Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Witam z samego rana;) Ja chciałam tylko napisać,że Mąż chciał mnie zaszczelić bo... poszłam jak zawsze skrobać auto, włączyłam je,zeby juz ogrzewanie działało M przychodzi a tu drzwi pozamykane a kluczyki w środku. I wiecie co? same sie skubane zamknęły.Wczoraj też się nam tak zrobiło tylko,ze byłam w środku to mu otwarłam. Jak sie na mnie wydarł,że drzwi zamknęłam a ja że nic nie zrobiłam,że sam dobrze wie,że od tej temperatury sie dupcy bo wczoraj też tak było... na szczeście wiedział co ma zrobić bo latem sobie kluczyki sam zatrzasł i otwarł auto po 10 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek ;) mała od rana szaleje :) to wstałyśmy hehe co do tego golenia to... położna mówiła, że ogolić się trzeba w tylnych partiach, jeśli przyjdzie się nie ogoloną to one ogolą, tylko trzeba mieć swoją maszynkę. swoją drogą nie wiem jak można się ogolić w 9 miesiącu ciąży, jak nic nie widać :D oczywiście można męża do tego zatrudnić, ale wiadomo... to nie takie proste :) była też mowa o lewatywie... jak się chce to zrobią, jak nie to nie, można mieć swój sprzęt, a jak nie to zrobią swoim, lewatywa to dla mnie masakra, podobno to nic takiego, ale dla mnie to masakra totalna :D ale wieśniacki temat od rana zapodałam hihi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to mialas szczescie ze Twoj maz wiedzial jak otworzyc samochod moj by mnie chyba zabil jak bym tak zrobila bo by pewnie musial wzywackogos kto by otworzyl albo szybe wybijac:D dzisiaj rano jak jeszcze lezalam na lozku dotknelam brzucha a tu tak gora wystaje kolo pepka zaczelam glaskac to sie schowala hehe pewnie mala sie przeciagala i nozka wypchnela ale super to wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to w zyciu nie bedzie mnie umial tak dokladnie wygolic wiec pewnie pielegniarka bedzie musiala poprawic a co do lewatywy to ja juz sama nie wiem czy chce czy nie, no bo jak ja zrobia to przynajmniej wiem ze przy parciu nic mi nie wyleci a tak to slyszalam od dziewczyn ze jak nie mialy lewatywy to zdazalo im sie nawet kupe zrobic juz na sali masakra nie wyobrazam sobie takiej sytuacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swędzi was skóra na brzuchu? ja się codziennie smaruje oliwką dla dzieci, także część kosmetyków już mam, bo jakieś 3 miesiące temu wszystko mi śmierdziało i się myłam nawet żelem dla dzieci Hipp i szampon taki też używałam :D nie wspomne już o proszku do prania, bo już od dawna wszystko w Jelpie pierzemy, bo wszystkie proszki i płyny do płukania są dla mnie do dzisiaj nie do zniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora to mnie strasznie swedzi i chociasz spamruje brzuch dwa razy dziennie oliwka to juz mam rozstepy na brzuchu okropnie sie martwie ze bedzie ich duzo wiecej sa takie okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona... są też takie balsamy dla kobiet w ciąży na rozstępy, może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) nowe mamusie zapraszamy do tabeli;) thuethe nie, nie przeszkadzaja mi dlugie rzesy gdyz wbrew pozorom one nie sa az tak dlugie. Najdluzsza ma 11mm. Zreszta ja swoje mialam dlugie lecz jasne a teraz mam ciemne i nie musze malowac juz ich codziennie:)...choc nie powiem ze reka mnie swedzi by je choc troszke przejechac no ale nie wolno wiec nie ruszam;) co do golenia jeszcze to ja zrobie to "na pamiec" jak osatnio na wizyte bo niestety ale juz za duzo nie widzialam co robie na dole:). Maz jak zaczal to robic to tak delikatnie ze sie wkurzylam i wywalilam z lazienki:P Wiec na jego pomoc nie moge liczyc;P (bo tez sie boi by mnie nie zaciac) a z drugiej strony nie chce by mnie jakas pielegniarka na sucho golila, wiec napewno zrobie to sama:) co do lewatywy to akurat bede chciala by mi podaly bo tez strasznie sie boje by niespodzianka nie wyleciala mi w trakcie porodu. Strasznie zenujace by to bylo dla mnie, nie czulabym sie juz dobrze z ta mysla ze narobilam lekarzowi na rece czy cos. Dlatego grzecznie dam sobie zrobic lewatywe i miec tylko nadzieje ze wiecej ze mnie nie wyjdzie przy parciu;) a balsam na poczatku ciazy uzywalam dove, pozniej jakis z garniera, pozniej jeszcze jakis inny ale nie pamietam...a teraz w rossmanie kupilam jakis dla kobiet w ciazy ale nie pachnie mi zbytnio wiec wroce do dove:) Jedynie chodzi bardziej o to by skora byla odpowiednio nawilzona przy rozciaganiu wiec moze wtedy sie nie pojawia rozstepy ale