Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

SONKA Ale tak Ci się nudzi,czy co? W zeszłym roku za wyrwanie 8 i 7 zapłaciłam 460 zł.Dodam tylko że oba ząbki były wcześniej leczone w tym samym gabinecie, 7ka kanałowo.Czy to nie jest przegiecie? Słyszałam ze u nas najdrozej na pomorzu.Dlatego chciałm zrobić cokolwiek na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początki ciązy też dostałam znieczulenie do wyrywanego ząbka ,prywatnie oczywiście.Byłabym skłonna na NFZ zapłacić za znieczulenie i lepszą pląbę.Zawsze to ciut taniej,ale jak maja do mnie podejść jak do krowy,to zrezygnuję.Wogóle ten mój Synuś w brzuchu dostał już taką dawke lekóe że szok,łącznie z relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi sie nudzi i cos dobrego bym zjadla. mezus wlasnie wyszedl do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Na usg nie maja wolnych terminow w tym tyg i mam przyjsc w piatek sie zapisac i moze w przyszlym tygodnu cos wolnego sie znajdzie:/ a na maisto do tej samej przychodni nie chce mi sie dreptac... Jakas mało kapujaca ta babka byla. Chciala na prenatalne mnie zapisac a ja chce na normalne usg. \Ja tez amrcowka szczerze mowiac nie bylam u dentysty bo nie mamy na to kasy a do innego dentysty nie pojde... Ale czasem mnie 2 zeby bola wiec musialabym sie wkoncu wybrac tylko zas 70 zl za wizyte jesli plaba bylaby zakladana czy cos.. Gula zapewne odezwie sie wieczorem bo teraz szykuje obiadek dla Męża i dzieci albo sprząta albo jeszcze cos innego znajac Gule;) Ja tez marcowka 460 zl za wyrwanie 2 zebow? ja piernicze! To ja zaplacilam 50 zl z podwojnym znieczuleniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznac Wam,ze kupilam sobie puszke oca coli... i musialam sie jeszcze do skelpu wracac bo zapomnialam o śmietanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez pytalam mojego gina o leczenie zebow i mowil ze mozna znieczulenie stosowac bo to jest miejscowe i nigdzie inndziej nie przenika. Pozatym mowil ze lepiej wlasnie ze znieczuleniem robic zabki niz bez bo ten stres jest o wiele gorszy dla dzidzi :) ja tez sie zastanawiam na plombami teraz w sumie mam moze z 3 zabki do robienia ale nic mnie nie bola wiec moze sie wstrzymam do po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak prawda że u nas najdrożej.Jeden ząbek zapląbowany to 150zł.Plus znieczulenie 40zł.200zł za zęba trzeba liczyć.kanałowo ok 600zł.(nie wiem czy mozna w ciąży,bo zdjęcie mam nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak jajecznica z pomidorami i szunka na obiad:P i do tego pieczony chlebus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wyrwanie jednego zęba ze znieczuleniem płaciłam 150 zł. (raz dentystka musiała mi 3 razy znieczulenie podawać, ale i tak płaciłam 150 zł.) 200 zł. kosztuje plombowanie jednego zęba. leczenie kanałowe ok. 1000 zł. , ale to prywatny gabinet. ja po urodzeniu pójdę na "przegląd" zębów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba zartujecie ja mam jednego do kanalowego leczenia calosc by mnie wyszla 250-350 zl a wyrwanie 150 i sie zastanawiam czy niierwac bo po kanale predzej czy pozniej zgnije wiec 2 razy zaplace.ale 1000 za kanal masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka i Inwazja zagiełyscie mnie tymi cenami... Ja chodze prywatnie i do naprawde bardzo dobrgo dentysty i On nie ma takich cen... Sonka zjadlabym jajecznice bo dawno sobie jej nie robilam bo mi sie nie chce;P Musialam isc do kuchni ratowac "zupe" bo jak ojciec gotuje to nikt nie poje;/... choc i tak wrzucil juz "pokrojone" przez siebie ziemniaki i mnie szlak trafia jak to widze bo nie pokroi na kostke tylko bele jak na dupne kawałki. Ochrzanilam Go za to(a co sie bede) to mi powiedzial,ze nie mam go wkurwi** bo mamy zeby to pogryziemy. Grr. M juz tej zupy nie zje bo za duze ziemniaki ale dobrze,ze robie mu cos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z kolegą z pracy :) ahh te ploteczki hehe trochę mi brakuje tych wariatów, bo z samymi facetami pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja a Mąż nie zazdrosny o kolegów z pracy?:P Mi tez czasem troche brakuje plotek bo jak nie bylo co robic to kto byl akurat na zmianie to sie o pierdolach gadało. A M się smiał,że bedzie zazdrosny o jednego kierowce bo On Go zna od dawna i czasem mnie przytulił albo zaczepił dla jaj;) Nabijał sie tez ze mnie,ze ja to sama skóra i kosci bo raz rąbnął mnie w bok i nadział sie na kosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie inwazja pracujesz? Ja za to z samymi babami .. eh masakra przydalby sie jakis facet zeby pogadac o czyms innym od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. mąż mówi, że nie, mimo, że ok. 60 facetów jest haha, chyba się już przyzwyczaił, bo pracuję tam już parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jakby przyszedl jeden facet do Ciebie to pracy to miałby przekichane z samymi babami;P U Męza w pracy to jest On i kolega