Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MZEBER bardzo się cieszę :) hałasu na pewno jest, ale wygadałaś się, odpoczęłaś i miałaś odskocznię od dnia codziennego :) naprawdę bardzo się cieszę. Ja jutro ide do fryzjera :D zrobić jakieś pasemka w kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo wozek jest tani z tej aukcji bo po 1: niema w zestawie żadnego fotelika:) po 2: w sprzedazy niema koloru niebieskiego czyli tego najbardziej poszukiwanego i kupywanego:) u mnie w sklepie taki zestaw +fotelik x-landera kosztuje 1300zł wiec to niewiele mi sie wydaje. mi sie podoba ten wozek osobiscie ale tez xt 3-kolowy:) co sadzicie o trojkolowcach? zbytnio gondola sie nieprzejmuje bo urodzimy w wiekszosci w polowie marca i niebedzie potrzeby patulic bobasow na trzaskajacy mroz a potem w wakacje spokojnie dziecko mozna polozyc do spacerowki na plasko wiec gondolki zawiele nieurzyjemy tak mi sie zdaje ale co bedzie w praniu sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jasne ze bym poszła na to l4. Ale jestem w takiej sytuacji ze dopiero 20 pazdziernika szef dał mi umowe no i musze troche przepracowac zeby to macierzyńskie jakies dostac. Bo z tego co słyszałam wyliczaja srednia z miesiecy przepracowanych. Jesli mialabym pol roku przepracowane mialabym 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
cześć dziewczyny :) mój malż poszedł do pracy, a ja szybko do kompa :) pomaleńku bedę czytac o naprodukowałyście - a jest co :) czuję sie już lepiej :) mi sie marzy wózek Emaljunga ... ale cena jest kosmiczna :( kupiłabym sobie Cuty Cross http://www.emmaljunga.com/pl/Wozki_dzieci&_281;ce/Wybierz_model/City_Cross-844.html i do tego miękką gondolę Quadrolift - nasze pociechy urodzą się na lato ") więc twarda gondola nie jest konieczna jak w zimie. oglądałam już to - to cudne rozwiazanie - no i wykorzystywane przez cały okres używania wózka :) zobaczcie same http://www.emmaljunga.com/pl/Wozki_dzieci&_281;ce/Spacerowka_stosowana_jako_wozek_g&_322;&_281;boki/Quadrolift-855.html do tego fotelik :) i git :) szukam takiego zestawu na allegro ale nie ma dokładnie takiegoo :( chyba będe kombinować - może kupię samą spacerówkę :) a Quadrolift dokupię w sklepie :) zwariowałam jak zobaczyłam te wózki w rzeczywistości - no są super ... tylko ta cena :( jak nie uda mi sie z Emaljungą to kupię Mutsy lub Maxi Cosi :) w sobote malujemy kuchnię :) chcę odświeżyć całe mieszkanie przed przyjściem na świat Bąbla :) kupiłam boską fototapetę na jedną ściane kuchenną :) w poniedziałek zrobię zdjęcie i pochwalę się hehe jak będzie czym :) lubię takie remonty ... wydawanie "rozkazów" z wyrka ;) ja chyba jestem wyluzowana .... nie mam nadal nic! ale przez te swoje problemy ciążowe ... boje sie kupować .... wiecie co - moja szwagierka ma 4 tygodniowa córeczkę i ma taką depresję, że masakra ;( non stop płacze ... buziaki moje brzuchatki :) apropo macie cudne brzusia :) też zrobie swojego i Wam pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza niewiem jak to jest bo ja mam umowe od sierpnia a od 1 pazdziernika poszlam na l4 i tak jak szef wyplacal mi 1200zl z groszem tak zus tez tyle przelewa mi na konto i niema z tym problemu mam 100% platne zwolnienie moze dopytaj jakiejs madrej ksiegowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr ciesze sie,ze wyskoczyłas z koleżanką do pubu;) Człowiekowi odrazu lepiej prawda?;) Suelen szalejesz z tymi włosami, nie obcinałaś ich czasem jakieś 2 tyg temu?;) Teraz pasemka, nono, masz sie potem pochwalić;P Ilosiaaa mi sie 3kołowce nie podobaja, jakos mi sie wydaje,ze mi dziecko wyleci z tego bo te kółka nie utrzymia... Zuzka z tym amcierzynskim to nie wiem jak licza.. ja za kase za l4 tez niby mialam miec policzone z ilus ostatnich miesiacy a jak mi policzyli? to co mam