Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MARCÓWECZKO mój siostrzeniec był uczuluony na Johnsona, dobrze znosił Nivea. Poszukam, ale gdzieś czytałam raport dermatologa o kosmetykach, że czegoś nie powinny zawierać (postaram się przypomnieć co to było, ale mam mózg jak żelka haribo) i najlepiej w rankingach wychodziły kosmetyki HIPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a Ty od rana o słodyczach... nie masz mózgu jak zelek haribo:) Ja nie wiem jakiej firmy kosmetyki sa najlepsze... tyle ich jest,że aż głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE naprawdę mam :) bardzo często łapię się na tym, że nie pamiętam wielu rzeczy, albo idę do kuchni, ale nie pamiętam po co, mam problem z koncentracją. Powiedziałam o tym lekarzowi, on powiedział, że w ciąży jest to normalne i naukowo udowodnione, że mózg kobiety się kurczy na czas ciąży. Moja koleżanka nazwała to efektem haribo, że jej mózg to teraz tacha ruchoma żelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi mozgiem to cos jest to chyba i ja mam taki żelowaty bo skleroza to u mnie standard cos;p hihi ja wybrałam kosmetyki NIVEA baby sama je bardzo lubie no i wsumie to okaze sie w praniu czy beda dobre, a johnson tez uczulał mojego chrzesniaka wiec moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU Ja także zakupię kosmetyki Nivea, mam jakos zaufanie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen widocznie to prawda,ze mózg kobiety w ciazy sie kurczy... ja sama mam straszną skleroze. Tak jak Ty ide po coś do kuchni i jak do niej wchodze to nie wiem co chciałam. Tak samo jak ide do sklepu to stoje i mówie babce,ze nie pamiętam co chciałam kupić. Sama z siebie się smieje:) ta pogoda mnie wykończy.. strasznie głowa mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Nivea dobra firma tez mam do niej zaufanie:) ok ja zmykam sprzatac bo dzis druga tura gosci urodzinowych;p ostatnio rozmawiałysmy o muzyce relaksacyjnej ihhi to moja dzidzia uwielbia przeboje eski jak mamusia balansuje z brzuszkiem przy przeboju rihanny hhiih odpływam przy jej piosence;p i dzidzia tez;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa przy ktorej piosence? tej nowej co ma czerwone włosy?:P mój M ma dosc juz eski, vivy wiec nie wlaczam nawet telewizora:) ja juz posprzatałam, zamiatanie i mycie podłogi zostawiłam M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lekarze twierdzą że mózg sie w ciąży kurczy,to dobrze,bo juz sie zaczęłam martwić tymi moimi numerami,przestały mnie jakos bawić. Pytam o kosmetyki dlatego że dla Jaśka używłam nivea,właśnie i bambino nasze najzwyklejsze.A Siostra sie uparła że mi przywiezie bo juz zaczeła kupowanie.Znając ją to sporo tego będzie,tym bardziej że prosiłam ją żeby mi w londynio kupiła kocyki i ręczniki jeszcze.I znowu pół bagarznika dla mnie wyładuje.Jaśkowi zawsze ubrania przywozi z tamtąd,duzo taniej mnie to kosztuje,a jakośc bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa wlasnie leci ta piosenka nowa rihanny. M powiedział,że podoba mu się jak jest ubrana czyli ten hmm biały gorset na poczatku teledysku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta nowa ;p az mi brzusio faluje;d cuz jeszcze mi sie ta młoda krew burzy pod skora ihhiih;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki musialam odpoczac po prasowaniu.ja tez rodze w panstwowym szpitalu wiec jest nas juz 4.przemyslalam to wszystko i mezowi na urodzinki moze duza czekolade kupie bo nie robimy sobie prezentow.bracikowi z laska na spolke walizke ze sztuccami bo chcieli 120 zl i moze po 2 paczki papierochow, mama dostanie winko z paczki co od firmy dostane i papierochy a co do ojczyma sie zastanowie moze perfumy jakies bo lubi.ojcu same zyczenia ja tez od nigdy nic nie dostalam i to bedzie tyle.mama wlasnie mi dzwonila ze byla na zakupach i kupila mi cienszy kocyk , blender bo byl w promocji i jakies wedliny i takie tam -ona to tak zawsze zlota kobieta a o nic ja nie prosze.normalnie na rekach ja nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nowa jest nawet fajna, ja nie potrafie słuchać tej z eminemem, blee;P Odrazu przełączam na coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka widać,że myslałąś nad prezentami;) I fajnie, ważna jest pamiec a nie wielki drogi prezent;) Ja poluje na blender już