Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no ale nie zawsze ktos moze z nami byc przez 24 h np ja jak maz bedzie w pracy mogle liczyc tylko na pana taksowkarza :P a w ogole uwazam ze chyba podmyc to sie zdazy ilez to zajmie 5 minut bez przesady zeby jechac na syfa hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek moze jednak zadzwon do lekarza zeby sie ja pewnie od razu bym dzwonila jakbym jakas krew zauwazyla bo nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe i bardzo dobrze, dla was lepiej i będzie tak romantycznie puszek dobrze że przeszło ale ja bym i tak zgłosiła to do lekarza jacobs to nie ciekawie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jedna kolezanka opowiadala ze jak jej w nocy chlusnely wody spokojnie poszla wykapala sie cos tam jeszcze porobila i dopiero obudzila meza...no ale pewnie u kazdej to innaczej bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen to byla swieza krew ostatnio tez plamilam, miesiac temu tez, juz mi glupio z tym do lekarza biegac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia teraz musze wymyslic co zrobic na ta kolacje... na obiad chcialam tortille ale chyba zrobie cos innego na kolacje walsnei to oplus jakas salatka, deser. Nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest mocny, mowie mu ze mi maly wlazl po zebra bo mnie boli to mi powiedzial ze chyba mleka chce prosto z dystrybutora heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest irlandia pojeb kraj wiec nawet nie mam do kogo zadzwonic...jedynie od razu do szpitala na oddzial sie zglosic do innego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku rozumiem cie doskonale bo ja na poczatku ciazy bylam w anglii i chodzic tam do lekarza to byla masakra jak dla mnie.. z tym dystrybutorem dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek zal mi Ciebie w tej calej irlandii Sonka hehe swietny ten Twój. Zaczelam si smiac i moj spytal co takiego napisalyscie wiec mu przeczytałam. jego reakcja byla taka jak moja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy palny wlasnie tam dluzej byc a wyjechalismy z poczatkiem czerwca ja swiezo po studiach..chcielismy cos zarobic sobie moze jakas szkole w anglii zrobic..ale jak sie okazalo ze jestem w ciazy to ja zaraz wrocilam bo na normalna prace tam nie mialam szans pracowalam na jakiejs fabryce ...po 12 h tragedia wiec wrocilam tu znalazlam spoko pracke pozniej wrocil moj maz i tez mu sie udalo dostac tutaj dobra prace i bardzo sie z tego cieszymy...bo jak sie dowiadywalismy w anglii to nie mielismy szansy jako nowi na nic na zadne benefity na dziecko itd a ceny mieszkan w londynie kosmos a tutaj bedziemy mieli swoje mieszkanie wiec jednak duzo lepiej dla nas w Polsce. A wlasnie puszku bo z tego co mowisz to na macierzynski nie masz szans ale co z benefitami na dzieci??? po porodzie powinnas dostac. Moja kolezanka byla z mezem 2 lata w anglii teraz ze wszystkich benefitow na dziecko plus doplaty do mieszkania itp dostaje 700 funtow..nie wiem jak to u was wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wlasnie o to mi chodzi by nie na ''syfa'' tylko jak czlowiek:P i a propos UK w jakim miescie bylas;)...ja tez dluzszy czas siedzialam z moim M i czasem zaluje ze zjechalismy. A Ty jestes tam czy juz tu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dobre:) "Skurcze to takie jak długo tam na dole boli":) No czy ja wiem czy tak na dole :) Pewnie kwestia indywidualna:) heh mnie to potem już scinało z nóg:) I bolało wszystko:) nogi plecy kości ręce:) ale da sie wytrzymać:) mi czop wypadł:) Ale od tego momentu mineło 12 godzin zanim skurcze były regularne co 10 minut a po 18 się Jasiek na świacie pojawił:) czytam dalej:) bo jak torpedy na tej klawiaturze dajecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jak mam juz butelki TT to najlepiej by laktator tez byl TT? Wlasnie ja musze kupic bo jak pojde na uczelnie a Misiek sie mojemu rozdarl:P to zeby mial co mu dac nim ja zdaze przyleciec:)...mam tylko nadzieje ze sie nie odzwyczai od piersi przez laktator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka naturalnie rodzilas ??A jak po porodzie wiesz chodzi o kwestie intymne :P wraca wszystko do normy?? boje sie ze sie strasznie rozciagne tam po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśmy byli 2 godz od Londynu na polnoc;) a bylismy lekko ponad 2 lata:) Zarobilismy i porot bo takie bylo zalozenie od poczatku. Lecz czasem sa takie dni ze wrocilabym tam jeszcze;) i troszke tesknie za czasem ktory tam byl na wszystko...wiesz napewno o czym mowie;)....tenis, spacer, szalenstwa w sklepie czy wyjazd gdzies cos pozwiedzac w week;) i jeszcze czas polezec....to tak, za tym mi teskno bo tutaj to czlowiek nigdy na nic czasu nie ma....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w irlandii to wyglada tak: jesli tu urodzisz dziecko to dostajesz 140 od tego roku euro na dziecko jesli blizniaki to 1,5 stawki na dziecko czyli 140 plus 70 to 210 razy dwa to 420 e miesiecznie dostane plus 600 euro za urodzenie blizniat, potem jak skoncza 4 lata i jak skoncza chyba 8, moge starac sie o dodatek na dziecko tak jakby socjalny ale raczej go nie dostane bo moj R ma dobra praca ma staly kontrakt i w sumie zarobi w miare dobrze i to nas dyskwalifikuje, troche sie boje jak to bedzie bo jestesmy nauczeni na wczasy, dobre jedzenie, ciuchy, wzielismy kredyt na nowe auto na 2 lata a teraz ja nie pracuje i ciagniemy wszystko z R wyplaty, a wiecie jak jest przestawic sie z lepszego na gorsze, tzn ja nie mam z tym problemu ale wczesniej nie zagladalam na ceny a teraz znam wszystkie, nie chodzimy do restauracji, nie zamawiamy jedzenia z zewnatrz, no i tak sie doprawilismy ze w sumie jeszcze wydalismy reszte oszczednosci na nowy telewizor 3D i wczasy poprostu myslalam ze sobie bede pracowalal do konca ciazy a tu buch blizniaki jeden dochod mniej i trzeba kupowac uzywane rzeczy......wozek lozeczko, najwazniejsze ze male rosna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to jeszcze nic siedze na allegro i czytam mezowi "skarpetki welniane robione na drutach babcine ostatnie sztuki" a ten mi z haslem a co sie babci zmarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek niestety raz pod górke a raz z górki.. Dacie rade. Sonka ten to ma gadane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×