Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jak ci nie chca powiedzieć?? nie możliwe .... powinno wystarczyc imie nazwisko jakis identyfikator pesel no nie wiem bo to bez sensu:) Powiedz im że nie masz jak przyjechac ze jestes na podtrzymaniu ciaży i nie możesz się ruszać :) I już:) NO przecież w takich okolicznościach chyba ci nie powiedzą że masz przyjechać:/ ja ci nie pomoge inaczej bo nie mam pojecia:) nie jestem w ING uzebpieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja Sonka w takim razie chcialam zapytac w ktorym szpitalu zamierzacie rodzic? Ja chyba w klinicznym na ligocie w katowiacach bo tam pracuje moj lekarz prowadzacy a chce zeby on i tylko on odbieral porod :) a ja wlasnie sie obudzilam z popoludniowej drzemki masakra widac ze juz przemeczona bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja tez myślałam o pyskowicach ale jednac będę rodzic na 3 w tg bo autem to jest 5 minut a do pyskowich kawał drogi. Kurna musze teraz sie pospieszyc bo normalnie zasnełam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... ja do Pyskowic mam 15, 20 minut autem, zależy od warunków pogodowych :) mimo, że sama sala porodowa swoim wyglądem nie zachęca, to potem pokoje są bardzo fajne, no i mamy umówioną już położną, praktycznie od początku myślałam o tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po wizycie, tak jak myslalam wzial mnie na fotel czego nie lubie, ale wszystko jest ok:) sluchalismy serduszka:) Dostalam znowu L4 do 20.12 i skierowanie na badania oraz na ta probe cukrowa. Mi polozna powiedziala, ze jak kupie ta glukoze to mam rozrobic w szklance cieplej wody i wlac do butelki i z tym isc do laboratorium a gin dodal, ze mam dodac jeszcze cytryne do teg:) Czy wy tez mialyscie to rozrobic czy po prostu pilyscie bez rozrobienia? A i przez 4 tyg. przytylam 2kg, czyli od poczatku ciazy wychodzi juz +11kg, a jak u Was waga sie ksztaltuje? A i na plamy pod pachami o ktorych Wam pisalam gin powiedzial, ze w ciazy moga sie pojawic plamy ale na twarzy lub na brzuchu i dal mi skierowanie do dermatologa:) Suelen bardzo piekna posciel, ja zamierzam kupic w tym lub w przyszlym tygodniu ta http://allegro.pl/12el-posciel-100x135-z-moskitiera-super-gratisy-i1319356804.html, czy ktoras z Was kupowala cos od tego sprzedawcy? Jestem ciekawa jak gatunkowo wyglada ta posciel. A i mam pytanko do tych dziewczyn ktore kupuja wlasnie takie komplety poscieli - czy posciel na zmiane kupujecie w tym samym kolorze i wzorze? Bo sie zastanawiam nad tym czy to glupio nie ebdzie wygladac jak np. ochraniacze, falbanki itd. beda np. kremowe a posciel w srodku np. niebieska, ja jestem raczej taka, ze lubie miec wszystko dopasowane wiec chyba kupie poszewki na zmiane w tym samym wzorze co ze tak powiem "glowna" posciel:) Co do meza to moj mowi do mnie zawsze ze ejstem jego malym grubaskiem i wcale mi to nie przeszkadza jak on to mowi, bo zawsze dodaje, ze jestem sliczna i sie smieje, ze pileczke polknelam:) A i chyba kreci go to, ze rosnie mi brzuszek bo ostatnio jak sie kochamy to on jakos szybko dochodzi... Czasem musi wstrzymywac i czekac na mnie:) A co do jedzenia to ja troche sie wykazalam dzis:) Zrobilam zrazy na dzis i zamrozilam porcje na swieta i zrobilam ogorkowa na jutro, bo jutro ide do pracy na kilka godzin znowu i zrobilam kisiel na deser i kompot z jablek do obiadu:) Juz sie nie moge doczekac az maz wroci z pracy zeby zjesc ten pyszny obiad i deser. A dziewczynki co robicie za potrawy na wigilię i swieta? Ja nie mam zupelnie pomyslow ani na ciasta ani na nic, zawsze mam klopot przed swietami, chcialabym cos nwoego, innego niz zawsze a przepisy z internetu nie zawsze sie sprawdzaja. Dodam, ze idziemy na wigilie