Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

to mnie uspokoiłyscie własnie nasze byly takie powody bo to byl wózeczek mojej siostry po jej corce Julce własnie i nic niechce ani łozeczka pytalam czy oczywiscie moge sprzedac wozeczek i czy sie nieobrazi powiedziala ze nie bo go niechce wiecej dzieci niechca i chetnie sie go pozbyla ale chetnie flaszke wypija z moim M za wozeczkowe i bedzie super:) naszczescie sa normalnymi ludzmi:) ZNALAZLAM fotelik MAXI cosi i chyba za dobre pieniadze co wy na to?: http://allegro.onet.pl/fotelik-samochodowy-citi-maxi-cosi-bonusy-warszawa-i1328748764.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, ale zarąbisty ten wieszak :) Miałam wyrzuty sumienia, bo pewnie K. rodzina uważa, że jestem niewdzięczna. Nic nam nie odłożyli, a teraz nagle chcą dać zniszczone i popisane długopisem łóżeczko... nie dziękuję. ILOSIA mnie się podoba ten fotelik i ma wiele pochlebnych opini i atestów, niestety nie wiem jak to cenowo wygląda. Uważam osobiście, iż z wózkiem bardzo dobrze zrobiłaś łóżeczko i wózek niech maluch ma nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie chcialam fotelik do x-landera a zeby komplet miec ale juz ktoras z was pisala ze kiepskie opinie maja ... a nwet niewiem gdzie to sprawdzic... ;/ a MAXI-COSI podobno sa najleprze a grunt to bezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nowych rzeczy dla malenstwa to jak najbardziej cie popieram....:)....pozniej moze jeszcze byloby wiecej gadania niz to wszystko warte....zreszta nie znam ich....nie chce oczerniac;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepskie opinie ma na pewno CHICCO, bardzo źle ten wózek wyszedł w testach i krasztestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od jej humoru ale Mąż stwierdził,że to jest świetne wiec to kupimy:) Ilosiaaa jesli siostra pozwoliła sprzedac to nie masz się czym martwic;) Jesli chodzi o foteliki to ja się nie znam wiec nie pomoge. Suelen jeśli Twój Mąż ma taką rodzine to nic nie poradzisz ale nie musisz robic tego co oni chca. Natanielek to nie Julka i jestem pewna,ze zrobisz wszystko aby nie poczuł się gorszy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem niesa tacy ale hmm zdarzylo sie juz powiedziec ze cos mi dala po malej a co by bylo gdyby miala to na sobie itp a ja chce miec conajmniej 2 dzieci wiec to co kupie nowe jak łozeczko i wozek to bedzie dla drugiego:) aha chicco to i ja cos słyszlam jestem jestem nie do kazdego wozka pasuje kazdy fotelik wiem ze do x-landera pasuje : recaro,delti,x-car fotelik i maxi cosi a czy inne to niewiem potrzebne sa adaptery koszt okolo 30zl i wtedy jezdzisz jak gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa my tak smo stwierdziliśmy. teraz kupimy wszystko nowe i dla następnego dziecka będzie ;) Co dzis dobrego jadłyście? Jakoś nie było tematu jedzenia jeszcze a ja lubie o tym pisac choc wiem,ze chcecie mnie za to już udusić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zrobilam sobie tosty:P... a na obiad barszczyk bialy a na drugie kotlety mielone, buraczki i ziemniaki. 2 kitkaty, rogalika, kilka petitek i to chyba tyle:P ale jeszcze wieczor sie nie skonczyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam sie za robienie tych gniazdek ptysiowych dla M ;) Ja dziś troche poszalałam bo zjadłam pizze a przed nią zupe szpinakowa;) I napchałam sobie kieszenie cukierkami i idąc wcinałam- debil ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dzieki:* ja dzis cos apetytu niemam:( zjadlam frytaski i kurpnik a itak nic no ogarnelam reszte torcika;/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa moze to przez przygotowanie jedzenia na urodziny? Ja jak nastoje się przy garach to też nie mam apetytu..