Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja nie wiem dalej co tej babci, ona robi z siebie umierającą, najbardziej chorą. Ale wykorzystam pomysł z herbatkami, dilmach ma w ładnym pudełku drewnianym różne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tęskniłyscie za mna?:P Maż zawiozl mnie do rodziców przed praca bo mial na 10,zebym nie musiała tyle dreptac do gina bo od nich mam 10 minut na nogach a od siebie 35. Kurna ile starych babc dzisiaj u lekarza bylo, kolejka w rejestracji makabryczna, az mi sie slabo zaczynało robic:/ Gin jak kazał mi sie polozyc to Julka sie wypieła i wielki brzuch mi sie zrobił aż zaczał się smiać;) Dal mi skierowania na badania, wypisal l4 i po wizycie. W pracy godzine na klachach spedziłam a pozniej jeszcze z Tesciowa pizze zjadłam;) Mzebr ja tez mam 3 rozne terminy porodu i juz sama nie wiem na ktory mam patrzec;) Ja tez marcowka 3kg filetów? o kurka wodna! :) Ja dzis jutro i pojutrze nie musze gotowac wiec moge wkoncu troche odpoczac choc moj Mężuś poprosił mnie,zebym dziś zrobiła te ptysie bo chciałby jutro wziasc do pracy;) Dla Niego zrobie a co mi tam;) obiecał mi,ze w weekend wezmie mnie do silesi na zakupki,wiec musze byc grzeczna i spełniac Jego zachcianki Orlla a skad Ty wzielas szkło w jedzeniu...dobrze,ze nie połknęłaś tego! ;) Ja też marcówka cos szybko amsz ta studniowke;) Baw się dobrze;) Suelen ciesze się,że z nogą juz lepiej;) mi sie starsznie podobaja takie puzzle 3d takie ukladane w kule ale pieronstwo drogie:P Mi sie wydaje,ze najlepiej byloby kupic jakiś ciuszek bo dzieci to zabawek mają pełno i nie wiadomo co ma a czego nie a ubranie się zawsze przyda;) Z tymi herbatkami dla Babci to mysle ze idealny pomysł! Jest tyle wspaniałych smaków i napewno sie spodoba;) My Szwagierce na święta takie ostatnio kupilismy bo lubi i bardzo się cieszyła;) A jeśli chodzi o prezenty to ja mam problem co kupić Mężowi, jeszcze mam niecały miesiac do Jego urodzin a pomysłów brak... ale sie rozpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dilmach jest pyszna.Wczorak mnie coś naszło i zrobiłam przegląd szafki kuchennej,bo juz się wysypywało.Wynikiem mojego przeglądu jest 21opakowań przeróżnych herbatek i ziółek.Czy ja jestem normalna??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE cieszę się, że cię widzę :) bez ciebie jakoś smutno mi tu ;) cieszę się, że z Juleńką wszystko ok, a dzisiaj widzę, że miałaś dzień pełen atrakcji :D Ja np. nie jestem za opcją dawania żadnych pieniędzy dzieciom, bo one z tego nic nie będą miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filetów tak duzo bo od razu siostrzyczce zaniosę ,ona taka biedna pracuje 6 dni w tygodniu po 13 h.W karcie ciąży mam wpisany termin na 1 marca,a z usg na 24 lutego.No i stąd taka szybka studniówka.Ja jedna z pierwszych brzuchatek do rozdwojenia,ale kto wie może mnie przescigniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę zdjęcia waszych maluszków :) Ja według OM mam na 24, a według usg 23, więc u mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mezowi to zazwyczaj kupuje jakies perfumy....one zawsze sie zuzywaja a maz bardzo je szybko traci;), zele czy cos co widze ze potrzebuje np jakis sprzet idzie sobie wybrac.... mozna jeszcze jakis top albo jakas koszule/ke:) ...albo zegarek albo bokserki i czekoladki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka całkiem normalna;) Pomyśl sobie o tym tak,ze jak przyjdzie CI jakis wybredny gosc,ktory nie pije tego, tamtego to ma do wyboru 21 herbat;) ja mam tak samo jak Ty! w karcie 1 marzec a z usg 24 luty;) zadzwonilam do szkoły rodzenia i zeby sie zapisac to musze tam pojechac w srode bo musze odrazu zapłącic, grrr! Bede musiala sie wlec autobusem bo o tej godzinie Mąż jest w pracy:/ Suelen ciesze sie,że ktos sie cieszy z mojej osoby tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieję, że jak urodzicie w lutym, nie opuścicie nasz dla ''lutówek" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no cos Ty! Jak mnie tu bedziecie dalej chciały to ja sie nigdzie