długi czas ale jakos zawsze szkoda mi pieniędzy;) A wiesz jaki prezent mozesz Mężowi dac? Tylko musicie być wtedy sami:P Kup wstązki, kokardki i zawiaż sobie na szyi albo sie rozbierz i jedne na piersi a drugie troche nizej:P napewno by mu sie spodobało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez a jeszcze lubie taka co spiewaja G6 cos takiego na esce wyczilam ihihih wogule jakos mi latem zapachniało;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe moj mezus nie jest skory do zblizen od ostatniego razu sama nie wiem dlaczego, a sama nie jestem nigdy zawsze jest ojciec ze wzgledu na piec bo ja juz do niego nie chodze.mama mi mowila ze w realu na promocji jest blender za 70 zl z firmy optimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa a nie R6? :P Sonka no tak zapomniałam o Ojcu.. mi nie chodzi o samo zblizenie tylkoz askoczenie,że byś mu tak wyskoczyła. MOjemu by sie to spodobało no ale hmm pełny dom ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze;p hahaha a teraz wywijam przy shakira loca;p moja dzidzia niezle bedzie wywijac;p jak matka na szczocie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczocie? lepsze to niż na rurze:P Ja tanczyc nie umie wiec siedze na dupie i słycham:P Ja zjadłam laysy i zaraz mi ryjok wypali;/ M kupil pikantna papryka i mi to jest za ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nio niby lepiej ale to rurka i to ;p ja sie zawsze wyginam przy sprzataniu moj M mowi ze wywija mnie jak paralityka albo jak mrowke co ja hejnemedina pokreciło;p ihih chyba tak to sie pisze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mezus sie zlitowal i skreca mi szafki biedactwo moje przyszedl z nocki i sie nie polozyl :)a jakie kur...wy przy tym leca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa aj te chopy;) To ja mojemu oszczedzam moich wygibasów:P ZA to On zeby mnie rozsmieszyc to wymachuje tyłkiem;D SOnka chyba tak wszyscy mają.. mój jak skręcał komody to kurwow** :) Z ciekawosci sprawdzilismy ceny biletów na koncert lady gagi co byl wczoraj w gdańsku. Ja piernicze nawet od ponad 200 do 650 zł! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów rihanna na esce leci:P piosenka what's the name czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylismy z mezem dzis na usg 4d ale za duzo nie zobaczylismy bo nasz maluszek spal i na dodatek byl odwrocony plecami do nas:( ale udalo sie zobaczyc buźkę i gin sprawdzil najwazniejsze rzeczy i jest zdrowy:) tylko, że nie chcial sie za bardzo ruszac na filmie, tylko raz raczka ruszyl i otwieral usta:) reszty nie udalo sie zobaczyc bo nie chcial sie obudzic... najwazniejsze, ze synus zdrowy, niedlugo ide sie szykwoac na impreze andrzejkowa, trzymajcie sie mamuski:) A i maly wazy 739g.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina najważniejsze,że synuś zdrowy ale i tak Wam zrobił psikusa;) Duzo już waży;) Ja w przyszłym tyg ide sie zapisać na zwykłe usg, już nie umie się doczekać;) Ja już mam ciuchy przygotowane na wypad do knajpy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze do Was pytanko, gdyby ktoras znalazla na allegro jakis fajny stanik do karmienia niedrogi to prosilabym o linka, najlepiej by bylo zeby jeszcze ten sprzedawca mial tez koszule nocne do karmienia zeby bylo za jedna przesylka:) ja znalazlam taki stanik ktory mi sie podoba: http://allegro.pl/antybakteryjny-do-karmienia-mizet-kor-75b-prezent-i1337221445.html, moze sie skusze tylko, że ten sprzedawca nie ma żadnych koszul:) ale szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE bardzo mi sie podoba twój pomysł na prezent swiąteczny :) KAROLINA "KOLOS"z Twojego Synka.Najwazniejsze że zdrowy.Wstydzioszek. Podaj rozmiar koszuki i stanika,ja często szukam koszuli dla siebie,to może coś ciekawego znajdę Dziś imprezy andrzejkowe,dlatego tak cicho. Włączyłam sobie Ennio Morricone-CHI MAI za nomową którejs z WAs z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka po nazwie nie kojaże tej piosenki... teraz oglądam sobie skoki narciarkie a za godzine musze się zaczac szykowac a tak mi się nie chce... Może Ty wykorzystasz ten pomysł na prezent:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje sie szykuje;) Dziewczyny bawcie sie dobrze przy soczkach lub wodzie;P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×