Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oj zaogniona sytuacja ciezko i bardzo cuz ja sie upieram przy swoim i wiem ze to pomaga i napewno pomoze ROZMOWA ,ROZMOWA I JESZCZE RAZ ROZMOWA na siłe ,do bolu i do skutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu Orlli musicie jakos to rozwiązać. Wiem jedno Orlla moze sie porządnie wkurzyc jak zobaczy,że tu napisałes i nie zdziw się tego. Ciesze sie,że motywuje Mężów do gotowania;P Zmykam do szkoły, pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
ech twardy staram sie byc ale nawet diament niszczeje jek na niego non stop kapie woda. A mi raczej daleko do diamentu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
to chociaz jakies uczucia beda bo narazie to znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie mezu a czy zona wie ze pan na jej forum wchodzi? Wydzaje mi sie ze moze nie byc zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezu Orli po pierwsze wroc do sypialni. Co to ma znaczyc ze spicie osobno?? MOzecie sie nie odzywac, kłócic, tylkiem do siebie sapc, lozko podzielic na pol;) ale spac razem w jednym lozku. po drugie porozmawiac. Wyjdzcie gdzies razem, do kina, do knajpy, na spacer....cokolwiek ale zrobcie cos razem tak by rozmowa musiala z tego wyniknac. po trzecie ugotuj jakis obiad i podaj tak byscie razem jedli........ Orla jedz obiady meza;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie wkurzyla na maksa szczerze mowiac...ona z nami pisze zwierza sie z problemow a ty tutaj nagle wchodzisz i starasz sie nas przekonac do swojej racji..to juz tylko wy musicie sobie wyjasnic wszystko a my ciezarne baby wiadomo ze stoimy murem za soba...lepiej porozmawiaj z zona a nie nami a ja planuje kupic ta poscielke ma ja ktoras z was ? http://allegro.pl/15ele-posciel-hafty-z-moskitiera-100x135-milpol-i1323348014.html zastanawiam sie czy bedzie dobra jakosciowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt orlla sie wkurzy ale jak pisalam moj M tez tu zaglada i mi to nieprzeszkadza wrecz podoba mi sie to ale sam napewno by u nas nienapisał:))male to kwestia osoby i tego co mysli. pogadajcie i wyjasnijcie sobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sliczna ta posciel powybieralyscie, a ja nic ciekawego niemoge znalezc. Pochwale sie wam ze kupilam lozeczko i komode z przewijakiem+ lozeczko turystyczne- uzywane ale za smieszna cene. jestem zadowolona, wkleje fotki jak maz mi to wszystko posklada. Chyba tez bym sie wkurzyla jakby moj M wchodzil tu bez mojej wiedzy, co innego razem czytac i pisac a co innego kogos szpiegowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mysle ze posciel wyglada na dobra gatunkowo......ale nie wiem..... ja bede kupowac posciel 3 el, czyli ochraniacz i posciel. Najlepiej by byla to flanelka;) Mam juz wprawdzie upatrzone tylko kliknac ''kup teraz'' ale jeszcze sie wstrzymuje.....pewnie posciel kupie juz na koncu czyli w styczniu.....Najpierw pojedziemy do jakiejs hurtowni z dzieciecymi rzeczami...typu wozki, lozeczka, kocyki, przewijaki itp a dopiero sie na cos zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posciel kupie w sklepie i tez dopiero jak mebleki w styczniu beda u mnie komplet poscieli +2 przescieradła ,baldachim i ochraniacz 90zl sa i tansze ale akurat mi sie taki podoba wiec cena dobra niewiem 2komplety zakupie i to wystarczy mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU sliczna, sama planowałam ją kupić parę razy nawet wklejałam link, ale zdecydowałam się na podobno model u innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
Dziewczyny ja juz probowalem wszystkiego i tu nie ma mowy o wspolnych kolacjach nocach spaniu rozmowach !!!- ja nie chce spac osobno i dla mnie to absurd ale Zona zwyczajnie ucieka odemnie. do tanga trzeba dwojga a przed sekunda probowalem raz jeszcze to mi powiedziala wypier ... nie chce cie znac. ! ja sie rzeczywiscie spakuje bo nieraz doceniamy cos jak nam dopiero zabraknie. przed sekunda wrocilem od niej z pokoju nie da rady nawet podejsc probowalem czule , rozsadnie namietnie na sile - nic a nic nie skutkuje skonczylo sie ze sie rozplakala to wyszedlem. Wiem ze sie wkurzy ale to co robie to akt desperacji - bo coz moge wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
Pani kat34 nie nazwalbym tego szpiegowaniem - Orla sama pokazala mi to forum i ten watek a ja zwyczajnie tesknie za nia i nie mogac w realu ja spotkac chccialem tu a Tu prosze .... Nieraz ocaniac innych przychodzi nam tak latwo ze nie zastanawiamy sie sami nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że kochasz żone bardzo... ciągle probujesz. A złość jej minie poczekaj jeszcze troche. Napewno nie rezygnuj nadal bądź dla niej czuły. I nastepnym razem daj jej przyjemność i bądź cierpliwy na zakupach, niech widzi że wasze dziecko jest dla Ciebie równie ważne. Ostatnio też pokłóciłam sie bardzo z moim M nie docierało do mnie nic. Ale jak usłyszałam z jego ust jak bardzo jesteśmy dla niego ważni ja i dziecko że zawsze o tym marzył i że kocha nas bardzo zmiekłam poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
