Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ewka... byłam, oglądałam salę porodową, położna wszystko mówiła co i jak, pokoje znałam już jak wyglądają, bo odwiedzałam tam szwagierke :) a fajne są, bo kolorowe i 2 osobowe z łazienką i prysznicem. przy sali porodowej też jest łazienka z prysznicem, piłką . co do porodu rodzinnego to szpital jest bardzo pozytywnie nastawiony, ja sobie nie wyobrażam, że jestem tam sama, bez męża :) zresztą nie musiałam go do tego namawiać, sam już dawno chciał, jeszcze jak planowaliśmy co dopiero dziecko :) jeśli chodzi o znieczulenie zewnątrz. to jest możliwość, ale ja nie chce, tak się nastawiam, ale wiadomo, różnie może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam taki problem bo zauważyłam, że dostałam pod pachami jakieś brązowe plamy, po jednej plamie pod każdą pachą, nie wiem co to może być, szukałam w internecie i nic konkretnego nie pisze. Czy któraś z Was miala taki przypadek kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka...zazdroszczę Ci mieszkania nad morzem...2 km do plaży marzenie...uwielbiam morze...chyba wpadnę do Ciebie w wakacje z maleństwem:) a Twój mąż rybak...super...ale dobrze, że robi to co lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe planuje policzyc wszystko i spisac ile czego mam zeby niekupywac zeczy ktorych mam juz tyle bo ja tak kupuje i kupuje a moze niema juz potrzeby a nawet dobeze niewiem co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym spadku formy...dziś rozpiera mnie energia...na obiad sphagetti, potem sałatka jarzynowa, pranie, sprzątanie łazienki... i wiecie co? dzisiaj to ja męża zaciągnę do sypialni...już ie mogę się doczekać aż wróci z pracy.....mmmmm :):):) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja próbuje dotrwać jakoś do 17 zasypiam juz normalnie w tej pracy. A tak bym chciała coś ugotować dobrego tylko że jak wracam do domu to już brak sił na cokolwiek. I humor tez jakis nie taki.. chyba ta pogoda tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 nic sie nie martw tymi plamami to normalka .to z powodu hormonow zniknie po porodzie a jak chcesz poczytac o tym to tak zwana ostuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa dobrze zrobisz bo okaze sie,ze wszystkiego masz podwójnie;) Ja robie sobie przerwe z uszkami bo juz nie moge na to patrzec. Plecy mnie strasznie bola. 5 h lepiłam! Kurka chyba oszalałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe naprawde polecialas masowo z tymi uszkami;p musze Cie przygarnac kochana przed swietami;d do siebie;p jak juz wszystko zlicze to wam napisze az sie boje ihihhi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi duuuuuuużo farszu zostało. Ciasta też troche i z tego zrobie jeszcze uszka a potem zrobie ciasto na pierogi i beda jutro na obiad ale teraz musze odpoczac;P Mama farszu mi zrobila chocby chciała całe wojsko wykarmic;P Dziewczyny musze coś robic chocby na zapas bo inaczej zas bede sluchac glupiego gadania ojca,ze cały dzien w ciu** lece;/ A brata zabije! Zasypal cały wegiel jakimis zasranymi kartonami i kurna musialam przerzucac,zeby sie do wegla dostac,ktory i tak musialam rekami nakłądac na lopate grrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja nigdy nie robilam ani uszek ani pierogów, możesz mi podać przepis na farsz i ciasto? Chętnie bym zrobila pierogi na obiad bo lubię, a uszka mogłabym już przygotować na święta i zamrozić... Czy przed mrożeniem uszek trzeba je gotować, czy jak? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
tak czytałam Wasze posty o sexie ... a mi tak się sexu chce że już "pękam"... a nie moge nic a nic. pessar wymusza brak sexu a do tego mam zabronione kategorycznie jakiekolwiek skurcze ... niestety z orgazmami na czele :( a najgorsze, że mam taką chcice, sny takie, że niedługo zamiast chodzenia po nocach bede brała zimne prysznice ;) a jak sobie pomyślę, że jeszcze conajmniej pół roku bez .... aaaaaaaaaaa wiecie była wczoraj u okulisty :) jestem po laserowej korekcji wzroku i caly czas od x lat mi mówili, że przy krótlkowzroczności i jeszcze po korekcji nie można rodzić naturalnie - no więc nastawiona byłam na cesarkę! A tu nagle pani doktor mówi, kochana wszystko jest git mozesz rodzić normalnie - nooo chyba, że nie chcesz to zaświadczenie o koniecznosci wykonania cesarki Ci wypisze. no i osiołkowi w żlobie dane ... chciałabym zobaczyć jak to jest urodzić normlanie dziecko, to dla mnie takie az mistyczne wydarzenie - a z drugiej strony ... cesarka -- nic nie boli ... ale za to później boli... nie wiem co mam zrobić, co o tym myślicie? jakbyście miały taką mozliwość skorzystały byście z niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepisałam ale cały czas zaglądam i was czytam mnie dopadły złe myśli , siedze w domku od piatku i jestem chora, mam straszny katar i odkrzuszam zielonkawą śline(ale to chyba