do moich rodzicow i chcialabym ich czyms zaskoczyc moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKA sliczna pościel, brałam ją także pod uwagę :) a który wzór? Ja kupiłam pościel na zmianę także w błękicie tylko wzorek inny tzw. misie na drabince, Ja lubię jak mi wszystko pasuje, a nie jak to sie mówi ''każda rzecz z innej parafi" Ja ogólnie na wigilie idę do naszych rodziców, najpierw jedno potem drudzy. Nie wiem czy moja teściowa łaskawie pozwoli coś zrobić, moja mama tak pyszne rzeczy robi, że Ja do niej nic nie zrobię :) a w domu dla nas zrobię sałatkę, sernik i jeszcze coś wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1919 ja bede rodzic w dg bo tam moj prowadzacy pracuje i nigdzie wiecej .no chyba ze nie zdaze tam dojechac ale wole o tym nie myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
Witam Panie Zajzalem na wasze forum ( nie zjedzcie mnie odrazu ;) zostawcie cos dla zony na potem ;) ) Niestety to co przeczytalem w poscie mojej zony pseldonim Orla uswiadamia mnie jak bardzo daleko jestesmy od siebie :( Pewnie macie wspanialszych mezow niz ja jestem ... ale uwierzcie mi ze facet to takie stworzenie ktoremu trudno wytrzymac bez chocby sniadania do godz 15. Jest mi bardzo przykro po tym co przeczytalem.w sobote Wstalem wczesnie pojechalem rowerem po zone pod prace i na spotkanie (w sprawie naturalnego planowania rodziny :) ) z nia odrazu rowerem ( niestety kanapki zdazylem zrobic w domu tylko dla NIej ) i pozniej bylem glodny jak wilk ale cierpliwie zajzelismy na poczatek tak jak opisala Orla do slepu z wozkami i pozniej prosze chocmy cos zjem ale moja mowi ze w nastepnym sklepie jest tylko kilka wozkow my tam wchodzimy a tam wiecej niz wczesniejszym w ktorym siedzielismy dobre 30 minut. Wybaczcie zle zrobilem mowiac ze mamy czas jeszcze na ogledziny wozkow i ze umre zaraz z glodu . Jestem pewnie wyrodnym mezem, i tak jak zona wszedzie gdzie moze rozpowiada nie interesuje sie dzieckiem i zona takze i w ogole kawal drania ze mnie. Prawda obroni sie sama. Probowalem z zona rozmawiac o tym 4 razy przepraszalem jezeli zranilem swoimi slowami - "ze mamy jeszcze czas na ogledziny a ja umieram z glodu bez sniadania do 15 ) . Wiecie co mieszkam z tesciem i mialem prace jako kelner co za tym idzie chodzilem elegancoko ubrany do pracy. Tacie zony do bardzo dokuczalo i z 3 albo 4 razy kpil z tego i za ostatnim razem odpowiedzialem mu ze jak zle sie czuje kiedy ja tak chodze ubrany to moze sam zakladac tez garnitur po tych slowach zona mnie zaatakowala ze ja zlosliwy jestem i nasza rozmowa pomimo mojego spokoju potoczyla sie tak ze nie majac w koncu argumentow powiedziala ze mi przypier....oli. i uderzyla mnie ( nic wielkiego jak sie domyslacie ) jednak ja w nocy przyszedlem do niej - bo poszla spac do innego pokoju i mowie zeby nie czula sie zle ze niechowam urazy i ze wszystko bedzie dobrze..... Niestety to potrwalo znowu pare dni az urazilem Moja Zone znowu. Dokopcie mi jeszcze dziewczyny ja nie widze sensu pisania dalej co ja przechodze i jak sie czuje .... Wybaczcie ze zjawiam sie na wszym forum ale dowiaduje sie co chwila z roznych miejsc ze moja zona na mnie narzeka i chcialem zapytac was drogie przyszle matki czy to dobrze jak zwiazek jest postrzegany przez jedna ze stron jako wojna gdzie ktos musi byc przegrany wytepiony wdeptany w ziemie czy raczej jest to kwiat ktory trzeba pielegnowac i chronic przed wplywem czynnikow zewnetrznych . Czy naprawde nie mozna usiasc i porozmawiac o tym co nas boli tylko musimy pisac do siebie na forum bo jedna ze stron jest tak obrazona ze nie chce Cie widziec na oczy :( a gdzie sie nie rusze slysze jaki to ignorant i bydlak ze mnie :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na