Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tuethe, no to pewnie że musisz go podkarmić, nie może być tak że facet waży mniej od kobitki ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie z moim droczyłam bo on mnie tu od grubasków a jak porownałam nasze brzuszki to moj brzuszek w porownaniu do jego brzuchola to maly pikus hehehe Nawet sie smiejemy ze po ciazy razem bedziemy zrzucac bo on tyje razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fonia ta jest na prawde mikroskopijna:) i to jest na max 4 miesiące nie widziałam nigdy az tak małej:) I to graco nie jest takie badziewne jak te Quattro że zaraz kółka odpadna:) Tylko jest na prawdę z rewelacyjnych materiałów spacerówka a stelaż to już bajka:) A właśnie nikt o roanie maricie nie wspomina :) czyzby w marcóweczkach nei było na taki wózio chetnych?? Wszyscy chca ze skretnymi kółkami heheh:D a marita jest w takich fajnych kolorach i gondola to też jest extra duża solidna i jest tez kołyską:) No ale ja odrzuciłam od razu ze wzgledu na te kółka i foteli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no nie no zaciekawiłaś mnie ta waga twojego M:D Jak facet może ważyć 58 kg nie moge sobie tego w ogóle wyobrazić:) Musisz fotę wrzucic może być na maila i możesz wypikac w paincie twarz ale ja musze zobaczyć to ciało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jaki Twój mąż jest drobniutki, mój to kawał wieprzka przy Twoim bo waży 98kg!! FONIA pierwszy raz widzę ten wózek, ciekawe jak sie go prowadzi przy takich kołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nazewnictwa to ostatnio bedac w markecie mowie mezusiowi "dziubus patrz jakie piekne babki" faktycznie piekne byly niespotykane zielone a mezus mi mowi"ty jestes moja bąbeczka" jakie mi sie to slodkie wydawalo.wiecie co wykapalam sie i jak sie smarowalam to sie przerazilam masakra mam morze cellulitu i to nawet nie na udach jak nad tylkiem jestem zalamana.brzuszek strace spokojnie ale jak sie pozbyc cellulitu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen w sklepie fajnie jeżdził, w terenie nie wiem,ale sympatycznie wyglądał sonka nie martw się bo podobno łatwiej pozbyć się cellulitu niż rozstępów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez odpadam jutro jakby nie bylo 6 rano pobudka. To dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka jest to możliwe,hehe. Jak miał 3 albo 4 lata to wpadł pod samochód, miał krwiaka na mózgu i od tego czasu jest chudy. Gdyby nie szpital w pazdzierniku to pewnie by juz wiecej ważył ale powoli przytyje, postaram sie o to;) Jakby zobaczyl,ze napisalam ile wazy to by mnie zabil, hihi;) Co do tego wozka mi sie ta rama nie podoba, wydaje mi sie,ze nie utrzymie dziecka... Sonka ja sie cellulitem nie przejmuje, tez mam na tyłku i to juz dośc długo przez moje nie ćwiczenie na wfie i przyrost wagi ale mojego tyłka nikt nie ogląda, wiec czym się przejmowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to nieciekawie z tym wypadkiem:/ no ale dobrze że nic mu nie jest teraz tylko szczuplutki został:) na tlc leci hmmmm dziwny program nie moge zobaczyć co to bo mi tu nie działa pilot od cyfry na tym kanele ale jak ktos może to niech wlączy:) ja ide lulu M juz kima na kanapie ale chyba i tak go dzisiaj wytarmoszę:) Niech ma chłopaczyna :) skozystam z tego że mi się spać nei chce:D:D:D dobranoc ciążyczki do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nei wyslało się. Jakiś błąd. Podaj mi jutro jeszcze raz meila jak chcesz zobaczyc moja chudzinke, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki dzisiaj ja budze :)zaraz ide na ta cholerna glukoze a jaka glodna jestem :(:( milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczyny, Sonka- ja tez dzis mam ten test, ale dopiero o 9 a juz z glodu umieram. Bede musiala wytrzymac do 11, normalnie im tam padne. Trzymajcie kciuki za wynik. Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny! Ja nie umiałam w nocy spać:( Co chwile a to z lewej a to z prawej strony brzucha mnie kłuło do tego Julka wariowała. Rano Maż czegoś nie umiał znaleśc i mnie ochrzanił i znów zaczął mnie brzuch boleć i juz sama nie wiem co mam o tym myślec. M mnie przeprosił ale powiedział,ze mam brać taksówke i na pogotowie jechac. Jak mi nie przejdzie do godziny to bede musiałą tak zrobic. Boje się ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... spokojnie, oddychaj, oddychaj i przejdzie, będzie dobrze, musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam się i zaczełam myśleć o czymś przyjemnym i mi przeszło. Nawet zasnełam ale Maż mnie obudził smsem. NIe moge się denerwować, pewnie przez to mi się tak robiło. Jutro do gina dla pewnosci pojde a dzis bede leżec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... dzisiaj się oszczędzaj :) nie możesz się denerwować ! ciągle się to tu powtarza, ale to prawda :) dlatego omijam moich teściów ;) żeby się nie denerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Inwazja;) Zjem jakieś śnaidanie bo już głodna jestem i się położe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba zapadły w sen zimowy dzisiaj;) Bułka zjedzona:) Nie wiem czmu ale chleb mi nie smakuje i marudze jak nie kupią bułek z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak ;) ja jakoś spać długo nie mogę, a wieczorem szybko mnie kimono łapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez jakiś czas jadłam tylko wek :) najlepiej z pomidorem. teraz dużo jem ciemnego pieczywa, ale buły są ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszła paczka do mnie - ochraniacz do łóżeczka, jest cudny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomidory cos nie podchodza:) ja zasnac nie umie a rano jestem ledwo zywa ale dzisiaj sobie w ciagu dnia pospie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×