Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Witajcie z rana! Śnieg wprawił mnie w lepszy humor,a był nie fajny.Nie chciałam Wam smęcić,ale grzecznie czytałam. :-) TYETHE znowu kusisz wypiekami. NIE BĘDĘ piekła,o nie.W zeszłym miesiącu piekarnik mi nieżle nabił rachunek za prąd,a teraz z kasą cieniutko. Dopiero na święta coś upiekę,no może w połowie grudnia(jak Siostrzyczka przyjedzie) TUETHE co na obiadek robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ranne ptaszki Inwazja ja tez mam takie bole, wczoraj to nie mogłam nawet na jednej nodze stac:P Karolina powodzenia u lekarza:) A moj Maluszek dalek spokojny, bardzo malutko się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA zraziki mówisz,dobry pomysł.Mój Mały uwielbia sosy,a ja zakupiłam świnkę,to teraz bedzie zadowolony.Będę powolutku robiła miejsce w zamrażarce na pierogi swiąteczne.Czekamy na dobre wieści po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzisiaj ide 2 raz do szkoły rodzenia :P Fajnie jest. Ćwiczymy, doradzamy sobie i juz niedługo mój mąż bedzie biegał na wykłady jak zająć sie maluchem :P Fajnie wyglądał jak przyszedł ze mną do szkoły oczy miał tak wielkie jakby ducha zobaczył :P A jak położna powiedziała że bedzie psycholog to ucieszył sie jak dziecko. Jak on strasznie sie wszystkiego boi. Ostatnio coś mi w bok wlazło i nie moge spać. Trwa to juz 3 dni. Śpie z wielką poducha pod nogą a boli ze można fioła dostać. Maluch dość często fika w brzuchu a zwłaszcza jak słyszy siostry :P Jakby chciał pobawic sie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzebr dobrze ze mi przypomniałas o szkole rodzenia, mam zadzwonic dzis, zeby juz się zapisać, coprawda dopiero w styczniu, bo ona ze względu chyba na święta nie robi w grudniu zajęć. Tez juz bym chciała chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piekne:) wy o śniegu piszecie a u nas śnieg nie padał:P:P:P:) Trochę leży z poprzednich dni ale nowego nie ma:) dzisiaj cięzki dzień mnie czeka niestety:/ muszę zadzwonić do gazowni choc wiem że to i tak niczego nie zmieni:/ dostalismy rachunek za jeden miesiąć na 200 zł że niby w ciągu miesiąca zużyliśmy 80cm3. wszystko fajnie spoko bo poprzedni rachunek opiewał również na taką kwotę tylko że był za dwa miesiące i niby wtedy zużylismy przez dwa mieochy 50cm3 a teraz przez jeden 80cm3 a nie mamy odkręconych grzejników bo palimy kominkiem:/ więc pewnie nerwy będą nieuniknione:/ poza tym czeka mnie wizyta w szkole :/ Janek mnie prosił żebym poszła bo go kolega wkurza słusznie w sumie bo to już trwa od zeszłego roku :/ jego mama twierdzi że jest święty i w ogóle to cała klasa sie przeciwko niemu sprzeniewierzyła :/ niekt go nie lubi dzieci nie chca mieć z nim nic do czynienia a on łazi glównie za moim miśkiem dyszy mu nad uchem w wyzywa popycha bije a potem sciemnia że on nie wie o co chodzi:) ehhhh ciężki dzień ciężki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne mamuśki i równie pięknymi brzusiami....:) Widzę,że w ten andrzejkowy weekend spokojnie produkowałyście kolejne stronki naszego forum....nie było mnie cały weekend i nie miałam wielkiego problemu by nadrobić zaległości.... Myślę co dziś zrobić na obiad....hmmm...no nie wiem.... Kusi mnie jakiś placuszek....któraś z Was pisała o murzynku....hm... Jutro idę na usg 4d i już nie mogę się doczekać.....zobaczymy naszego synka lub córunię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzis moj Misiek jeszcze spi.....w nocy tez spal.....mam nadzieje ze niedlugo sie obudzi;) Dzis mam wizyte i tez pewnie bez usg bo 3 tyg temu mialam powtorke 3D wiec dzis tylko pewnie fotel.... A pogoda ...szok!! bialo, sniegu pelno a teraz deszcz pada. A jak to zacznie wszystko zamarzac teraz to nie bedzie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez sypie teraz niemiłosiernie, włączyłam eske to i Maluszek się rozbrykał hihi:) Ech od następnego tygodnia znow do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana a ja wlasnie wcinam sniadanko mezus mi zrobil kanapki z pasta z makreli:) wczoraj bylam w silesii tak sie nachodzlam ze pozniej nie moglam sie ruszyc tak mnie ta noga bolala. masakra. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA nastaw się bojowo i do dzieła.Załatw pozytywnie te ciężkie sprawy. JESTEM odezwij sie po wizycie,koniecznie Zrezygnowałam ze zrazów bo nie zdażę mięska odmrozić i przyprawić.Wstawiłam za to barszczyk czerwony i ziemniaki na ruskie pierogi. U nas bardzo wieje i rozwiewa cały śnieg.A mój Wariat pojechał w morze,o 7mej miał być na brzegu i do tej pory sie nie odzywał(przed chwilą zadzwonił) myślałam że oszaleje.W taką pogode to się boję że On już z tego morza do Nas nie wróci.