nie ruszam! Wy jestescie już moje nie chce nikogo innego,hihi;) Bokserki nie nosi, zegarka nie chce, perfumy jeszcze ma... Wezme go w weekend do saturna i zobacze co będzie oglądać oprocz gier oczywiscie. Rok temu kupiłam mu GPSa a 2 lata temu monitor-oczywiscie Mama musiała mi dołożyć bo tyle kasy nie uzbierałam;) a w tym roku nie chce mi powiedzieć co by chciał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam jeszcze jeden termin 4 marca, taki jak tu wpisałam :) wiec do wyboru do koloru';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomnialam napisac... wczoraj Maż porobił mi troche zdjec i widać mi tą kreske od pępka w dól, normalnie tego nie widze a na zdjeciach widac i to tak dosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.03 pierwsze USG 09.03 OM 13.03 polowkowe USG pytalam mojego gin i powiedzial ze mam patrzec na termin z OM ale ja jakos wole z piewszego USG...gdzies czytalam ze ten termin jest najbardziej wiarygodny ale tez nie bede podwazac slow lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie sie domyslac co pisze,ciągle prosze sąsiadażeby mi ortografa zamontował to nie ma czasu bo tak dłuuuuuuuugo trwa. Staś szaleje,chyba lindorki dotarły do niego.' Myslę że już zostaniemy przy Stasiu.Jakos tak fajnie mi się kojaży Jaśko i Staśko. A co trzecia dziewczynka to Julia,wiec Julian raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe bez Ciebie to by bylo źle;(( i ptysie i inne jedzonko ojej takiej duszy naszego forum gdyby zabraklo to bylo by mi smutno:( a za te ptysie to normalnie wsiade na rower do Ciebie i przyjade na ptysia:) ja kupiłam mezowi ciepła bluze na zime on je uwielbia a ostatnio kazda złotowke odklada na remont ,dla dziecka i ten nasz niesczesny samochód dodatkowo mi daje na fajne łaszki bluzeczki itp a sam sobie wszystkiego odmawia wiec ja musze go teraz dopieszczac:))bardzo mi sie oczywiscie podoba jego postawa bo si eniespodziewałam takiego jego podejscia:) a prezent dla Chrzesniaka juz wybrałam tylko doradzcie ,który oto linki:): http://allegro.onet.pl/klocki-zoo-86-el-ementow-i1320557864.html http://allegro.onet.pl/jixin-6188b-kolejka-na-baterie-do-d-uplo-ogromna-i1330449980.html mój termin tez jest zmienny ale niewiele jak narazie bo wedlug OM mam na 23 marca a według USG 20marca chyba ze sie zmieni cos po wizycie 7grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham reklamy na tvn-ie... zawsze trwaja 10 minut... Plecy juz mnie zaczynaja bolec, bede musiałą laptopa właczyc i się położyć w łóżku;) Jakoś nie mam dzisiaj na nic ochoty, też tak macie? to chyba ta pogoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa dizeki, aż mi się miło zrobiło;) hihi;) na ptysie Was wszystkie zapraszam;) zreszta co byście chciały a bym umiała to zrobić to bym Wam zrobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od rana jaos tak nastawiona anty jestem....deszcze pada, brzydko, ciemno...bylam tylko w sklepie i nawet palcem dzis w domu nie kiwnelam....zwyczajnie mi sie nie chcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa a ile Twoj Chrzesniak ma bo pewnie pisałas a ja mam skleroze a czytania za dużo:P wydaje mi się,ze klocki dłużej mu posłuża bo ten pociag moze szybko rozwalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze klocki lepsze;) ale jesli chlopczyk ma hopla na punkcie pociagow bo czasem tak sie zdarza to lepiej pocig:)... Zapytaj go moze mimo chodem co wolalby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie kolejka fajniejsza,tylko podpytaj rodziców czy dziecko nie ma czegoś podobnego.Mój Mężczyzna wymyślił sobie że weżmie centymetr i codziennie do porodu bedzie jeden odcinał(jak w wojsku) Zawsze to jakies zaangażowanie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka fajnie wymyślil;) Ja mialam w kalendarzu codziennie dzien skreslac ale zapomniałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie mam takiego kalendarza,zeby skreślac;) mam taki mały w portfelu, w którym do grudnia mam napisane ciaża, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×