Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hyhyh Suelen to bylo dobre ja tez kupie baldachim wiesniacki i teraz jem wiesniackie frytki i zamierzam smarzyc wiesniackie kotlety:) jesc trzeba ale to takie denne... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh Suelen dobre to bylo to w takim razie ze mnie tez wiesiara bo bede kupowac baldachimek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh Suelen dobre to bylo to w takim razie ze mnie tez wiesiara bo bede kupowac baldachimek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, to ja tez wiesniara bo mi tak strasznie sie podobaja te baldachimy, a temat gotowania jest jaknajbardziej super, to samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, dlatego jesteśmy tu razem i piszemy ze sobą :) wszystkie z nas wieśniary z baldachimami :D ale się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to wszystko przypomnialy mi sie czasy podstawówki tez byly takie anonimy;p hehehe cuz nam sie tu podoba ja sie tu swietnie czuje naprawde pierwszy raz jestem w miejscu gdzie moge porozmawiac o wszystkim doslownie o wszystkim przeciez naszym zyciem niestala sie teraz tylko ciaza... to by bylo chore moim zdaniem a tu gadamy o wszystkim doradzamy sobie no niewyobrazam sobie innej formy naszego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiesniara mieszkam na wsi ale baldachimka nie kupuje.o!!!! ktos sie musi wylamac:P:P:P:P. a ja sobie mysle tak o tej naszej orli ze skoro sie nie umia dogadac a ona to zobaczy ze jej mezus tu pisal i to przeczyta to moze cos zrozumie. wiem ze bedzie wsciekla tez bym byla ale bedzie wiedziec co mezus czuje.hm,,,,,,,,, sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam robić faworki...........mniam pyszne,teraz urośnie mi tyłek i będę sie żaliła na forum. NANANA mozesz zazdroscić i spierniczyć na inne topiki. Co tu sie dzisiaj dzieje?!?!?!?!?!?!?!?! :) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zwariowała jakbym pisała tylko o ciąży :( a gdzie emocje, gdzie nasze życie, nie które macie już dzieciątka i cieszymy się za wami radościami i martwimy smutkami . Wolę nasze forum niż inne np ''mam guza pod kolanem, czy to ciąża pozamaciczna?'' ;) błagam... litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakaś pełnia i świry szalej ;) SONKA, już cię nie lubimy phii.. wyłamałaś sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ORLA będzie tu pisać, dobra z niej dziewczyna i jak już napisałam łatwo nie ma :( Mężuś nie pisze, mam nadzieje, że dotarło do niego wszystko to co tutaj napisałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen -napewno kupie, poprosze siostre zeby mi zamowila bo ja stad to niemoge. potem mi wysle. Niezamienilabym tego forum na zadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie niewydaje mi sie zeby gadanie tylko o ciazy było takie super;/ bysmy zwariowały kazda ma z nas inne zdanie jedna chce cos kupic druga niechce... jedna kupila i doradza innej bo cos jest super albo odradza tym co chca kupic chornimy sie na wzajem poprawiamy nastroje szok .... no moze sie komus to forum niepodbac bo sie moze niezaklimatyzowal itp lub jest na innym etapie zyciowym niz my wszystkie... niewiem ja tez czekam na orlle mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat nie kupowania czegoś, przyszły dzisiaj moje OCIEPLANE LEGGINSY DLA KOBIET W CIĄŻY, porażka, ani one ocieplane, ani wygodne, z tyłu są jakby z krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szybko sie wysłało... w dodatku zapłaciłam za paczkę, a gość wysłał to listem!! tylko, że listy mój listonosz wsadza awizo do skrzynki i nawet nie sprawdza czy ktoś jest, dlatego wole dopłacić i mieć paczkę, a tu du***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie ze piszesz no ja planuje tez leginsy zakupic mam juz jedne niby M fajne cieple ale wielkie strasznie... a chcialam jakies s teraz wygodne bo i na szkole rodzenia lepiej w takich niz dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy puchna wam palce? mi raz obraczka wchodzi a raz mam problem mam nadzieje ze po ciazy bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wydaje mi się, że to puchnięcie rak to jest normalne w ciąży i po urodzeniu wróci wszystko do normy, mi nie puchną ani ręce ani nogi ale czasem w nocy jak jest za gorąco w pokoju to mam takie wrażenie jakbym miała spuchnięte dłonie, ale nie mam bo obrączka i pierścionki normalnie schodzą z palców jak zawsze, mam tylko takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja na szczescie nie puchne ale tak mnie boli kośc łonowa ze nogi nie podniose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie palce w rekach spuchly obraczki juz nie nosze jakis czas a mezus mi na zlosc tez nie nosi stwierdzil ze jak ja nie mam to on tez nie nosi. a mam do was propozycje zeby wklejac fotki naszych maluszkow jak juz sie urodza co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) wrocilam:)........niestety albo stety musze zwiekszyc dawke ASCOFERu na 2x3 bo mi znow spadlo zelazo.....:(......poza tym wszystko w porzadku:).....mialam tylko badanie. tuethe to ciebie chyba gin nie bada.....wlasnie dziwne.......bo powinien, tak mi sie wydaje przynajmniej. Ja za kazdym razem laduje na fotelu.... Dzis dziwny dzien.....ech.....zlosc jakas panuje w powietrzu.....a to dopiero poniedzialek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez co wizyte siedze na fotelu ,amusze mojego gina poprosic czeby mi malego podniosl i pokazal go jak juz kiedys zrobil. jakie to cudne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam:) Jestesmy u Tesciow i jem pierogi z miesem a przed nimi zjadlam krem z pora o ktorym pisalam ze mam smaka. Jaka ja glodna jestem a M to juz nie wspomne bo tylko wpadl do domu i kazal mi sie ubierac. Masakra! droga nam zajmuje do szpitala zawsze do 10min a dzis 30min tam jechalismy! bardzo mi sie podobalo. Duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam, bylismy ogladac sale porodowe. Polozna powiedziala,ze dla nas i dla nich jest lepiej jak jest Maz przy porodzie bo wtedy czujemy sie bezpieczniej i szybciej rodzimy:) Powiem Wam,ze czulam sie tam hmmm jak malolata, wszystkie te babki na mnie patrzaly i pewnie myslaly"wpadli, szybko slub i teraz szkola rodzenia" grr. M stwierdzil,ze tez mial takie wrazenie. I mialam najmniejszy brzuchol. M sie spytal keidy ide sie zapisac na te usg to mu powiedzialam,ze przeciez kazales isc mi jutro:) Moj M powiedzial,ze moge na Niego Wam marudzic,przynajmniej On ma spokoj;) i jak cos smiesznego napiszecie to mu zawsze pokazuje;) nanana jak dla mnie te forum jest idealne! Piszac codziennie a to boli mnie to a to tamto, mam dosc tego albo tamtego to bysmy oszalaly a tak doradzamy sobie w roznych aspektach zycia, nawet o gotowaniu i dla mnie to jest super. Ale sie usmialam dziewczyny z tymi wiesniarami. Maz zreszta tez i powiedzial,ze wychodzi bo jego zona pisze na wiesniackim forum:P;) hehe no to jestesmy wiesniary;) lol Karolina Twoje zakupki zobacze jak bede w domu.napewno zaszalalas;) Kasia mi zaczynaja puchnac palce. obraczke jeszcze jako taka sciagne ale coraz ciezej... Sonka nawet jakbyscie nei chcialy to ja i tak tu wkleje zdjecie mnie i Malej:) Orlla mam nadzieje,ze bedziesz z Nami dalej pisac. Buziaki dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×