Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

EWKA rozwaliłas mnie tym pieprzem.Ze mnie wszyscy sie śmieją że mi sól jedna smakuje bardziej a inna mniej.Przy wysokim ciśnieniu i obrzękac jest zalecana dieta bezsolna.A ja "umarnę" bez soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka - tez nie wiedzialam ja z glupoty mu tak powiedzialam jakie moje zdziwienie bylo jak mi dal wymacac:)ale nie wiem czy teraz sie da bo macica nad pepkiem wiec wysoko no kto wie:) zobaczymy 6.12 w rocznice slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka również nie wyobrażam sobie jak ja będę jesc nie przyprawione potrawy. teraz dosypuje wszystkiego bo mi ciągle czegoś brakuje. Sonka w mikołaja braliscie slub? Która to rocznica jeśli można wiedziec?:) a ja 6 znów do szkoły rodzenia, ciekawe czy mikołaj nas odwiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też się zastanawiam co to jest ale tylko ja jadłam te owoce.Obejrzałam dokładnie dzieci i nic nie maja a ja tak :( Tuethe a co do alkoholu to naprawdę tak mam wszyscy mają ubaw jak ja wezmę pare łyków piwa bo psikam i wyglądam jakbym wypiła z 3 kufle ale po innym alkoholu tak też jest wiec spoko jak mnie zaprosisz to dużo nie wypije ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA nie chce się mądrzyć napisze ci co ja mam (kurz,pies,tzw drzewa 2 ) U mnie wysypka straszna występowała,ale dobrali mi leki odpowiednie.\ Teraz mam zakaz na te tabletki.W razie czego mam ypić 2 tabletki zwykłego wapna z apteki,nie tego które można kupić w sklepie.ja sie nie polepszy to przyjechac do lekarza. 2 razy piłam w czasie ciazy. Myślę że Tobie tez nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zapraszam;) Może skusisz się na domowe wyroby mojego Brata;) wszyscy chwalą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1919 ja kupiłam taka pościel i jestem zadowolona bardzo, pisałyście o dobieraniu pościeli na zmiane, ja właśnie kupiłam komplat z jedym misiem w kolorze ecru i to tego ochraniacza i tych wszystkich dodatków będę dokupowała inne pościele w różnych kolorach, myślę że będzie pasowało :) dziewczyny ja miałam wysypke po oliwce johnsons baby i lekarz powiedział żeby pić wpano 3 razy dziennie, więc można co do kłótni z mężami to myślę że każda z nas ma lepsze i gorsze dni i trudne chwile będą nam towarzyszyć, ale uważam że Pan Maż Orlli miał dużo odwagi pisząc na forum i prosząc o radę, uważam że Orlla nie powinnaś być zła na męża. Musimy mieć świadomość że nasze napady zmiennego humoru mogą najczęściej dotykają najbliższych i nie warto długo się gniewać bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Ja też nie mam łatwego charakterku, ale zdaje sobie z tego sprawę i jak tylko przesadzę z fochami, kłótniami, przykrymi słowami to zaraz przepraszam i nie ma znaczenia że wina leży po stronie męża, zamiast kłócić się powinnam z nim porozmawiać, wyjaśnić i oczyścić atmosferę. Orlla wybacz, ale myślę że za bardzo jesteś uparta. Porozmawiaj z mężem bo moze „boli Cię coś czego Twój mąż jako że jest „tylko facetem się nie domyśla. I jeszcze jedno, forum jest otwarte dla wszystkich, więc nikt na nikogo nie powinien się gniewać za to ze tu się wypowiedział, ani za to że przeczytał nasze posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe trzymam cię za słowo ale przyjadę za rok lub dwa jak już urodzę i przestanę karmić no i na ten placek i pierogi hi hi .Wtedy nasze laseczki będą mogły pogaworzyć sobie o mamusiach na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście,ze musisz urodzić i nie karmić,żeby się napić tylko wiesz daj prędzej znać,żeby zdążył zrobić;P albo żebym mu coś podkosiła, hihi;) głodna znowu jestem;/ Elwir_a gdzie byłąs jak Cię nie było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście o tej glukozie a mi nie zlecił takich badań trochę się dziwie bo przy poprzednich ciążach piłam (okropne)ale zbytnio nie pamiętam w jakim okresie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mam remont w drugim mieszkaniu i cały dzień albo szukam czegoś w necie, albo wisze na tel z majstrami, albo jade zobaczyc co zrobili, a