wypadanie włosów moge doradzić szampon który kupuje sie w aptece Garnier NERIL ok. 20zł. Strasznie leciały mi włosy na poczatku ciazy zaczeły wypadać jeszcze bardziej czasem juz słyszałam komentarze ze łysieje tak mało ich było na czubku głowy. No i babcia poleciła mi ten szampon ponieważ sama była prawie łysa po cieżkiej operacji a teraz ma tak gęste włosy. Jak dla mnie śmierdzi on strasznie jak szare mydło ale za to spryskuje pozniej pachnaca odzywka zeby czuc tak nie było. Za to włosy przestały wypadać i różnica jest naprawde duża teraz zwracaja mi uwage jakie włosy mam ładne. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie mężu :) to są sprawy między Wami, moja rada taka: przytul swoją żonę jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA pięknie napisała :) My się nie wtrącamy, znacie siebie, wiecie jacy jesteście, ale powiem tylko tyle ''wspieraj, bo ona teraz jest naprawdę w ciężkiej sytuacji, uwierz ciąża to nie jest łatwe przeżycie " Miłego godzenia, przytulania i może zrobicie wspólnie jakiś posiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen my chcemy kupić wzór drabinka z misiami na kremowym tle i taka sama na zmiane:) Chcialam kupic na zmiane miodowo-brzoskwiniowy plasterek miodu ale jednak nie, kupimy dwie takie same:) Zastanawialismy sie nad niebieskim kolorkiem ale doszlam do wniosku, ze nie wiadomo kiedy bedziemy miec kolejne dziecko, a jakby czasem przydazyla sie jakas "wpadka" w neidlugim czasie i to by byla dziewczynka to lepiej kupic uniwersalna:) Szczegolnie nie wiem czy bedziemy mogli sobie po raz kolejny na takie drogie posciele pozwolic bo planujemy dom budowac takze myslimy o tym zeby zostala juz na drugie dziecko tak samo jak wozek a czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
ostatnio tak samo zrobilem i taki juz jestem ze nie potrafie sie gniewac ale wiecie co awantury mam z coraz mniejszych spraw i jak mi powiedziala pewien znajomy osoba dzieje sie dlatego tak bo niewazne co zrobi zona ja i tak przyjde do niej jak pies po ciegi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzu pewnej żony Myślę że to co napisałeś tutaj powinineś na spokojnie wytłumaczyć swojej żonie. Niestety my kobiety w tym okresie jesteśmy bardzo przewrażliwione na tym punkcie i prawie każda z nas uważa że jej M zbyt mało jest podniecony i zainteresowany tym wszystkim. A te nasze forum myśle nie powinieneś sie gniewać jest nam także od tego żeby sie troche pożalić sobie nawzajem powymieniać wrażeniami. Uważam że macie dużo do porozmawiania i myśle że warto to zrobić bo przecież w drodze jest wasze ukochane maleństwo i już niedługo bedziecie najszcześliwsi na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKO jeśli mogę doradzić, na żywo te misie na plastrze miodu są brzydkie :( przepraszam, ale są strasznie mdłe. Śliczną poście wybraliście, te misie na żywo wyglądają rewelacyjnie!! Myślę, że mądre podejście masz, na pewno dla drugiego dzidziusia będzie idealna i uniwersalna pościel :) Gratuluję chęci budowy domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
A co do posilkow to chetnie :) tyle ze za nic nie moge nalonic zony do jedzenia normalnych obiadow sam chetnie ugotuje ale Orla nigdy nie zje ani nie powie co by zjadla ciagle slodycze frytki albo salatki z feta badz jakies gotowe wynalazki i kanapki na codzien - martwie o Jej zdrowie i nasze dzeiecko z takim odzywianiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie mężu :) nie słuchaj znajomych, słuchaj siebie. Ciąża to najpiękniejszy czas dla kobiety, ale jednocześnie ciężki, to czas, kiedy potrzebuje wsparcia bardziej niż kiedykolwiek, więc posłuchaj siebie, bądź dla żony oparciem. Czasem nie jest łatwo, bo hormony, bo pogoda, bo 100 innych rzeczy, ale to nieważne, bo to Wasze dziecko. Przytul swoją żonę i nie zamartwiaj się !!!! Powodzenia i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
