Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziewczyny zastanawiam sie nad Andzia!!!!! Nie odezwala sie caly dzien a miala wlasnie dzisiaj wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ja na szczescie mam bardzo mało ubranek na 58, raczej kupowałam na 62, a najwiecej mam na 0-3 miesiace, jakos tak czułam ze bedzie duuuuzy synek :) moja siostra urodziła 2 lata temu synka i wazył 4050 i miał 59 cm, moj mąz nie należy do "małych" w sensie jest wysoki, eee co ja Wam gadam przeciez na NK możecie podejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mąż zabrał ją na dobrą kolacyjkę :) chciałabym, aby tak wyszło, a nie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fajnie, wiecie to taka imprezka przy pizzy i soczku :) przyjaźnimy się z nimi ok. 6 lat ( z Łukaszem Kamil z 10 lat, nasz mały ma drugie imię po nim) i powiadomili nas, że się pobierają :D Ile Ja się musiałam im nagadać o to ;) zaręczyny 1,5 roku temu razem z mężem i Łukaszem wymyślaliśmy plan działania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak beda w piatek marudzic to wiesniary tam wparuja:):P No faktycznie Andzia nic nie napisała dzisiaj. Oby sie odezwała,ze wszystko ok. Elwir_a jaki tata taki syn:P Ja tez marcówka wiem właśnie i dlatego zelmera wybralismy:) zgaga mnie łapie:( wlasnie mi M powiedzial,ze wzioł w piatek wolne:) chciał mi niespodzianke zrobić aale się wygadał. kurka w pokoju wszystko mam poprzestawiane... fotele na środku stoją bo musiałam postawic deske do prasowania i nie idzie się do szafek dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen no to wkońcu Cię posłuchali:) a kiedy ten ślub będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka dobranoc- haribo mi się właczyło i zapomniałam napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się troszkę naczekać na ten ślub ;) bo data to 21.07.2012r. Ja chrzciny małego szybciej zrobię, ale już Ł poprosił K na świadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że to w tym roku jeszcze a to dopiero w lipcu 2012. Faktycznie się naczekasz:P a jak Natanielek dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zbliża się jego pora i zaczyna kopać mamusię :) ale zauważyłam, że ma swój charakterek, jak np. chce założyć buty i się schylam, przez co go gniotę ciut to zaraz się buntuje i mnie kopie w ramach rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sobie myśli " jak Mamusia mnie gniecie to ja troche pokopie":) Julce strasznie sie nie podobało jak siedziałam w samochodzie. W naszym aucie mam wygodnie fotel zrobiony z przodu a jechalismy autem brata i siedziałam z tyłu i było mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozkrecilam, robie drugie pranie, pierwsze powieszone, prasuje ubranka chyba dobrze ze jestem nocnym markiem bo moje myszki najwieksza aktywnosc maja wlasnie o 1 w nocy heh, wiec moze sie zgramy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś otworzyłam szafę i widzę pościel małego, aż miałam ochotę ją wyjąć i złożyć łóżeczko, ale jeszcze czekam :) już nie mogę się doczekać tego układania, składania, prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a nie za dużo naraz robisz? moze zostaw to już na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen ja niekiedy ide do szafy dzieci ,otwieram ja i wchlaniam w siebie ten zapach, taki delikatny dzidziusiowy, wyciagam ciuszki i ogladam, wacham mmmmmmm uwielbiam to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam właśnie na TLC o modelce poparzonej kwasem solnym przez zazdrosnego chłopaka :( straszny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen właczyłam to. Normalnie zabiłabym takiego gnojka! ja mam radoche patrzac na te ciuszki wszystkie. Tez bym chciała już łóżeczko rozłożyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne, najpierw zgwałcił dziewczynę, a potem wynajął kogoś. Ona teraz wygląda tak po 40 operacjach :( biedna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zacznę prać wszystko pod koniec stycznia, początek lutego.... tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozlozone, i nawet mialam posciel zalozona ale dzisiaj ja sciaglam i wlasnie piore i spakuje szczelnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze male mi wyskocza wczesniej dlatego wszystko chce miec gotowe juz teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna... ale widac,ze ma siłe choc jest jej cięzko. M powiedział,ze na kare smierci by takiego skurwiela posłał. Ja też musze wyprać pościel. Moze jutro to zrobie albo poczekam na łozeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na końcu filmu powiedzą ile dostali za ten czyn (oglądałam już to kiedyś), Twój M. ma całkowitą rację, tylko, że najpierw włożyłabym całych obydwu do kwasu solnego, a potem na sznureczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak! to byłaby dla nich kara! Taka piękna była a przez takich bydlaków ... normalnie az się zdenerwowałam. Puszek też mi się wydaje,że prędzej urodze. Może dlatego,że sama prędzej wyszłam i się ciągle tego boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mychy wierca sie jak zmijki, najbardziej bola ciosy Kasi, tam calkiem na dole, az lza w oku sie zakreci, najbardziej widoczne sa ciosy Adasia pod piersiami az nozke widac pod skora :-) wszystko to jest dla mnie cudowne, niezwykle i rozczulajace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×