Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jak nie ma żadnych klocków to inna sprawa.Najczęściej dzieci mają całą masę.W takim razie stawiam na klocki,więcej możliwości dają dziecku do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzę że podobnie myslimy, ja właśnie zaczełam rozglądać sie za prezentem dla 2 latka - chrześniak mojego męża i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/fisher-price-little-people-duza-zjezdzalnia-garaz-i1316120986.html wiem ze trochę drogie, ale my robimy prezent właściwie raz w roku chrześniakom więc można wydać więcej :) a dla mojego potworka znalazłam http://allegro.pl/babaluno-nowe-cieple-spodnie-body-62-68-cm-i1313205686.html ciągle jeszcze skupuje ubranka bo wydaje mi się ze mam jakoś mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaat bo ja zawsze jakieś pierdoły napisze i pewnie stwierdzacie,że gorsze nie możecie być;) Elwir_a fajna ta zabawka dla chrzesniaka ale wydaje mi się,że dla 2 latka to jeszcze nie jest;) a ciuszki słodkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRA super prezent, ale jak dla mnie za drogi bo ja mam do obkupienia pięcioro dzieci plus moje szóste :) Mój K. powiedział, że on najbardziej lubi swoją choinkę ;P i ubierze ją sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam nie znam;) Jednak jesli 2 latek sobie z tym poradzi to prezent naprawde super;) Julka chyba tęskni za Tatusiem bo strasznie się wypina bo zawsze przed 16 dostaje buziaka od Tatusia a dzisiaj Go jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen "swoją choinkę"dobre;) mam nadzieje,ze dobrze myśle o co chodzi, hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhyh zabawka cudna ale jak na moja kieszen opustoszałą w tym roku to za wiele kupie mu klocki:) napewno sie ucieszy:) ja w tym roku niechce choinki ale moj M sie uparl i tez sam ubiera mamy sztuczna ale taka meeegaa wielka;p i jakos niechce mi sie fikac koło niej;/ do tego pokoj mam w bezach i brazch a moj M walnoł bombki granatowe,turkusowe i różowe do tego takie same sznury plus jakies srebrne i srebrne swiatelka eheh jakos mi niepasi ta choina ale cuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dusza towarzystwa? no coś Ty:P NIgdy nie czułam sie za dobrze w dużym gronie. Ze mnie to taka szara myszka bym powiedziała. Ja sie uparłam,ze chce malutką choinkę, taką co postawie na stoliku, powiesze wysuszone plasterki cytryn i pomarańczy, jakieś lampki i gotowe;) Wkońcu mamy zrobić zdjęcie brzuchów przy choince;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On uwielbia drzewko ubrać w bombki, światełka, a potem siedzi i patrzy na nie :) w zeszłym roku to była nasza pierwsza wspólna choinka. TUETHE za przykład się nadajesz :) w końcu będziemy mieć zdjęcia przy choinkach z brzucholami i naszymi pyszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze troche droga ta zabawka, ale tak jak pisałam raz w roku kupujemy :) tuethe ta zabawka jest od +18, więc powinna byc dobra :) my co prawda mamy tylko 3 chrześniaków w tym jedną już taką pannice 14 letnią, jej od 2 lat daje kasę, a że ona mądra dziewczyna i oszczędna to zawsze na coś sobie uzbiera... ale mam też problem z prezentem dla męża bo w sumie ma wszystko, a to co mu się podoba to kosztuje powyżej 1000 zł a tyle to ja nie chce wydawać bo przecież mamy ważniejsze wydatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no to fajne,ze lubi stroic choinke;) Mój rok temu nie pozwolił mi kupic ale w tym nie odpuszcze;) Ja zawsze mialam radoche strojąc balkon światełkami;) Suelen co mialas na myśli piszac,ze nadaje sie na przykład? Elwir_a wiem,ze mój by sie cieszył z xboxa ale nawet jeśli chciałabym mu go kupic to nie mam za co. Co innego jakbym pracowała bo wtedy bym spokojnie zaoszczedziła a tak to musze cos tańszego wymyślic;) Ale ja wybadam co chce, wezme Go upije w andrzejki bo idziemy do knajpy ze znajomymi i moze mi powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z