a co zrobic jak od soboty mnie odpycha i na nic moje przeprosiny czule slowa wstawanie w nocy po 3 razy i pielgrzymki do niej obok do pokoju. traktuje mnie jak psa bo ma mnie na wyciagniecie reki i zawsze moze liczyc na mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_22.... ten wzór z misiami na drabinie mi się bardzo podoba :) chcę takie jeden rożek kupić, jeszcze nie wiem jaki kolor, bo wszystkie mi się podobają, ale chyba żółty, albo zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Suelen za radę, fajnie, że możemy sobie doradzić jak ktoś coś widział na żywo, dlatego ja decyduję się na misie na drabince bo wg mnie sa one bardziej delikatne a te na palsterku miodu to wydaje mi się, że jest ich zbyt gęsto na tej pościeli:) Tylko pisalam jaki mialam początkowy plan:) Teraz oglądam na allegro bluzki:) Już sobie 3 upatrzyłam, kupię:) I chcę kupić jesczze jeansy bo jak już Wam pisalam ostatnie ktore kupilam zniszczyli mi sie w pralce a mam tylko jedne aktualnie i kupie te jeansy i 3 bluzki i to musi mi starczyc do konca ciazy + jesczze chce 2 koszule do karmienia lub 3 (jeszcze zobacze) i 2 staniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade wytestuje ten szamponik do tego przytne włoski troszke odpoczna na zime:) Mężu Orli cuz kobieta Twoja ma swoje nastroje wciazy i to niepowinno dziwic nikogo my tez mamy swoje i klucimy sie z mezami czysta nautra. Moja rada jest taka wes zone na kolano na sile ;p i wytłumacz jej co czujesz nawet jak niebedzie Cie chciała słuchac. przedewszystkim niee słuchaj tych UPRZEJMYCH ludzi ,którzy ci mowia ze twoja ukochana gada na Ciebie to czy tamto ludzie sa wredni i zazdrosni a tego typu DOBRE rady ludzi i SZEPTY wam niepomoga wcale wrecz zaszkodza.wyjasnijcie sobie wszystko miedzy soba bez wtracania osób trzecich a napewno sie dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie mężu, ilosiaaa ma rację !!!!!!!!!!!!!! porozmawiaj z żoną na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa naprawde warto moja mama tez go bardzo chwali. Wiadomo efekty zobaczysz po miesiacu ale sa duze naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
to na sile to juz probowalem .. bez efektu. nadal mnie olewa unika nie odzywa sie. zawsze sluchalem wlasnego sumienia nie tego co ludzie mowia ale to co mowia i to co tu przezcytalem dale mi obraz tego co moja Zona robi. My nie jestesmy wrogami w zwiazku a ja sie czuje jak najgorszy wrog i osobie na ktorej najbardziej mi zalezy niemoge nic powiedziec niczym sie podzielic bo wszystko co powiem zostanie wykozystane przeciwko mojej osobie. CO zrobic kiedy kobieta zobojetnieje na Meza ??? Coz moge wiecej - pomyslow mi brakuje juz a za kazdym razem te co byly skuteczne przestaja dzialac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. używałam tego środka co mówi ZUZA, mnie nie pomógł tylko uczulił :( ale trzeba wypróbować (ale może Ty raczej nie) aby się przekonać. Ja walczyłam z wypadającymi włosami bardzooo... długo. WAŻNA SPRAW!! przeczytaj czy ten preparat może być użyty w trakcie ciąży, Ja np. używałam ATW serum na wypadające włosy, bez podłoża genetycznego i wyraźnie jest napisane, że nie wolno. Pierwsze podstawowe fryzjer!!! i niech sprawdzi czy nie masz czerwonych plamek na skórze głowy, czy nie ma żadnego zapalenia. Powiedz również o tym ginekologowi, bo czytałam, że w ciąży często się zdarza wypadanie włosów Androgenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja no to fajnie, my bysmy tam z 40 minut ile nie dłuzej jechali