Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kasia1919 ja jestem z dabrowy gorniczej ale od jakiegos czasu mieszkam w mysłowicach.a byscie slyszeli jak sie swinie ze mnie w tez silesii nabijali bo bylam z mezem bratem i jego laseczka.ja powolutku chodze bo noga boli a oni leca jak jakies wyscigowki.pierwsze haslo mojego brata "siostra przelacz no na duza skrzynie bo cos z tylu zostajesz"durza skrzynia daje predkosc w tirze a mala jest do sily czy jakos tak a brat kierowca tira.nastepne haslo mojego meza do mojego brata: ty widziales mijanke ciezarowek tylko tamta z mniejszym tonarzem(miala mniejszy brzusio) wariaty ale sie usmialam mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka 78... to mieszkamy w sumie niedaleko siebie, ja mieszkam w Gliwicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! ankasuzi1 ja też ja też mieszkam w UK :D i też mam 29 lat!! i tez spodziewam sie bobaska!! :) Dokladnie pomieszkauje w Belfascie a TY?? W jakim szpitalu bedziesz rodzic??/ ja w Ulster Hospital i tam też mi nie podali płci dziecka :( dlatego zdecydowalismy sie na skan 3d i idziemy na niego w nastepna srode :D ależ sie nie moge doczekac :).Napisz coś więcej o sobie ,na kiedy masz termin????????? Ja nadal nie rozmawiam z mężem od soboty,nawet śpie osobno... a co... przykro mi,ze nic do Niego nie dotrało i nie widzi w sobie żadnej winy! Nie lubie sie kłócic Nim :( ale niech wie,ze zrobił coś co sprawiło mi wielka przykrość. Ja nie rozumiem jak inne kobiety,albo nawet męzowie mogą rzucac złośliwe uwagi pod kontem wagi kobiety w ciąży :O ... Gdyby mi mąż nawet w żartach powiedział,ze gruba jestem itp.oj byłoby zle! Wkomcu nosimy w sobie nowe zycie !! a to wysilek dla naszego organizmu!! ehhh przykro mi,z niektore z WAS sa narażone na takie komentarze :(,szczególnie jak nisicie takie małe rozmiary jak 38 itp!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA przykro, że dalej się u Ciebie to ciągnie, mam tylko ogromną nadzieję, że Twój mąż oprzytomnieje i zrozumie, że Ty i dziecko jesteście najważniejsi!! Mnie może mąż nie mówi nic, ale może dlatego, że sam ma większy brzuch ;) ale za to mama i babcia mojego K. jak wchodzę to mama mówi ''cześć grubasie" , babcia wczoraj powiedziała ''ale Ty gruba jesteś, w brzuch ci weszło, w boki, same fałdy tłuszczu... to dziecko wielkie się urodzi" ! Myślałam, że ją uduszę, dla sprostowania powiem, że zawsze była kraglejsza, w ciąży póki co przytyłam 4,5kg i wszystko poszło mi brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM pisałam juz że jestes kochana? :-) Ta biała jest śliczna,jak mi sie biust spłaszczy bez stanika w nocy,to w nią wejdę :-) a jak nie to będzie na potem.Nie dośc że znalazłaś mi koszulke do karmienia,to jeszcze tą sexi.Troszke droga,ale zakupię sobie na imieniny.A CO ?!?! INWAZJA superowe zakupy zrobiłaś KASIA to teraz będziesz częsciej z nami,no i odpoczniesz wreszcie SUELEN podawałaś ten link jak zamawiałas.Jestem pod duzym wrażeniem.Drogo sie wydaje,ale jak policzysz wszystkoco jest w zestawie ,to nie jest żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak można się tak zwracać do kobiet w ciąży w stylu "grubasie" czy coś podobnego. może ktoś myśli, że to zabawne? dla mnie to żenujące. mój mąż jest zachwycony moimi krągłościami ;) moi rodzice nigdy tak do mnie nie powiedzieli i wiem, że nie powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie! Ja torcik skończyłam. Troche lukier wyszedł mi za twardy i mam troche popękany i musiałam nakładać go partiami ale jak na pierwszy raz podoba mi się;) Karolina mnie gin od 1 wizyty co mi potwierdzil ciaze nigdy nie wzioł na fotel az sie dziwie... Ja tez marcowka dla M rybka z piekarnika a ja zjem bele co:P Jus ja jak bylam w kuchni to na ful mialam vive wlaczona,zeby cos slyszec:P odrazu elpiej sie robi przy muzyce;] co do sylwestra to nie wiem... mozliwe,ze spedzimy Go w domu. Ja tez marcówka Twoj M zawsze do