Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

sonka no tak przed ciaza tez nosilam 70-75C ale w tej chwili to do tej miseczki to wchodzi mi chyba polowa piersi:D.... Ponoc jak sie karmi to sa jeszcze wieksze wiec chyba lepiej jak chcesz na zas stanik to kup wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wolalabym miec stanik przypasowanya nie luzny ale sie zastanwiam ile moga urosnac po porodzie i czy urosna jak do teraz nie urosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.... Ja właśnie zastanawiam się nad rozmiarem stanika do karmienia....hm do tej pory biust urósł mi o jeden rozmiar...hm i sama si ę zastanawiam się jak to jest z nim jak sie karmi...czy dużo się powiększa....ja mam teraz miszeczkę D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyniki mi polozna mowila zeby kupowac stanik o rozmiar wiekszy od tego ktory teraz mamy bo urosnal wlasnie o okolo rozmiar jak zaczniemy karmic a pozatym jesczze wkladki bedziemy wkladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuski, ja teraz nosze 85 c i czuje ze juz mi sie piersi gniota, ale jakos tak wizualnie nie wygladaja na takie duze, moze sie przyzwyczailam ;-) albo w stosunku do brzucha wygladaja na male.....hehe, ja nie kupuje stanika do karmienia, u nas sa po 20 e a musialabym miec ze 3,4 wiec wole kaske wydac na cos innego a i tak nie wiadomo czy bede cycem karmila blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka serio za grosze? moja mama do mnie przyleci wiec to ona mi moze zalatwic ale do jakiego sklepu ja kierowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak u was sa za 20e a u nas ok 19 zl.na allegro sa tanie a mysle ze w bieliznianych tez sie dostanie moze nie w cenie allegro ale napewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam rozmiar 80E a miałam D. Jak maja mi jeszcze urosnąć to normalnie załamka. Nie chce widziec tych piersi po ciazy i po karmieniu. Pewnie sie dwa zwisy zrobia bo juz miałam lekko obwisłe dlatego ze od zawsze miałam je duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Andzia pewnie już biegasz po sklepach... Sonka powodzenia z prasowaniem. Dobrze,ze na siedząco:) Dziewczyny załąmujecie mnie tymi rozmiarami piersi.. ja to przy Was tak chocbym nie miała:P Co do staników do karminia, wystarczy dobrze pochodzic po sklepach i sie znajdą tanie. Puszek niech Mama poprostu idzie do sklepu z biustonoszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Tuethe wstala ;-) Tuethe jesli chodzi o karmienie to rozmiar nie ma znaczenia, moja kumpela w ciazy miala zwisy do pasa i ani jednej kropli mleka natomiast ta co miala przed ciaza a a po ciazy b to karmila przez prawie rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, wstałam chociaż mi się nie chciało:P Zrobiłam sobie kanapki a zaraz będzie cappucino:) ja mam właśnie b:P pocieszam sie tym,ze zwisów nie będę miała chociaż wiem,ze M by się cieszył jakbym miałą jeszcze troche większe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to sie nie cieszy R lubi male takie co sie w rece zmieszcza, i teraz jak mi piersi urosly w ciazy prawie do D to ich nawet nie dotyka, nie interesuja go....i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie do roboty nie zabralam :( boli mnie brzuch dol kluje a gora uciska i mam juz tego dosyc wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie. Ja jeszcze pracuje od 7 do 16. Jeszcze moze przyszły tydzien i daje sobie spokój. Może przez ta prace z małym jest już coś nie tak choć gdzie nie słysze to znajome pracowały prawie do końca. A moja kuzynka jak mi opowiada to pracowała od poniedziałku do czwartku i oboje dzieci urodziła w piątki bo tylko wtedy miała wolne heh. Kurcze po wypłacie znów musze zrobić dość zakupów bo jeszcze wiele rzeczy brakuje. I jak tu odłożyć pieniążki na wynajem mieszkania Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jutra sie doczekac nie moge;).....jak wyparuje na zakupy to chyba wieczorem wroce:D. Caly tydzien siedzialam w domu, nie wychodzilam nigdzie. A ze juz sie prawie;) wyleczylam bo i kaszel juz mnie mniej meczy to i chec do zycia wraca;) i chec kupowania:D. Takze w tym i nastepnym tyg planuje kupic juz wszystko co mi brakuje by nie biegac pozniej bo nawet czasu nie bede miec i sily pewnie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zuzka....:(...wspolczuje....straszne jest wynajmowanie..... nie mysleliscie by wziac kredyt i splacac? wtedy przynajmniej placilibyscie rate a nie komus kieszen napelniali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to mój jakby miał kupowac mi stanik to własnie by powiedział,ze sie w rece mieszczą:P Sonka to nie prasuj prosze Cię. Lez najlepiej. Zuzka trzymam kciuki abyś jeszcze miała siły popracowac. Jestem jestem tylko bez szaleństw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, w końcu zasnęłam o 7, ale mama mnie obudziła o 8 bo nas odwiedziła, pogadałyśmy chwilę i znowu zasnęłam ok. 9 :) Leże narazie w łóżku i nie wstaje, bo kręci mi się w głowie jak bym popiła :P i do tego brzuch mnie trochę boli... nie wiem czy iść na zakupy, chyba odpuszczam... zjem sobie jakieś śniadanko i się będę dziś obijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia odpusc. Jak sie tak czujesz to lepiej zostac w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no bez szalenstw :P bo nie mialby kto dzwigac:P dlatego zakupki musze rozlozyc na kilka dni a te juz ciezsze np pampersy czy emulsje, balsamiki to mojego M zatrudnie;)....lozeczko, wanienka;).....nie dam rady sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwostin super firma ale za tania nie jest.a mnie kluje calkiem na dole i ciagle mam uczucie ze sie zsikam.leze jak narazie co chwila brzuch twardnieje ale czy to maluch sie wypina czy to skurcze tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja też wynajmuję... Mieszkania są mega drogie, wcześniej wynajmowaliśmy 3 pok. ale płaciliśmy 2000 z tym, że mieszkały 2 pary my i znajomi, a teraz wynajmujemy malutkie 28 m kw. ale 500 zł media Ja kredytu na mieszkanie nie dostanę. Liczę, że tata mi zapisze działkę bo ma budowlane dwie, i zacznę budować domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze wkońcu kupic przeklętą torbe,zeby się spakowac. Szkoda mi było 50 zł ostatnio w tesco ale znalazłam taką fajną... za to M sobie wzioł gry, hahaha. Jednak wyciągne Go znów do sklepu i ją kupie . A ja czekam az mi napiszą,ze mamy po wózek i łóżeczko przyjechac... w tym tygodniu powinno to byc:D tylko mamy problem jak to przywiesc... jak mój Chrzestny nie będzie miał czasu to mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×