prezentow z mezem sobie nie robie ale kurde ja mam ciezki miesiac,ojciec urodziny , ojczym urodziny , maz urodziny , rocznica slubu, swieta eh,,,,, zyc sie nie chce a meble zamowione :D beda w czwartek jak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że pamiętasz o zdjęciach przy choince :) to bardzo miłe, że pamiętasz :) ale w innych sprawach także się nadajesz na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny zaraz wszystko nadrobię, ale tak na chwilę chciałam wejsc by powieddziec ze miałam miec dzis usg 4D, ale niestety sonda zepsuta i badanie przelozone dopiero na 11 grudnia a wtedy bede juz w 25 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus a nie ma gdzies w poblizu innej kliniki gdzie robia takie USG?...moze jest i moze akurat ci sie uda wcisnac w jakis termin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy xboxa, na początku był szał chyba jakieś dwa lata temu a teraz stoi i sie kurzy... co prawda zastanawiałam sie czy nie kupić mu SENSOR KINECT zeby móc grać w gry skacząc po pokoju, ale szybko wybiłam sobie to z głowy, bo mąż ma skakać koło synka a nie przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ktos musi o tym pamiętać;) Jus może poszukaj włascnie innego miejsca gdzie robią takie usg a jeśli nie ma to niestety bedziesz musiałą poczekac... Powiem Mężowi,że takie lacie chce :D http://allegro.pl/kapcie-z-penisem-dla-pani-domu-na-prezent-18-hit-i1314523113.html - oczywiscie zartuje:) jakbysmy sami mieszkali to bym sobie jaja mogła porobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a ja bym takie cos chciała po ciąży,zeby moc sie powygłupiac a zarazem spalic zbedne kilogramy jeśli miałabym czas;) Zresztą mam mate do tańczenia do komputera i pare gier do tego więc moze wkońcu będę tego uzywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie mogę poczekac tylko chodzi o to czy 25 tc to juz nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe na przykład:) to ja wole nazwe dla ciebie kochana dobry duszek forum o:) a co dzis mam jakas taka wene;p na takie wymyslanie:) a zapomniałabym sie wam pochwalic.... o albo przyznac moze lepiej...jak zwal tak zwał... oturz jak wam pisalam dostałam wózek QUINNY cuz przygladalismy sie mu z mezem dlugo i namietnie....i sprzedalismy go na lokalnej stronce internetowej za 600zł... cuz dostałam i zarobiłam na nim wiem zla... dziewczynka:( ale jednak maz stwierdzil ze chce nowy wózek i zakochany jest w X-LANDERZE XA lub XT wiec wczoraj poszlismy do sklepu i mierzyłam go i ... dziewczyny moze i te tylko nieloa wygladaja szeroko i masywnie ale ich rozstaw jest TAKI SAM!!! jak w QUINNY ,JEDO ,MAXI COSI itp wiec juz mnie to nieodstrasza:) a co wiecej tesciowie i moi rodzice zadeklarowali kupno wózka za własne pieniedze i mam sie niczym nieprzejmowac i tak tez zrobie:))) uf ulrzylo mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA według mnie wspaniale :) skoro męża opinia była jak twoja to podjęliście wspólną decyzję :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wybranego wózka. Mnie o dziwo K. brat chciał dać używane łóżeczko (prze 4,5 roku) podziękowałam, bo wolę kupić nowe, a i żeby mi nikt nie mówił, bo Julci to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Babcia by dostała zawału jakby takie lacie zobaczyła;P Znalazłam idealny prezent na świeta dla siostry Męża bo uwielbia koty http://allegro.pl/wieszak-kuchenny-tylek-kota-big-na-prezent-18-i1315689542.html :) Ilosiaaa zrobiliscie to co uwazacie za słuszne a jeśli rodzice i tesciowie powiedzieli,ze kupia wózek to możecie mieć taki jaki chcecie a nie taki jaki ktoś Wam dał;) My tez mozemy od kuzynki wziasc ale zdecydowalismy,ze chcemy mieć nowy a nie kilku letni. Jus myśle,ze 2 tydz to jeszcze nie bedzie zapozno;) Suelen jestes niesamowita ale przyznam dobrze robisz Natanielek bedzie mial wszystko swoje a nie po Julci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×