Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek, mały ten brzuszek ale mi sie zrymowało :) jak na bliźniaki to malusi :) ja mam większy przy jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen dziekuje dziewczynki a ile macie cm od kosci lonowej do wys macicy, podobno ilosc cm powinna odpowiadac tyg ciazy......a ja mam 38......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia dziekuje! basilek myslisz ze maly ja sie zastanawiam gdzie te male sie mieszcza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem, nie umiem wyczuć tek macicy, ale lekarz badając mnie w szpitalu powiedział ''macica 2cm nad pępkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku brzuszek cudny :) i faktycznie wysoko osadzony, ja mam niżej. w środe mam usg w 32 tygodniu, ciekawa jestem ile mój mały już waży :) wiecie co dziewczyny, Was to pewnie średnio dotyczny bo młodziutkie jesteście, ale ja zauwazyłam że w czasie ciązy posiwiałam, przed ciąża nie miałam ani jednego siwego włosa a teraz mam okropnie dużo.....czekaja mnie częste wizyty u fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie zgrabniutkie brzuszki,ELWIRA to nawet po turecku może usiąść :-) ANDZIA jutro masz ostatni dzień wyjściowy.Obiecaj że poleżysz od srody. Sudokrem 250g zapłaciłam w aptece 33,90zł poprosze link do tego taniego. Nie chce mi się pisać listy kosmetyków ale kupiłam EMOLIUM do kąpieli,po kąpieli i do buzi.Pozatym do buzi na zimę nivea. hipp herbatka dla karmiących lewatywa nadmanganian potasu tzw kalia polecamkupić trzymać na wrazie czego podobnie jak masc majerankową no i wzięłam Leko ale pewnie spirytus tez kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwiro no na prawde duży masz ten brzuszek mój jest dużo mniejszy a wydawało mi sie że i tak wielki :) puszku jakoś ostatnio wydawało mi sie że mialas wiekszy brzuszek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, tuethe miała być dziś na szkole rodzenia, może wpadli jeszcze gdzieś po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkołę rodzenia pamiętam, ale może faktycznie gdzieś poszli. Martwię sie, bo ona ostatnio coś nie najlepiej się czuła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognawawa
Witam. Doświadczyłam wielokrotnych poronień, trudno opisać, jak wiele razy przechodziłam traumę i rozczarowanie. Razem z mężem zawsze byliśmy nastawienie do ziół negatywnie - "jak może cokolwiek pomóc jakieś tam ziółko". Leczyłam się u wielu specjalistów, odwiedzałam szpitale, ale nic to nie pomagało i lekarze kazali pogodzić mi się z tym, że nie uda mi sie donosić żadnej ciąży. Postanowiliśmy jednak spróbować ziół, które wtedy były dla nas conajmniej szamańską tajemnicą. Okazało się, że zioła są bardzo profesjonalne - w kapsułkach, wygodne do przyjmowania. Zaczęłam brać Wild Yam and Chaste Tree firmy Nature's Sunshine, który polecił mi herbolog w Kanadzie. Na efekty nie musiałam czekać długo. Dzisiaj jestem szczęśliwą matką 4 dzieci :). Polecam - wypróbowałam na sobie! W Polsce ten preparat można kupić na www.natura-sanat.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek , chyba nie umiem sie zmierzyć :( jak mierzę od kości łonowej (jakby górna granica włosów) do góry gdzie najwyżej czuję ruchy to wychodzi mi 33 cm ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowym za reklamę dziękujemy zwłaszcza, że my jesteśmy w 7 miesiącu ciążu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłąm. wiedziełam,ze tyle będę miałą do nadrobienia:P kupiłam sobie 2 stanki- rózowe:P:D nigdy nic rozowego nie mialam to mam teraz 2 stanii:D w szkole rodzenia było o