Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ah juz mnie to wszystko zaczyna wkurwiac, zamiast cieszyc sie ciaza to ciagle jakies problemy, klody pod nogi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie wiem co Ci poradzic... do kitu masz w tej irlandii, niestety. A ta ksiegowa zamiast isc Ci na ręke to tak Cię wyswiniła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK Weź idź do tej głupiej pizdy... i powiedz jej co o tym myślisz, i w jakiej sytuacji Cie stawia... Oni tam są zdrowo jebnięci, a Ty się nie przejmuj :) Dla dziewczyn które dostały odemnie zaproszenie na nk... ja jestem A Ż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek myśle,ze Andzia ma racje. Idz do tej baby i jej powiedz co o tym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh szkoda gadac, moj R teraz zszedl na dol - myslalam ze juz przepadl na dobre, ale znowu wrocil na gore i gra......obsesja, powiedzialam mu dzisiaj ze chcialabym zeby mnie przytulal to on powiedzial ze sa takie osoby na swiecie ktore przytulac sie ne lubia i on do nich nalezy....;-/ wrrr kurde czy ja tego nie widzialam przez te lata co jestesmy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie jestem glodna - to jakis cud! tuethe a Twoj wrocil? czy zjadlas kanapki przed jego powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK chleba w domu nie mam i coś wcinać muszę... ale spoko tragedii nie ma :P dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynki i ryba? o matko ale mieszanka! Puszek lubi nie lubi powinien Cię przytulac. Od czego ich wkoncu mamy:P Puszek wrócił wrócil , zrobiłam mu 3 kromki i poltorej tylko zjadł a reszte ja musialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhihi tuethe ciesze sie;p moj Tata wola na mnie POKA KULKA;p hihihi albo MYSZKA MARSJA TORBACZÓWNA;P ahahah brat mojego M kupił yorka.... najpierw krytykowal dzieci bo smierdza kupe kasy kosztuja itp i tylko ludzie bez wyobrazni w naszym wieku ROBIA SOBIE dzieci.... potem oznajmił rodzinie ze robi dziecko.... bo nikt sie nim nie interesowal tylko mna.... teraz kupil psa bo niesmierdzi tak jak dziecko i wrazie czego łatwo sie go pozbedzie.... jak ja go nienawidze.... co za idiota a pomyslał by kto ze 30 na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zartujesz,ze 30 latek kupil yorka bo nie smierdzi i jak cos moze sie go pozbyc? ja piernicze! taki chlop powinie miec juz rodzine i myslec o dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma żone ona w moim wieku jest. no i kupili psa zamiast dziecka pojeb straszny;/ az mi sei zygac chce bedzie nosil po rodzinie tego psa i sie spuszczal ze leprzy od dziecka zeby mi do pieca dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za idiota:/ nie przejmuj sie nim... ma cos z glowa. Psy sa kochane ale pies nigdy nie zastapi dziecka! nie wie co trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam go wdupie ale juz widze jak robi runde po rodzinie zupelnie jak paris hilton i chwali sie psem. bleee jedyny czlowiek ktory przyprawia mnie o mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ide do pracy, nie chce mi sie, eeeee, ale to chyba juz ostatni dzien przed porodem wiec musze dac rade ;-) milego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) puszek , idź choćby po to by sie wykłócić o ten urlop, nie daj się :) tuethe, sprawdziłam w necie gdzie są sklepy pepco i wychodzi że w katowicach chyba w belgu (jeśli wiesz gdzie to jest) a Ty chyba najbliżej to w piekarach na bytomskiej 71 ja nie wiem czy uda mi sie tam wybrać , ostatnio nie mam siły już na łażenie po sklepach (a chęci są :( ) dziś po południu jadę z córką do mamy i zostanę tam aż do niedzieli, mama ma neta ale nie wiem czy uda mi się dorwać do niego :) mama cieszy się jak dziecko gdy przyjeżdżam i najchętniej nie odstępowała by mnie na krok ( no chyba że idzie sobie na fajkę, ale to tylko 5 min) moja córka tez jest szczęśliwa bo tam ma te nasze dwa kundelki, które czasem uda jej się wpuścić do domu :) jedynie mąż niepocieszony bo zostaje w domu - ale musi bo gra w sylwestra :) ktoś musi zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja tez chetnie bym pobiegala po sklepach ale.....kasy brak i iewolno mi sie ruszacz lozka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wstawac spiochy:) poszlabym na zakupy ale kaszel mnie dalej dusi a poza tym nie mam kompana:P....a przydalby sie ktos do towarzystwa...jakos nie lubie sama biegac po sklepach...no chyba ze musze....:) Musimy wreszcie sie zebrac po wozek. Bo nas marzec zastanie a wozka nie bedzie:P Ostatnio jak bylismy to bylo zamkniete....albo ciagle cos wypada.......ech....a to juz koniec roku...prawie 8 msc:)....jak to zlecialo szybciutko.....jakos tak nie moge sobie wyobrazic ze KTOS bedzie juz z nami na stale:) a co do spania w nocy to ja od zawsze spie baaardzo czujnie a odkad jestem w ciazy to do kibelka wstaje w nocy 3-4 czasem wiecej razy. Takze noc mam kazda zarwana przez wybudzanie. A i spac chodze pozno bo zdarza sie ze kolo 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×