Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Orlla to sie uśmiałam!! Hehe... urodzic koty i psy nie no na serio przebiłaś nas wszystkie;) a przyznam Wam sie do czegos... kiedys jak bylam mniejsza-w gimnazjum to bylo- snilo mi sie,ze mama kaze mi poodkurzac, wiec jej odpowiedziałam mamo za chwile i wiecie co zrobilam? wziełam odkurzacz przytulilam sie do niego i poszlam spac dalej... sila mi go musieli wyrwac.. ze mnie to wariat, pierwszy raz takie cos przez sen zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożek bardzo mi się podoba,chyba sie skuszę.(mam juz 3szt i sądziłam że wystarczy). Kombinezon też śliczny,ale na pewno sie nie skuszę.Ubranka mam już do roczku.Orlla ty to jednak jesteś szalona,nawet w snach to widać hahaha.To chyba Migotka wczoraj miała skurcze?odezwać się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super rożek i ten kombinezonik. Mi sie wydaje,ze 3 rozki to za duzo... Po co tyle?;> Dostalam kase za l4 az jestem w szoku bo myslalam,ze pozniej przyjdzie. Obiad gotowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Kochana ja miałam dla Jaśka 2rożki,ale musiałam dokupić jeszcze jeden bo Mały bardzo ulewał,a ja często "osikałam"pokarmem.Zanim wyprałam i wysuszyłam,to 2 były za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Trudno za wami nadążyć :P Dopadła mnie deprecha jak diabli. Spie całymi dniami bo nie moge patrzec na tą pogodę. Jak już się obudzę to wyje po kontach tak jest mi żle:( Zamiast cieszyc sie ciążą ja mam w głowie dziwne lęki. Już nie wiem isc do lekarza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr mnie ta pogoda tez doluje ale nie do tego stopnia... Powinnas sie zrelaksowac, nie wiem moze idz gdzies gdzie dawno nie bylas, na basen, do kina. Ciagłe siedzenie w domu też działą na psychike, pewnie to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
dziewczynki które mają za niskie ciśnienie poniżej 90 jak sobie z tym radzicie?????????????????ja dzis mam odlot normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała że juz na widok mojego mieszkania jest mi niedobrze. Poszłabym na basen ale z kim? Mój mąż nie cierpi basenów a samej jakos nie chce mi się. :( Sprzątam w domu na siłę bo muszę a efektów i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBR to normalne,tym bardziej przy takiej pogodzie.Umów sie z koleżanka na kawę albo herbate z cynamonem pyycha.Kąpiel w pianie,maseczka,ksiazeczka albo dobra komedia.Przesyłam Ci na osłodę kawałek ciasta jeszcze ciepłe.Któras dziewczyna wstawiła ostatnio zdjecie,taki murzynek z masą serową,ja je nazywam izaura. TUETHE zawsze mozesz dokupić jak bedziesz miała za malo.Rożki krótko sie używa.Mój pierwszy synuś tez jest z marca więc z suszeniem praia nie było tak fajnie jak latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszające jest to, ze nie tylko Ja mam schizy z tymi snami, obawiałam się dziś, że tracę powoli zmysły. i byłby ze mnie zeschizowany hipopotam :) MZEBER, może to przez to przesilenie jesienne :( a może wyjdź gdzieś z koleżankami, idź do jakiejś przyjemnej herbaciarni albo do fryzjera :) mnie się ostatnio bardzo poprawił humor po wizycie. ja planuje mieć dwa rożki, nie są drogie bo za 18zł można kupić fajny rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M tez nie cierpi basenów ale uwierz mi,ze poszłabym sama jakbym miała bliżej albo bym pojechała jakbym miała prawko. Moja rozrywką jest gotowanie przy czym mi zawsze Babka ciśnienie podniesie;/ Ja mam ciśnienie zawsze w granicy 100/60 wiec w taka pogode nie ma zle, gorzej bylo jak bylo goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam