Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ale się rozpisałam,jeszcze nie skończyłam.Nie martwcie się Facetami,Oni często czują się ojcami dopiero jak zobaczą Dzieciątko to wariują na jego punkcie.Wczoraj z siostra policzłyśmy ile pieniązków wydałam juz na wyprawkę.Jestem w szoku normalnie.Dostałam wózek,łóżeczko,przewijak i ubranka do roczku,a wydałam na drobiazgi juz ponad 600zł.Nie mam jeszcze kosmetyków i karuzeli.Liczył ktos ile kosztuje wyprawka od A do Z ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka super ta ramka;) Powiem,że chce taką dostać;) Pamiątka naprawde superowa to będzie;) Ja też marcówka ja też co chwile tu zaglądam, normalnie się od Was uzależniłam:) Kurka 7 chrześniaków? mam nadzieje,ze są w różnym wieku bo jakbyście mieli np komunie, osiemnastki w tym samym roku to wspołczuje! :) Dziewczyny pamiętajcie,ze my zawsze jestesmy ze sobą myślami więc niczego same nie robimy;) Nastepni goscie! Kurka dobrze,ze troche ciasta zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? ja nie liczyłam i teraz nie mam jak policzyc bo nie pamietam już ile za co dałam. Zresztą kupując po trochu to się tego tak nie odczuwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam takie ramki http:/llegro.pl/grawerowana-ramka-z-glina-prezent-na-chrzest-i1313028104.html http://allegro.pl/ramka-z-glina-glinka-prezent-na-chrzest-roczek-i1310803385.html Z komuniami chrzesniaków będzie problem.Za dwa lata w jednym kościele nasz Jasiek,córka mojej siostry i córka szwagierki.W tym samym roku w inny kościele trzecia dziewczynka.Reszta młodsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi komuniami to bedzie....nam jak sie zaczna w tym roku to nie wiem kiedy skoncza....w tym roku chrzesniak meza, za rok 2 chrzesniakow.....potem sie juz tez posypie....masakra......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam ilosiaa :) :D ??? a możemy wiedzieć co dostałaś w prezencie :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gotuje :P golabki... w proszku poniekad :P fix knora ,,goląbki bez zawijania,, :D watpie czy będa zjadliwe :P mnie sie nawet gotowce nie udaja aaaaaaale jako,ze kiedys ktos tu pisal o golebiach i tak powstal mi smak na nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to macie przechlapane... My na szczescie nie mamy chrzesniaków i pewnie szybko to się nie stanie:) ALe się uśmiałam... 2 lata temu nasz pies skoczył na taką dziewczyne chorą na głowe ale jedynie to jej troche brzuch pazurami drapnął nic wiecej bo odrazu go odciagłam a ona odrazu po wszystkich zaczeła lazic,ze nasz pies ja ugryzł i co ona ma zrobic... Szczepionki jakies odrazu brała, jej rodzice do nas z chaja, policje nasłali bo papierku im nie dalismy a brat tlumaczyl,ze musimy 2 tyg z psem do weterynarza chodzic zeby dostac zaswiadczenie,ze nie ma wscieklizny mimo,ze miesiac predzej byl szczepiony. Im oczywiscie to nie wystarczylo i mandat moi placili, normalnie jedna wielka chaja. Jej oczywiscie wszyscy wierzyli bo jest opozniona;/ a teraz jej pies-takei małe gówno biegajace pod nogami- pogryzł pare osob i lazi zapłakana bo chca jej sanepid nasłac, do weterynarza musi isc... Oczywiscie jej rodzice chcieli przekupic flaszka,ze nic sie nie stało ale jedna babka się wkurzyła bo pogryzł jej dziecko 4 letnie i stwierdziła,ze im tego nie odpusci i dobrze! ma za swoje! Sami robia o wszystko chaje i teraz się sytuacja odwrocila i sraja w gacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm gołąbki:) zjadłabym takie normalne zawijane w kapuscie ale za dużo roboty.ZAwsze musze ugotowac ok 10 paczek ryżu , ze 4 paczki mielonego do tego i 2 duże kapusty zeby się najedli. Ja dzisiaj zrobilam filet z kurczaka w ciescie nalesnikowym i sałatka ziemniaczana. Zaraz pojde przejsc sie na budy cos słodkiego kupic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno popcornu nie jadłam;) jak bede w sklepie to kpie sobie taki do mikrofalówki;) Ja wcinam pomarańcze i jabłko;) Pospałam sobie 2 godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego !!! 🌼 i uważaj na siebie smaruj to oparzenie pentanolem to złagodzi pieczenie.... i też dzisiaj w dzien pospałam:) w poniedziałek weszła nam ekipa remontowa do nowego mieszkania więc cały tydzień miałam sporo roboty, tłumaczenia co chcemy mimo ze mamy projekt wnętrza zrobiony to i tak musiałałam troche pogadać, zamówiłam też meble do kuchni tzn zamówiłam ekipe na pomiary i pomiary szaf wnękowych i jeszcze szafki do łazienki....oj trochę sie najeździałam :) któraś pytała o koszt całej wyprawki, ja mam zrobioną kalkulacje i mi wyszło dokładnie 2166 bez wózka i mebli (czyli bez łóżeczka i przewijaka), juz wydałam 960 zł, wiec połowa za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirko własnie dzia kochana spadłas mi z nieba z ta nazwa leku:)) maz mi zakupi bombel niewylazł naszczescie ale piecze bardzo i no spory slad mam i nawet w kształcie serduszka jeden;p ihih Orlla prezenciki jasne ze sie pochwale:)) dostałam perfumy puma