i coz bedzie jak sie jeszcze bardziej wkurzy ?| Zabije mnie ? Dla mnie najgorszym jest to co jest dlatego pisze tutaj wlasnie !!! Coz jest gorsze i bardziej niszczace dla zwiazku niz obojetnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziasc sie do kupy to mozesz zrobic po co wyszedles jak sie popłakala dziewczyna pekla miales okazje by pogadac jej ...faceci jak sie wyprowadzisz to pogorszysz sytuacje czasem kobieta mowi nie mysli tak jesli ucieknie to ty idz spac do niej na sile to jest na sile rozumiesz musisz o nia walczyc bedziecie miec dziecko. nierob miny srajacego kota na puszczy jestes mezszczyzna do cholery to sie tak zachowaj maz dosnosny glos napewno krzyknij nawet postaw sprawe jasno ze musicie pogadac czy jej sie to podoba czy nie wkoncu to ty masz jaja w tym zwiazku chyba ze jest na odwrot. i tak masz przekichane bo piszesz tu a orli sie to pewnie niespodoba wiec co masz do stracenia? nic wiec wracaj do pokoju i walcz chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezu Orli- ja nikogo nieoceniam, poprostu ja to bym tak nazwala gdyby moj maz tak zrobil za moimi plecami, moj maz tez zna to forum ale wie ze czasem my kobiety potrzebujemy tylko swojego towarzystwa zeby sie wygadac. przepraszam jesli urazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrob jej jakas przyjemnosc np zaproponuj zakupki dla dzidzi :) moze sie ucieszy i zmieknie skoro sie obrazila o te wozeczki..wiesz kobiety w ciazy maja tez swoje hormony..trzeba byc wyrozumialym ja tez mialam na poczatku ciazy ciezkie 2 tyg poprostu wpadalam w jakis szal i medal dla mojego mezusia ze nie uciekl od takiej furiatki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wie o forum raz przeczytal pare postow ale jakos go wielce nie zainteresowalo..:P ja bym sie wkurzyla nie o to ze piszesz ale o to co piszesz ze zalisz sie z waszych problemow do nas...a to bylo nasze babskie forum i miedzy soba sie zalilysmy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
ech wiecie co ... nieraz ludzie probuja sami przekonac siebie i usprawiedliwiac wlasne poczynania w swoim sumieniu szukajac przytakujacego glosu innych ze dobrze robia ze mieli racje itp itd. nieraz prowadzi to do takiego absurdu ze wymyslaja klamstwa aby tylko nie przyznac sie do bledu!!! Ja nawalilem jako maz (w wymiarze jaki opisala moja zona) i szukam rozwiazania co zrobic bo to jak sami mowicie do niczego dobrego nie prowadzi !!! a moje proby i rozwiazania ktore znam i o ktorych i Wy pisalyscie narazie spelzly na niczym i jest coraz gorzej za kazdym razem jak podejmuje probe. Ech zegnam Panie nie bede juz nic wiecej tu pisal. Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno nie zagladałam nie mowiąc juz o poczytaniu Was kurcze nie wiem co sie dzieje no ale wiadomo pewnie brzuszku rosną u mnie juz 25 t.c czas leci nie ma sie kiedy odmiennym stanem nacieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty jesteś mężczyzną, facetem, który za 4 miesiące zostanie ojcem? po co piszesz o spakowaniu sie i wyprowadzce? a gdzie odpowiedzialność za to co sam ''zmajtrowałeś" dziecko nie jest tylko jej, weź za nie odpowiedzialność i za żonę, której ślubowałeś, że jej nie opuścisz, aż do śmierci!!!! skoro płacze to znaczy, że sobie z czymś nie radzi i przerasta ją to. Ja np. jej współczuje, w ciąży, pracuje, jeździ na rowerze z brzuchem (czy ty w ogóle wiesz, że w ciąży jest kategoryczny zakaz jeżdżenia na rowerze!?) i jeszcze nie ma wsparcia, bo mąż się odsuwa. Zobacz ile przeciwności po drodze. Policz do 10, weź wdech, idź ją przytul i powiedz jak bardzo ją kochasz (mam nadzieję, że tak jest), pogłaszcz brzuch, przytul się do niego... My więcej nie pomożemy, musisz resztę zrobić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananaa
niestety forum to stało się kulinarne, denne, piszecie o samych zakupach itp pierdoły same.... a zapowiadalo sie tak fajnie. To powinno byc forum o ciąży! a większośc postów jest o gotowaniu i banalnych rzeczach typu wieśnickie baldachimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak forum jest dla nas kobiet i tematy zwiazen z ciaza to tez zakupy i jedzenie termin ciazy jest rozległy a temat forum w sobie go niema.widac ze niemasz odwagi nawet napisac pod swoim nikiem skoro wchodzisz na pomaranczowym... niepodoba sie to niezagladaj i tyle:)) niewylawaj tylko swoich bolesci pod nieznanym nikiem jak masz ochote krytykowac to chociaz przyznaj sie kim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dla ciebie sa wiesniackie a innym sie podobaja wez tu nie wchodz po to zeby krytykowac;/ nie pasuje ci to zaloz sobie swoje forum..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro nam, żer jesteś wieśniacki/wieśniacka :) Mnie forum odpowiada, ciąża to nie tylko brzuch, to całe życie związane z dniem codziennym :) My wieśniaki chociaż ujawniamy własne nicki :) pozdrawiam i współczujemy. A Ja mam baldachim i jest super :) buziaki Wieśniara Suelen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×