w taką pogode:/ na 3 w taki śnieg z 10 zapewne. Karolina ja jak mnie tydzien temu wazyli na kontroli to mialam +6 kg ale pewnie bedzie juz i 7 ;) Karolina dobrze,ze Mąż czeka grzecznie aż Ty też " dojdziesz":P Fajny obiadek zrobilas;) Co do Wigilii to ja bede pomagac Mamie z gotowaniem i zapewne bedzie znowu tak,ze u mnie zjemy ok 15-16 bo zawsze lazimy i marudzimy,ze glodni jestesmy i do wieczora nie wytrzymamy a na 18-19 do Tesciow na Wigilie a Oni całkiem inaczej jedza. Panie Meżu od Orlli tak jak napisała Inwazja, porozmawiajcie ze sobą tak naprawdę szczerze, powiedz co Ci leży na sercu, przytul, przepros za swoje słowa a napewno się dogadacie. Musisz też zrozumieć Żonę bo hormony robią też swoje wiec prosze badz delikatny i wyrozumieły.Staraj sie juz takich rzeczy nie mówic a będzie dobrze. Jaka jestem wściekła! wody dalej nie ma... no kij,że nie umyje włosów ale nie mam jak zrobić sobie obiadu! Dobrze,że dla Meza robi się rybka w piekarniku a ja chyba napcham się chlebem bo już tak mnie ściska z głodu,że masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Suelen ide fryzjera i sie dopytam napewno zetne wlosy bo i tak teraz czapaje zakladam wiec i tak ich niewidac wiadomo do marca i na lato odrsnie. Mężu Orli uwierz mi na sile co znaczy;p ja sie kłuce z mezem tez bierze mnie za schaby sadza na fotelu i tłumaczy czesto krzycze zeby mnie puscił itp wsciekam sie ,krzycze nawet płacze....on to przeczekuje az zamknie mi sie pyszczek i tłumaczy oco mu chodzi ... nie ukyrwam ze mój M ma zawsze racje....a ja niezawsze lubie mu ja przyznac...mam ciezki i uparty charakter ale podstawa jest rozmowa ,która moj M opanował do perfekcji;p jak moj prywatny psycholog nawet powiem ze w ciazy jestem gorsza niz przed... ihih co do spania w pokoju odzielnym....robilam to wiele razy... maz moj wywiózl kanape miesiac temu zebym od niego nieuciekała.... wtedy zrozumialam ze jest mu przykro jak tak robie... fakt kupimy nowa ale nieuciekne mu z łozka niesprawie mu przykrosci. Powiem Ci tak to co TWOJA ŻONA TU PISZE to forma babskiego PAMIETNIKA niewszystko powie sie mezowi czasami kobieta kobiete tylko zrozumie czasami tez pierd***limy tu sobie 3po 3 od tak dla poprawy nastoroju a narzekamy bo mamy kaprys a nie bo cos nam jest wiec niesugeruj sie tym jesli Orla ma ochote tu sie wyzyc niech to robi a ty sie ciesz ze niewyrzywa sie na tobie mój M bardzo zadowolony jest ze mam to FORUM i sobie biadole z dziewczynami czasem tez tu wpada i czyta co pisze wtedy wie ze mam jakas muche na nosie i mnie niewkurza albo motywuje do gotowania jak czyta co Tuethe gotuje nasza;p wiec nieuwazaj pisania na forum jako ataku w twoja strone TYLKO I WYŁACZNIE ROZMOWA Z ZONA WAS URATUJE cisza i taki unikanie popsuja wiecej niz myslisz musisz byc twardy.... i prubowac z nia pogadac a nieraz Cie chwaliła na forum wiec niema co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz pewnej zony
tuethe zrobilem tak nie raz nie dwa nic nie przynosi rezultatu ! po prostu ! ze swoim tata to tak czule rozmawia i same uprzejosci a jak pojawiam sie w zasiegu to w tyl zwrot, foch obrazona mina znieczulica gluchota na to co mowie itp itd. brak jakich kolwiek reakcji - a jak tylko mozna to opisywanie opowiadanie jak to ja mam wszystko gdzies . masakra :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poczatkowym okresie stosowania moze wystapic przejsciowe nasilenie wypadania wlosow spowodowane wypychaniem ich przez pobudzone cebulki wlosowe. Zalecane jest konsekwentne i regularne stosowanie produktu. Suelen ja na początku też myślałam że nic nie pomaga albo i jeszcze gorzej jest ale po miesiacu albo i wiecej zauważyłam duze zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×