Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tak Andzia to , widziałam to na żywo w sklepie i ktoras z dziewczyn to miała i pisałA że jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny bajer to musi byc:) szkoda,ze my mamy tylo jeden pokoj bo nie mozemy sobie na takie cos pozwolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chcialam lekki wozek i skretny łatwy w składaniu to najwazniejsze dla mnie no na lato bo 20marca to wiosna juz i niedlugo lato a ile to dziecko w gondoli pojezdzi 2-3miesiace?? to wolałam zaplacic za miekka gondole 150zł( sztywny spod ma i boki reszta mieka) niz 500zł za tradycyjna oszczednosc spora a znajoma z wawy ten wozek brala w zime i tez niebrala gondoli i powiedziala ze dziecko mialo sztywno i spokojnie starczyl. wozek sklada sie po przekreceniu takiego waleczka w raczce i gotowe;p jak dla mnie graco treko ma duzy plus za to i 12 kg wazy wiec lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia świetny wybór, mi graco też się podoba,koleżanka ma spacerówkę i strasznego łobuziaka, ile ta spacerówka już przeżyła ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe u mnie tez jest malo miejsca, coprawda mamy 2 pokoje, ale male, w pokoju nic nie postawimy, wszystko bedzie w sypialni, jeszcze teraz szafa doszla od rodzicow i stwierdzilam ze jak wstawimy lozeczko to bedzie moze z 30 cm przejscia do naszego lozka:D a kąpac malą bedziemy w sypialni, tak więc ta wanienka pewnie bedzie latac z przedpokoju do sypialni i dzieki Bogu ze jest na kolkach:P, juz lezaczka od kolezanki wcisnelismy za lozko, jak sobie pomyslę ze jeszcze dojdą zabawki i maty jak się urodzi to chyba będziemy latac nad dywanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne,zebys Ty byla zadowolona:) Kazda chce czegos innego od wózka :) wywaliłam M z psem na spacer za kare. Pewnie jest wsciekły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak i cena... 700zł przemawia własnie słyszalam Fonia ze one mega wytrzymałe jak czołgi;p hihi i ktoras mowila ze xlander szeroki.... ten to dopiero szeroki ale w dupie mam to;p klatka schodowa da rade;p chyba...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podoba sie ten przewijak razem z wanienka ALE! czytalam kiedys ze to nie jest do konca takie poreczne,po trzeba po wyjeciu dziecka z wanienki miec wolna reke zeby opuscic ,,klape,,z przewijakiem a takie male dzieck ktoremu trzeba trzymac glowke,albo takie wieksze juz wymaga jednak zeby je trzymac w garci i nie upuscic.. ja nie wiem,jak to wyglada w praktyce :( i nadal mam dylemat czy wybrac stojak plus wanienka czy taki przewijak z wanienka.Mam w pokoju bardzo niska lawe... i mala i bedzie mi niewygonie sie schylac nad dzieckiem,zwlaszcza ze taka mala krysznke trzeba bezpiecnzie trzymac :( .Uwazam ze stelaz bylby ok... przynajmniej bym sie nie chylala tak nisko.Nigdy nie wiadomo jak przyjdzie mi urodzic.. czy przypadkiem nie bedzie cesarki,jakos dotad nie bralam tego w ogole pod uwage a przeciez roznie moze byc :( i potem podobno bardoz boli gojenie i niewskazane jest dziwganie,wiec tym bardziej pochylanie sie i napinanie brzucha odpada... A dostalam dzis plyte od mamy poczta z melodiami dla mamy i dzidziusia w brzuszku :) troszke juz posluchalismy... ;). Zauwazylam ze moje dziecie rwaguje na dzwieki pozytywki,dzwoneczkow takie tam.. lubi wtedy powierzgac mi w brzuszku :).Fajnie tak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla tez o tym myslalam i chyba Ewka kiedys przysłala linka z czymś takim ze obok wanienki jest ten przewijak, tylko ze ja będe przewijac na lozku bo itak nie mam ani komody ani stolu by przewijac i się nie zginać, najwyzej M bedzie się bardziej wczuwal w kąpiel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski Wy narzekacie??? Ja mam mieszkanie 28 m kw. Takie malutki... kuchnia ma 1m na 1m... Ciasne ale wole być w takim małym sama z moją rodzinką, czy np. w moim rodzinnym domu, w ktorym mam mały pokuj, czy u teściowej w małym pokoju, który nam oferowała, ale dzięki... za jej dobroduszność... Już wystarczająco się wtrąca na odległość a co dopiero jakbym tam mieszkała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak ci pisalam moja dupa zyje swoim zyciem;p wiec na miekko;p gorzej bedzie z autem ale co;p rozloze go na czesci pierwsze;p popieszcze i zmieszcze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia my mielismy do wyboru pokoj u moich rodziców w domu albo pokoj u tesciow w bloku. Najpierw mieszkalismy u Tesciow ale bylo nam ciasno a u moich rodzicow mamy pokoj 3 razy wiekszy. Na mieszkanie nas niestety nie stac tym bardziej teraz jak dostaje 400 zl na miesiac. Jednak masz racje swoje to swoje. Ilosia to bylo swietne:) napewno tak zle nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tego przewijaka z wanienką, to zgadzam się z ORLLĄ , dokładnie nad tym się zastanawiałam jak oglądałam go u koleżanki... Ja będę kąpać w wanience, która będzie stała na ławie... jakoś dam radę :) Ale się Kubuś wierci ... o matko co On wyczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wybioream się na spanie. dzis się nie wyspalam, zasnełam o polnocy, obudzilam się 0 4 nie spalam do 5, a rano o 8 wstalam na pobranie krwi:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wanienkę też będę stawiać na ławie a wycierać na łożku lub na przewijaku jaki mam na łóżeczku, liczę na to że jak tylko mały będzie siadać to zestawię na podłogę i będę klękać albo wanienkę będę wstawiać do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia tos mi tymi testami humor poprawiła:P Jus ja musze dojesc kanapki bo M ledwo polowe zjadl... a potem sie nabija,ze jestem gruszka:P Andzia robi sobie dyskoteke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wlaśnie odwiedziłam Twój profil na nk.... i twoi ostatni znajomi to zapewne nasze marcóweczki tak???? Czy twoje prywatne znajome... bo nie chciałabym zaprosić twoich koleżanek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurw......weszlam na poczte teraz i sprawdzilam pasek z pracy okazalo sie ze ta cipa ksiegowa wyplacila mi caly pozostaly urlop w tym tygodniu i nie mam jak zapelnic pozostalych tygodni a tak sobie wypisywalam po jednym dniu w tygodniu, o bozeee co za cipa, a powtarzalam 100 razy :-(, jezuuuu co za ludzie niekompetentni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×