Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

to nie tylko ja mam dzisiaj kiepski dzien choc ja się na nikogo nie darłam:) Moze sprobuj rozmasowac ta noge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie nawet schylic do niej nie moge bo zaraz taki bol mnie lapie....wiec tylko siedze i nogami nie ruszam ja nie wiem jak ja w nocy bede spala...musze znow na te masaze zaczac jezdzic spowrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka mi powiedziala ze jak mi pessar zaloza to bede miec cesarke :/ czy ktoras z was cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to kiepsko.. Sonka ja nie mam pojęcia. Najlepiej porozmiawiaj o tym z ginem albo poczukaj jakiś informacji w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom kiepsko...tak sobie teraz mysle ze moze za to darcie sie na M tak mnie pokarlo....heh ej dziewczyny jakies firmy macie wozki?bo ja dzis bylam ogladac i sama nie wiem na co sie zdecydowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tako a model warrior:) Suelen jak dobrze pamiętam to espiro model atlantic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe i powiedz mi ten twoj jest bardzo sztywny? chodzi mi o bujanie na boki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,ze nawet nie pomyślałam,zeby go na boki pobujac... za ok 2 tyg bede go miec w domu. Wozi się bardzo fajnie bo jezdziłam po sklepie, łatwo się zmienia gondole na spacerówke badz fotelik. Raczka wygodna. Wózek naprawde mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja chcilam wczesniej nate paski ale dzis je ogladalm i one nie maja takiej gondoli tylko takie dopinki tak na prawde mam nadzieje ze wiece co mam na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie sa lepsze czy na paskach czy na amortyzatorach ale te na paskach wydaja mi sie troche staromodne i bym sie bala, ze paskiczasem moga sie przerwac??? Nie mam pojecia czy to mozliwe ale jak wole jednak na amortyzatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było.. przez te świeta nie miałam na nic czasu.. a jeśli chodzi o wózek to jakoś tym paskom bym nie ufała wydają mi sie malo wytrzymale a amortyzatory szczególnie na naszą droge - istne pole z przeszkodami - dzóra na dziórze amortyzatory sie przydadzą :) ja wybrałam implasta ecoline już zamówiłam teraz nie oge sie doczekać aż przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tylko ze te na paskach sa takie miekkie a te na amortyzatorach sztywne i niektore buaja sie tak troche na boki ale to rzadko bo raczej sa takie sztywne....nom na paskach to raczej nie ma wlasnie takich fajnych a tym bardziej ze one nie maja takiej typowej gondoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia wydaje mi sie,ze amortyzatory beda lepsze. Tak szczerze nawet nie przeszło mi na mysl,zeby ogladac wozki na paskach. Murzynek jak sie czujesZ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia dzieki za tabelke, wiecie co ja bede musiala dwie torby zabrac..... ogladalam swietny film - ciekawy przypadek benjamina buttona teraz R poszedl strzelac ;-) a ja zostalam sama tzn z Myszami, ktore wija mi sie jak zmije na amfie (sorki za wyrazenie ale nie moge tego inaczej okreslic!) tuethe a Ty co sie smutasz? az nie pasuje to do Ciebie! ale wiecie co ja tez ostatnio mam taki kiepski humor, jestem okropna, R odpuszcza bo chyba bysmy sie pobili......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie wiem... czytałam,ze zmiany nastroju to normalne. To pewnie przez to,ze coraz bliżej porodu i zaczynam się tego bać jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dziś znowu na zakupach byłam... Kupiłam super kurteczkę zimową i kombinezon, i jakieś body i czapeczki... Dziś byłam w PEPCO, fajne i tanie rzeczy. Co do wózka to ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafki góra! hihi:) Andzia a nie miałaś czasem odpoczywac? Ty ciągle po sklepach biegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.onet.pl/graco-trekko-super-wozek-w-super-cenie-i1378709093.html ja zamowilam ten i czekam;p kolor niebieski;p niebede miała gondoli wcale tylko taka miekka nosidlo bo pani w sklepie mowila ze niepotrzebna mi gondola bo na lato bede rodzic wiec zaoszczedzilam jakies 500zl trudno najwyzej bede niezadowolona hihi juz koniec wybierania teraz tylko meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinezon kupiłam na 3M bo stwierdziłam, że to taki okres od marca do maja taki przejściowy, do wózka. I nie jest gruby, a kurteczke 0-3 naprawdę śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe miło że pytasz :0 czuje sie dobrze nic mnie nie bli staram sie odpoczywać i nie denerwować sie tą moją skróconą szzyjką , do termijnu jeszcze 80 dni z jednej strony dużo z drugiej "tylko " staram sie konczyć kompetowanie wyprawki zostało mi jeszcze pare rzeczy materac do łózeczka 2 pościel na zmiane laktator podgrzewacz nawilżacz wankienka pantofle do szpitala torba no i spakować sie na wszelki gdybym jednak zaczeła rodzić wcześniej no i jeszcze nosidełko bo na wóżek czekam :) a wam dziewczyny dużo rzeczy brakje z waszych list??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się skończy na wspólnej to zrobię zdjęcia i wam pokażę :P A do szpitala jakie ubranka kupujcie w rozmiarze 56 czy 62???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zostalo do kupienia:1 koszula,stanik,majtasy,grzebien ,pasta do zebow, grzebien,plyn do higieny intymnej,proszek ,kapcie,gabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogóleni kupiłam tylko kilka szt 56 bo wychodze z założenia ze nic sie nie stanie jak Tomuś bedzie miał troszke wieksze ubranko na początek z resztą szybko do nich dorośnie (do62) a calkiem mmozliwe że 56 okaże sie zbedne jesli bedzie miał np 58 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia jak na lato? przeciez w marcu rodzisz:P wozek nie wiem czemu ale wydaje mi się taki hmm dziwny jakis... Murzynek mi zostało pare rzeczy, podgrzewaczy itp jak narazie nie kupuje. Andzia ja ogladalam barwy szczescia bo nic ciekawego nie leci:P Czekamy na zdjecia:D ja wezme i takie i takie bo nie wiadomo jakiej wielkosci bedzie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo - biustonosze do karmienia, podgrzewacz - mam dostac, masc na sutki, przescieradelka, rekawiczki bo 1 kombinezonik nie ma...mate edukacyjna, lezaczek, ile macie smoczkow kupionych do butelek jakie czapeczki zalozycie pod kapturki po wyjsciu ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×