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze masz racje cuz zjem cos na przymus zara zna kolacje i z glowy jakos mi sie nic niechce a zaraz fots zrobie mojego oparzenia hihi bo niemoge sie napatrzec tego serduszka;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawitałam do was:) co do prezentów to właśnie dzisiaj bylismy w auchan i carrefur'ze oglądać bo mamy dwoje 2 latków jednego 12 latka no i naszego bajtla ale ten to sie na mp3 napalił:D także wiecie zawsze kiedy temat poruszyć:) heh my tez kupujemy maxi cosi ale wiem że ten model city chyba się nei wpina w baze isofix a my bazę kupujemy jeszcze więc dla nas chyba odpada:) ale nie wiem dokładnie czym się różni city od cabriofix poza tym ze jeden się w tą baze właśnie wpina:) a ja dzisiaj zgrzeszyłam i wcinałam okropne pyzy z mięsem z biedroki:) uwaga !!!! zawartość mięsa to bodajrze 13%:/ heh no ale miałam ochotę to co:D w czwartek otwieraja w Szczecinie Burger Kinga i az się boję bo troszke jestem od tego wynalazku uzależniona heh też wiedzieli kiedy będę w ciąży na pewno i specjalnie go teraz otwierają:D:D:D sprawdziłam suwaczek i mi zostalo niby to 98 dni do porodu:) ja mam niby termin jeden na 28 luty drugi na 25 a to akurat ferie są :) myslałam że dziadki zabiora Jasia na drugi tydzień na narty a my sobie wtedy spokojnie urodzimy ale niestety na ten czas juz nie ma miejsc tak gdzie chcieli jechac i jadą w pierwszy tydzień:) Fajnie że w ogóle go zabieraja ale miałam cichą nadzieje ze ten drugi tydzien wypali:) Nie ma rady trzeba będzie rodzić miedzy 14 a 20 lutym:D:D:D nie no żarcik oczywiście:) Mój kolejny grzech dzisiejszy to wizyta w lumpie:/ obiecałam sobei że juz nie chodze no ale cóż akurat M musiał załatwić tak coś to co miałam siedzieć w aucie jak zaparkowalismy na przeciwko:D Ale sie obłowiłam za 30 zł a tyle łaszków kupiłam że szok. Dla malucha 2x ogrodniczki 1 raz pajac ( z metką) body spodenki dresowe i sweterek wszytsko na 6-9 miesiecy juz takich maluchow nie kupuje:) dla mnie też się bluzki znalazły na ciażę w sam raz i też z metkami!! ja nie wiem jak oni w tej anglii łachy kupuja nie chodza w nich a potem wywalaja :) no ale moja korzyść :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylal mi sie sos w zasadzie tłuszcz od golonki na leginsy ihhi i tak zostal sladzik najpierw byla wielka czerwona plama;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka to jutro sio w miasto na poprawe humoru;) Ilosiaaa faktycznie serduszko ale kurka duże to! Myślałam,ze to male oparzenie... Ewka fajne zakupy;) tez bede musiala się znów przejsc.. Kurka musiałam wydłubywac skorupke z jajka z tej masy bo jak na zlosc mi wleciala i troche się zmiksowała;/ ale mam nadzieje,ze nic nie zostało bo 20 minut szukałam... ciamajda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih no moze i na andrzejki:) spore to fakt;/ ale było wieksze:( niby kazdy mowi ze niepowinno miec dziecko zadnego sladu po tym ale boje sie ze moze jednak;( głupia ja juz wiecej niebede sie brac za takie zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, brawo dziewczyny, jest co poczytać:) tuethe, kapcie z penisem mnie zniewoliły, może by w takich wystartować na porodówkę?? :D a może zamów mężowi koszulkę z napisem" najlepszy tata na świecie" lub cos w tym stylu? latem mógłby paradowac w niej na spacery z wózkiem:D ja już po wizycie w poradni, dzieki za kciukasy, bo okazało się wszystko ok, nie potrzebna panika:) za to od siostry 2 reklamówy ubranek mi sie skapło po siostrzenicy:D a wózek nie dotarł dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×