Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ilosi, a no właśnie tak to jest, znajomi tylko wtedy kiedy nas potrzebuja,w zeszłym roku znajomi nie mieli gdzie pójść a że my postanowiliśmy wtedy odpocząć i nie włóczyć się to zaprosiliśmy ich do siebie,a w tym roku wiedzą że my nigdzie nie idziemy to nie zapytali tak jak twoi czy może nam dotrzymać towarzystwa, tylko czy dzieci nam mogą podrzucić !!! do tego stopnia że ich dzieci już z moimi dziećmi ugadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA a to chamy, ja też jestem w ciąży i znajomi Mnie nie traktują jak aliena... wręcz lepiej. A jeszcze jedna para też jest w ciąży także bedą dwie ciężaróweczki.... A twoi znajomi zachowali się beznadziejnie, wkurza mnie coś takiego. Raz też mnie kumpela wkurzyła, bo nie chcciałam iść z nią do pubu to mi powiedziała, że ona też była w ciąży i mnie nie rozumie, że przecież ciąża to nie choroba itd. tylko że to było jak ja miałam całymi dniami mdłości... i mi się nie chciało z domu wychodzić, bo tylko w nim czułam się bezpiecznie a co dopiero iść do pubu, noi się przekonała, jak nagle zaczęłam wymiotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia to tez super sie zachowali napewno bys chciala odpoczac a tu jeszcze gratis dzieciaki.... zauwarzylam ze obcy czlowiek czasem bywa bardziej troskliwy jak znajomi.... Tysiu ja mam głowne zdjecie z mezem slubne;p ale zaznaczone zeby mnie w wszysukiwarce niepokazywalo;p hihi az sprawdze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje tuethe poszłam na skróty :) Suelen ciebie też już mam hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia tez tak miałam i wkoncu olałam. Zyje mi sie teraz 100 razy lepiej. Na poczatku jest przykro ale pozniej to przechodzi. Ja Ilosie szukalam predzej ale nie znalazłam. Cos pewnie pokickalam... Fonia chyba zartujesz ze chca Wam dzieci zostawic a sami gdzies indziej isc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia nie to nie ty bo to jest zdjecia z jakas dziewczynka wiec na pewno nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA ciebie odrazu rozpoznałam, albo właściwie nie najpierw Twojego ślicznego psa, a potem piękne córki!! oj naprawde muszę przyznać, że masz piękne córeczki, nie jedna serce złamie komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ilosia masz,zeby Cię w wyszukiwarce nie pokazywało to mozey sobie szukać do usranej śmierci jak sie to mówi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nk.pl/#profile/9403181 tak bedzie chyba najłatwiej mnie znaleźć;p no ja liczylam ze bedzie inaczej jest mloda i maz tez 24lata;p a znajomi nasi 30 panowie i pani prawie tez liczylam ze to powazni ludzie zreszta ja mam samych starszych znajomych z rowiesnikami ciezko mi kontakt nawiazac a tu szok osoby ktore mialy byc powazne i szanowac czlowieka zachowuja sie jak gnoje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE sex bomba z brzuszkiem.... hahaha ale Mnie rozbawiłaś.. wyobraziłam sobie od razu lateks, pejcz i ,.. brzuch :P Ja idę spać bo Mnie mój Ł goni... choć bym jeszcze pogawędziła... coś czuję, że będę miała dużo do nadrobienia:P Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyśleć,ze wymyśliłam sobie dzisiaj zabawe w szukaniu Puszka a teraz wszystkie się w to bawią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Suelen ....ale sama się dziwie po kim są takie ładne bo po rodzicach to nie hi hi :)Zdjęcia są już stare ale dużo się nie zmieniły no może urosły troszkę :)Ale M wciąż tak samo wygląda chyba mu służy małżeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA rysy twarzy zostają :) starsza to już prawdziwa piękność, na prawdę z ręką na sercu muszę przyznać, że nie wiele widziałam tak urodziwych dziewczyn, a mała ją goni. Myślę, że trzecia będzie istną pięknością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia nie działa... Gula teraz wiem,ze nie tylko mój jest chudy:P a Mój znowu schudł:( ja juz nie wiem co mam mu gotowac,zeby tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Suelen ma racje! Gula Twoje córki sa piękne:) Chłopaki będą się o nie bic:) juz to widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE napisałaś idealnie!! nasz Andzia to sex bomba, teraz sex bomba z brzuszkiem :) jakby powiedział mój dziadek istny wamp ;) A mój znowu przytył i przekroczył magiczne 3 cyfry, normalnie przestanę go w ogóle karmić. A mi link ILOSI nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU wyskakuje mi komunikat NK informuje, iż strona o podanym adresie nie istnieje. Daj do siebie maila to ci podam dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilkę... Gula Twoje córy są urocze :) Ale po mamie urodę odziedziczyły :) Slicznie wyglądasz :) ... normalnie obrastam w piórka :P Muzyka dla moich uszu... tyle komplementów :P dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suelen to miłe co napisałaś ale co do trzeciej to nadal mam cichą nadzieje że to jednak będzie synek hi hi :)A jak nie to też dobrze byle by zdrowe:)Jak wrócisz ze szpitala postaram się przesłać nasze aktualne zdjęcie. Tuethe ale jeszcze mam spokój co do chłopaków hi hi:) Idę mojego M odciągnąć od zabawy bo jeszcze z młodszą córą bawią się klockami lego i budują jakieś samochody hi hi a to już po północy :) Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sprawdze ale patrzylam w linka to sie otwiera ten co poprawilam ;/ niewiem ococ chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dziękuje :) Dobrze że ktoś zauważył że są ładne po mamusi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no widzisz! nie tylko dal mnie jestes seks bomba;D Gula zobaczysz,ze lada moment za starsza zaczną się uganiac:) Spij dobrze:) patrzac na nasza seks bobe zrobiłam się głodna i wlasnie wróciłam z talerzem bigosu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA Ja oczywiście dalej trzymam kciuki za chłopczyka, ale w razie co chłopak będzie miał jak w niebie, piękne siostry, które będą przyprowadzać śliczne koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ;p cholerka Tysia czemu niepisalas ze jestes z młodzieszyna;p w wigilie bylam u ciotki;p własnie tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×