Was wroci z morza i tak masz myslec!! Kasia i dobrze, odpoczywaj teraz dużo;) My mielismy do siles jechac ale nie trafilismy, hehe no cóz;P za dużo w knajpie wydalismy:) Suelen fajnie,ze jestes zadowolona z zakupów dla Natanielka;) Sonka, Inwazja ja do Was tez nei mam strasznie daleko;) Orlla uparciuchu Ty! Jednak przyznam,ze dobrze robisz! Facetom nie można tak łatwo odpuszczac o nie! Suelen normalnei baby to potrafia humor spierniczyc:/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nauczyłam sie żyć i wysłuchiwać komplementów na temat moich tłuszczyków.Miłe to nie jest,ale co zrobić,takie mamy społeczeństwo.Moja Teściowa jak do mnie przyjechała,to się zapytała czy ja mam termin na grudzień,bo nie pamięta ,a tak jej się wydaje brrrrrryyyyyyyy. Farsz dopierogów wyszedł mi pyszniutki,nie to żebym sie chwaliła :) I jak tu nie tyć ,jak sie kluchy wcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wam tez powiem co mi znajoma powiedziala....:)......zanim poznalismy plec zmienilam sie na buzi...oj nie, nie wyladnialam jak ponoc chlopaka sie ladnieje:P....twarz zmeczona, wypryski z czekolady bo duuzo jej jadlam, szara i wogole zmieniona ale nie tragiczna:D no i gdy znajoma dowiedziala sie ze jestem w ciazy (19tc) stwierdzila ze bede miec dziewczynke bo ...."zbrzydłam"....:D......(matka 2 dzieci, parki.....).........splynelo po mnie to jak po kaczce:D tydzien czy dwa pozniej bylismy na 4D i sie okazalo ze chlopczyk:)....i pomyslalam sobie wtedy o niej "znawczyni"..:D....ale do tej pory nie powiedzialam jej co bedziemy miec:P......niech sobie zyje w niewiedzy:) i wmawia sobie ze dziewczynka:P No chyba ze nie wytrzymam to jej powiem cos nie milego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcówka.... nie przejmuj się teściową, mój teściu nie wie, w której klatce mieszkamy hahahaa :D a mieszkamy tu już rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze lepiej ze nie wie gdziemieszkasz? Ona taka jest.Uważa tylko dzieci swoich córek,a ja mam to w nosie.Zreszta mojego Męża tez nie lubi bo jest podobny do Ojca(zreszta jak mój Jaśko)a jej byłego męża.Nawet jej nie powiem jakpojadę na porodówkę(za karę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no w nocy Mała dała mi popalic;p cos jeje sie przestawiło i dzis tez juz kopała;p wiec jest dobrze:) martwiłam sie no ale to normalne. dziewczyny za to do was z innym problemem troche sie wstydze.. ale chodzi o włosy czy wam tez wypadaja?? bo ja garsciami az sie przestraszyłam masakrycznie mi wypadaja;( zastanawiam sie czy jak bym obcieła tak do uszu czyli połowe z nich to cos to da???jak myslicie bo odrzywki i te sprawy juz niepomagaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... jak kupiliśmy to mieszkanie to wiadomo był remont i się już nasłuchałam od teścia, że kolor sypialni nie taki i same dobre rady. na szczęście z mężem stoimy murem i nie dajemy sobie niczego wmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia... czytałam gdzieś, że w ciąży mogą włosy wypadać, u siebie tego nie zauważyłam. na razie leczę upławy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa mi tez wlosy wypadają... ale moze to przez to,ze farbowane ale używam odzywki. Najwyzej bede łysa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... a Twoi teściowie pytają tak po prostu jak się czujesz albo coś ? bo moi to tylko dzwonią do męża jak coś potrzebują, nigdy tak po prostu. ja inaczej zostałam chyba wychowana, bo moi rodzice dzwonią do nas, ja do nich i nawet czasem z pierdołami dzwonię do mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięk:) bylabym bardziej zadowolona jakbym nie schrzaniła tego lukru ale nastepnym razem bede wiedziec kiedy przestac dosypywac cukier puder;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... ok rozumiem :) dlatego skupmy się teraz na sobie, na dziecku i nie zapominajmy o naszych mężach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×