Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Basilek dobranoc:) i udanych zakupów:) Andzia taka kafeteria napewno nie blokuje:P Mojemu tylko gorzej chodzi gra jak coś przez emeila wysyłam. kiełbaski się gotują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kurka brzuszek boli :/ tak jakoś dziwnie po lewej stronie... idę spać... dobranoc, śpijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw bo zastałam w tej chwili sama. Andzia uwazaj jutro na siebie. Kolorowych snów dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem glodna ale pierdziele nie bede jesc.musze jakos jeszcze wytrzymac godzinke i ostatnia tabletke i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie, jak nadrobiłam strony to się wszystkie pokładły ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka zjedz cos. Fonia ja jestem:) ale masz racje... dziewczyny pisały, pisały i już pouciekały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po krótce, wróciłam na te trzy dni do pracy, nie potępiajcie mnie, muszę, ledwo wytrzymałam ale robiłam przerwy i chodziłam elwira i puszek śliczne brzuszki, ja mam w pasie 114 cm ;-)) ilosia mam pytanie , mogłabyś zapytać tego znajomego o fotelik chicco enjoy, niestety ja go kupiłam ale zaczynam się bać i zastanawiam się czy nie wymienić, i czy bywają do niego bazy bo ja nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia do chicco jest baza ale nie wiem jaki masz model fotelika i nie wiem czy da sie kupić sama baze tu mam linka d jakiegoś fotelkika z baza http://allegro.pl/chicco-auto-fix-plus-przesylka-gratis-i1370747159.html może spróbuj wymienić lub sprzedac na allegro i kupic inny fotelik :) ja jak widziałam te filmiki na youtube to zrezygnowałam z kupienia fotelika razem z gondolą i spacerówka ( był w zestawie) i kupiłam tylko gondole i spacerówke a baze maxi cosi i fotelik ( maxi cosi cabrio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na l4 od 01.12 ale od piątku idę już do końca ja właściwie to kupiłam wózek 3 w1 uzywany i był ten fotelik jak nówka, wszystko za 400 zł to wzięłam, ale tera właśnie myślę co by nie kupić innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcialam powiedziec,ze wyslalam kilku z WAS jeszcze zaproszenie na NK wiec jak cos to ja.Narazie nie mam zdjecia brzuszka.. moze za miesiac.. jak bedzie mial mi kto zrobic narazie... nieoficjalnie wiadomo,ze bede mama... ehh.. w nocy w ogole nie spalam :( teraz tez sie wierce.. ale rano musze wczesnie wstac ,wiec juz sprobuje zamknac oczka.. Dzidzius daje bolesne kopniaki,ale wiem ze to dlatego ze ja sie denerwuje :( wiadomo KIM... Zycze dobrej nocki... slodkich snow... i zdrowka.Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek to taki właśnie mam, a boję się aż obejrzeć tego linka o którym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnych filmików nie ogladałam i nie będe ogladac.. dziewczyny nie dajmy się ogłupic. Wiadomo,ze wszystko ma swoje plusy i minusy. Orlla nie denerwuj sie bo widzisz,ze dziecko zle na to reaguje! Mam nadzieje,ze szybo zasnies i zycze Ci kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o filmiki to rzeczywiście lepiej nie widziec bo dopuki nie widziałam to tak o tym n ie myślalam ale jak juz zobaczyłam to wolałam kupić bezpieczniejsze maxi cosi uzywane niż nnowe .... jednak daje troche w dupe taki filmik z wypadku fonia spróbuj sprzedać :).... ja bym tak zrobiła no ale decyzja zalezy od Ciebie ... mój M tez uważa że przesadzam ale jednak wole miec spokojniejsze sumienie tym bardziej że mój M nie jeździ calkiem bezpiecznie co prawda obiecuje ze bardzierj bedzie uważał jak Tomuś bedzie z nami jeździl no ale wolałam byc spokojniejsza :P dobranoc laseczki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy czy ilosia mi coś powie, a narazie też nie będę o tym mysleć Orlla dziękuję ;-))) i dobranoc pa Murzynku tuethe ja też spadam, bo o 6 pobudka. MASAKRA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam. Właczyłam sobie powtórke skoków bo dzis nie widziałam i będę oglądać:) Do jutra dziewczynki. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na koniec marca
czesc dziewczyny mam pytanie wazne dla mnie, wasze dzidzie sie juz poodwracyaly glowka w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) sonka... pisałaś o upławach ? ja też miałam i lekarz przepisał mi globulki, po globulkach też troszkę było i dostałam inne tabletki bez recepty... hmm.. dziwne, że jeden coś da a drugi mówi, że to normalne... hmm.. ?? i nic mnie nie piekło ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja wlasnie co lekarz to inna szkola.ja mam uplawy od zawsze czyli od kiedy pamietam i nic nie pomagalo tabletki , globulki co juz nie wymyslal widocznie taka moja uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka.. no rozumiem.. mi te pierwsze globulki pomogły, ale nie były do końca skuteczne, myślałam, że upławy w ciąży to normalka, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie przygotowuje sobie prasowanko, nie krzyczcie na siedzaco bede prasowac.gryze sie od wczoraj czy prac czy nie ale stwierdzilam ze zaczne od kocykow i takich tam a pozniej ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam na jakiejś stronce, nie na forum :) , że Białe lub przezroczyste są fizjologicznymi objawami ciążowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ktoras pytala o rozmiar stanika:)....to ja w tej chwili mam naaaajwieksze D:P choc ostatnie D jak kupilam to musze leciec wymienic na wiekszy bo w domu juz stwierdzilam ze jednak jest maly:D wiec po D jest....? no to ja ten musze kupowac. co do cm od lona do gory .....ja zmierzylam caly i mam 32 badz 33 ktoras chciala koszule do porodu, ja musialam ja troszke przerobic bo nie bylo mniejszych a ten rozmiar naprawde jest duzy http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-40-42-rozowa-wygodna-i1313107698.html sonka ale na siedziaco;)!...choc nie wiem jak to zrobisz bo chyba wygodniej na stojaco;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem to proste dajesz deske na najnizszy poziom stawiasz przy lozku i mozesz jechac.ty to masz cycorki masakra a ja przed ciaza nosilam 75-80 C teraz mam 85 c.i nie wiem czt kupic 85 c czy miske wieksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam takie koszule i jeden szlafrok i jestem zadowolona materiał spoko kolory tez no może żółty móglby być na piersiach mniej prześwitujący ale tragedi nie ma !! ogólnie i rozmairowo sie udało i kolorki ladne :) http://allegro.pl/1347074666-i1347074666.html http://allegro.pl/1357480711-i1357480711.html http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1335128408.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania ktoras mowila ze w czwartek bedzie odbierac..........w ten czw jest juz swieto czerwone wiec bedzie przychodnia napewno zamknieta:) fotelik 0-13 to jest do jakiego wieku dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×