Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nie obraziłam sie;) Przyjełam do wiadomosci;) Mama jednak stwierdziła,ze zamowimy i zobaczymy co mi przysla. Zamowilam z zyrafkami,hehe. Bede tez jeszcze amterial kupowac na posciel i tak. Tym razem mi nie mowila,ze za szybko wszystko kupuje tylko mi powiedziała,ze tez cos nam kupi dla Małej. Brata juz poprosiłam,zeby pozyczyl mi kase na wózek-na szczescie sie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mnie nie było tylko 3 godziny, a tu tyle stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi na czym kladzie sie malucha w gondoli?:).....na kocyku czy na to co jest w srodku?............ale pytanie wymyslilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM powiem ci, że Ja to nie mam pojęcia, bardzo ciekawe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tez sie nad tym zastanawiałam... wydaje mi sie,ze cos trzeba jeszcze położyc na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby fajna ta pościel, ale ja mam tak, że jak przy twarzy mam coś z polaru to się przyduszam, mnie jakoś nie pasi. No ale wzorki są prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo... spojrzałam na pościel i mnie to wystraszyło, ale nie doczytałam :) czyli muszę się bliżej przyjrzeć :) A czy to kupiłaś i masz tą pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widziałam zdjęcie :) wygląda super, a powiedz jak w dotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo milutki, mieciutki...super! troszke taki jakby grubszy...cos jakby w srodku jakas pianke mial...napewno cieply;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie namówiłaś :) bardzo mi sie podoba, a ty masz cudny wzorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie kupilam na allegro;)....podalam linka Betty mniej wiecej jak wyglada by sie nie wracala kilka stron by zobaczyc moje zdjecia;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... aaa... zaryzykuję, bo bardzo mi sie podoba, szkoda tylko, że nie ma żyrafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie pamietam dokladnie jak sie stoisko nazywalo....To bylo centrum handlowe "nova".....moze jest taki i u ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi sporo sklepów jest, zwłaszcza w naszej słynnej Manufakturze, ale jestem leń i nie chce mi się chodzić, bo zaraz mnie dół brzucha boli. Zamówię na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE mam ciuszki :) boże, jakie nie które śpiochy sa boskie, zwłaszcza z hefalumpem i z żółwikiem i kokardami. Podasz mi maila czy tu ci wrzucić zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wózka na dno to ja kładłam pieluchę flanelową, i mały cieniutki kocyk, taki bardziej podkład, zawsze można łatwo wymienić i wyprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi się wydaje, że w gondoli kładzie się na spód np. pieluszkę flanelową:) Ale tylko mi się tak wydaje, pewna nie jestem:) Ale dzisiaj zrobiłam zakupy na allegro, za mniej więcej 300zl, kupiłam ciuszki dla maluszka i akcesoria takie jak okrycie kąpielowe, szczotka do włosów, pieluchy tetrowe i flanelowe, ceratki do łóżeczka pod prześcieradło, podkłady poporodowe oraz podkłady duże do przewijania lub na łóżko po porodzie, wkładki laktacyjne, majtki poporodowe, termos do butelki, termometr do kąpieli:) Jutro jak znajdę czas to wkleję wszystkie linki, może któraś będzie zainteresowana:) Teraz zmykam się kąpać bo jakoś pogoda mnie wykańcza, jestem strasznie śpiąca:) Do juterka kobietki, miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mozesz na meila tuethe@wp.pl . Karolina fiu fiu poszalałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA-ja miałam 3 pizamki , ta po porodzie (jak zakrwawisz to juz tylko do kosza) a potem zmienia sie te wielkie podpaski bo sie krwawi ,wiec lepiej miec na zapas jakieś długie bluzeczki . ILoSIA-bedzieszz miała duzo mleczka , produkujesz duzo hormonu prolaktyny i stąd te wczesniejsze wycieki, ale napewno sie nie musisz przejmować. jestemjestem-wydaje mi sie ze wystarczy buteleczka 150, bo dzidzia na poczatku mało je i pije, jakies 50ml to juz sporo jAK PIJE, moja jadła na poczatku 30 ml, co 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARLINKA to zaszalałaś :) pochwal się co kupiłaś :) TUETHE wysłałam 2 maile ze zdjęciami ''spakowanymi" DARIA, no kawał dziecia już :) a już wiadomo kto w brzuszku siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze;) zjadłam troche jabłka i pomarańczy i czuje sie pełna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no to rośnie duży,zdrowy chłopak;) gratuluje;) Suelen nie doszło;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×