Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

odebrałam wyniki , chyba nie jest tak źle mimo obżarstwa w święta mocz wygląda chyba dobrze ( nie ma cukru :) a krew , no cóż , leukocyty tradycyjnie podwyższone 12,7 a hemoglobina i hematokryt niżej ( 11,7 i 34 ) oprócz tego jakieś neutrofile wyższe ale nie wiem co to mimo wszystko wydaje mi się że ok, zobaczymy co gin powie w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek no widzisz:) obzarstwo nie wpłynęło na wyniki:) Ja leze w łózku bo cos kiepsko się czuje a musze isc do sklepu... a M pewnie miał gorszy dzień bo grał tylko 1,5 h wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najgorsze jest to że mam w pasie 111cm :( i 14 kg na plus :( a jak tu się odchudzać , nawet ciężko zatrzymać tą wagę bo przecież dziecko rośnie - jakby nie mogło brać sobie z moich zapasów :( idę wyć w samotności :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jeszcze a nie zapytalam gina....jak zwykle....:P o to co zobaczylam na usg. Obok Miska byly takie bąbelki male i duze...bylo ich z 5 czy 6...co to moglo byc?......hmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadal w obwodzie brzucha 104 juz chyba od 2 miesiecy a przez ostatni miesiac przytylam 1,5kg zawsze bylo 2 czy to jest mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obwodem to zgodzilabym sie bo juz dosyc dlugo tez mam 96...jakies chyba z 3 tyg a teraz cos 0.5cm wzroslo....a waga to nie wiem bo ja przez msc przytylam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek nie przejmuj sie. Po ciaży to zrzucisz. Jestem jestem masz pól cm wiecej w pasie niz ja:P te babelki.. nie mam pojecia co to mogło byc. Sonka powinnas juz wiecej tyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek nie przejmuj sie ja tez mam +14kg:) Po ciazy to zrzucimy, ja sie juz przestalam przejmowac, mezowi sie podobam i co najwazniejze sobie tez:) A jestesmy w dobrej sytuacji bo urodzimy na wiosne a latem zawsze sie zgubi, gorzej zima... malo ruchu itd. A latem to bedziemy duzo czasu spedzac na spacerach... Moj maz juz mowil, ze on bedzie chodzil z wozkiem a ja z kijeczkami:) Bo przed ciaza chodzlam czesto z kijkami a on sie smial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem 166 cm:) także wysoka nie jestem:P Karolina ma racje, rodzimy w dobreym momencie bo na wiosne i lato bedziemy czesto spacerowac z maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a co do wielkosci brzuszka to ja sie ciesze ze nie jest wielki:) wystarczy ze Misiek jest jak smok:) a to najwazniejsze:) Poza tym "niektorzy" sa bardzo zawiedzeni ze nie moga o mnie powiedziec ze JESTEM GRUBA:P tak wiec nie masz sie co przejmowac kolezankami i ich tekstami bo chyba lepiej zgrabnie i ladnie wygladac w ciazy niz rozlaźle:P......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ogladam teraz na TVP1 klan i stwierdzam ze jestes podobna do tej w czerwonej bluzce.....corki tego lekarza....siostry Oli:P tez ma wloski blond i krotkie no zupelnie jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem masz racje. Ja tez sie ciesze,ze jest mały ale takie docinki naprawde od każdego kogo spotkam a wie,ze jestem w ciaży są już męczace. Mała chyba sie obudziła bo mnie strasznie skopała:) albo stwierdziła "matka koniec leżenia, ruszaj ten tyłek":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Agneiszke Ci chodzi ? czy jak jej tam:P mi zawsze mówili,ze jestem podobna do Alicji hmm... ta co wygrała idola. 2 miejsce wtedy miala chyba flinta a 3 wydra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ma wlosy tak jak ja:P tzn ona nie ma odrostów:P i ja mam juz troszke dłuzsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze........nie moge sie zdecydowac na posciel:(........niby juz mialam upatrzona ale teraz juz nie podoba mi sie. Szukam i szukam na tym allegro i zdecydowac sie nie moge 😠....bo nie wiem jaki material czy kolor intensywny itd.... A w sklepach nie sa te ceny zblizone do tych z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej z idola to mi kiedys mowili... :P poszłam do sklepu i ledwo spowrotem doszłam, tak mnie kolka chyciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepie posciel jest drozsza. Ja mam różową w żyrafki. Kupiłam