Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

SONKA przekonałaś mnie do kocyka :) GULA, będziemy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a dziś była u Mnie teściowa i oznajmiła, że jakaś córka jej znajomych ma jakiś wózek 3 w 1 i chce nam go dać... nie wiem nic, jakiej firmy i jaki stan, noi teściowa oczywiście w ciemno, że bierzemy, do tego daje jeszcze łóżeczko turystyczne i ciuszki z jej synka... Ja bym się tak nie napalała, ale Ona... uFFF!! wkurza Mnie bo dlaczego ja nie mogę sobie kupić taki jaki chce...??? Oczywiście jeśli stan będzie dobry to wezmę i podziękuję. Ale wkurza mnie, że ona swojemu psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi tekst... że ona swojemu psu kupuje nowe ubrania, buty itp. a mi mówi, co ja mam kupic. Do tego uznała, że powinnam mieć inne zasłony w mieszkaniu niż niebieskie (takie mi sie podobaja bo pasuja do mebli, które maja elementy niebieskie) a wlaściwie to najbardziej beda basowaly bezowe.. takie mam ściany... wkurza mnie bo we wszystko sie wpieprza maskara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatuskaaa
Kochane Kobietki mam pytanie w którym tygodniu poznałyście płeć dziecka? w środe 10 listopada idę do ginekologa (aktualnie jestem w 21 tygodniu)\ czy będzie już coś widać? Bardzo będe wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jej co o tym myślisz, że przede wszystkim ona już miała swoja szansę przy swoich dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA powiedz co myślisz, bo później jak będzie maluch to dalej będzie mówiła co masz zrobić. Ja ostatnio swojej powiedziałam prosto z mostu, jest to lepsze niż zgadzanie się na wszystko. BEATUSKA, ja poznałam płeć w 12 tygodniu, w 19 inny Pan doktor na połówkowym usg potwierdził, że to chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATUSKA ja 17 tc , w 20 tc połówkowym potwierdziło się to samo. ANDZIA-oj te tesciowe,moja nie do znisienia, ale stosunki są oschłe i z mojej strony,wiec mam luz. i zawsze mówie swoje zdanie,choć wychodzi to tak że Ona się obraża. ale moje zdanie moje dzieci i mąż, hihi i niech się obraża :). Ale ja swoją już znam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatuska a ja byłam w 21 tyg. i lekarz jednoznacznie mi nie określił płci bo dziecko było bardzo ruchliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) A moja teściowa to swoją córkę z jej rodziną finansuje w każdym tego słowa znaczeniu a nas tylko zauważa w święta ale cieszę się że mieszkamy daleko od siebie i rzadko się widujemy :) Sonka78 dzięki za podanie rozmiaru też zamówię ale myślę jeszcze o tym ecri z misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was zamawiała na allegro od minimundo niby ma ciuszki angielskiej firmy monthecare ale bez metki.Chodzi mi czy gatunkowo są dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie denerwuj sie! Tesciowa niech swoje pogada a Tobie niech wleci jednym uchem a drugiem wyleci. Kupiłam w tesco ręcznik firmy bebyone za 15 zł;) Fajny z kaczuszka;) a kocyki kupie za jakiś czas bo dziś już troche kasy wydałam;) Moja Tesciowa sie w nic nie wtyka a moja Mama,z ktora siłą rzeczy mieszkamy tez nie. Udało nam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE,o tak szczęściara z ciebie :) Wczoraj przyszła moja teściowa, już z opcją na NIE , najpierw nie podobał jej się zbyt kremowy tort (widziałyście zdjęcie), potem nasz plan kupna auta combi był bardzo negowany i usłyszałam, że brat K, ma Julcię i oni mają kombi i sobie radzą, potem mój K. pokazał karuzelę i znowu Julcia miała taką :awantura: no i powiedziałam, że Julcia takiej nie miała, a Ja sobie nie życzę porównywania Nataniela z Julcią, bo to dziecko jest biedne jeszcze się nie urodziło, a ciągle go porównujecie i stawiacie w cieniu Julki. Dla mnie Nataniel i Kamil są najważniejsi, a cała reszta Julcia i jej otoczka mnie obchodzi. Trochę sporo powiedziałam, ale ktoś wreszcie musiał. Teraz wiem, że jak się obrazi to już tylko za prawdę, którą powiedziałam. Ja nie omeg słuchać jak ten mój szkrab stoi w cieniu za kimś, a nie traktuje sie go jako osobnej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula bardzo ladny wozek, ja tez kupuje z firmy bebetto tylko model murano, a ten solaris to jest nowosc w bebetto, fajny na prawde tylko ze ja wole kola ktore nie sa skretne:) Andzia nie przejmuj się teściową, na pewno miala dobre zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to fakt. Ja na Twoim miejscu bym oszalała! Najwazniejsze jest to co Wy chcecie a nie to co ona by kupiła bo Julka to ma. I na złosc kupiłabym te karuzelke i to czego Julka nie miała,zeby jej dopiec. Przemysli to co jej powiedziłąs i moze cos jej w kadłubku zostanie z tych słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, dziękuję, że cię mam :) wiesz, że tak zrobiłam i robię, wszystko kupuję inne, nie chce, aby Natowi ktoś powiedział (babcia powiedziała) że o ,,Julka ma takie łóżeczko". Jestem z siebie dumna, że stanełam w obronie mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina_r22 też murano mi się podoba ale jak zobaczyłam solaris i nawet te koła skrętne to spodobał mi się bardzo ale zobaczę jak z kasą i wtedy wybiorę:) Suelen ja to już przerabiałam jak mieszkaliśmy razem ciągle było coś nie tak ale jej córunia była najlepsza ciągle kase od mamuśki brała.Ale teścia miałam super kochany człowiek niestety chorował i na początku roku zmarł ale zawsze mówił że chciałby żeby u nas jeszcze był syn co nazwisko pozostanie ...oby teraz tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ma byc! Masz bronic swoje dziecko jak tylko potrafisz i nawet jakbys musiała wyzwac Tesciowa na gołe klaty! a napewno bys wygrała! jestem tego pewna!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie sie babeczki nie warto. ja dzieki bogu i mame i tesciowke mam zaje......biaszcza,kupujcie kocyki bedzie to nasz znak rozpoznawczy naszego forum :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w hurtowni pytałam o pieluchy tetrowe mieli po 2 zł a na allegro od 1,25 czy któraś już zamawiała albo słyszała co to za pieluchy ,czy polskiego producenta czy jakaś china ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem która pisała ale wózek Implast Bolder SD ECOLINE jest super :) teraz bede zstawnawiac sie czy Mutsy czy Ecoline :) a teściowymi nie przejmujcie sie ja tez mam taką kóra chciałaby zeby bylo tak jak ona powie, wychowuje wlasnie synka swojej córki i zaoferowała sie ze z naszym tez moze posiedziec jak bede chciała wrócic do pracy, ja podziekowałam bo jak widze 2,5 letnie dziecko które nie potrafi naśladować zwierzątek (wiecie o czym mówie... jak mówi piesem hau hau, jak kotek, miau itd :) to szlag mnie trafia co to za wychowywanie, to jest zwykłe siedzenie z dzieckiem a nie wychowywanie...ona go ciągle na rękach nosi, wyobrazacie sobie.... dziecko które ma 2,5 roku CIAGLE na rękach.... ja swojego nie dam tak skrzywdzić.... a co to było jak powiedzieliśmy że wybralismy imię Kacperek... ile gadania że wszyscyu tak teraz nazywają, że jej sie nie podoba itp, a ja oczywiście że to nasz syn i to nam ma sie podobać a nie ludziom :) i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 te plamienia to na pewno nic groźnego, daj znać koniecznie jak wrócisz od lekarza:) tuethe super te ubranka z ciucholadnu, kurcze ja też sie wybiore i popatrze, moze coś trafie :) jus29 gratuluje córeczki :) napisz jeszcze ile waży :) gula_ a jakiej firmy mebelki Ci sie spodobały?? hmmm ja zawsze leczenie ząbków robiłam bez znieczulenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula u mnie w sklepie mama i ja pieluchy tetrowe nie pamietam czy za 1,65 czy za 1,75 byly ale stwierdziłam,ze pojde tam kupic a nie na allegro bo na allegro za przesyłke wiecej zapłace... Elwir_a dobrze,ze uparcie stoich przy swoich racjach;) Pokazałam kombinezonik dzieczynie bratu i jak Jej powiedziałam,ze kupilam wlumpeksie za 16 zl to zrobila wielkie oczy i powiedziała mi,ze myślała ze dałam kupe kasy za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a własnie guła ze mnie bo zapomniałam spytać jakiej firmy to łóżeczko ale będę w środę to spytam a jak nic innego nie znajdę to je kupię i zrobię wam zdjęcie :) Jeśli chodzi o stomatologa to ja zawsze byłam panikara i bez znieczulenia ani rusz a ona mnie dziś tak załatwiła i muszę jeszcze iść w grudniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kiedyś kupiła tanie pieluchy na allegro i okazały się bardzo cieniutkie, nitki prawie się rozchodziły i były przeźroczyste. ELWIRA trzymaj swoich racji, to wy wybieracie imię i najważniejsze, że wam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe rzeczy naprawdę śliczne kupiłaś ja jutro też chce iść do tzw pewexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze z czymś wychodzę :) byłam w kuchni i ugotowałam sobie budyń :) jakoś tak miałam silną ochotę i musze powiedzieć, że był pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze gula ze znow mamy cos wspolnego...:D...denstyste:P..."bez nieczulenia ani rusz":D dziewczynki nie ma co sie przejmowac tesciowymi....one zawsze beda wiedziec wszystko najlepiej:O......niektore przynajmniej.... trzeba jednym uchem wpuszczac drugim wypuszczac i bye:)...chyba ze jest juz porownywanie czy cos tam obrazliwego nasze maluszki to trzeba walczyc;)...one nie maja zasranego prawa cokolwiek krytykowac....swoj czas juz wykorzystaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×