duze znaczenie ma tez chyba genetyka wiec nie ma reguly. Nam jedynie pozostalo codziennie sie balsamowac i miec nadzieje ze nic sie nie pojawi;). Ja regularnie codziennie sie smaruje, zreszta przed ciaza tez to robilam gdyz lubie balsamy;) aaale sie spislama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja się wczoraj zmyłam bez pożegnania:D Poszłam spać o 21 a M o 21.30:) Ja sie obudziłam o 4 nie mogłam usnac kimnełam o 6.00 a na 6.30 budzik bo młody do szkoły na 8. Oczywiście z M o 6.30 spojżelismy na siebie budziki wylączylismy tyłkami sie odwróciliśmy i kima:D Ja sie obudziłam 7.15 :D Janek w samochodzie jadł śniadanie ale do szkoły zdążył:D:D:D u nas rano było -15 ale śniegu jak nie było tak nie ma więc spoko:) ja nie wiem co z tym goleniem u nas jak rodziłam Jasiulę to ciosia mówiła że u nich w szpitalu obowiązkowa jest lewatywa a golenie nie jak kto chce. A teraz to nie wiem dowiem się jak juz wybiore szpital bo mi sie pozmienialo po rozmowie z ginem pójde na oględziny to sie dowiem wszyskiego:) tuethe to ty z tarnowskich gór jestes:) Moj wykladowca tez z tamtąd pochodzi:) Baca nasz:D:D:D witam nową koleżankę dopisz się może do tabelki jak ci się uda ją wygrzebać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach o tych balsamach jeszcze. to ja na początku smwała się takim z niemiecka nazwa różowym z rossmana bo reszta była od 4 miesiąca. Ale nim nie powinno sie smarować później bo on sie tak szybko nie wchłania i jest dobry na pierwsze miesiące bo sie masuje skórę ale teraz takim za długim masowaniem to można nawet skurcze wywołać:/ teraz sie smaruje zawsze rano perfecta mama i czasami wieczorem jak nie kimne na kanapie oliwką dla dzieci. Na razie nowych nie mam. A po Jasiuli mam cały brzuch trochę na udach na piersiach nawet jeden mi na łydce poszedł pod koniec ciąży. Skórę zawsze miałam podatna na rozstępy bo miałam juz nad kolanami malutkie i na plecach po okresie dojrzewania. A teraz nic na razie nie poszło brzuch też nie swędzi więc może ta perfecta faktycznie działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie brzuch caly czas smaruje oliwka a jednak rozstepy sie pojawily wiec musze poszukac jakiegos balsamu na rozstepy zeby wiecej ich sie nie pojawilo, kurcze mala mi szaleje a ja sie tylko kiwam w lewo w prawo, silna bedzie dziewczyna:D a jesli chodzi o mnie to nie wiem za bardzo co z ta tabela?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie skora troche swedzi w oklicach pepka ale ostatnio rzeczywiscie brzuch mi sie rozciaga na maxa. Mam wrazenie ze skora jest juz cieniutka i wiecej sie nie rozciagnie;) Wlasnie smaruje sie tym co po niemiecku pisze teraz ale musze go i tak zmienic. Oliwke zastosowalam tylko raz:) jak nie mogla mi sie wchlonac po kilku godzinach......wiecej jej juz nie tknelam:P a co do tabelki to jest gdzies wczesniej:) wpisujesz swoj nick z forum jakim sie poslugujesz, wiek, skad jestes, data porodu, plec i imie:).....tylko musisz sie dokopac i ja skopiowac i wkleic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ja mam do szpitala przywiesc 2 lewatywy. Jesli bedzie czas to beda robic a jesli nie bedzie czasu to nie zrobia. Niedoświadczona jakby musiał szybe wybić to by sie chyba już do mnie nie odezwał. Jak weszłam do domu to beczałam poł godziny. Mnie teraz idzie szybko do płacczu doprowadzic. Na szczescie juz sie na mnie nie gniewa;) Inwazja mnie swedzi skóra na brzuchu. Czasem sie drapie jak wariatka:P Ja smaruje brzuch jak mi się przypomni bo wiecie skleroza ale na szczescie roztepy mi sie jeszcze nie zrobiły;) Brzuch wygląda super gorzej udai tyłek, hehe. Jestem jestem to podziwiam za te rzęsy;) Ewka no widzisz jaki świat mały;) Ludzie z TG sa fajni;P Ide z Mamą na miasto bo samej M mi nie pozwolił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znalezc tej tabelki wiec tak sie przedstawie w kilku slowach: Imię wiek skad poród płeć imię Karolina 23 Radom 15.03.2011 dziewczynka Julia (w sobote będzie potwierdzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny, Witam nowe kolezanki. Wczoraj niemoglam wejsc wogole na kafe, cos mi net szwankowal, Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszła do mnie paka z ciuszkami, kupiłam używane na allegro, jestem zachwycona, ciuszki są czyściutkie, w bardzo dobrym stanie i kupione za grosze, pochwale się, a co ;p lepiej wyglądają w rzeczywistości :) http://allegro.pl/body-zestaw-3szt-r-62-i1320549311.html