na umowie minus podatki i dostaje 430zl a na macierzynskim tak samo dostane... kpina:/ Orunia Twoj wpis przeczytam pozniej bo lece z mama do sklepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Ilosiaa tylko ze ja mam najnizsza krajowa na umowie czyli 1317 brutto i co by mi wyszło na tym l4. A macierzyńskie wiem ze wylicza jakos zus za pelne miesiace przepracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chce myśleć ile dostane tej kasy po porodzie. Dałam sie wyrolować i tyle bo juz od maja powinnam miec umowe a przeciagali i dostałam dopiero teraz. Tak to jest z prywaciażami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia fajnie ze gdzies wyszłas, ja mam juz pomalu dosc siedzenia w domu, wczoraj bylam u kolezanki , dzis w miescie, ale to dla mnie za mało:P mamy iść do kina za jakis czas ale nic ciekawego specjalnie nie leci. A ja dzisiaj zjadłam 'kupne' pierogi z kapustą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem dziewczyny jak ja daje rady. Nie dość ze pol nocy nie przespanej maly wariuje strasznie wtedy to wstaje o 6 rano a wracam do domu 17 30. Godz 20 leze w lozku juz nie do zycia. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Zuzka co czujesz, ja jeszcze niedawno wstawałam o 5 rano, po 6 pociag do wawy, jazda ponad godzinę,ptem jeszcze tramwaj, w pracy byłam po 8 parę minut bo teraz powymyslali jakies remonty, dzieki mojej kochanej naczelniczce wychodzilam z pracy przed 16 by zdazyc na pociag 16.30 , w domu bylam po 18 bo jeszcze zakupy, potem obiad zrobic, odgrzac, padałam na morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ugotowaniu czegos nie wspomne. Jeszcze do niedawna potrafiłam wrocic i np do godz 21 gołąbki robić ale teraz juz nie mam sil. Cos na szybko i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co tam nie ma sie co nad soba rozczulać. Ważne że mały zdrowy i rodzice szczesliwy. Narazie fizycznie czuje sie ok nic mnie nie boli. Ale jak tak czytam o waszym gotowaniu pieczeniu ciast to mi sie przykro zrobiło. Dobrze ze praca przed komputerem chociaz na forum jestem na bierzaco i czytam juz od 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak obcięłam je :) ale mam już dosyć mojego naturalnego koloru. pensja na L4 jest płatna w 100%, jest to średnia z ostatnich trzech miesięcy, jeśli na konto firma przelewała ci premię, ona także wlicza się średnią do wyliczenia. Ja na zwolnieniu wyszłam lepiej niż jak chodziłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaa
mam pytanie staram sie z męzem o dziecko wczoraj nad ranem obudzil mnnie ból w okolicahc tak jakby wątroby przez 3 h nie umilam zasnąc ale jakos minelo i do tego co prawda torche wymusialm wymioty ale ni e przeszlo dopiero po 2 godzinach zasnelam dzis mam 8 dzien cyklu a moj tem wynosi 37 ,00i od owulacji jest wysoka spadla tylko nie znacznie mam metaliczny smak w ustach pobolewaja mnie jajniki miesaczke mialam 10 pazdzernika niby milam bo nie byla taka jak zawsze w srode miam norlanie okres ,w czwartek byla ae juz nie taka po poludnia nie bylo jej wclae az do piatku gdy rano znow pojawily sie plamienia i w sobote juz nie bylo zawsze mam 4 dni dni okres i zawsze pierwszy dzien to sa tylko plamienia i rozkreca sie dopiero na drugi dzien a tu bylo inaczej i moja tem nie spada nadal jestem jaks ospala i zmeczona robilma test w tatym tygodniu w czwartek ale wyszled negatywny niewem co myslec poczekac pare dni i zrobic kolejny test czy isc na bete???????dodalm ze jestem zdorwa ani nie jestem przezioebiona ani nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny co za dzień...:( Miałam dziś jazdy...dziś kompletnie nic mi nie wychodziło.Na wcześniejszych było w miarę ok...parkowanie do bani, łuk...masakra...a to już 24 godziny za mną....egzamin tuż tuż...myślałam,że się