Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tysiaa kup ta mustele naprawde jest rewelacyjna dziewczyny chyba czas na zdjecia brzuszkow co myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam kilka filiżanek rozpuszczalnej.teraz mam pozwolenie na 1 filiżanke fusiary.Mówią że zdrowsza bo naturalna.Nie wyrabiam przez tą zgagę.Maluszek dzisiaj szaleje jak nigdy,już nie długo nie będzie miał miejsca na takie salta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio chyba ze 3 tyg temu robiłysmy zdjecia brzucholów więc czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skończą się skoki narciarskie i doprowadze się do jakiegoś wyglądu to fotke pstrykne;) teraz wcinam reszte obiadu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom a ja chcialam dziewczynke i sie udalo:) choc jeszcze sama w to nie wierze:) uwierze chyba dopiero wtedy jak sie urodzi....bo slyszalyscie np o takim przypadku ze kobiecie na usg wychodzila do konca dziewczynka a urodzil sie chlopczyk to dopiero musi byc zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom a ja chcialam dziewczynke i sie udalo:) choc jeszcze sama w to nie wierze:) uwierze chyba dopiero wtedy jak sie urodzi....bo slyszalyscie np o takim przypadku ze kobiecie na usg wychodzila do konca dziewczynka a urodzil sie chlopczyk to dopiero musi byc zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak bede miala natchnienie i wyjdę ok to tez wkleję tak jak Tuethe razem z twarza hihi:) Kawy nie piję a jak herbatę to tylko z paru pruszkow, nie chcę mocnej pić a taką lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak lekarz powie że chłopiec to na 100% a zdziewczynką nigdy nic nie wiadomo, zawsze moze coś wyrosnąć:) Dlatego ja się nie nastawiam a rzeczy kupuję unisex. Co do rozstępow to niestety jak nigdy nie miałam tak teraz mam:P Ech znowu mi się ta reklama pałęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus mam nadzieje,ze dostaniesz natchnienia bo Wy dalej buzków nie chcecie pokazać;P a następne zdjęcie będę przy choince.. ja o tym cały czas pamietam, nie upiecze się Wam, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus mnie te rekalmy do szału doprowadzaja bo na górze jedna, z boku druga;/ i jeszcze czasem mi lata po calym monitorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe Tobie dobrze mowic, fajnie wyglądasz, a ja ostatnio zbrzydłam, nawet przed ciąża nie zdążyłam włosow pofarbowac:P Marzą mi się szpilki i obcisłe biodrówki i krotka bluzeczka hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziś środa, miałam się odezwać po wizycie... no więc mój maluszek jest ułożony miednicowo i lekarz stwierdził, że jest małe prawdopodobieństwo na poród naturalny... a do tego jest tak nisko, że mogą mi wcześniej odejść wody. Zaczynam się bać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... powyskakiwało mi pałno badziew na gębie:P julka zaczyna mi urody odbierac:P Wczoraj z M widzieliśmy taką superową sukienke i spódniczki... teraz jak sie nie zmieszcze. M chciałby,zebym na obcasach chodziła ale ja nie chce, musi poczekac do konca bo juz mam 2 żylaki a co by było jakbym na ocasach chodziła;/ a co do włosów ja już mam 3 kolorowe:P odrosty i 2 kolory co mi sie zrobiły o farbowaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus mam pytanko do Ciebie, ile przytyłaś już? Bo w stopce masz napisane +1,3kg? Ja chyba tym razem też wstawię fotkę mojego brzusia:) Bo w końcu kupiłam baterie do aparatu:) Ostatnie zdjęcie mam z 17tyg. ale nie wklejałam, tylko gdyby ktoś mógł mi napisać jak ja mam tą forkę dodać to byłabym wdzięczna:) Już tyle razy pisałyście jak dodać ale ja nigdy nie zapisałam sobie tego:) A co do płci to pewnie dlatego wyszedł chłopiec, że kochaliśmy się codziennie zaczynając chyba 3 dni przed planowaną owulacją do 3 dni chyba po, byliśmy akurat w tym czasie na wakacjach irobilismy to codziennie a czasem i rano i wieczór, a dziewczynke podobno można zrobić w dniu owulacji czy jakos tak, a przed owulacją to chłopak. zresztą się nie znam:) Mi lekarz mówił bardzo szybko, że widzi co to jest, chyba w 16 tygodniu już, ale ja nie chciałam wiedzieć jeszcze wtedy ale się domyśliłam, bo mówił, że jest pewny na 100% bo bardzo ładnie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie martw się, Jeszcze sporo moze się zmienic na korzyść. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia prosze Cię odpoczywaj jak najwięcej. Nie sprzątaj za dużo, nie noś niczego, oszczedzaj się tak jak to tylko możliwe a napewno dasz rade do końca. Ważne,że dzidziuś zdrowy. Ja cesarki nie chce... mam nadzieje,że dzidzia dobrze sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorem, wlasnie dziewczyny ciekawe jak tam Orlla? i wiecie jeszcze ciagle mysle o ORunia- biedna musiala na siebie uwazac i duzo lezec, ciekawe co u niej? a i jeszcze byla Moniska- duzo z nami pisala a nagle ucichla, mam nadzieje ze u wszystkich dziewczyn jest ok. napisze cos na temat golenia krocza- to naprawde jest konieczne i lepiej to zrobic samemu, ja przed samym porodem to robilam tak: duze lustro kladlam na podlodze i wtedy szlo jak po masle, polozne w szpitalu robia to na sucho-nie jest to przyjemne, a lewatywa daje komfort psychiczny noi pomaga malenstwu bo robimy mu wiecej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia śliczny brzusio:) Karolina no mi jakos z tym tyciem to tak średnio wychodzi, teraz mam niecałe 2 kilo do przodu a to juz 24 tc, a jem normalnie, nie głodzę się itp aTy ile juz przytyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cesarki to siostra ciotezczna mojego M rodziła raz naturalnie raz miała cesarke i od razu radzi mi by wybrać cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ładnie Amelcia rośnie;) Brzucholek do przytulania,hihi;) Karolina http://imageshack.us/ naciśnij browse, wybierz zdjecie a potem upload now i jaks sie załaduje naciśnij na zdjęcie i skopiuj link:) Jus to bardzo mało przytyłas, co na to Twój gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ostatnio mowil ze ok, ale to bylo prawie miesiąc temu, teraz idę w pon to się zapytam, no ale 60 kg na 166 cm to i tak duzo, tym bardziej ze ja cale zycie byłam chudzielec, jeszcze 3 lata temu wazyłam 43 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to faktycznie malutko przytyłaś, nie będziesz miała kłopotu ze zrzuceniem:) Ja niestety mam już +11kg, pewnie najwięcej ze wszystkich przytyłam, chyba nikt mnie nie pobije:) a to dopiero 26 tydzień:) Jednak sama nie wiem gdzie są te kilogramy, przed ciążą nosiłam rozmiar 38 i teraz też noszę cały czas 38 tylko że ciążowe ciuszki:) A i biust dużo mi nie urósł, gdyż przed ciążą nosiłam małe 75B a teraz to takie pełne 57B ale C jest dla mnie za duże. A obwód brzucha w najszerszym miejscu to 98cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja przed ciążą ważyłam 61kg przy wzroście 165cm, teraz mam 72:(, ciekawe ile jeszcze mi przybędzie, a dodam, że się wcale nie opycham słodkim, pozostałymi rzeczami też nie, jem tak jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×