http://allegro.pl/spiochy-zestaw-12sztuk-0-3m-i1320549291.html http://allegro.pl/pajace-zestaw-5szt-dla-maluszka-50-56cm-i1320549227.html i jeszcze 4 półśpiochy gratis dostałam za ponowne zakupy, aż mi się humor poprawił :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w mrożną zimę. U mnie -17stopni brrrryyyyyyy No to zaczynam :) JESTEM tunika śliczna ,taka świateczna,ale taka maluśka :-( ILOSIA ,JESTEM na bóstwosie robicie,fajowo.Zawsze to chumor poprawiony,jak nowy image. FONIA ja dopiero 8 po ślubie,14 lat to jesteśmy razem. BETTY Emilka pokazała sie Mamusi i Mamusia bedzie wiedziała jakie kolory wybierać wyprawki.Lekarz się poprawił,że jednak serduszko ok.to sie nie martw. TYSIA,NIEDOŚWIADCZONA Witajcie Kobietki! TUETHE Dobre ztymi kluczykami,ale przyjemnosc z rana Mężowi zrobiłaś hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... a drugich kluczyków nie macie do samochodu? z reguły ma się zapasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA te rzeczy wygladaja jak nowe.Fajne zakupy za dobrą cenę Brzuszek mnie tez bardzo swędzi,smaruję ale mam nadzieje że moje "zapasowe"rozstępy wystarczą dla drugiego Synka Wszystko piorę w ym samym proszku i płynie do płukania co na codzień.Jak Maluchowi nie będzie pasowało,to wtedy zmienię na delikatniejszy. Lewatywy sie nie ma co bać.Ja poprosze o aplikację w szpitalu,nawet jak nie będzie konieczności. Co do owłosienia to mam duzy problem.Mam tzw wrastające włoski,co kończy się zapaleniem mieszków włosowych,bardzo nieprzyjemne to jest.Kudełki skracam maksymalnie maszynka Męża taką do podcinania brody :) I wygladam tam jak nieoskubany kuczak Do porodu golą od dołu,do cc od góry .Ogolić też się dam bez gadania na zero.ale dopiero w szpitalu,chyba że zdąży M w domu.Jak będę miała umówione cc to z góry jakoś sięgnę hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi "coś wlazło" w biodro i do dzisiaj nie mogę stanąć na nodze.Któraś z Was miałą rwę kulszową,czym to sie różni od takiego bólu biodra.Właściwie jak się nie ruszam to nie boli.Ale skaczę na jednej nóżce ,mozecie sobie wyobrazić jak to wygląda przy wadze ciężkiej.Haahaha lepiej niech puści ,bo druga noga nie wytrzyma ciężaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja sliczne ubranka ja mam mnustwo ubranek od mojej siostry niedwno je przegladalysmy sa takie malutkie ze az cos sie robilo na sercu jak je trzymalam, wiec na razie nie kupuje nic nowego, po nowym roku zajme sie juz przygotowaniami bo musze te wszystkie ubranka uprac i poprasowac troszki lezaly i czekaly wiec trzeba je odswiezyc a jest tego sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli chodzi o balsam na rozstepy polecam wam mustele :) ja mam do brzuszka na rozstepy i jeszcze taki na biust specjalny. Balsam rewelacja mama az mi mowi ze piekny brzuszek ze zero rozstepow ze az dziwne. Naprawde jest rewelacyjny fakt troche drozszy mozna go kupic na allegro http://allegro.pl/mustela-krem-przeciw-rozstepom-150ml-11076-a-i1327681994.html polecila mi go przyjaciolka ktory teraz ma brzuch piekny jak deska i bez rozstepow :) a po porodzie kupie taki zel poporodowy http://allegro.pl/mustela-zel-poporodowy-200ml-do-brodawek-a-i1334627592.html ponoc rewelacja i skora wraca do "formyy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ile zaplacilas za takie przedluzanie? i na ile sa takie rzeski ile wytrzymuja? tez bym sobie takie piekne oko zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteśmy przy kosmetykach... macie w planach masowanie krocza? jest do tego specjalny olejek, http://moto.allegro.pl/weleda-olejek-do-masazu-miejsc-intymnych-przed-i1322280486.html, czasem można go kupić w sklepie, u mnie jest jeden sklep gdzie można to dostać, położna zaleciła masowanie od 37 tc, jasne, że nie ma gwarancji na to, że nie będzie nacięcia, ale warto spróbować uniknąć tego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka -rwa kulszowa rozni sie od bulu kregoslupa tym ze bol kregoslupa boli tylko w kregoslupie a przy rwie promieniuje od kregoslupa do nog -biodra -kolana i calkiem na dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONECZKO to Ty masz tą cholerna rwę. To nie jest ból porównywalny do dysku na szczęście,tylko takie dokuczliwe skakanie na jednej nodze.Od biodra promieniuje do kostki aż.Nie ma szans żeby stanęła na stopie,a nawet na palcach samych.Mam biodro jak u pinokia.Przy wstawaniu też daje o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×