Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

GULA prawda, i ja też liczę na to po cichu, więc już bez nikogo trzymajmy za siebie kciuki ;-)) co z tą kafe się dzieje ???? ale przynajmniej nadrobić można z czytaniem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Ty przepadzitku;) Ciasto wyjete z pieca i polane roztopioną czekolada;) teraz pieką się rogaliki a Mężuś wcina kolacje;) Dzisiaj chyba bede ładnie spac;) Suelen jak mufinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyjęte, teraz stygną :) polałam je czekoladą białą i mleczną, tak dla lepszego smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa :) znowu miałam jakiś błąd strony :) wszystko działało oprócz kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają jakis problem z serwerem;/ Suelen aż bym skosztowała;) Ja już też wszystko mam popieczone i teraz stygnie;) Teraz zjem troche pistacji, zasłużyłam na nie prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę 6 raz i nie wiem czy coś będzie widać wrrrr. Suelen i tuethe moje dziewczynki to Klaudia i Alicja :) Tuethe pizza już w piecu a farsz robię różny ale jest tam szynka lub salami ,dużo pieczarek,papryka czasem ogórek konser. lub cebula i przyprawa do pizzy wszystko pokrojone mieszam i podsmażam na patelni.Potem robię trochę koncentratu i ketchup oraz przyprawy i smaruje pizze kładę farsz potem ser tarty i do pieca :) Fonia29 to żółwik jak to mówią teraz dzieciaki my swoje wiemy ha ha :) Tuethe idę na te rogaliki ........puk puk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też:) Mam dobrego Mężusia bo mi kupił;) Normalnie nie mam już na nic sił... wymęczyło mnie te ciasto i rogaliki kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zapraszam;) stwierdziłam,ze mogłam użyć foremek co mi M kupił ale na przepisie pisało,zeby robic kształt rogalików. Skosztowałam jednego ciepłego, dobre;) Klaudia, Alicja trzeba pomyśleć nad imieniem co będzie pasowac;) Pizza praktyczie taka jaka i ja robie;) tylko,ze ostatnio zobilam sos z pomidorow. Ale ze mnie głupia ciamajda! Wylałam całą szklanke wody na stolik i wszystko pozalewałam;/ dobrze, ze laptopa trzymam na pufce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, śliczne mają imiona Twoje córeczki, ja w imieniu Ala kocham się już od lat :) a jak miał mieć na imię chłopiec? może ma on odpowiednik żeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie to jest łakomczuch.. zjadłam jeszcze 3 i jestem pełna;) Mniami:) Mi się podoba imię Amelia, jeśli kiedyś będziemy mieli 2 córeczke to tak będzie miała na imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje... imię Ala wybierał mój M, a ja pierwsze :) Chłopiec miał mieć Szymon lub Sebastian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to może jakieś imię na S dla dziewczynki: Sylwia, Sonia, Sabina, Sandra, Sara, Stella Od dwóch godzin sprzątam łazienkę na raty i nie mogę się zebrać, aby skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen też chciałam zaproponować imię Sylwia bo myślałam o tym właśnie,że jeśli imię chlopczyka miało być na S to moze i dziewczynki niech będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już się obijam bo zmęczyłam się pieczeniem;) Mężowi kazałam iść zaraz z psem bo ja nie mam na to siły;) Suelen kolacja dla Męża gotowa? o 21 miał wrócic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa do tego ciasto :) aleeee.... o 20 zadzownili jego koledzy, żebym puściła go z nimi do klubu, a niech sobie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się napracowałaś i Go puściłaś? Mojemu bym kazała wrócić do domu zjeść i wtedy by sobie mogl isc. Tylko nie wyrzucaj tego do kosza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... bo od niego ze szkoły do nas do domu to ok. 40 minut jazdy samochodem, więc nie ma sensu spalać paliwo i marnować czas. Jak wróci to odgrzeje :) tak rzadko gdzieś wychodzi, ciągle praca, praca potem jakieś fuchy, bidny nawet sie piwa nie napije bo jest autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W brzuchu ciężarnej kobiety rozmawiają dwa bliźniaki: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem. - Bzdury! Poród to koniec. Nie ma żadnego życia po porodzie. Słyszałeś, żeby ktoś stamtąd tutaj wrócił? - No nie, ale tam na pewno coś jest. Na pewno jest więcej światła i więcej przestrzeni. Tam można biegać, oddychać i odżywiać się inaczej.... - To bez sensu! Biegać się nie da! Oddychać też się nie da! A odżywiać się można tylko przez pępowinę! - Może i tak, ale kiedy się tam znajdziemy, to zobaczymy jak wygląda mama, a ona się będzie o nas troszczyć. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież my teraz jesteśmy w mamie... Żyjemy dzięki niej. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Ja nigdy dotąd żadnej mamy nie widziałem, a to najlepszy dowód na to, że jej nie ma. - Jak to? Przecież czasem słyszysz, że śpiewa, jak tylko przestajemy kopać i siedzimy cicho. Czasem nas głaszcze, czasem kołysze, a czasem coś do nas mówi. Wiesz, ja jednak myślę, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero po porodzie... Podoba mi się to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne :) zwłaszcza tekst o tej mamie. oglądałam MAM TALENT i az sie popłakałam na końcu jak ten mały przegrał i zaczął płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to naprawdę fajne :) Suelen ja też oglądałam też mi było smutno jak malutki się popłakał ale podobał mi się ten co śpiewał rege .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko my jesteśmy dziś na wieczornym forum gdzie nasze mamuśki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spędzaj sobotni wieczór z kimś :) ja niestety sama, ale spoko cisza, spokój, posprzątałam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide usmażyć resztę kotlecików... a potem pod prysznic, i do spania. Mam nadzieje ze nie bede sie dzis budzic. Mam jakies dziwne uderzenia goraca... miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×