dzisiaj miałam jeszcze pobranie krwi po wypiciu glukozy fuj, okropność :( i tak ostatnio spędzam czas, a wieczorem jestem tak padnieta ze czasmai nie mam siły napisac, poczytam tylko i ide spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a zapomniałąm o remoncie. wybacz mam skleroze;) wszystko idzie w dobrym kierunku do końca?:) Gula glukoza dopiero przedemną... az sie boje to wypić bo piszecie,ze jest to ochydne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak jakoś idzie, ale do końca to jeszcze daleko :) a glukoze da sie przezyć, co prawda miałam chwile słabości bo tak po 10 minutach po wypiciu zemdliło mnie i myślałam że polece do kibelka, ale złapałam kilka głebszych oddechów i jakoś przeszło, ja miała pobieraną krew 3 razy, przed wypiciem, po godzinie od wypicia i po dwóch godzinach więc troszke sie nasiedziałam u lekarza :) ale dzisiaj po takiej dawce słodyczy nic więcej słodkiego nie zjadłam, jeszcze teraz czuje smak tego.... dla mnie to smakowało jak cukier puder rozpuszczony w szklace wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a dlaczego 3 razy? ja bym oszalała siedząc tyle czasu w przychodni gdzie pełno chorych ludzi... Ja też marcówka kolorowych snów;) i zeby ten bezlitosny budzik był bardziej litościwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśenie nie wiem dlaczego :) na szczęście w mojej przychodni jest oddzielnie przychodnia dla chorych i gabinety do pobierania próbek do badań... ja też uciekam spać, jutro znów musze jechać do majstrów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a powodzenia;) dobranoc;) Sonka no to fajnie;) szybko zleciało prawda?;) Szykujesz coś dla Męża specjalnego?;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mykam bo M chce coś oglądać. Następny serial kryminalistyczny bo takie lubie mi powiedział:P Spijcie dobrze kobitki;) Mam nadzieje,że wkońcu sie wyśpie, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś dopisać, na temat wypowiadania własnego zdania (mam nadzieję, że źle zrozumiałam wypowiedź Elwiry). My nikogo nie krytykujemy za wypowiadanie swojego zdania, ale nie podoba mi się jak ktoś pisze, że jaki temat jest ''beznadziejny i głupi", tu nie ma takich tematów. Sorry... ale tu pisze się o wszystkim, gotowanie, jedna dziewczyna o aborcji, mąż szuka pomocy... otwarta z nas księga, ale nie wolno negować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczyny, A ja znowu niemoge spac, juz kraze po mieszkaniu od przed 4. Az mi sie synus obudzil. Zlapal katarek, w koncu sie doczekal tego sniegu, u nas bialutko za oknami. Zjadlam sniadanko i tak mi sie nudzi, synus oglada bajeczki, chyba wroce do lozka jak starsze wyjda do szkoly. Milego dnia laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaat ile masz dzieci?? bo mały bajki ogląda a starsze maja iśc do szkoły to rozumiem że 4 w drodze czy jak? ja swoich juz wyszykowałam :D a teraz musze nogi ogolic bo mam wizytę :/ Masakra jakaś:/ nie chciało mi się juz wczoraj to musze sie dzisiaj pomęczyć:D juz nawet rozważałam żeby iść z nieogolonymi a co mi tam w ciąży jestem zimno na dworze:D:D:D haha ale nie no nie zrobie tego :) ehhhh ten XXI wiek wszytsko musi byc takie gładkie i nienaturalne:) wiecie że moja babcia nigdy w życiu nie goliła nóg i nie ma prawie w ogóle włosów tylko jakies takie pojedyncze bo jej przejżałam całe nogi jak byłam mała:D:D:D u nas mialy byc wichury i śnieżyce a tu nic:/ oczywiście w tvn24 śniegu a śniegu wszędzie pokazuja a u mnie za oknem nie leży:/ tylko zimno jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest śniegu, a śniegu :( męża wyprawiłam do pracy (dzisiaj wyjątkowo) i podobno maskara z dojazdem gdzieś. Wczoraj zamiast wracać ok. 30 minut wracał bidulek 3 godziny :( Wracam do ciepłego łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy jedne wszytskie:P:P ja kombinuje kręcę się sprawdzam niby coś na necie bo mi sie tych nóg nie chce do ładu doprowadzic no ale cyba się zbieram bo nie ma co dnia tracić:) cos mi niedobrze się robi nie wiem co mi jest gorąco zimno na przemian mdłości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×