Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ale ja czytalam na jakiejs stronie ze 10 kg w 26 tyg to norma.. wiec sie nie martwie..ja jestem zawzieta jesli chodzi o cwiczenia i diety wiec mysle ze wroce szybko do formy a przynajmniej zyje ta nadzieja :) a ty przytylas 2 kg ale moze schudlas na poczatku przez wymiotowanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam 2 kilo, potem przytyłam 4 kilo, czyli na plusie 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie liczac mojego schdniecia i nadrobienia kg to przytyłam wg tego co mnie dziś ważyli 5 kg a leci mi już 28 tydz. Dziewczyny widzicie,ktora strona sie zaczeła? 300 !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala wlasnie czesciej na spacerki chodzic zeby sie poruszac no ale tera przy tej pogodzie to nie ma jak ;/ a cwiczenia nie wiem jakie wykonywac dla ciezarnych dopiero na szkole rodzenia sie dowiem a sama nie chce ryzykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam go wcześniej, ale według mnie trochę nierealny, wiele kobiet chudnie do 10 tc, a tu podają ze juz w 4 tc na plusie pol kilo, moja siostra cioteczna w 1 trymestrze schudła 6 kilo, a Dzidzius urodził się 3,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno zależy od kazej kobiety indywidualnie, znajomej z pracy córka przytyła 20kg w ciąży a miesiąc po urodzeniu mieściła się w ciuchy sprzed ciąży:) Także to indywidualna sprawa tak m isię wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny zgrabny brzusio i bielizna ładna hihi:) tylko gdzie buzka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina masz racje , to indywidualna sprawa każdej z nas. jedna przytyje więcej,jedna mniej. To wszystko zależy też od naszych genów. http://img843.imageshack.us/i/dsc0164c.jpg/ Mamuska i Julka:) mina głupia jak zawsze ale brzuch najlepiej widac:) musiałam robić zdjecia bez lampy bo z lampą było guzik widać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ładny zaokrąglony brzusio:) A stringusie jakie fajne różowe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus Jestem jestem woli nam skromne majteczki pokazac niż buźke:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi M w zeszłym tyg takie fajne zdjecia porobił ale jak Wy nie chcecie buziek pokazac to ja zadnego zdjecia tym bardziej z tej sesyjki nie pokaze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaaa brzusio już fajniutki, oby Mała się nie zawstydziła,że tyle bab ją oglada;P:) Spodnie masz ciążowe czy normalne? glupie pytanie wiem ale ja mam takie spodnie nie ciażowe i nie uwieżycie ale bracik mi je podkosił bo na dupe są mu dobre a nie widać,że babskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wasnie Tzsia dawaj goz bryusio, Tuethe tey fajnz, Tz to na kaydzm ydjeciu inacyej wzgldasy Pryeprasyam ale klawiatura mi si pryestawia i nie wiem jak poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne mam spodnie:) nie ciazowe...jeszcze sie zmiescuilam:) ale juz mnie zaczynaja uciskac...a te ciazowe sa za duze i poszerzaja mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe super wygadasz nprawde dalje wszedzie chudzinka pewnie szybko wrocisz do formy po porodzie :) inne brzunie tes piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech juz dobrze jest :D, zrozumiałyscie cos z mojej ostatniej wypowiedzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus naciśnij ctrl i shift naraz :) powinno wszystko wrocic do normalny:) Na każdym zdjeciu coraz głupiej wyglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupywalam sobie spodni ciazowych bo dostalam ale jeszcze mam za maly brzuchol chyba:) ale ostatnio zaczelam chodzic w tych co dostalam i kazdy mowi ale ty masz wielkie brzucho:) hehe a wcale tak nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia pożyjemy zobaczymy;) Tysiaa ja spodnie ciażowe tylko jedne kupiłam ale mam w nich dużą dupe;P a tak to dostałam od szwagierki bo mi szkoda kasy bo ponad 100 zł kosztuja;/ zreszta mało gdzie wychodze i po domu chodze w dresach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×