a tak to same baby:P Nie licze Przełożonego badz tych z ktorymi mało kiedy się widzi u siebie w wydziale;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam wszystko uff:) Z tymi wiesniarami było dobre:D, ja tez zamierzam kupić baldachim choć mojemu męzowi to się nie podoba :P Tuethe moze Ty tak działasz olśniewająco na swojego lekarza ze on się wstydzi Ciebie badac:D A swoją drogą to przez brzuch tez chyba mozna wybadac czy szyjka jest ok, ale moze głupoty piszę nie znam się:P Orlla wracaj do nas, tęskniy za Tobą! Nie gniewaj się na męża że tu pisał. Niejeden by się nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakies pomysły co kupic na mikołajki? Moj ma juz chyba wszystko i ja jak zwykle nie mam pomysłu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus mozliwe,że tak idzie bo mi zawsze dokłądnie maca cały brzuch, uciska, każe podnieść noge. Ja nie lubie jak mi paluchy wkłada no wiecie gdzie. Uwieżyłybyście,ze wczoraj autobus w Warszawie miał opóżnienie 533 minuty? jak to usłyszałam to az mi szczeka opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie nad tym zastanawiam... Pewnie kupie ksiazkie albo model samolotu do sklejania bo z tego bedzie zadowolony bo jak mu kupie czerwone majtki to powie,że oszalałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mikołajki nic sobie nie dajemy,tylko Jaśkowi.Kupujemy za to torcika i fajna kolacje robimy bo od mikołajek jesteśmy razem.To już..............14 lat będzie.Kurcze jak to zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupilam kiedys czerwone stringi, ale potem sobie kurcze pomyslałam ze takie pedalskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen skoro mowisz ze pościel jest ładna to moze tez się nad taką zastanowię, ktoras z dziewczyn pisała ze ochraniacze mogą nie pasowac do innej pościeli, dlatego ja kupię chyba beżową pościel a potem bede dokpywac juz tansze z innymi kolorami i tak będzie pasowac, baldachim tez biały do wszystkiego bedzie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam termin na 15 marca, robilyscie sobie usg w 3d? ja jestem zapisana na sobote i juz nie moge sie doczekac kiedy wreszcie zobacze moje malenstwo i bedzie widac juz plec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam miec 22 listopada ale sonda się zepsuła i przenieslismy termin na 11 grudnia:P tez nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam mieć i co:( zasłoniło sie i dupa ani płci ani 4d:/ zrobiłam ten ryż a ten kolega miska mi tu wybrzydza grzebie w tym ryżu i jabłka wybiera i mi mówi że bez cukru chce:/ jak można chcieć bez cukru i bez jabłek:/ ehhhh ja u dentysty tez nie byłam i nie wiem czy pójde mi każe chodzic na przeglądy co dwa lata bo mi sie zęby nie psuja jakies takie mam:) Ale co do cen to też tak podbnie może nie tak strasznie że tysiak za kanalowe ale M ma kanałowe do leczenia i mu 500 zł krzyknęli. Ale pójdzie chyba do mojej kuzynki ona studiuje na PAM i oni tam robią pod okiem wykładowców i wtedy wyjdzie za kanałowe koło 80 zł:) A Jankowi tez kiedyś zęba dentysta wyrwał bo mu zgniła jedynka (długa historia co i jak) i M go w końcu wziąl do dentysty ten wyciągnął obcęgi pociagnał i skasowal 100zł:/ to mielismy dopiero zonka jakbym wiedziaal że tyle weźmie za pociagnięcie zęba to bym to sama zrobiła:/ Gin mi dzisiaj odradzał ten szpital na Pomorzanach co go sobie wybrałam :/ ehhh nie wiem sama mówi że spoko specjaliści no że dobrze jest ale że dzidzia może jakieś horupsko złapać. Bo to kliniczny io tam też maja jakis zakaźny czy coś w pobliżu. I ja juz nie wiem jeszcze mam czas:) czytałam właśnie że w zeszlym roku tam noworodek na sepsę zmarł no ale nie wiem .... jeszcze jest duzo czasu do namysłu:) dzisiaj jak jechałam autem to sie rozglądałam po ulicy jak laseczki z wózkami zasówały i ku mojemu zaskoczeniu 3/4 miało x landera:/ z jednej strony ok to znaczy że dobry jest skoro tyle osób go ma ale z drugiej jak zostawię w centrum handlowym wózek pod sklepem to potem się może okazac że z nie swoim do domu wróciłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka skoro Ci gin odradza to faktycznie to przemysl. Biedny ten maluszek co zmarł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka 14 lat, fajnie;) M w styczniu będziemy 5 lat jak ze sobą jestesmy;) Szybko to leci;) Jus ja mojemu kupiłam czerwone strinki-słonia- na urodziny ale kurna.. za małe i nie mam z tego zadnego pożytku:( Niedoświdczona witaj;) Napisz coś wiecej o sobie;) My juz w większosci mamy takie usg za soba;) Ewka nie przejmuj sie jakimś dzieciakiem. nie smakuje mu to ma pecha. Niech mu mamusia lepsze zrobi. ryz z jablkami bez cukry tego tym bardziej bym nie zjadła:P Pobawiłam sie z psem na śniegu ale miał radoche i zjedlismy z M wlasnie obiad. Zrobiłam ziemniaki, filet z kurczaka gotowany a do tego sos pieczarkowy-pycha tylko,ze za mało:P Zapomniałam,że pisanie o jedzeniu jest wieśniackie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×