poryczę...ach...zresztą do tej pory mam doła i ryczeć mi się chce...może to te hormony....już mi się odechciało tego prawka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cie Betty dla mnie zdanie prawka było bardziej stresujace od matury i wszystkich innych stresow. Nie chciałabym tego przechodzic jeszcze raz a w ciazy to juz w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY, to na pewno hormony, weź oddech i pamiętaj, że prawko ci się przyda, nawet z maluchem do lekarza czy gdzieś. Dasz radę, uda się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ....moze mi powiesz.....a jesli pracodawca placil mi do reki nie na konto i premie tez dostawalam do reki to ZUS wezmie ja pod uwage czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam na umowie najnizsza a reszte placi mi szef do reki. A to co weżmie ZUS pod uwage to oczywiscie ta najnizsza i składki ktore mam na umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM niestety nie :( chyba, że od premii odliczał podatek, ale jak dostawałaś do ręki to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to moze ty mi poradzisz co z moja sytuacja jesli od 20 pazdzernika mam dopiero umowe o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie co twoj pracodawca odprowadza do zus jak masz napisane na umowie ile kasy i z jakiej kwoty twojej wyplaty rozlicza podatek szef pewnie masz najnizsza krajowa wiec od kwoty co do banku moim zdaniem ja tak jak suelen wyszlam lepiej na L4 niz nie bo mam 1290zł do reki a jak pracowalam niecale 1150 bo dostalam jeszcze premie na konto i to bylo brane pod uwage. DZIEWCZYNKI PONAWIAM PYTANIE CO SADZICIE O WOZKACH 3-KOLOWYCH jakie sa leprze według was prosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZA kochana na milioilon procent juz wiem co ci doradzic zadzwonilam do ksiegowej ojca i powiedziala ze: KORZYSTNE BEDZIE DLA CIEBIE PRZEPRACOWAC PELNE 3 MIESIACE bo jesli ktos niema przepracowanego PEŁNEGO ROKU to ŚREDNIA LICZA Z MIESIECY PRZEPRACOWANYCH kto niema przepracowanego POL ROKU 6miesicy to z 3ostatnich licza w twoim wypadku wzieli by ten 1 miesiac teraz i kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU, moja siostra miała 3 kołowy :) ogólnie fajny, ale ona mówiła, że minusem było to, iż jak były podjazdy to to przednie koło przeszkadzało, bo to był podjazd na 4 kółka (pas schody pas). Ale ogólnie była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie dostałabym praktycznie nic. Pozostaje mi pracowac jak najdluzej dam rade do 20 stycznia to beda 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA hmm... z tego co pamietam to dostaniesz na L4 tyle co na umowie. Umowy zlecenie, o dzieło nie wliczają się w średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie ile więcej dostaniesz? czy ta średnia wyjdzie korzystnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orunia zycze udanego rozkazywania z "wyrka" i czekamy na zdjecie fototapety;) Zuzka ja bym sie cieszyła jakbym miala 1300 na umowie, ja mam 680:/ zapierdalał** jak normalny pracownik a gnida dała mi umowe na pół etatu i tyle mi z tego przyszło:/ On ma kasiury w ci** i nie obchodzi go inny człowiek ino zeby jak najwiecej do swojej kieszeni wepchac, grrrr! Suelen zazdroszcze Ci,ze na l4 wychodzisz lepiej bo ja mam 2 razy a nawet 3 mniej kasy:/ taki cwaniak kurna z tego szefa, kase dostawalam po kazdym dniu pracy i wychodzilo mi to na miesaic nawet 1800 zl a teraz na l4 nie policzyli mi z ostatnich miesiecy bo jak? jakby do zusu to wyszlo to by niezle kary placil i dostaje 400 zl. Mam dosc tego faceta i tej pracy. Pewnie juz Was tym przynudzam ale nie mam komu pomarudzic na ten temat;/ Głowa mnie napiernicza;/ Ciesze się,że przynajmniej Mężowi spodnie pasują i się podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×