale kto by tam pojechal taki kawal.. jeszcze z takim brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM, dobrze, że mamy Andzię :) i nas dziewczyna nakierowała. KAT, a ty chcesz cały komplet łóżeczko i pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Moniska, sa urocze. wlasciwie to ja mam lozeczko po starszym synku, tzn jeszcze w nim spi, i tak sie zastanawiam czy dokupic drugie czy kupic starszemu lozko, z tym ze bardzo kreci sie w nocy i potrzebowalby cos z barierka zeby nie spasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczynom gratulacje, śliczne zdjęcia i takie realne na toxo robiłam raz ale pomimo zwierząt w domu miałam niski wynik i lekarz kazał mi powtórzyć, mam robić przed wizytą 05.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przepiekny, i tak mnie kusi zeby go kupic. musze sie jeszcze naradzic z moim M, zreszta mamy jeszcze troche czasu na wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek zwrucony kasa zaoszczedzona:)) chwała bogu ze was mam bo MÓJ M by sam mnie nieprzekonal:)) wiec tak jak niechciałam absolutnie kubelkowej spacerówki tak ja mam Quinny zostaje baa jak daja darmo to bierz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, te wózki są naprawdę ładne i mam wrażenie, że bardzo porządne ich cena też jest odpowiednia :) a który kolor masz? Wydasz na coś innego te pieniążki, a myślę, że jeszcze sporo jest do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki mix:) bo gondole mam czerwona a spacerowke niebieska:) bo siostra kupił5a spacerówke w sklepie a gondolke na allegro i zmixowała kolorki i fotelik maxi cosi niebieski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, to super :) jak jeden kolor ci się znudzi to następny :) myślę, że będziesz bardzo zadowolona :) Właśnie oglądałam na TVN Między Kuchnią, a salonem metodę karmienia dzieci BLW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×