na przełomie 3/4 miesiąca na basen i to naprawdę dobry, porządny, nabawiłam się takiej infekcji, że przez 3 tygodnie brałam globulki. Pani doktor powiedziała, że często w ciąży po basenie łapie się dużo infekcji, bo organizm jest bardzo podatny :( Ale wy możecie być silne i nie dacie sie jakimś tam bakterią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka to ja wkleiłam te zdjecie;) Masz racje Mzebr umow sie chociaz z jakas kolezanka do kawiarni, odrazu bedzie Ci lepiej;) Sama bym poszła ale nikt nie ma czasu;/ Suelen hipopotam? nie przesadzaj kobieto;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam dzisiaj 7 par majtasow , 3staniki i pizamke taka na teraz:)i jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dawno uwoelbiałam gotować. Mąż nie zamieniłby moich obiadów na zadne inne, tak samo jak i dzieci. A wczoraj po mojej zupie były problemy mąż dostał biegunki a dzieci poopluwały się nawzajem i oddali wszystko dla psa. Chociaż on był zadowolony. Patrzyli na mnie jak na ufo tak samo jak robie ciasta. Zawsze były świetne a tu kilka podejść i same zakalce albo karzełki. Do czego sie nie dotkne to zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBR duże masz dzieciaczki? MOże pograj z nimi w jakaś grę planszową,albo bierki,piotruś.Zawsze to troche radosci dla kazdego z eas.Moze ty poprostu przemęczona jesteś? Pracujesz? Przepraszam za przesłuchanie.Szukam jakiegoś pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr ja potrafie przesolic zupy dlatego jak gotuje a ktos jestw domu to daje skosztowac zeby nie bylo. Moze tez tak rob? Nie przejmuj sie tym tak;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o mnie to gotowanie nie bylo i chyba nie bedzie moja mocna strona zrobic obiad zrobie ale nie jakis wymyslny ale glodni nie chodzimy, no i od zawsze mam problem z doprawianiem wiec czesto wszystko jest jalowe ale coz . mezus nie nic nie mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi wam o ten sex?? Nic nowego:D Ameryki nie odkrywają:/ Ale nie ukrywam że denerwuje mnie to że puszczają pozy do sexu podczas ciąży o godzinie 15 bo mój 7-letni syn się mnie pyta czemu ta pani leży tyłkiem do tego pana na golasa a on ja trzyma na pisię:/ Moje dziecko jest i tak uświadomione w tych sprawach i ma lat 7 więc jakoś to przetrawię ale jakby był 4 latkiem to bym sie dopiero wkurzyła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie także byłam troszkę zdziwiona :) niby nic złego, ale dziecko może to widzieć. Ja np. nie wiedziałam, że trzeba się kochać z zabezpieczeniem :p A u mnie dzisiaj na obiad pulpecik w sosie pomidorowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bylo na tym tvn-ie? bo za pozno wlaczylam a mam tvn+1 i nie wiem o ktory moment chodzi;P Ewka mnie by rozwalilo takie pytanie 7 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga rozmawiała z jakimś doktorem czy kobieta w ciąży może uprawiać seks? wyszło, że tak, ale trzeba się kochać w prezerwatywie. Podali dwie pozycje, po czym lekarz powiedział, że najlepsza pozycja to ''na jeża" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest na jeza :( ja wlasnie ogladam rozmowy w toku jak obzezali chlopczyka i sie poplakalam :(i wszystko zaczelo mnie bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... pozycja na jeża to znaczy tak jak kocha się jeż z jeżem czyli bardzo ostrożnie ;) Też oglądałam z Ewą Drzyzgą, ten chłopczyk miał dopiero 8 dni i tak płakał, a widziałaś jak on go wziął za bok i podniósł? byłam w szoku!! ani główki nie podtrzymał, ani dupci, to dziecko takie przegięte było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×