Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

PUSZKU co do jedzenia nie przestrzegałam prawie, ale słodyczy nie jadłam :( Zapomniałam wam napisać, że dzisiaj jak mnie, któryś z sąsiadów zobaczył to pomyślał, ale nawalona baba!! zeszłam z naszego 3 piętra i ledwo wystawiłam nogę za drzwi i oddałam co miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen o kurna... musiałas zjesc coś co Ci zaszkodziło... dziewczyny a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jakie Ty miałaś długie włoski :) Jaka śliczna... No pięknie i na waszym ślubie... super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z TUETHE właśnie mamy się od 10 minut w znajomych :D Pokazałam Twoje zdjęcie mężowi, a on do mnie, ale ile ma to dziecko lat 16? Tuethe mój mąż bardzo cię odmłodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej masz zablokowaną. Ja już odblokuję :P A Twoje zdjęcia widziałam w tak zwanych pinezkach na których jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do łóżka :) kręgosłup już żyje swoim życiem :) a w dodatku chyba se dłonie odmroziłam , są na wierzchu czerwone i suche, a jak posmarowałam kremem to cholernie pieką i chyba mi spuchły ?! zobaczymy rano we wtorek mam iść oddać krew i mocz ... ciekawe jakie wyniki będą ...po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK na szczeście cholesterolu nie badają ;) na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ja tego nie rozumie.. dałam,ze wszyscy moga moja galerie ogladac.. pinezki sie odblokowały a galeria nie. Pieronstwo! tak miałam długie i ciemne włosy, po cywilnym sciełam do ramion a tydzien, uwiezycie, tydzien przed koscielnym przefarbowałam:P a po koscielnym sciełam na krótko... ale teraz zapuszczam bo mi się znudziły:P Suelen podziękuj Mężowi,ze uważa mnie za młodą sikse... hehe. A juz myślałam,ze wkoncu starzej wyglądamm::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja obejrzałam galerię Twojego męża, bo Twoja nadal zablokowana. A u mnie jak? udało się czy też zablokowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ale z Ciebie seks bomba! Za taka blond laska napewno faceci się uganiali i uganiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jeśli Twoje inicjały to DS, to właśnie weszłam na twój profil. Tylko że Twoja galeria też zablokowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nawet M nie wie o co chodzi bo mam wszystko poklikane... stwierdził zebys się wylogowała , zalogowała i jeszcze raz sprobowała.. M ma wiecej zdjec niz ja:P haha ale nas wzieło na podgladanie:) Andzia włosy masz farbowane czy naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowane, ale ostatnio farbowałam 4 czerwca... także teraz mam odrosty :P A widziałyście jak miałam rude??? Dobra zaloguję się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjełam więc i tak wkońcu zobaczysz:) coś mi się chrzani bo mi wyskakuja ,ze mam wpisac inny adres itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie w rudych nam tutaj pokazywałas:) ale musze stwierdzić,ze w długich blond włosach jest Ci o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE obejrzałam... UFFF w końcu :) Jesteś śliczną dziewczyną, i łądniej wyglądasz zdecydowanie w krótkich jaśniejszych włosach. Przynajmniej takie jest moje zdanie :D A ostatnie zdjęcie jest urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) ale sobie je troszke zapuszcze bo nie chce mi się prostowac,zeby ładnie wyglądały:P ciekawa jestem czemu mi sie ta galeria nie chce odblokowac... pieronstwo jedne... a mój M fajne miał długie włosy kiedyś co nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN omg ile zdjęć :) A widzę, że wakacje były udane :D Ja to nie pamiętam kiedy byłam na wakacjach... w tym roku mięliśmy jechać, ale się kiepsko czułam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe, ja też muszę prostować, żeby wyglądały jako tako :P A Twój mąż to miał naprawdę mega długie... ale dobrze wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia znajdziesz nie u Suelen w znajomych:) zdjecie z Mezem mam na głównym:) jak znajdziesz powiedz prosze,ze galeria sie odblokowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×