jamiaca i złoty łancuszek od mamy:) i rafaello:) od tesciow dostałam 2bluzki ciazowe z h&m i golf:) do tego 250zł:) no tak zwany u nas fundusz remontowy:) a tort ze swieca taka cudny ihhihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie zeszlam z wagi i jestem zrozpaczona 9 kg na plusie ;( przymierzylam jeansy ktore byly letko za duze przed ciaza i co nawet na tylek nie wcisne ;( kurde czuje ze bede sie toczyc zaniedlugo ;( ja zawsze duzo cwiczylam i uwazalam na to co jem a teraz slodycze itd ziemniaki (ktorych nigdy nie jadalam) i inne rzeczy i widac "efekty" ;( staralam sie jesc tak aby wszystkich skladnikow dostarczac ale teraz ogranicze do zera slodycze chyba i powroce do obiadu dwudaniowego mieso plus salatka bez tych ziemniorow tluczacych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
czy na wieczór odczuwacie twardy taki wzdęty brzuch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi falami twardnieje i pszuszcza za to w nocy brzuch boli,chcociaz w sumie nie wiem czy boli moze twardnieje wzdyma sie itd.przypuszczam ze przez malucha chociaz kto wie a zauwazylam bo boli jak wstaje siku w nocy to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka teraz ja wcinam popcorn;) Elwir_a pilnuj robotników,zeby zrobili Ci wszystko tak jak chcesz;) Ja wlasnie tez mialam taka masc na oparzenia ale nie wiem gdzie mi się straciła... Ilosiaaa bardzo fajne prezenty dostałas;) sama bym chciała mieć urodziny:P Kasia nie przejmuj sie! Pamietaj,ze dziecko waży swoje, do tego pępowina, wody płodowe i ta cała reszta;) Lidian ja jak chodze lub cos robie to Julka się strasznie napina i mam twardy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ak wstaje w nocy to mnie troche brzuch boli i jest tardy ale jak się wysikam to przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete smacznego:)kasia nie martw sie ja mam tule samo na plusie a myslalamze zamkne sie do konca w 12 kg a moge zapomniec najgorsze przed nami licze ze uda mi sie do 15 nie wiecej.ale jak sie tu ograniczac jak mezus mnie tuczy. ciastka mi wciska na do buzi jak sama nie jem i jak nie tyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
sonka ja mam własnie jak piszesz. Na wieczór i w nocy najgorzej jest. Myslisz ze powodem mogą być wzdęcia czy macica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi tak samo ale dzisiaj widzial juz moja rozpacz wiec mi dal spokoj :P takze teraz bede sie starala slodyczy unikac..zobaczymy jak mi z tym pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 7 kg na plusie wiec napewno ok 13 się skończy. Mnie moj M tez tuczy co cwile czyms. Kurka dziewczyny macie czasem,ze robia Wam sie mroczki przed oczami? teraz mi sie tak zrobilo,ze widze wszystko rozmazane i mialam problem z czytaniem a czy dobrze pisze to tez nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jeszcze strasznie plecy bola normalnie az mnie rwie nie moge nieraz wytrzymac z bolu najgorzej jest pod koniec tyg..przez to siedzenie po 8 h w pracy za biurkiem ;/ naszczescie jeszcze pare dni...juz sie nie moge doczekac..Dokucza wam tez bol plecow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mroczki (plamki)a nie aktorzy:P mi tez sie pokazuja glownie jak patrze na jasna sciane.a co do bolu brzucha w nocy to kto wie moze to maluszki szaleja a macica mysle ze swoja droga rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, nie jest tak źle, ja tez mam 9 na plusie, no moze nbawet teraz juz 10, ale jak na 26 tydzien to nie jest duzo :) mam nadzieje ze max przytyje 16 kg... ilosiaaa ciesze sie ze mogłam pomóc ;) a prezenciki super :) i ja tez mam ból brzucha w nocy jak chce mi sie siku i czasami nawet jak nie chce mi sie a przekrecam sie z boku na bok to tez boli, tak jakby synek jeździł mi po wnętrznościach i one bolą... chyba tak musi być :) mnie gubią słodkie bułeczki, jak nigdy nie lubiłam tak teraz mogę zjeść każdą ilość np takich kruchych bułeczek z jabłkami... pychotka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1919 ja tez mam okropny ból pleców, czasami nie moge postac 5 minut prosto bo taki ból czuje ze musze zmienić pozycje albo usiąść...moj mąz codziennie mnie masuje inaczej nie wiem jak dałabym rade z tym bólem i dodatkowo - juz pisałam kiedys - boli mnie pod żebrami, chyba synek mi włazi pod prawe żebra i to jest ból podobny do tego bólu pleców.....aaa i ratuje mnie jeszcze prysznic, mam na szczęscie pod prysznicem dysze masujące więc ustawiam sobie na plecki i masuje wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec widze ze z waga lecimy tak samo a widze w waszych postach wagi nie pozmienialyscie i myslalam ze tylko ja taki maly wielorybek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie gubi wszystko co jest słodkie;) Mężowi jutro będę ptysie piec te co wczoraj bo chce do pracy. Plecy mnie okropnie bolą, czasem nawet leżec nie potrafie bo to taki ból... oszaleje przez te oczy;/ jak dobrze,ze jutro ide na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×