karmieniu piersią. BYłam u sąsiadki, mialam isc na chwile a wrocilam po 20. Wszyscy mi powiedzieli,ze ładnie wygladam,ze piękny brzuszek itp az mi się tak miło zrobiło bo wkońcu ktos się nie doczepil,ze mam mały brzuch:) Aa ja do szpitala nie mam zabierac ubranek dla Małej, wkoncu o to spytałam:) Orlla Kochana bo my takie wieśniary jestesmy a wieśniary zawsze rozsmieszaja prawda?:P Nie martw sie roztępami! a wlasnie! dziś położna powiedziała,zeby nie hartować piersi bo to powoduje skórcze i moze to przyspieszyc porod!! Ja roztepow nie mam, choc cos tam na udzie mi się zrobiło ale cellulit na tyłku to sajgon:P Basilek no faktycznie kluseczka , hihi:) a co do piersi... wczoraj wydurniałam się z M, scisłam piers i poleciało w niego:D takie głupawki dostałam,ze sie śmiałam z pół godziny a to już północ była, hihi:P Andzia a Ty usiadłaś wkoncu na tej duupci co?:P Sonka prosze Cię nie denerwuj się. Wiem,ze łątwo sie pisze ale pomyśl o dziecku... Buziaki dla Ciebie. Andzia prnglesy mniam, tez wczoraj zjadlam:P Jus dobrze,ze wszystko ok. Ciekawa jestem co mi powie w środe... Ja wanienke kupie jak bedziemy odbierac wozek i lozeczko a i jeszcze przewijak:) Sama bym zjadla jakąś dobrą zupeczke, dawajcie przepisy:P a jutro chyba woncu te buraczki zrobie! jak to było? sok z cytryny dodac? napiscie ejszcze raz błągam:) Puszek a Ty znów zakupy, kobitko nie szalej tak bo masz odpoczywac! fajnie,ze zakupy udane ale uwazaj:) Ja mam kosmetyki firmy penanten, chyba jako jedyna z Was tutaj:P Elwir_a wspaniały brzuszek:) Taka fajna kuleczka:) a choinka the best:P Ilosia uciekłaś mi jeśli chodzi o cm w pasie:P i z waga tez mnie wyprzedzilas:) Puszek ten Twój pępuszek antenka:) buziaczki dla brzusia:) dziewczyny a skad mam wiedziec gdzie mam teraz macice? gllupie pytanie ale powaznie nie wiem:P Dziekuje za zainteresowanie gdzie się straciłam. Kurka 40 minut czytam już co naprodukowałyscie i odpisuje :) Na drugi raz jak mnie tyle nie bedzie to napisze Suelen smsa:P a teraz ide robic kolacje Misiowi bo pozwolił mi m jak milosc zobaczyc choc zbytnio nic z tego nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe o 21:30 miałam już pisać :) Ja też nie mam pojęcia gdzie u mnie jest ta macica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak to mierzyć...??? A co do TUETHE to może któraś ma nr kom??? dziwne bardzo, że jej niema... Suelen Ty chyba masz nr, bo jak leżałaś w szpitalu to się kontaktowałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuje,ze się o mnie martwicie i przepraszam,ze tyle h nic nie pisalam. Na drugi raz obiecuje,ze do Suelen napisze. Dzisiaj się dobrze czuje wiec bez obaw:) Sciskam Was Kochane Wy moje:) Puszek a ciuszków nie kupuje bo mi M zabronil;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mnie M ochrznail,ze tyle czasu sie do Was nie odezwałam a Wy się o mnie martwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE zaczynam łapać się na tym, że martwię sie bardziej o was wszystkie niż czasem o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mierzy az do hmnn jak to nazwac konca brzucha czyli zaraz pod piersiami, kurcze nie wiem jak to napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZECZKU jak to mierzyć od pępka??? Ale się mój Łobuz wierci, no zaraz mi dziurę wywierci... jakieś szaleństwo go dopadło... A co do moich zakupów, to pojadę na chwilę do H&M, ZARY i do CUBUSA bo koleżanka mówiła, że fajne ciuszki dla dzidziusiów... a mi jeszcze trochę brakuje, na początek... bo mam dużo takich od 6 M. TUETHE już się martwiłam... dobrze, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×