ok,bo chyba spływa)dzwoniłam do gina, i sie pytałam czy te moje przeziebienia(już 2)nie maja wpływu na dzidzie, a gin że NIEPOWINNO MIEĆ TO WPŁYWU. teraz tak siedze i myśle co miał na mylsi ,niepowinno czyli że może miec jakis wpływ ale nie musi. Boże dziewczyny siedze i płacze ze z nów jestem chora i nic mi nie przechodzi ,córa na antybiotyku od niedzieli tez zero poprawy . Sorka ze wam pomaradze ale muszę się wyżalić.Dobrze ze jestescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ciasto zrobiłam wg tego przepisu i musze powiedziec,ze jest świetne ! http://margarytka-kulinarnie.blog.onet.pl/Pierogi-z-miesem,2,ID341915657,n a farsz to ugotowac kapuste, usmażyc pieczarki, zemlec, przyprawic wg uznania i gotowe;) Zeby byly uszka to ciasto wykrawałam kieliszkiem a pierogi to najlepiej szklanka;) Ja uszek nie gotowałam, zrobilam tak jak ta dziewczyna napisała czyli na tacke wyłozyłam worek-ja dałam sniadaniowy, na niego kładłam uszka, jak juz cała tacka byla w uszkach to przykryłam woreczkiem i zrobilam na to jeszcze jedna warstwe, przykryłam woreczkiem i teraz mi sie mrozi. Pozniej powrzucam do woreczków i w wigilie wyciagne i ugotuje;) Mam nadzieje,ze tologicznie napisałam:) Orunia trzymam za kciuki,zeby Twoja chcicia dała Ci życ;) Ja wole urodzic normalnie o ile mi na to pozwola. Może to dziwnie zabrzmi ale chce się namęczyć przy wydawaniu Julci na świat, chce poczuc jak to jest i nie isc na łatwizne. Wole żeby bolało mnie jak będę rodzic niż mieć brzuch rozcięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia powiedz mi czy taki zabieg trzeba kiedys powtorzyc? czy trzeba miec odpowiedni wiek by go wykonac? i ile kosztuje ta przyjemnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna koszula ale ta babka ma straszną fryzure;P Dziewczyny wykończą mnie!:P Wujek dał Mamie 40 jajek świeżych od kur i powiedział,ze na niedziele na nasz odpust mam upiec te ciasto co ostatnio albo jakieś inne ale dobre. To są łośki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobieta wyglada jakby ja piorun strzelil masakra dawno nie widzialam "modelki"tak obrzydliwej.a co do koszul mysle ze piekne ale czy nie bedzie wam zimno w takich koszulach?? w marcu nie jest jeszcze az tak cieplo i nie wiem czy do porodu nie powinna byc koszula bawelniana hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja też miałam dziś powera, uparłam się nosić węgiel, moja mama mi pomagała, ona łopatą a ja w małą szufelką w wiadro i zanosiłam do zsypu, nie było ciężko, ale plecy mi teraz wysiadają i wszystko mnie boli, oprócz brzusia, mała wierzga jak szalona. Orunia, zazdroszczę ci tego sexpowera:D tuethe, dawaj z tymi pierogami do mnie, ja mam 20km do morza. Marcówko, domyslałam śię że Twój mąż jest rybakiem,czy to Ty mieszkasz w Wejherowie? Bo ja te 20km mam do Dziwnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po spacerze.Ale poplażowałam.Nóg nie czuję. JESTEM dzieki ,to ja chciałam koszulę dla hipopotama.Poproszę więcej linków jak cos trafisz.Tej drugiej nie moge otworzyć. TUETHE nie daj się tak wykożystywać.Czy ciebie nikt nie może wyreczyć w gotowaniu np raz w tygodniu.Piszesz że Tato się czepia,ze nic nie robisz. Jak dla mnie to Ty ciągle cos robisz,gotujesz dla całej rodzinki.Kurczę jak ty to znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA czyś ty zwariowała!!!!!!!!!!!!!?????????????Nosić węgiel...no nie wierzę.Ja okolice Koszalina bardziej.Nie masz nikogo do tego węgla?Proszę Ciebie bardzo,dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
jestem jestem z tego co pamiętam to nie można tego zabiegu robić ponizej 15 lat :) zależne jesto także od grubości rogówki i wielkości wady. Jeżeli wada jest duża, a rogówka cieńka - nie da się skorygowac wady do zera :( ja jestem 5 lat po korekcji i ... cóż tu dużo mówić - czuje się świetnie, widzę świetnie - mam 0 - miałam robiony zabieg tylko raz :) czasami zdaża się, że trzeba to powtórzyć, ale w jakich przypadkcha to niestety nie pamiętam :( w tej chwili zabieg kosztuje ok 4500zł - zobacz sobie stronkę http://www.eyelaser.pl/index.php?id=0&lang=pl ja tam robiłam i jestem bardzo zadowolona :) jak się obudziłam dzień po zabiegu - otworzyłam oczy ... to zwariowałam :) obudzilam męża w panice - on woła - jeezzzuuu co się stało?????????? a ja na to - JA WIDZE!!!!! no i po to mnie budzisz??? nooo ale ktoś kto zawsze miał dobry wzrok nigdy nie zrozumie kogoś, kto pierwsza rzeczą, którą robił po przebudzeniu to poszkiwał okularów :( długo nosiłam też szkła kontaktowe, ale one wycerają rogówkę :( i dlatego lepiej nie nosić ich na stałe :) bardzo długo sie zastanawiałam, czy warto wydać taką kasę - ale teraz już wiem! warto! i zrobiłabym to jeszcze raz :) oooo a ja w Dziwnowie mam rodzinkę ;) i coroku tam jestem :) ostatnio nawet na Świętach Bożego Narodzenia byliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×