Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość oRunia
gula_ miałam wadę minus 4,75 i miałam 27 lat jak sobie robiłam moje oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, ja zamówiłam ten:) http://allegro.pl/4w1-wozek-gtx-espiro-wozki-baby-dreams-11xgratis-i1313073850.html myślę, że w tym wypadku nie przepłaciłam, bo tu mam jeszcze spiworek( co prawda byle jaki) ,folie i moskitiere. a znalazłam inną ukcje- sam wóek+ spacerówka+fotelik za 1630zł! Zazdroszczę spacerku, bo u mnie leje:( więc tylko samochodem do przedszkola i zaś w domu siedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mi lekarka mowiła ze sprawdza dziecko mierzy na tym normalnym a 3D to tylko jak ktos chce lepiej to dziecko zobaczyć. No nic ja malego fajnie widziałam na zwykłym i jest wszystko ok wiec te 200 wydam na butelki czy co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka:) ja na pranatalne na Pomorzany jeżdżę:) a teraz mam w poniedziałek na Arkońskiej wizytę w poradni chorób zakaźnych, oj ostatnio często bywam w województwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie robie rosolek pierdziele, a tak mysle nad jutrem hm......moze rybka ziemniaczki i surowka, a moze kurczak po meksykansku albo placki ziemniaczane. ja to kurka staram sie zeby nie za czesto smazone ,albo nie za duzo makaronu ziemniakow.jak jeden dzien miesko na drugi dzien juz bez mieska tak jakos mi sie przyjelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
manika74 leżałam naprzeciwko położoniczego na tym samym pietrze tylko ze schodów w lewo :) i po tej stronie był tez pokój lekarski :) ordynator ŚWIETNY! ale reszta lekarzy taka sobie :( ale za to pielęgniary pierwsza klasa :):):) byłam też później juz prywatnie u pana Mirosława Klukowskiego - i ten facet mi niesamowicie podpasował - tacy powinni być lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika nie przepłaciłas;) ja sie nie pytałam o jakieś dodatki bo mi Teściowa na uchem marudziła;P Zuzka jeśli widziałas wszystko dokłądnie na normalnym to masz racje, kup cos za te pieniadze;) Sonka obojetnie co zrobisz to i tak zjecie;) Kurna spotkałam listonorke i pies jak zawsze zaczął mi się szarpac... nogawki w spodniach mam całe upierniczone przez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke też ;) ale już mąż mi mówił tyle razy, że chce, a wole zrobić sama niż kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten wózek :) podoba mi sie śliwkowy kolor :P i to ,że pompowane kola! to podstawa,jednak ja bede chciała aby moj miał rozkładane oparcie na leżąco w spacerówce,bo tu gdzie mieszkam widze mase dzieci ktore spią w wózkach np.na zakupach i wsystko w pozycji siedzącej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
własnie listonoszka przyniosła mi mój nowy nabytek :) książkę Izy Kuny "Klara" - ciekawe ma recenzje :) zaraz się za nią zabiorę i zobaczymy :) u mnie w domu mobilizacja przed jutrzejszym malowaniem, tapetowaniem, przykręcaniem mebli (bo normalnie półki zaczeły od ściany odchodzić ... to się nazywa precyzyjnie zrobione kuchnia na wymiar ;) ), kupiłam relingi w Ikea i takie różne pierdółki :) doczekać się nie moge efektu końcowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen moj by ruskich nie zjadł, musza byc z mięsem:) Orunia miłego czytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Orunia, no ordynator w deche, wiesz, on farbuje włosy:D wiem od pielęgniarek:) połowa z nich to moje znajome, więc mam nadzieje na poród z wszelka pomoca medyczną i nie tylko;) tuethe, opowiem Ci wrażenia z wózka jak go dostanę;) mi tez się ten śliwkowy podoba kolor, ale mąż chciał czerwony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zje, bo lubi zasmażkę jaką robię (przepis mojej babci ze śląska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen bo na slasku wszystko jest naj naj:)nie chwalac sie wcale jestem rodowita slazaczka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z ciucholandu ( domu mody ;)) i kupiłam tylko jedne śpioszki za 94 gr., nic nie było ciekawego. piję kakao i odpoczywam ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA, ja podtrzymuję opinię, iż moja babcia najlepiej gotuje i zna takie przepisy mmm... jakbym tam mieszkała to bym ważyła o 20kg więcej. INWAZJA, czasami tak jest pójdziesz raz nic, drugi raz nic, a za trzecim razem takie cudeńka wynajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ... to prawda :) tak mi się udało z kombinezonem ;) ale śpioszki fajne :) i za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po obiadku, zjadłam kotlet mielony ziemniaki i kalafior noi oczywiscie zupa jarzynowa Monika ja tez czekam na recenzję wozka i tez przypadł mi do gustu śliwkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika to czekam na opinie;) Suelen a napiszesz mi jak robisz te ruskie?;) o ile Babcia nie zastrzegła sobie praw autorskich;) Inwazja napewno nastepnym razem coś upatrzysz w lumpekcie! Dziewczyny policzyłam ile tego wczoraj zrobiłam bo Karolina chciała, dobrze pamietam? iii...... 369 uszek! i 82 pierogi ! :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj policzylam te ubranka swoje z piwnicy masakra ile tego jest;p ale jakby wszystko dziewczynkowe ihhi jak sie okaze kolejny psikus 7grudnia na usg i bedzie ostatecznie chłopak bo dziewusia na 90% Gin siusiaka niewidzi ale jak cudownie dojrzy to prawie niemam nic;/ dla chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... gratuluję wyniku uszek i pierogów :) mi by cierpliwości zabrakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie donosnie jeszcze tej glukozy, mi ją lekarz polecil w 20 tyg, a wszedzie piszą ze robi się to miedzy 24 a 28 tyg, jak to u Was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa jak się okaże jednak,ze chłopczyk to bedziesz miała jeszcze troche czasu na zakupki więc się nie martw;) Dzięki dziewczyny;) Pierogów mam na hmm półtorej obiadu a uszek na łohoho długo;) Jus ja jestem w 26 tyg i gin nic mi o tym w ogole nie wspominal, w poniedzialek ide na kontrole i się go zapytam o to bo najwyższy czas to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam. Musze sobie zrobic spacer do Meża pracy bo dzwonie od paru h do szkoły rodzenia i ciagle zajęte a bezsensu,zeby po mnie przyjezdzal bo szkoda paliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
manika74 pozdrów je ode mnie - od sierpniowej, urlopowej pacjentki z Gliwic :) najfajniejsza była taka ładna blondynka z włosami do ramion - coś miała z nosem, ale to jej tylko uroku dodawało :) nie pamiętam jak miała na imię :( i herbatke mi w nocy we własnym kubku przynosiła :) cholera zaczełam się rozczulać na myśl o szpitalu ... zwariowałam ;) ale żeby ordynator farbował włosy ... no no no - a nie wyglądał :) ja właśnie pertraktuję z dystrybutorami wózków Emmaljunga :) dali 5% rabatu - he he - zobacymy co będzie dalej, bo jak myśla, że ja tak łatwo odpuszczę to się mylą :) ps. mój małż przybiegł ostatnio, że super wóz dal syna widział ;) gonił kobitke z dzidziusiem żeby zobaczyć co to za fura ;) chyba wszystkim się udziela dzidziusiowe szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
hihihi własnie dostałam maila - 10% na wózek - ale to chyba na dobry poczatek negocjacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×