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka nawet tak nie mysl! ja dzis idę na łatwiznę i na obiadek do rodzicow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez MArcowka.....nie mysl tak!! Nie mozna.....!! Wiesz ze zawsze trzeba myslec pozytywnie, nie wolno inaczej!! Zabraniam;) A po wizycie jasne ze dam znac jak bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, u was snieg a u mnie szaro i ponuro. Widze ze nie tylko mnie wszystko boli, dzis mialam straszna noc tak mnie biodro i noga bolaly ze niemoglam spac, a bylo juz lepiej, niewiem jak ja to wytrzymie do konca. Milego Dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM KOchana jesteś,gdzie Ty je wynalazłaś???? Ja ciągle szukam.Ta pierwsza najbardziej mi sie podoba,tylko nie rozwiązuje sie do karmienia,ale jeszcze 5cm luzu w biuście zostaje jak na razie. :-) ;-) DZIĘKUJĘ I Wy sie czujecie grube?!?!?!?!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tej pierwszej to myslalam ze do porodu bedzie super (jesli mozesz w swojej);) a ta rozowa PO bo sie rozwiazuje:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje "nabita"....na buzi:)......jestem jak pączek (czasem tak mysle).....ale przeciez nie ma co sobie do glowy brac ze sie troche przytylo bo to normalne teraz;)....wazne by pozniej wrocic do swojej wagi i nie pozwolic na jej pozostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się gruba nie czuję. wiadomo, że przytyć trzeba :) najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, a kilogramy się zrzuci po porodzie ;) znam dziewczyne co jeszcze bardziej się roztyła po porodzie, ale to z jej winy głównie, bo jadła same pizze, pił kole i opychała się słodkim... zresztą swoje dziecko też karmi pizzą, a dziecko je całą czekoladę naraz, a ma niecałe 3 latka, masakra po prostu, szkoda mi tego dziecka... to dziecko nie wie co to jest zupa jarzynowa czy świeży owoc... dla mnie to głupota rodziców wprowadzać od samego początku tak złe nawyki żywieniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiliśmy ostatnio parę rzeczy z mężem ;) kocyki, jeden duży - beżowa kaczka, drugi mały- safari zielone http://allegro.pl/miekki-kocyk-drewex-100x135-duzy-wybor-kolorow-i1323102937.html fotelik do samochodu firmy Graco, niedrapki, rękawiczki, gruby koc z babyono, okrycie kąpielowe też z babyono- pszczółki :) i przewijak - ten pierwszy beżowy słoń http://allegro.pl/przewijak-ceba-70x50-cm-na-lozeczko-5kolorow-i1325046968.html ile frajdy przynoszą takie zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja super rzeczy;).....ja mam zamiar kupic juz wszystko grudzien/styczen...przez dwa msce......by w lutym tylko wozek i lozeczko;) Misiek sie obudzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od dzisiaj na l4 juz nie wyrabialam.... masakra ale sie ciesze niesamowicie z wolnego :) wkoncu odpoczniemy z malutka :):):) sonka78 skad jestes? Pisałas ze bylas w silesi wiec ze slaska jak ja a skad dokladnie bo niepamietam co tam w tabelce bylo..:P Ja dzisiaj mialam badania na cukrzyce i popoludniu mam odebrac wynik mam nadzieje ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łóżeczko i wózek dostane, materac kupimy nowy, jeszcze dużo rzeczy zostało :) ale w każdym miesiącu coś kupujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1919 fajnie ze na l4 jesteś, odpoczniesz sobie :) ja jestem cała hepi, że nie muszę w ten śnieg do pracy dojeżdżać, dojeżdżałam samochodem, a mam ok. 15 km i w zimie czasem nie było łatwo, a teraz siedzę sobie w domku i mam to wszystko gdzieś :D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tez duuuzo zostalo;)......a wozek kupia moi rodzice ale my musimy wybrac...tak jakos dziwnie mowie..."kupimy":P...ale tak prosciej i szybciej sie pisze a wy przeciez wiecie bo juz pisalam o tym;) narazie mam ciuszki ale i tak mam wrazenie ze nie wszyskie i caly czas dokupuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU super!! bardzo, bardzo się cieszę, że odpoczniesz i teraz możesz się położyć i leżeć z brzuszkiem do góry. Przyszła dzisiaj pościel, kocyk i pieluszki dla Natanielka :) mogę polecić mojego sprzedającego, pościel jest super, bardzo dokładnie wykonana i przyjemna w dotyku :) Kocyk, już któraś kupiła i Ja również go polecam. Plusem u sprzedającego jest rewelacyjne zapakowanie paczki, każdy element osobno ułożony w osobnym opakowaniu, nawet kokardka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×