Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dzien dobry dziewczyny, Suelen- sliczna posciel. Manika- wozeczek piekny, bardzo mi sie podoba. Milego Dnia dziewczyny i owocnych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe spiochy z was dziewczyny;) Tylko pozazdrościć ja już od 7 musze za biurkiem siedzieć i do tego pół nocy nie przespanej uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tym kobietkom które już nie śpią....:) a tym co śpią życzę kolorowych snów....:) ja już po śniadanku i herbatce z miodkiem i cytrynką.... manika74...śliczny ten wózek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tym kobietkom które już nie śpią....:) a tym co śpią życzę kolorowych snów....:) ja już po śniadanku i herbatce z miodkiem i cytrynką.... manika74...śliczny ten wózek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski ja juz tez nie spie i nie moge sie doczekac az mezus wstanie i zacznie mi malowac kuchnie:)jak sadzicie czy do brazowej jednej sciany pasw=owac bedzie druga bardzo jasna zielona??albo moze jakis piaskowy dac . na tej jasnej scianie beda ciemne meble. nie umie sie zdecydowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mam w jednym pokoju zielone ściany i ciemne meble i się to fajnie komponuje. myślę, że ten kolor zielony będzie dobry, bo brąz, beż i ciemne meble to chyba? za dużo, a zielony mi się bardzo podoba :) ale to tylko moje skromne zdanie ;) dzisiaj mamy ostatnie spotkanie w szkole rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na linku trzeba nacisnac na ola i wyskocza .myslalam o tych ciemnych kolor orzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;;) mialam wstać prędzej dzisiaj ale jak usłyszałam,ze pada sniego to się odwróciłam na 2 bok:P a teraz bede się gonic bo musze do szkoły rodzenia zdązyc :/ Ilosiaa jak dla mnie lepsze XQ bo 3 kołowego ja nie chce;) Sonka zielony i brazowy pasuje a piaskowy to bylby taki hmm markotny;) zrób sobie kolorowa kuchnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;). A mnie chyba juz calkiem gorzej :P właśnie zjadłam na sniadanie placki ziemniaczane :P z sałatka :P .Oczywiscie nie scieralam ziemniakow,ale taki gotowiec torebki :P i calkiem smaczny :P ,ja wybredna nie jestem i mnie smakowalo :D.Jeszcze zostalo na potem duzo ciasta :P Ehhh pokłócilam sie bardo z mężem wczoraj :( i dziś milczymy oboje... naprawde było dobrze,i nagle tyle piepotrebnych słów i to dokladnie w nasza miesiecznice od slubu :(.Fkurza mnie,ze jest zadufany w sobie i nie dociera do Niego to ,ze ma wady!! :O masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka... oprócz zielonego jeszcze zółty by pasował :) taki nie za ciemny, nie za jasny :) ale ten piaskowy to nie, trzeba przełamać ten brąz, a meble fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika wózek trafiony w dziesiatke! :D zwłaszcza kolor! mój ulubiony ostatnio!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla Mąż przemyśli sobie conieco i zobaczysz,że się pierwszy odezwie i przeprosi. Ja jakos nie ejstem przekonana do takich rzeczy z tytki, tzn ciasto to moge zrobić ale takie cos jak placki to wole sama;) Miałam włąśnie wychodzic jak mój zadzwonił,że mam siedzieć w domu bo On zaraz po mnie przyjedzie i pojedziemy razem. Kochany jest, pewnie nie chce żebym marzla bo na dworzec mam kawał drogi a potem kim wie czy bym nie musiała czekać na jakiś autobus,żeby spowrotem przyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ pospałam!!1 aż niewiarygodne:) u was też jest biało na dworze?? Orlla nie martw sie tak to już jest w zwiazkach że się czasami trzeba pokłócić:) niemiłe to ale cóż potem jak się juz pogodzicie to się bedzie działo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam;p alez mi sie dzis spało:))) własnie tuethe tez ja za 3 kolowcami niejestem czekam na odpoiwedz producenta i sie okaze ile tych funkcji maja one ale opinie jak czytałam to pozytywne i to bardzo chumorek mi sie poprawił bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze swiety moj ojciec jest dobry jechal do apteki mowie mu kup mi glukoze do picia na te badanie ale 75, to przyniosl w proszku a nie plynne .takie to ma byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny MANIKA wózek mi sie bardzo podoba,kolor też fajniutki SUELEN pościel boska,zbladłam jak zobaczyłam cenę,dopiero potem doczytałam że to cały zestaw. ZUZKA nie zazdroszczę Ci.Kiedy wybierasz sie na zwolnienie? ORLLA nie marw się,przejdzie Mu.Takie życie,że częściej jest szaro i ponuro niz różowo.Dzięki trudnym chwilom doceniamy te dobre Mój lekarz nie odbiera telefonu(może śpi po dyżurze)więc zadzwoniłam doprzychodni.Pielegniarka powiedziała,że nie ma na co czekać,i o 13tej mam przyjechać. Mam nadzieje że niepotrzebnie panikuję. trzymajcie proszę kciuki żeby z moim Synkiem było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam odpowiedz od producenta czyli mialam racje xQ x-lander ma 4stopniowe oparcie przekladana roczke oraz mozliwosc przekladania spacerowki i gondoli w 2kierunkach jazdy przednie koła gumowo-poli jakies tam ze niby trwale tylne pompowane , wszystkie kola posiadaja amortyzatory:) spacerowka oparcie ma regulowane 4stopniowo:) (wersja z 2009 była kubełkowa) a xv jest tylko kubełkowa wiec jak dla mnie jest zdyskwalifikowany:) a szkoda waga wózka 12kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry babeczki:D dzięki za opinie o moim wózeczku:) pocieszyłam oczy i upchnęłam go na strychu, niech czeka:) iloosia czyli wybór dokonany:D mi też osobiście podoba się XQ ze wzgledu na 4 koła. Marcóweczko trzymam kciuki, by było ok:) ło matko , nic mi sie nie chce, mogłabym cały dzien gapić sie w ściane:( jeszcze ta pogda, blee, sypie ciągle śnieg, a na ziemi chlapa:( z domu się nie chce wychodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka- jesli nic sie niezmienilo odkad mieszkalam w PL to wlasnie ma byc proszek a na miejscu ci go rozrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie wybrany wacham sie pomiedzy XA a XQ :)) równiez 3mam kciuki:)ja dopiero w piatek na test ide;/ tez mam straszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka trzymam kciuki! Napewno bedzie dobrze! Ja test na obciazenie robie w grudniu, dobrze wiedziec,ze to jest w proszku bo bym myslala potem ze zly kupilam pewnie;) Bardzo fajną położną będę miała;) Dała nam pełno materiałów, smoczki, w poniedziałek mamy pierwsze spotkanie a z nią będzie ich 5 plus potem ćwiczenia;) W każdy 1 poniedziałek miesiaca spotkania z ginekologiem, pediatra i psychologiem:) Zaplacilismy 150 zł ale ! dostalismy taki kupon,ze o te 150 zł zapłacimy mniej za wózek;) Fajnie co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 zł za cały kurs?? U nas najtańsze są po 350:/ I się odbywają o 17 albo 18 po południu:) ciekawe co bym miala zrobic w tym czasie ze starszym dzieckiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×