Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Tuethe a nie lubisz fasoli? Ja chyba ugotuję zupę fasolową bo bardzo lubię, chociaz M nie lubi ale to bedzie ją sobie wyciągał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA wiesz co ja jestem w 32 tc i od 30 mam rozwarcie na 1cm... i mi mój gin nic nie mówił o pessarze... co kraj to obyczaj... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam sałatke grecką z feta z różnych rodzai sałat mmmmmm i sosem winegre :) ze smietana do 2 dania tez :) :) Ale sie najadłam...teraz pijemy z męzulem herbatke a Natka układa klocki......spojenie mnie kurna boli wiec do wieczoraj jestem skazana na lezenie...dobrze ze mam laptopa :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym zjadła fasole to M by ze mną w jednym pokoju nie wytrzymał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam jeść chyba sałatę codziennie zważywszy na moją hemoglobinę :( W poniedziałek idę na morfologię w we wtorek do gina...aż się boję wyniku hemoglobiny...Jak mi znowu spadnie idę do szpitala :( :( :( buuu Właśnie zjadłam obiadek...mielone, buraczki i ziemniaczki...no i zaraz pęknę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek nie je fasoli:P zresztą nie może, za ciężkie to jest. Hehe:) zastanawiam sie czym się dosłodzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus prosze napisz mi
jak to możliwe ze jestem w 28 tyg i 5 dni a termin masz na 31 marca? Już cię kiedyś o to pytałam, ale chyba nie zauważyłaś. Bo ja jestem też w 28 tyg i 5 dni ale mam termin na 23 marca i mnie zastanawia jak to u ciebie możliwe. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa nasz obiad roznil sie tylko mieskiem:P To wcinaj teraz buraki, sałate zeby CI hemoglobina wzrosła do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i ponoc soki z czarnej porzeczki są dobre ale dla mnie to jest ochydne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia obrałam sobie jabłuszko:) dobre, słodkie powinno mi starczyc na chwile:P nutelli jakos nigdy nie lubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizyte w szpitalu, zmierza mi cisnienie, zbadaja mocz i to wszystko, lekarz zapyta czy wszystko ok i to cala wizyta, dobrze ze 10 mam usg ;-) mam nadzieje ze mi zbadaja krew bo mialam tylko raz w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OM miałam 22 czerwca, cykl miałam 30 dni czyli 22 czerwca + 9(7 standardowo+2 dlatego ze 30 dni) + 9 miesięcy czyli wychodzi 31 marca a u Ciebie ja jest? zresztą według usg wychodzi 27 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki u mnie ten pasek czasem szwankuje u mnie jest 27 tydzien i 5 dzien, a tu faktycznie pokazuje tydzien w przod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 17 czerwca
i cykle 28 dni (zresztą z tego co widzę to większość lekarzy liczy tak jakby cykle były 28 dniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 17 czerwca
a no to by się wtedy zgadzało :) Bo się zastanawiałam dlaczego taka rozbieżność między nami :) Tak piszecie o tym jedzeniu ze musiałam sobie budyń przynieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dasz rade:) Puszek u mnie podobnie wygladała zawsze wizyta ale pewnie bedzie mi kazac siasc na fotel bo ostatnio gadalam mu o skórczach. Normalnie nie mam ochoty jutro isc... usg bym wkoncu chciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki lecę się szykować bo na 18 do szkoły rodzenia:) Dzis pierwszy dzien hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku...ja mam krew badaną co miesiąc a czasami co trzy tygodnie... Kiedyś się bałam pobierania krwi..dawno temu to prawie zemdlałam ;) a teraz to dla mnie pikuś :) jednak człowiek jest w stanie do wszystkiego się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jeszcze chciAŁam się o coś zapytac , u Ciebie przy tych skurczach szyjka byla ok? przepisal Ci jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus była całkowicie zamknięta. Ciekawe jak jutro będzie to wyglądac. Udanej zabawy w szkole rodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale gafe strzelilam, chcialam kupic mate edukacyjna karuzelke i zabawke i znalazlam w sklepie akurat obnizke na te towart wiec bylismy tam przedwczoraj i okazalo sie ze nie ma, wczoraj znowu okazalo sie ze nie ma tych rzeczy, dzisiaj juz sie wkurzylam bo okazalo sie ze nadal tego nie ma, ja juz wsciekla a moj R sie pyta - Mycha a od ktorego stycznia ta promocja ma byc - a ja mowie ze od 5 stycznia a on mowi no ladnie to se mozemy tu przyjezdzac ile chcemy ale 5 jest dopiero jutro hihi a ja zonk ;-) a tak naprawde to 6 stycznia sie zaczyna bo sprawdzilam hehe efekt haribo.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a seksu to ja tez nie mogę bo teraz mam brac globulki na infekcję:P a pozatym i tak mi sie nie chce, ech:P to narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×