chyba z 2 miesiace temu:) NIe dziwie Ci się,ze nie potrafisz się zdecydowac... za dużo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no dziekuje ze powiennam wiecej tyc moze teraz tyje a pozniej mnie wywali no kto wie.lepiej nie wolalabym zostac taka jak jestem .a ja mam w domu szpital.ja powinnam lezec z wiadomych wzgledow a maz dzisiaj przyszedl z pracy dostal L 4 bo mu w pracy cos sie do oka wbilo .i w sumie lezy tez a kto bedzie w domu cos robic no kurna ja musze.obiadki takie najprostsze bede robic zeby jak najmniej chodzic ale juz mi sie nazbieralo prasowania i nie wiem co wykombinowac zeby to zrobic.moze deske dam na lozko i bede prasowac na siedzaco myslicie ze sobie zaszkodze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka nie gniewaj sie. 1,5 kg na miesiac to malutko. Ja w ciagu miesiaca przytyłam 4 kg. Sonka ja bym te prasowanie zostawiła. Lepiej tego nie rob. Lepiej dmuchac na zimne... Jestem jestem wybor nalezy do Ciebie:) wzorów jest pełno, napewno cos znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cos sie musze zdecydowac:) ale faktycznie, za duzo tego jest i raz chce flanele a za chwile patrze na bawelne i tak w kolko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zamówiłam rzeczy dla maluszka i tak jak któraś sugerowała to żeby negocjować rabat lub przesyłkę. zamawiałam u rp77 i rodzyneczki ale niestety nie udało mi się nic, napisali mi że tylko jakiś gratis mogą dorzucić tuethe to ludzie którzy zazdroszczą ci takiej figury w ciąży,olej ich, bo ciężarna nie może być piękna i zgrabna, musi być gruba, zaniedbana, z pryszczami i tłustymi włosami i opuchnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ciezarowki! Tuethe Twoj gral 1,5 godz a moj 10 ;-) myslalam ze go zabije, naprawde, ale nic nie mowie a on mysli ze wszystko jest ok a mnie chce rozerwac! Tuethe nie przejmuj sie glupim gadaniem, slicznie wygladasz, kolezanki dlatego ci tak mowia bo jestes bardzo zgrabna a powinnas byc gruba, brzydka i rozlazla, mi tez ciagle docinaja - pytaja gdzie nosze dzieci? smieja sie ze pewnie drugie mam w torebce.....a ja mam to w dupie, niech zazdroszcza, ja przytylam 14 a kumpela w tym czasie juz miala 25 haha orlla - nie mam inicjalow tylko imie na nk sonka - ja rozkladam deske na najnizsza opcje biore krzeslo i na siedzaco smigam przed tv ;-) nie wiem gdzie kupic biustonosze do karmienia, nigdzie nie moge ich znalezc! dziewczyny czy ktoras sie orientuje gdzie jest tabelka z rzeczami do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to najelpiej nie oglądaj za duzo:P Fonia , Puszek az mi humor poprawiłyscie tym co napisałyscie:) macie racje, pewnie o to chodzi. Puszek mój grał 1,5 h bo nie mial jak wiecej ale pewnie dzisiaj to nadrobi. tableka jest gdzies daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawka szpitalna dla mamy: dokumenty wyniki badań (oznaczona grupa krwi i czynnik Rh, zrobione po 32. tygodniu HBS - badanie krwi na nosicielstwo antygenu wirusa żółtaczki zakaźnej, odczyn WR - badanie w kierunku kiły, wynik USG po 36. tygodniu ciąży, ostatnia morfologia i badanie moczu) krótka koszulka do porodu, koszule do spania i do karmienia, bielizna osobista, stanik do karmienia szlafrok, klapki lub i kapcie 3 opakowania podkładów jednorazowe majteczki poporodowe ceratki lub podkłady do przewijania przybory toaletowe 2 ręczniki, najlepiej jeden ciemny i gotowy do późniejszego wywalenia.. chusteczki higieniczne wkładki laktacyjne płyn do przemywania krocza np. Tantum Rosa dziecięce kółko do pływania (do siadania w okresie gojenia się krocza) telefon aparat fotograficzny woda mineralna niegazowana, suchary Wyprawka szpitalna dla dziecka: opakowanie pieluch jednorazowych, 10 pieluch tetrowych, 2 pieluchy flanelowe 3 bawełniane koszulki, 2 pary śpioszków 2 bawełniane cienkie czapeczki i jedna cieplejsza 3 pajacyki czyli śpiochy z rękawami i nogawkami 3 pary body 2 pary skarpetek niedrapki odpowiednie do pogody ubranko na wyjście ze szpitala ręcznik z kapturem rożek i kocyk płyn do mycia niemowląt, krem do pupy, krem ochronny oliwka dla niemowląt jednorazowe chusteczki do pupy zestaw do pielęgnacji pępka (spirytus 70 %, jałowe gaziki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×